Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klášterec nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klášterec nad Orlicí

Chalupa Klášterec

9,5

Chalupa Klášterec

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Klášterec. Chalupa Klášterec se nachází v Klášterci nad Orlicí v Pardubickém kraji. Tento prázdninový dům nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chalupa Klášterec se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Klášterec má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Klášterec momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Půda Lhotka

9,3

Apartmán Půda Lhotka

UbytováníApartmán Půda Lhotka. Apartmán Půda Lhotka se nachází v Klášterci nad Orlicí a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Apartmán Půda Lhotka se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Jedlinka 37

9

Jedlinka 37

UbytováníJedlinka 37. Jedlinka 37 se nachází v Klášterci nad Orlicí, pouhých 42 km od zámku Litomyšl. Ubytování Jedlinka 37 se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Restaurace a penzion U Káťi

8,9

Restaurace a penzion U Káťi

UbytováníRestaurace a penzion U Káťi. Restaurace a penzion U Káťi se nachází v Klášterci nad Orlicí, 42 km od zámku Litomyšl a 49 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj. Ubytování Restaurace a penzion U Káťi se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Klášterec nad Orlicí

8,4

Penzion Klášterec nad Orlicí

Ubytování (Penzion) Penzion Klášterec nad Orlicí. Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí. Nabízí restauraci, úschovnu lyží a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Klášterec nad Orlicí má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Klášterec nad Orlicí momentálně evidujeme 72 recenzí.

Chata Na Čiháku

7,8

Chata Na Čiháku

UbytováníChata Na Čiháku. Chata Na Čiháku se nachází v Klášterci nad Orlicí, 46 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj. Ubytování Chata Na Čiháku se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Chata Na přítoku u přehrady Pastviny

Chata Na přítoku u přehrady Pastviny

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Na přítoku u přehrady Pastviny. Chata Na přítoku u přehrady Pastviny se nachází v Klášterci nad Orlicí, 27 km od Dolní Moravy. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a výhled na jezero. Ubytování Chata Na přítoku u přehrady Pastviny se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Holiday home Zbudov

Holiday home Zbudov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zbudov. Holiday home Zbudov se nachází v Klášterci nad Orlicí. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má 3 ložnice, obývací pokoj a TV. Ubytování Holiday home Zbudov se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Zbudov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u sv. Františka

Chalupa u sv. Františka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u sv. Františka. Set in Klášterec nad Orlicí in the Pardubice region, Chalupa u sv. Františka features a garden. Ubytování Chalupa u sv. Františka se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování u Kalášků

Ubytování u Kalášků

Ubytování (Privát) Ubytování u Kalášků. Ubytování u Kalášků se nachází v Klášterci nad Orlicí v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ubytování u Kalášků se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).