Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klášterec nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klášterec nad Orlicí

Chalupa Klášterec

9,5

Chalupa Klášterec

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Klášterec. Chalupa Klášterec se nachází v Klášterci nad Orlicí v Pardubickém kraji. Tento prázdninový dům nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chalupa Klášterec se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Klášterec má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Klášterec momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Klášterec nad Orlicí

8,4

Penzion Klášterec nad Orlicí

Ubytování (Penzion) Penzion Klášterec nad Orlicí. Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí. Nabízí restauraci, úschovnu lyží a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Klášterec nad Orlicí má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Klášterec nad Orlicí momentálně evidujeme 72 recenzí.

Chata Na přítoku u přehrady Pastviny

Chata Na přítoku u přehrady Pastviny

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Na přítoku u přehrady Pastviny. Chata Na přítoku u přehrady Pastviny se nachází v Klášterci nad Orlicí, 27 km od Dolní Moravy. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a výhled na jezero. Ubytování Chata Na přítoku u přehrady Pastviny se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Holiday home Zbudov

Holiday home Zbudov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zbudov. Holiday home Zbudov se nachází v Klášterci nad Orlicí. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má 3 ložnice, obývací pokoj a TV. Ubytování Holiday home Zbudov se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Zbudov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u sv. Františka

Chalupa u sv. Františka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u sv. Františka. Set in Klášterec nad Orlicí in the Pardubice region, Chalupa u sv. Františka features a garden. Ubytování Chalupa u sv. Františka se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování u Kalášků

Ubytování u Kalášků

Ubytování (Privát) Ubytování u Kalášků. Ubytování u Kalášků se nachází v Klášterci nad Orlicí v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ubytování u Kalášků se nachází ve městě Klášterec nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).