Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Česká Třebová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Česká Třebová

Studio u Horynů

10

Studio u Horynů

UbytováníStudio u Horynů. Studio u Horynů se nachází v České Třebové. Nachází se 12 km od zámku Litomyšl a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Studio u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Horynů

9,8

Apartmán u Horynů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů. Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové. Nabízí terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán u Horynů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Horynů momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chata Maxe Švabinského

8,1

Chata Maxe Švabinského

Ubytování (Chata) Chata Maxe Švabinského. Chata Maxe Švabinského nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Místní restaurace se specializuje na evropskou kuchyni. Ubytování Chata Maxe Švabinského se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Maxe Švabinského má celkové hodnocení 8,1. Pro Chata Chata Maxe Švabinského momentálně evidujeme 104 recenzí.

Pražského 523 , Česká Třebová

Pražského 523 , Česká Třebová

Ubytování (Apartmán) Pražského 523 , Česká Třebová. Pražského 523, Česká Třebová se nachází v České Třebové a nabízí bezplatné Wi-Fi. V tomto apartmánu je ložnice a plně vybavený kuchyňský kout se sporákem. Ubytování Pražského 523 , Česká Třebová se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Apartmán Pražského 523 , Česká Třebová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán GUTINO

Apartmán GUTINO

Ubytování (Apartmán) Apartmán GUTINO. Apartmán GUTINO is set in Česká Třebová. The accommodation is 35 km from Dolní Morava. Miedzygorze is 43 km from the apartment. Ubytování Apartmán GUTINO se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Chata Dvořákův rybník

Chata Dvořákův rybník

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Dvořákův rybník. Chata Dvořákův rybník se nachází v České Třebové v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. Dolní Morava je vzdálená 36 km. Ubytování Chata Dvořákův rybník se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Prázdninový dům pod Peklákem

Prázdninový dům pod Peklákem

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům pod Peklákem. Ubytování pod Peklákem se nachází v České Třebové a nabízí bar, zahradu a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Prázdninový dům pod Peklákem se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Penzion U Červené podkovy

Penzion U Červené podkovy

Ubytování (Penzion) Penzion U Červené podkovy. Penzion U Červené podkovy se nachází v České Třebové a nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion U Červené podkovy se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Chata u Horynů

Chata u Horynů

Ubytování (Chata) Chata u Horynů. Chata u Horynů se nachází v České Třebové, 6 km od lyžařského střediska Peklák, a nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Chata Chata u Horynů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u Horynů II.

Apartmán u Horynů II.

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů II.. Apartmán u Horynů II. se nachází v České Třebové, 50 km od Podlesí, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán u Horynů II. se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Vista Homestay

Vista Homestay

Ubytování (Privát) Vista Homestay. Set in Česká Třebová, Vista Homestay features accommodation with access to a garden. Dolní Morava is 36 km from the homestay. Ubytování Vista Homestay se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Holiday home in Ceska Trebova 31144

Holiday home in Ceska Trebova 31144

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Ceska Trebova 31144. Holiday home in Ceska Trebova 31144 is set in Česká Třebová. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home in Ceska Trebova 31144 se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Ceska Trebova 31144 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.