Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nekoř

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nekoř

Chalupa Nekořský Mlýn

Chalupa Nekořský Mlýn

Ubytování (Apartmány) Chalupa Nekořský Mlýn. Located in Nekoř, Chalupa Nekořský Mlýn provides accommodation with an outdoor pool and a terrace. The apartment offers a children's playground. Ubytování Chalupa Nekořský Mlýn se nachází ve městě Nekoř (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lorien Nekoř

Apartmán Lorien Nekoř

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lorien Nekoř. Apartmán Lorien se nachází v Nekoři. Polanica-Zdrój je odsud 38 km a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lorien Nekoř se nachází ve městě Nekoř (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Pastvin

Penzion u Pastvin

Ubytování (Penzion) Penzion u Pastvin. Penzion u Pastvin se nachází v Nekoři a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, sluneční terasu s bazénem, společný lounge a zahradu. Ubytování Penzion u Pastvin se nachází ve městě Nekoř (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)