Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Červená Voda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Červená Voda

Roubenka Kailas

10

Roubenka Kailas

UbytováníRoubenka Kailas. Roubenka Kailas se nachází v Červené Vodě a nabízí saunu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Kailas se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Maringotka V mechu a kapradí

10

Maringotka V mechu a kapradí

UbytováníMaringotka V mechu a kapradí. Offering a garden and mountain view, Maringotka V mechu a kapradí is situated in Červená Voda, 37 km from Museum of Paper Velké Losiny and 43 km from... Ubytování Maringotka V mechu a kapradí se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán BLANKA

10

Apartmán BLANKA

UbytováníApartmán BLANKA. Apartmán BLANKA se nachází v Červené Vodě, 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán BLANKA se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány na Bukovce - GG

10

Apartmány na Bukovce - GG

UbytováníApartmány na Bukovce - GG. Apartmány na Bukovce - GG se nacházejí v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 48 km od zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Apartmány na Bukovce - GG se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Andrea

9,9

Apartmán Andrea

UbytováníApartmán Andrea. Apartmán Andrea se nachází 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán Andrea se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chata Dve Sestry

9,8

Chata Dve Sestry

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dve Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dve Sestry se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Dve Sestry má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chata Dve Sestry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

9,8

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Suchého buku - Buková Hora. Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází v Červené Vodě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa U Bukovky

9,7

Chalupa U Bukovky

UbytováníChalupa U Bukovky. Chalupa U Bukovky se nachází v Červené Vodě a nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalupa U Bukovky se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalet Horní Orlice

9,6

Chalet Horní Orlice

Ubytování (Chata) Chalet Horní Orlice. Chata Horní Orlice nabízí ubytování v Červené vodě, 10 km od Dolní Moravy. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalet Horní Orlice se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalet Horní Orlice má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalet Horní Orlice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Ježek

9,6

Apartmán Ježek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ježek. Apartmán Ježek se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Ježek se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

J-H APARTMÁNY Orlické hory

9,6

J-H APARTMÁNY Orlické hory

Ubytování (Apartmány) J-H APARTMÁNY Orlické hory. Set in Červená Voda, J-H APARTMÁNY provides accommodation with a kitchen. Some units feature a balcony and/or a terrace. Ubytování J-H APARTMÁNY Orlické hory se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Ovčárna

9,6

Penzion Ovčárna

Ubytování (Penzion) Penzion Ovčárna. Penzion Ovčárna se nachází na klidném místě, 100 metrů od lyžařského vleku Šanov. Nabízí venkovní bazén, saunu a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Ovčárna se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Ovčárna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Ovčárna momentálně evidujeme 134 recenzí.

Apartmán Karin

9,5

Apartmán Karin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karin. Apartmán Karin se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Karin se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chatka Pod Bukovkou

9,5

Chatka Pod Bukovkou

UbytováníChatka Pod Bukovkou. Chatka Pod Bukovkou se nachází v Červené Vodě, pouhých 48 km od zámku Litomyšl, a nabízí venkovní bazén, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Chatka Pod Bukovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

U Čmeláků

9,4

U Čmeláků

Ubytování (Penzion) U Čmeláků. Penzion U Čmeláků se nachází v Červené vodě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také lyžárna. Ubytování U Čmeláků se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování U Čmeláků má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion U Čmeláků momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion u Vichu

9,4

Penzion u Vichu

Ubytování (Penzion) Penzion u Vichu. Penzion u Víchů se nachází v klidné oblasti v Červené Vodě, 200 metrů od lyžařského areálu Šanov. Ubytování Penzion u Vichu se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion u Vichu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u Vichu momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion Ječmínek

9,3

Penzion Ječmínek

Ubytování (Penzion) Penzion Ječmínek. Penzion Ječmínek se nachází v Červené Vodě, 4 km od lanovky Šanov 2 a 4,1 km od lanovky Šanov 1. Ubytování Penzion Ječmínek se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Ječmínek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Ječmínek momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartments Emma

9,3

Apartments Emma

Ubytování (Apartmán) Apartments Emma. Apartmány Emma se nachází v Červené Vodě, jen 2,3 km od lyžařského střediska Šanov a 16 km od Stezky v oblacích v Dolní Moravě. Ubytování Apartments Emma se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartments Emma má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments Emma momentálně evidujeme 130 recenzí.

HP APARTMÁNY SKIAREÁL- Buková Hora v Orlických horách

9,2

HP APARTMÁNY SKIAREÁL- Buková Hora v Orlických horách

Ubytování (Apartmány) HP APARTMÁNY SKIAREÁL- Buková Hora v Orlických horách. HP APARTMÁNY SKIAREÁL- Buková Hora v Orlických horách se nachází v Červené Vodě a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování HP APARTMÁNY SKIAREÁL- Buková Hora v Orlických horách se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chata Terezie

8,8

Chata Terezie

Ubytování (Apartmán) Chata Terezie. Chata Terezie nabízí ubytování s posezením v Červené vodě, jen pár kroků od lyžařského vleku Šanov 1. Ubytování Chata Terezie se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Terezie má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Chata Terezie momentálně evidujeme 5 recenzí.

Lime House

8,7

Lime House

Ubytování (Penzion) Lime House. Lime House se nachází v Nové Červené vodě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Lime House se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Lime House má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Lime House momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hostinec U Valentů

8,2

Hostinec U Valentů

Ubytování (Apartmán) Hostinec U Valentů. Hostinec U Valentů se nachází v Červené Vodě a nabízí restauraci podávající  českou kuchyni, tenisový kurt a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Hostinec U Valentů se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hostinec U Valentů má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Hostinec U Valentů momentálně evidujeme 130 recenzí.

Chalupa na faře

7,6

Chalupa na faře

Ubytování (Chata) Chalupa na faře. Chalupa na faře se nachází v obci Červená Voda, pouhých 7 km od lanovek Šanov Lift 1 a Šanov Lift 2, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod,... Ubytování Chalupa na faře se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa na faře má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Chalupa na faře momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Rosa

7,5

Penzion Rosa

Ubytování (Penzion) Penzion Rosa. Penzion Rosa se nachází v Červené Vodě a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Penzion Rosa se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka U Tří skřítků

Roubenka U Tří skřítků

Ubytování (Apartmán) Roubenka U Tří skřítků. Situated in Červená Voda in the Pardubice region, Roubenka U Tří skřítků features a balcony and garden views. Ubytování Roubenka U Tří skřítků se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Mlýnický Dvůr

Penzion Mlýnický Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Mlýnický Dvůr. Set in Červená Voda, Penzion Mlýnický Dvůr offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Penzion Mlýnický Dvůr se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Matýsek

Chalupa Matýsek

UbytováníChalupa Matýsek. Chalupa Matýsek se nachází v Červené Vodě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, 50 km od hradu Bouzov a 42 km od muzea olomouckého sýra. Ubytování Chalupa Matýsek se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány pod Jeřábem

Apartmány pod Jeřábem

Ubytování (Aparthotel) Apartmány pod Jeřábem. Set in Červená Voda, Apartmány pod Jeřábem offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartmány pod Jeřábem se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán na Bukovce MEROT

Apartmán na Bukovce MEROT

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Bukovce MEROT. Apartmán na Bukovce MEROT se nachází v Červené Vodě a nabízí bar, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán na Bukovce MEROT se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Buková hora

Apartmány Buková hora

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Buková hora. Apartmány Buková hora se nachází v Červené Vodě, 39 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Buková hora se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek

Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek

Ubytování (Penzion) Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek. Located in Červená Voda, Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek features barbecue facilities and terrace. Ubytování Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

U Jelena

U Jelena

Ubytování (Apartmán) U Jelena. U Jelena is located in Červená Voda, 300 metres from Šanov Lift 2, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování U Jelena se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Apartmán U Jelena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa pod Suchým Vrchem

Chalupa pod Suchým Vrchem

UbytováníChalupa pod Suchým Vrchem. Chalupa pod Suchým Vrchem se nachází v Červené Vodě, 48 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj a 50 km od zámku Litomyšl. Ubytování Chalupa pod Suchým Vrchem se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán na Bukovce MALMA

Apartmán na Bukovce MALMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Bukovce MALMA. Apartmán na Bukovce MALMA se nachází v Červené Vodě a nabízí bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. 39 km od města Lądek-Zdrój. Ubytování Apartmán na Bukovce MALMA se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Orlice

Apartmány Orlice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Orlice. Apartmány Orlice nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradou a terasou. Ubytování Apartmány Orlice se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Pod Sjezdovkou

Apartmány Pod Sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Sjezdovkou. Apartmány Pod Sjezdovkou is set in Červená Voda. The accommodation is 48 km from Ramzová. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa u lesa

Chalupa u lesa

Ubytování (Apartmán) Chalupa u lesa. Chalupa u lesa se nachází v Červené Vodě, 3,8 km od vleku Šanov Lift 1 a 3,7 km od vleku Šanov Lift 2. Ubytování Chalupa u lesa se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Pod Sjezdovkou

Apartmány Pod Sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Sjezdovkou. Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 41 km od Jeseníku, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán 88

Apartmán 88

Ubytování (Apartmán) Apartmán 88. Apartmán 88 se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 49 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán 88 se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

Ubytování (Apartmány) "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům. "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. Ubytování "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa pod Křížovkou

Chalupa pod Křížovkou

Ubytování (Chata) Chalupa pod Křížovkou. Chalupa Pod Křížovkou se nachází v Červené Vodě. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi připojení a sezónní venkovní bazén. Ubytování Chalupa pod Křížovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Chata Chalupa pod Křížovkou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Valinka - chata pod rozhlednou Val

Valinka - chata pod rozhlednou Val

Ubytování (Prázdninový dům) Valinka - chata pod rozhlednou Val. Valinka - chata pod rozhlednou Val se nachází v Červené Vodě, 10 km od Dolní Moravy. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Valinka - chata pod rozhlednou Val se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Valinka - chata pod rozhlednou Val nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.