Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čenkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čenkovice

Chalupa Na stráni

9,7

Chalupa Na stráni

UbytováníChalupa Na stráni. Chalupa Na stráni se nachází v Čenkovicích, 42 km od zámku Litomyšl a 44 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Na stráni se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Chata Čenkovice

9,2

Chata Čenkovice

Ubytování (Chata) Chata Čenkovice. Chata Čenkovice se nachází v Čenkovicích, jen pár kroků od lanovky Double 37 a lyžařského vleku BTM DUO. Nabízí výhled na hory. Ubytování Chata Čenkovice se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Čenkovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Čenkovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Skála

9,2

Penzion Skála

UbytováníPenzion Skála. Penzion Skála se nachází v Čenkovicích, 42 km od zámku Litomyšl. Ubytování Penzion Skála se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování U Václava

8,4

Ubytování U Václava

UbytováníUbytování U Václava. Ubytování U Václava se nachází v Čenkovicích, 42 km od zámku Litomyšl a 49 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ubytování U Václava se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Chata pod sjezdovkou

8,2

Penzion Chata pod sjezdovkou

Ubytování (Penzion) Penzion Chata pod sjezdovkou. Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází v Čenkovicích, 400 metrů od lanovky Borer a 600 metrů od lanovek BTM DUO a TLV 12. Ubytování Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Chata pod sjezdovkou má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Chata pod sjezdovkou momentálně evidujeme 67 recenzí.

Chata Bohemika

8

Chata Bohemika

Ubytování (Chata) Chata Bohemika. Chata Bohemika se nachází v Čenkovicích, 1 km od lyžařského vleku EPV 300. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Chata je přístupná na lyžích. Ubytování Chata Bohemika se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Bohemika má celkové hodnocení 8. Pro Chata Chata Bohemika momentálně evidujeme 33 recenzí.

Dědova chata

8

Dědova chata

UbytováníDědova chata. Dědova chata se nachází v Čenkovicích, 43 km od zámku Litomyšl a 50 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Dědova chata se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

7,9

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

UbytováníPenzion a Restaurace Pod Sjezdovkou. Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji, 44 km od Muzea papíru Velké Losiny a 47 km od Muzea olomouckého sýra. Ubytování Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Pod lesem

Pod lesem

Ubytování (Chata) Pod lesem. Pod lesem se nachází v Čenkovicích, poblíž lanovky Double 37. Ubytování Pod lesem se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Relax v Čenkovicích

Relax v Čenkovicích

Ubytování (Chata) Relax v Čenkovicích. Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích a nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Chata zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování Relax v Čenkovicích se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Hájenka Čenkovice

Hájenka Čenkovice

Ubytování (Chata) Hájenka Čenkovice. Hájenka Čenkovice is situated in Čenkovice. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Hájenka Čenkovice se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Chata U Zámků

Chata U Zámků

Ubytování (Penzion) Chata U Zámků. Situated in Čenkovice, within a few steps of BTM DUO and 60 metres of Double 37, Chata U Zámků features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Chata U Zámků se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Tré

Tré

Ubytování (Chata) Tré. Tré se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 48 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Tré se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Srub Midla

Srub Midla

Ubytování (Chata) Srub Midla. Srub Midla se nachází se v Čenkovicích, 200 metrů od lanovky Double 37 a 2 minuty chůze od lyžařského vleku BTM DUO. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Srub Midla se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Chata Srub Midla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.