Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Litomyšl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litomyšl

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

9,9

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí. Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytování (Apartmán) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl se nachází v historickém areálu zámku v Litomyšli, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámecké apartmány Litomyšl momentálně evidujeme 101 recenzí.

A studio Veselka Litomyšl

9,6

A studio Veselka Litomyšl

Ubytování (Penzion) A studio Veselka Litomyšl. Penzion A studio Veselka Litomyšl se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s restaurací, barem a terasou. Ubytování A studio Veselka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hájenka Kozlov

9,6

Hájenka Kozlov

Ubytování (Apartmán) Hájenka Kozlov. Hájenka Kozlov se nachází v Litomyšli v České republice, 7 km od městského zámku. Ubytování Hájenka Kozlov se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hájenka Kozlov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hájenka Kozlov momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Havran

9,5

Penzion Havran

UbytováníPenzion Havran. Penzion Havran se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku a 45 km od města Devet skal. Ubytování Penzion Havran se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Prosluněný apartmán

9,4

Prosluněný apartmán

Ubytování (Apartmán) Prosluněný apartmán. Prosluněný apartmán se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Prosluněný apartmán se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Na Lánech

9,4

Apartmány Na Lánech

UbytováníApartmány Na Lánech. Apartmány Na Lánech se nacházejí v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Na Lánech se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Pension Kraus

9,4

Pension Kraus

Ubytování (Penzion) Pension Kraus. Pension Kraus se nachází v Litomyšli, 200 metrů od zámeckého komplexu zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Pension Kraus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Kraus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Kraus momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion Tašner

9,3

Penzion Tašner

Ubytování (Penzion) Penzion Tašner. Penzion Tašner se nachází v Litomyšli, 350 metrů od zámku a klášterních zahrad, a nabízí terasu s grilem. Ubytování Penzion Tašner se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Tašner má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Tašner momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Lilie

9,3

Penzion Lilie

Ubytování (Penzion) Penzion Lilie. Penzion Lilie se nachází 1 km od centra Litomyšle, 1,4 km od zámku zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí pokoje s lednicí a TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Lilie se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Lilie má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Lilie momentálně evidujeme 277 recenzí.

APARTMÁN u ZOUBKU

9,3

APARTMÁN u ZOUBKU

UbytováníAPARTMÁN u ZOUBKU. APARTMÁN u ZOUBKU se nachází v Litomyšli, 500 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování APARTMÁN u ZOUBKU se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování v historickém centru Litomyšle

9,3

Ubytování v historickém centru Litomyšle

UbytováníUbytování v historickém centru Litomyšle. Ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází v Litomyšli, pouhých 400 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal. Ubytování Ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion V Podzámčí Litomyšl

9,3

Penzion V Podzámčí Litomyšl

Ubytování (Penzion) Penzion V Podzámčí Litomyšl. Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází na klidném místě pouze 150 metrů od litomyšlského zámku, který byl zapsán se seznam světového dědictví organizace... Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion V Podzámčí Litomyšl momentálně evidujeme 348 recenzí.

Apartmán 551

9,2

Apartmán 551

UbytováníApartmán 551. Apartmán 551 se nachází v Litomyšli, 1,4 km od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 551 se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Pension Paseka

9,2

Pension Paseka

Ubytování (Penzion) Pension Paseka. Pension Paseka se nachází v historickém centru Litomyšle, 200 metrů od renesančního zámku. Ubytování Pension Paseka se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Paseka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Paseka momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel Aplaus

9,2

Hotel Aplaus

Ubytování (Hotel) Hotel Aplaus. Hotel Aplaus zabírá 3 propojené historické budovy v centrum Litomyšle, které je na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Aplaus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Aplaus má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Aplaus momentálně evidujeme 127 recenzí.

Prázdninové ubytování

9,1

Prázdninové ubytování

Ubytování (Privát) Prázdninové ubytování. Prázdninové ubytování se nachází v Litomyšli, 1,9 km od zámku. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Prázdninové ubytování se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Prázdninové ubytování má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Prázdninové ubytování momentálně evidujeme 11 recenzí.

Agropension U háje

9,1

Agropension U háje

Ubytování (Penzion) Agropension U háje. Rodinný Agropension U Háje se nachází na klidném místě 3 km od centra Litomyšle a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Agropension U háje se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Agropension U háje má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Agropension U háje momentálně evidujeme 139 recenzí.

Apartments Marinka Litomyšl

9,1

Apartments Marinka Litomyšl

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinka Litomyšl. Apartments Marinka Litomyšl se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Marinka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Zlatá Hvězda

9,1

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hvězda, Hoteliér roku 2016, se nachází přímo na historickém náměstí v Litomyšli a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV a... Ubytování Hotel Zlatá Hvězda se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálně evidujeme 479 recenzí.

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

9,1

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

UbytováníPRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL. PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL se nachází 1,4 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování, restauraci, zahradu, bar a gril. Ubytování PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Vintage apartmán v centru

9

Vintage apartmán v centru

UbytováníVintage apartmán v centru. Vintage apartmán v centru se nachází v Litomyšli, 600 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Vintage apartmán v centru se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hájenka Strakov

8,9

Hájenka Strakov

Ubytování (Penzion) Hájenka Strakov. Hájenka Strakov se nachází v Litomyšli v České republice. Penzion leží 5 km od zámku Litomyšl. V penzionu je k dispozici TV. Ubytování Hájenka Strakov se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hájenka Strakov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hájenka Strakov momentálně evidujeme 119 recenzí.

Penzion Bludička

8,8

Penzion Bludička

Ubytování (Penzion) Penzion Bludička. Penzion Bludička se nachází ve městě Litomyšl, pouhých 700 metrů od zámku Litomyšl zapsaného na seznamu památek UNESCO. Ubytování Penzion Bludička se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Bludička má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Bludička momentálně evidujeme 277 recenzí.

Penzion Taurus

8,7

Penzion Taurus

Ubytování (Penzion) Penzion Taurus. Penzion Taurus se nachází 6 km od Litomyšle. Všechny pokoje a apartmá jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. K dispozici je i sdílená kuchyň. Ubytování Penzion Taurus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Taurus má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Taurus momentálně evidujeme 58 recenzí.

Evropské školicí centrum

8,7

Evropské školicí centrum

Ubytování (Hostel) Evropské školicí centrum. Evropské školicí centrum se nachází v centru města Litomyšl, ve stylově zrekonstruovaném bývalém pivovaru na zámku v Litomyšli, zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Evropské školicí centrum se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Evropské školicí centrum má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Evropské školicí centrum momentálně evidujeme 133 recenzí.

Antik Hotel Sofia

8,7

Antik Hotel Sofia

Ubytování (Hotel) Antik Hotel Sofia. Tento rodinný hotel se nachází v centru Litomyšle, které je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Antik Hotel Sofia se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Antik Hotel Sofia má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Antik Hotel Sofia momentálně evidujeme 26 recenzí.

Aparthotel Slezák

8,5

Aparthotel Slezák

UbytováníAparthotel Slezák. Aparthotel Slezák se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aparthotel Slezák se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány nad zámkem

8,5

Apartmány nad zámkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány nad zámkem. Apartmány nad zámkem se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 400 metrů od zámku Litomyšl. Ubytování Apartmány nad zámkem se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

JUDIA

8,4

JUDIA

Ubytování (Apartmán) JUDIA. Apartmán Judia se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od litomyšlského zámku, a nabízí výhled na město, bar, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň, patio a... Ubytování JUDIA se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Jízdárna Suchá

7,7

Penzion Jízdárna Suchá

Ubytování (Penzion) Penzion Jízdárna Suchá. Penzion Jízdárna Suchá se nachází v Litomyšli, 3 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci a terasu. Ubytování Penzion Jízdárna Suchá se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Jízdárna Suchá má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Jízdárna Suchá momentálně evidujeme 105 recenzí.

KOKOPEPINO

7

KOKOPEPINO

UbytováníKOKOPEPINO. KOKOPEPINO se nachází v Litomyšli, 47 km od poutního kostela sv. Petra, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování KOKOPEPINO se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

5,5

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

Ubytování (Apartmán) Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle. Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází 500 metrů od zámku Litomyšl a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

EKOMODA

EKOMODA

Ubytování (Prázdninový dům) EKOMODA. EKOMODA, a property with a terrace, is situated in Litomyšl, 11 km from Litomyšl Castle. The property offers free private parking. Ubytování EKOMODA se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle

Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle

Ubytování (Apartmán) Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle. Set in Litomyšl in the Pardubice region, Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle features a terrace. Ubytování Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Castle Home in UNESCO Litomyšl

Castle Home in UNESCO Litomyšl

Ubytování (Apartmán) Castle Home in UNESCO Litomyšl. Castle Home UNESCO Litomyšl se nachází v Litomyšli, 100 metrů od zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Castle Home in UNESCO Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Školek 1197

Apartmán U Školek 1197

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Školek 1197. Apartmán U Školek 1197 se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od zámku Litomyšl, a nabízí terasu. Ubytování Apartmán U Školek 1197 se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Autoškola Pegas

Autoškola Pegas

Ubytování (Privát) Autoškola Pegas. Located in Litomyšl, just less than 1 km from Litomyšl Castle, Autoškola Pegas provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Autoškola Pegas se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Na Kopečku

Na Kopečku

Ubytování (Apartmán) Na Kopečku. Apartmán Na Kopečku se nachází v Litomyšli, 600 metrů od zámku Litomyšl, a nabízí kuchyň a restauraci. Ubytování Na Kopečku se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Apartmán Na Kopečku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením

Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením

Ubytování (Apartmán) Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením. Zámek zámkem - dvoulůžkový pokoj s TV s plochou obrazovkou a výhledem do zahrady. Zařízením se nachází v Litomyšli, asi 400 metrů od zámku Litomyšl. Ubytování Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Statek Leština

Statek Leština

Ubytování (Apartmán) Statek Leština. Statek Leština se nachází v Litomyšli, 14 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K apartmánu náleží zahrada. Ubytování Statek Leština se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).