Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Svitavy

Ubytování v městech v okrese Svitavy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Svitavy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Svitavy

Hotel & Gallery Kopacka

10

Hotel & Gallery Kopacka

Ubytování (Penzion) Hotel & Gallery Kopacka. Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve Svitavách a nabízí terasu. Ubytování Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

9,9

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí. Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Cechovní

9,8

Apartmány Cechovní

Ubytování (Apartmán) Apartmány Cechovní. Apartmány Cechovní se nacházejí v Moravské Třebové a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Cechovní se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Cechovní má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Cechovní momentálně evidujeme 71 recenzí.

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytování (Apartmán) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl se nachází v historickém areálu zámku v Litomyšli, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámecké apartmány Litomyšl momentálně evidujeme 101 recenzí.

Guest House Sherpa

9,6

Guest House Sherpa

Ubytování (Penzion) Guest House Sherpa. Penzion Sherpa se nachází v Moravské Třebové. Nabízí společný lounge, terasu a dětské hřiště. Penzion zajišťuje pokojovou službu a službu prodeje... Ubytování Guest House Sherpa se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Sherpa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Guest House Sherpa momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hájenka Budislav

9,6

Hájenka Budislav

Ubytování (Venkovský dům) Hájenka Budislav. Hájenka Budislav se nachází v obci Budislav, 50 km od Pardubic, a nabízí sezónní venkovní bazén, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hájenka Budislav se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hájenka Budislav má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Hájenka Budislav momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Kopacka

9,6

Apartmány Kopacka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kopacka. Apartmány Kopacka se nachází ve Svitavách. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kopacka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Kopacka momentálně evidujeme 29 recenzí.

A studio Veselka Litomyšl

9,6

A studio Veselka Litomyšl

Ubytování (Penzion) A studio Veselka Litomyšl. Penzion A studio Veselka Litomyšl se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s restaurací, barem a terasou. Ubytování A studio Veselka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmen JEN INN

9,6

Apartmen JEN INN

Ubytování (Apartmán) Apartmen JEN INN. Apartmán JEN INN se nachází v Litomyšli, 5 minut chůze od tamního zámku, a nabízí zahradu, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmen JEN INN se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmen JEN INN má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmen JEN INN momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hájenka Kozlov

9,6

Hájenka Kozlov

Ubytování (Apartmán) Hájenka Kozlov. Hájenka Kozlov se nachází v Litomyšli v České republice, 7 km od městského zámku. Ubytování Hájenka Kozlov se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hájenka Kozlov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hájenka Kozlov momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion-apartmán U Johana

9,5

Penzion-apartmán U Johana

Ubytování (Apartmán) Penzion-apartmán U Johana. Penzion-apartmán U Johana se nachází v Moravské Třebové, 350 metrů od tamního zámku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar a pekařství. Ubytování Penzion-apartmán U Johana se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion-apartmán U Johana má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion-apartmán U Johana momentálně evidujeme 109 recenzí.

Apartmán U Cukrářky

9,4

Apartmán U Cukrářky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Cukrářky. Apartmán U Cukrářky se nachází ve Vítějevsi. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, plně vybavenou kuchyň a výhled do zahrady. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmán U Cukrářky se nachází ve městě Vítějeves (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Cukrářky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán U Cukrářky momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Na Bělisku

9,4

Penzion Na Bělisku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Bělisku. Penzion Na Bělisku ve Žďárských horách stojí v obci Březiny a nabízí ubytování s restaurací, společenskou místnost, hernu, zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Na Bělisku se nachází ve městě Březiny (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Bělisku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Na Bělisku momentálně evidujeme 63 recenzí.

Prosluněný apartmán

9,4

Prosluněný apartmán

Ubytování (Apartmán) Prosluněný apartmán. Prosluněný apartmán se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Prosluněný apartmán se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Restaurant Na Čechách

9,4

Guest House Restaurant Na Čechách

Ubytování (Penzion) Guest House Restaurant Na Čechách. Guest House Restaurant Na Čechách se nachází v Korouhvi a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Restaurant Na Čechách se nachází ve městě Korouhev (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Restaurant Na Čechách má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Guest House Restaurant Na Čechách momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytovani pro 1

9,4

Ubytovani pro 1

Ubytování (Privát) Ubytovani pro 1. Ubytováni pro 1 se nachází ve Svitavách, 37 km od Podlesí. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani pro 1 se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kraus

9,4

Pension Kraus

Ubytování (Penzion) Pension Kraus. Pension Kraus se nachází v Litomyšli, 200 metrů od zámeckého komplexu zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Pension Kraus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Kraus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Kraus momentálně evidujeme 112 recenzí.

Hotel Ungar

9,3

Hotel Ungar

Ubytování (Hotel) Hotel Ungar. Tříhvězdičkový hotel Ungar se nachází ve Svitavách a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, terasu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel Ungar se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ungar má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Ungar momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Tašner

9,3

Penzion Tašner

Ubytování (Penzion) Penzion Tašner. Penzion Tašner se nachází v Litomyšli, 350 metrů od zámku a klášterních zahrad, a nabízí terasu s grilem. Ubytování Penzion Tašner se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tašner má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Tašner momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Lilie

9,3

Penzion Lilie

Ubytování (Penzion) Penzion Lilie. Penzion Lilie se nachází 1 km od centra Litomyšle, 1,4 km od zámku zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí pokoje s lednicí a TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Lilie se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lilie má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Lilie momentálně evidujeme 277 recenzí.

Penzion hradu Svojanov

9,3

Penzion hradu Svojanov

Ubytování (Penzion) Penzion hradu Svojanov. Penzion hradu Svojanov se nachází ve Svojanově. Nabízí restauraci, zahradu, Wi-Fi zdarma a rodinné pokoje. Ubytování Penzion hradu Svojanov se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UBYTOVÁNÍ SVOJANOV

9,3

UBYTOVÁNÍ SVOJANOV

Ubytování (Apartmány) UBYTOVÁNÍ SVOJANOV. UBYTOVÁNÍ SVOJANOV jsou apartmány situované ve Svojanově, 33 km od Podlesí. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování UBYTOVÁNÍ SVOJANOV se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion V Podzámčí Litomyšl

9,3

Penzion V Podzámčí Litomyšl

Ubytování (Penzion) Penzion V Podzámčí Litomyšl. Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází na klidném místě pouze 150 metrů od litomyšlského zámku, který byl zapsán se seznam světového dědictví organizace... Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion V Podzámčí Litomyšl momentálně evidujeme 348 recenzí.

Penzion Statek Široký Důl

9,2

Penzion Statek Široký Důl

Ubytování (Penzion) Penzion Statek Široký Důl. Penzion Statek Široký Důl nabízí bezplatná jízdní kola, sezonní venkovní bazén, sdílený lounge i zahradu v obci Široký Důl. Ubytování Penzion Statek Široký Důl se nachází ve městě Polička (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Paseka

9,2

Pension Paseka

Ubytování (Penzion) Pension Paseka. Pension Paseka se nachází v historickém centru Litomyšle, 200 metrů od renesančního zámku. Ubytování Pension Paseka se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Paseka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Paseka momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel Aplaus

9,2

Hotel Aplaus

Ubytování (Hotel) Hotel Aplaus. Hotel Aplaus zabírá 3 propojené historické budovy v centrum Litomyšle, které je na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Aplaus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Aplaus má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Aplaus momentálně evidujeme 127 recenzí.

Penzion U Zběhlíka

9,2

Penzion U Zběhlíka

Ubytování (Penzion) Penzion U Zběhlíka. Penzion U Zběhlíka se nachází ve Svitavách. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. K dispozici je také restaurace a sdílený obývací prostor. Ubytování Penzion U Zběhlíka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zběhlíka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Zběhlíka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Prázdninové ubytování

9,1

Prázdninové ubytování

Ubytování (Privát) Prázdninové ubytování. Prázdninové ubytování se nachází v Litomyšli, 1,9 km od zámku. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Prázdninové ubytování se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninové ubytování má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Prázdninové ubytování momentálně evidujeme 11 recenzí.

Agropension U háje

9,1

Agropension U háje

Ubytování (Penzion) Agropension U háje. Rodinný Agropension U Háje se nachází na klidném místě 3 km od centra Litomyšle a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Agropension U háje se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agropension U háje má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Agropension U háje momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion No.10

9,1

Penzion No.10

Ubytování (Penzion) Penzion No.10. Penzion No.10 situovaný v historickém městě Svitavy nabízí moderní ubytování s terasou a výhledem na město. Je v něm stylový pizzeria restaurant a bar. Ubytování Penzion No.10 se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion No.10 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion No.10 momentálně evidujeme 177 recenzí.

Apartments Marinka Litomyšl

9,1

Apartments Marinka Litomyšl

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinka Litomyšl. Apartments Marinka Litomyšl se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Marinka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zlatá Hvězda

9,1

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hvězda, Hoteliér roku 2016, se nachází přímo na historickém náměstí v Litomyšli a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV a... Ubytování Hotel Zlatá Hvězda se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálně evidujeme 479 recenzí.

Penzion U Purkmistra

9

Penzion U Purkmistra

Ubytování (Penzion) Penzion U Purkmistra. Penzion U Purkmistra sídlí v historické budově z roku 1846 v centru Poličky. Zdarma podává snídaně formou bufetu a nabízí pokoje vybavené satelitní TV. Ubytování Penzion U Purkmistra se nachází ve městě Polička (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Purkmistra má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Purkmistra momentálně evidujeme 47 recenzí.

Garni hotel Svitavy

9

Garni hotel Svitavy

Ubytování (Hotel) Garni hotel Svitavy. Tento stylový hotel s venkovním bazénem se nachází ve Svitavách, na půli cesty mezi Brnem a Pardubicemi nebo Hradcem Králové. Ubytování Garni hotel Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni hotel Svitavy má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Garni hotel Svitavy momentálně evidujeme 276 recenzí.

Pension Fontána Svitavy

8,9

Pension Fontána Svitavy

Ubytování (Aparthotel) Pension Fontána Svitavy. Penzion Fontána ve Svitavách se nachází v klidné části města nedaleko od historického centra. Má uzavřené neplacené parkoviště. Ubytování Pension Fontána Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Fontána Svitavy má celkové hodnocení 8,9. Pro Aparthotel Pension Fontána Svitavy momentálně evidujeme 127 recenzí.

Hájenka Strakov

8,9

Hájenka Strakov

Ubytování (Penzion) Hájenka Strakov. Hájenka Strakov se nachází v Litomyšli v České republice. Penzion leží 5 km od zámku Litomyšl. V penzionu je k dispozici TV. Ubytování Hájenka Strakov se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hájenka Strakov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hájenka Strakov momentálně evidujeme 119 recenzí.

Penzion Bludička

8,8

Penzion Bludička

Ubytování (Penzion) Penzion Bludička. Penzion Bludička se nachází ve městě Litomyšl, pouhých 700 metrů od zámku Litomyšl zapsaného na seznamu památek UNESCO. Ubytování Penzion Bludička se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bludička má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Bludička momentálně evidujeme 277 recenzí.

Hotel U Apoštola

8,7

Hotel U Apoštola

Ubytování (Hotel) Hotel U Apoštola. Hotel U Apoštola je situován v centru města Jevíčko a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel U Apoštola se nachází ve městě Jevíčko (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Apoštola má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Apoštola momentálně evidujeme 167 recenzí.

PENZION VERMON

8,7

PENZION VERMON

Ubytování (Penzion) PENZION VERMON. PENZION VERMON se nachází ve Svitavách. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování PENZION VERMON se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatý lev

8,7

Zlatý lev

Ubytování (Penzion) Zlatý lev. Hotel Zlatý Lev se nachází 1 km od centra Svitav a 15 km od Litomyšle zapsané na seznamu památek UNESCO. Ubytování Zlatý lev se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zlatý lev má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zlatý lev momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzion Taurus

8,7

Penzion Taurus

Ubytování (Penzion) Penzion Taurus. Penzion Taurus se nachází 6 km od Litomyšle. Všechny pokoje a apartmá jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. K dispozici je i sdílená kuchyň. Ubytování Penzion Taurus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Taurus má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Taurus momentálně evidujeme 58 recenzí.

Evropské školicí centrum

8,7

Evropské školicí centrum

Ubytování (Hostel) Evropské školicí centrum. Evropské školicí centrum se nachází v centru města Litomyšl, ve stylově zrekonstruovaném bývalém pivovaru na zámku v Litomyšli, zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Evropské školicí centrum se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Evropské školicí centrum má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Evropské školicí centrum momentálně evidujeme 133 recenzí.

Antik Hotel Sofia

8,7

Antik Hotel Sofia

Ubytování (Hotel) Antik Hotel Sofia. Tento rodinný hotel se nachází v centru Litomyšle, které je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Antik Hotel Sofia se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Antik Hotel Sofia má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Antik Hotel Sofia momentálně evidujeme 26 recenzí.

Dum Bratri Capku

8,7

Dum Bratri Capku

Ubytování (Penzion) Dum Bratri Capku. Dům bratří Čapků se nachází v obci Budislav a má zahradu, sdílenou kuchyň a terasu. Penzion nabízí bezplatné Wi-Fi a letištní transfer za příplatek. Ubytování Dum Bratri Capku se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dum Bratri Capku má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dum Bratri Capku momentálně evidujeme 111 recenzí.

Hotel Slavia

8,6

Hotel Slavia

Ubytování (Hotel) Hotel Slavia. Tříhvězdičkový Hotel Slavia se nachází ve Svitavách a nabízí bar. K dispozici je také restaurace s pokojovou službou. Ubytování Hotel Slavia se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slavia má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Slavia momentálně evidujeme 95 recenzí.

Ubytovací hostinec Na Skalách

8,6

Ubytovací hostinec Na Skalách

Ubytování (Penzion) Ubytovací hostinec Na Skalách. Ubytovací hostinec Na Skalách se nachází v Budislavi. Nabízí úschovnu zavazadel, terasu, zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Ubytovací hostinec Na Skalách se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovací hostinec Na Skalách má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytovací hostinec Na Skalách momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel Alster

8,6

Hotel Alster

Ubytování (Hotel) Hotel Alster. Rodinný Hotel Alster se nachází v centru historického města Jevíčko a nabízí restauraci à la carte s letní terasou, ve které se podává tradiční česká... Ubytování Hotel Alster se nachází ve městě Jevíčko (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alster má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Alster momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Malaika

8,6

Penzion Malaika

Ubytování (Penzion) Penzion Malaika. Tento penzion se nachází na hlavní silnici E461, která spojuje Brno a Svitavy. V penzionu je společná kuchyň, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Penzion Malaika se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Malaika má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Malaika momentálně evidujeme 114 recenzí.

Byt Sloupnice

8,5

Byt Sloupnice

Ubytování (Apartmán) Byt Sloupnice. Byt Sloupnice se nachází v Horní Sloupnici. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Byt Sloupnice se nachází ve městě Sloupnice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt Sloupnice má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Byt Sloupnice momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmány nad zámkem

8,5

Apartmány nad zámkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány nad zámkem. Apartmány nad zámkem se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 400 metrů od zámku Litomyšl. Ubytování Apartmány nad zámkem se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUDIA

8,4

JUDIA

Ubytování (Apartmán) JUDIA. Apartmán Judia se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od litomyšlského zámku, a nabízí výhled na město, bar, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň, patio a... Ubytování JUDIA se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)