Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Svitavy

Ubytování v městech v okrese Svitavy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Svitavy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Svitavy

Hotel & Gallery Kopacka

10

Hotel & Gallery Kopacka

Ubytování (Penzion) Hotel & Gallery Kopacka. Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve Svitavách a nabízí terasu. Ubytování Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

9,9

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí. Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Cechovní

9,8

Apartmány Cechovní

Ubytování (Apartmán) Apartmány Cechovní. Apartmány Cechovní se nacházejí v Moravské Třebové a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Cechovní se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Cechovní má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Cechovní momentálně evidujeme 71 recenzí.

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytování (Apartmán) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl se nachází v historickém areálu zámku v Litomyšli, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Zámecké apartmány Litomyšl má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámecké apartmány Litomyšl momentálně evidujeme 101 recenzí.

Penzion pod Březinkou

9,6

Penzion pod Březinkou

UbytováníPenzion pod Březinkou. Penzion pod Březinkou se nachází v Poličce v Pardubickém kraji, 25 km od zámku Litomyšl. Ubytování Penzion pod Březinkou se nachází ve městě Polička (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Zámecká

9,6

Apartmány Zámecká

UbytováníApartmány Zámecká. Apartmány Zámecká se nachází v Moravské Třebové, 35 km od zámku Litomyšl a 23 km od hradu Bouzov. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Zámecká se nachází ve městě Moravská Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Kopacka

9,6

Apartmány Kopacka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kopacka. Apartmány Kopacka se nachází ve Svitavách. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Kopacka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Kopacka momentálně evidujeme 29 recenzí.

Guest House Sherpa

9,6

Guest House Sherpa

Ubytování (Penzion) Guest House Sherpa. Penzion Sherpa se nachází v Moravské Třebové. Nabízí společný lounge, terasu a dětské hřiště. Penzion zajišťuje pokojovou službu a službu prodeje... Ubytování Guest House Sherpa se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Guest House Sherpa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Guest House Sherpa momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hájenka Budislav

9,6

Hájenka Budislav

Ubytování (Venkovský dům) Hájenka Budislav. Hájenka Budislav se nachází v obci Budislav, 50 km od Pardubic, a nabízí sezónní venkovní bazén, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hájenka Budislav se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hájenka Budislav má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Hájenka Budislav momentálně evidujeme 8 recenzí.

A studio Veselka Litomyšl

9,6

A studio Veselka Litomyšl

Ubytování (Penzion) A studio Veselka Litomyšl. Penzion A studio Veselka Litomyšl se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s restaurací, barem a terasou. Ubytování A studio Veselka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hájenka Kozlov

9,6

Hájenka Kozlov

Ubytování (Apartmán) Hájenka Kozlov. Hájenka Kozlov se nachází v Litomyšli v České republice, 7 km od městského zámku. Ubytování Hájenka Kozlov se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hájenka Kozlov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hájenka Kozlov momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chalupa Svojanov

9,5

Chalupa Svojanov

UbytováníChalupa Svojanov. Chalupa Svojanov nabízí ubytování ve Svojanově, 38 km od Devet skal. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Svojanov se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj).

Chaloupka pod hradem

9,5

Chaloupka pod hradem

UbytováníChaloupka pod hradem. Chaloupka pod hradem se nachází ve Svojanově a nabízí zahradu, restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chaloupka pod hradem se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Havran

9,5

Penzion Havran

UbytováníPenzion Havran. Penzion Havran se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku a 45 km od města Devet skal. Ubytování Penzion Havran se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion-apartmán U Johana

9,5

Penzion-apartmán U Johana

Ubytování (Apartmán) Penzion-apartmán U Johana. Penzion-apartmán U Johana se nachází v Moravské Třebové, 350 metrů od tamního zámku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar a pekařství. Ubytování Penzion-apartmán U Johana se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion-apartmán U Johana má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion-apartmán U Johana momentálně evidujeme 109 recenzí.

Hotel Morava

9,5

Hotel Morava

UbytováníHotel Morava. Hotel Morava se nachází hned vedle hlavního náměstí v Jevíčku a nabízí à-la-carte restauraci s terasou, půjčovnu jízdních kol, billiardový stůl a masáže. Ubytování Hotel Morava se nachází ve městě Jevíčko (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Cukrářky

9,4

Apartmán U Cukrářky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Cukrářky. Apartmán U Cukrářky se nachází ve Vítějevsi. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, plně vybavenou kuchyň a výhled do zahrady. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmán U Cukrářky se nachází ve městě Vítějeves (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán U Cukrářky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán U Cukrářky momentálně evidujeme 33 recenzí.

Prosluněný apartmán

9,4

Prosluněný apartmán

Ubytování (Apartmán) Prosluněný apartmán. Prosluněný apartmán se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Prosluněný apartmán se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Na Bělisku

9,4

Penzion Na Bělisku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Bělisku. Penzion Na Bělisku ve Žďárských horách stojí v obci Březiny a nabízí ubytování s restaurací, společenskou místnost, hernu, zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Na Bělisku se nachází ve městě Březiny (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Na Bělisku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Na Bělisku momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány Na Lánech

9,4

Apartmány Na Lánech

UbytováníApartmány Na Lánech. Apartmány Na Lánech se nacházejí v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Na Lánech se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Guest House Restaurant Na Čechách

9,4

Guest House Restaurant Na Čechách

Ubytování (Penzion) Guest House Restaurant Na Čechách. Guest House Restaurant Na Čechách se nachází v Korouhvi a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Restaurant Na Čechách se nachází ve městě Korouhev (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Guest House Restaurant Na Čechách má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Guest House Restaurant Na Čechách momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytovani pro 1

9,4

Ubytovani pro 1

Ubytování (Privát) Ubytovani pro 1. Ubytováni pro 1 se nachází ve Svitavách, 37 km od Podlesí. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani pro 1 se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj).

Pension Kraus

9,4

Pension Kraus

Ubytování (Penzion) Pension Kraus. Pension Kraus se nachází v Litomyšli, 200 metrů od zámeckého komplexu zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Pension Kraus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Kraus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Kraus momentálně evidujeme 112 recenzí.

Hotel Ungar

9,3

Hotel Ungar

Ubytování (Hotel) Hotel Ungar. Tříhvězdičkový hotel Ungar se nachází ve Svitavách a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, terasu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel Ungar se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Ungar má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Ungar momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion hradu Svojanov

9,3

Penzion hradu Svojanov

Ubytování (Penzion) Penzion hradu Svojanov. Penzion hradu Svojanov se nachází ve Svojanově. Nabízí restauraci, zahradu, Wi-Fi zdarma a rodinné pokoje. Ubytování Penzion hradu Svojanov se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Tašner

9,3

Penzion Tašner

Ubytování (Penzion) Penzion Tašner. Penzion Tašner se nachází v Litomyšli, 350 metrů od zámku a klášterních zahrad, a nabízí terasu s grilem. Ubytování Penzion Tašner se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Tašner má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Tašner momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Lilie

9,3

Penzion Lilie

Ubytování (Penzion) Penzion Lilie. Penzion Lilie se nachází 1 km od centra Litomyšle, 1,4 km od zámku zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí pokoje s lednicí a TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Lilie se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Lilie má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Lilie momentálně evidujeme 277 recenzí.

APARTMÁN u ZOUBKU

9,3

APARTMÁN u ZOUBKU

UbytováníAPARTMÁN u ZOUBKU. APARTMÁN u ZOUBKU se nachází v Litomyšli, 500 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování APARTMÁN u ZOUBKU se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování v historickém centru Litomyšle

9,3

Ubytování v historickém centru Litomyšle

UbytováníUbytování v historickém centru Litomyšle. Ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází v Litomyšli, pouhých 400 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal. Ubytování Ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

UBYTOVÁNÍ SVOJANOV

9,3

UBYTOVÁNÍ SVOJANOV

Ubytování (Apartmány) UBYTOVÁNÍ SVOJANOV. UBYTOVÁNÍ SVOJANOV jsou apartmány situované ve Svojanově, 33 km od Podlesí. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování UBYTOVÁNÍ SVOJANOV se nachází ve městě Svojanov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion V Podzámčí Litomyšl

9,3

Penzion V Podzámčí Litomyšl

Ubytování (Penzion) Penzion V Podzámčí Litomyšl. Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází na klidném místě pouze 150 metrů od litomyšlského zámku, který byl zapsán se seznam světového dědictví organizace... Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion V Podzámčí Litomyšl momentálně evidujeme 348 recenzí.

Apartmán 551

9,2

Apartmán 551

UbytováníApartmán 551. Apartmán 551 se nachází v Litomyšli, 1,4 km od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 551 se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Statek Široký Důl

9,2

Penzion Statek Široký Důl

Ubytování (Penzion) Penzion Statek Široký Důl. Penzion Statek Široký Důl nabízí bezplatná jízdní kola, sezonní venkovní bazén, sdílený lounge i zahradu v obci Široký Důl. Ubytování Penzion Statek Široký Důl se nachází ve městě Polička (Česko - Pardubický kraj).

Pension Paseka

9,2

Pension Paseka

Ubytování (Penzion) Pension Paseka. Pension Paseka se nachází v historickém centru Litomyšle, 200 metrů od renesančního zámku. Ubytování Pension Paseka se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pension Paseka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Paseka momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel Aplaus

9,2

Hotel Aplaus

Ubytování (Hotel) Hotel Aplaus. Hotel Aplaus zabírá 3 propojené historické budovy v centrum Litomyšle, které je na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Aplaus se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Aplaus má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Aplaus momentálně evidujeme 127 recenzí.

Penzion U Zběhlíka

9,2

Penzion U Zběhlíka

Ubytování (Penzion) Penzion U Zběhlíka. Penzion U Zběhlíka se nachází ve Svitavách. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. K dispozici je také restaurace a sdílený obývací prostor. Ubytování Penzion U Zběhlíka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion U Zběhlíka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Zběhlíka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Prázdninové ubytování

9,1

Prázdninové ubytování

Ubytování (Privát) Prázdninové ubytování. Prázdninové ubytování se nachází v Litomyšli, 1,9 km od zámku. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Prázdninové ubytování se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Prázdninové ubytování má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Prázdninové ubytování momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion No.10

9,1

Penzion No.10

Ubytování (Penzion) Penzion No.10. Penzion No.10 situovaný v historickém městě Svitavy nabízí moderní ubytování s terasou a výhledem na město. Je v něm stylový pizzeria restaurant a bar. Ubytování Penzion No.10 se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion No.10 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion No.10 momentálně evidujeme 177 recenzí.

Agropension U háje

9,1

Agropension U háje

Ubytování (Penzion) Agropension U háje. Rodinný Agropension U Háje se nachází na klidném místě 3 km od centra Litomyšle a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Agropension U háje se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Agropension U háje má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Agropension U háje momentálně evidujeme 139 recenzí.

Hotel Orka

9,1

Hotel Orka

UbytováníHotel Orka. Hotel Orka se nachází v Moravské Třebové, 35 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště a sdílený lounge. Ubytování Hotel Orka se nachází ve městě Moravská Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Vila Benetton

9,1

Vila Benetton

UbytováníVila Benetton. Vila Benetton se nachází ve Svitavách, 20 km od zámku Litomyšl, 44 km od hradu Bouzov a 42 km od muzea olomouckého sýra. Ubytování Vila Benetton se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj).

Apartments Marinka Litomyšl

9,1

Apartments Marinka Litomyšl

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinka Litomyšl. Apartments Marinka Litomyšl se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Marinka Litomyšl se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Zlatá Hvězda

9,1

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hvězda, Hoteliér roku 2016, se nachází přímo na historickém náměstí v Litomyšli a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV a... Ubytování Hotel Zlatá Hvězda se nachází ve městě Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálně evidujeme 479 recenzí.

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

9,1

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

UbytováníPRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL. PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL se nachází 1,4 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování, restauraci, zahradu, bar a gril. Ubytování PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Wellness chata Sloupnice

9

Wellness chata Sloupnice

UbytováníWellness chata Sloupnice. Wellness chata Sloupnice se nachází asi 6,5 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Wellness chata Sloupnice se nachází ve městě Sloupnice (Česko - Pardubický kraj).

Garni hotel Svitavy

9

Garni hotel Svitavy

Ubytování (Hotel) Garni hotel Svitavy. Tento stylový hotel s venkovním bazénem se nachází ve Svitavách, na půli cesty mezi Brnem a Pardubicemi nebo Hradcem Králové. Ubytování Garni hotel Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Garni hotel Svitavy má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Garni hotel Svitavy momentálně evidujeme 276 recenzí.

Penzion U Purkmistra

9

Penzion U Purkmistra

Ubytování (Penzion) Penzion U Purkmistra. Penzion U Purkmistra sídlí v historické budově z roku 1846 v centru Poličky. Zdarma podává snídaně formou bufetu a nabízí pokoje vybavené satelitní TV. Ubytování Penzion U Purkmistra se nachází ve městě Polička (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion U Purkmistra má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Purkmistra momentálně evidujeme 47 recenzí.

Vintage apartmán v centru

9

Vintage apartmán v centru

UbytováníVintage apartmán v centru. Vintage apartmán v centru se nachází v Litomyšli, 600 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od města Devet skal, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Vintage apartmán v centru se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion U Cyrila

9

Penzion U Cyrila

UbytováníPenzion U Cyrila. Penzion U Cyrila se nachází v Moravské Třebové, 35 km od zámku Litomyšl a 24 km od hradu Bouzov. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Penzion U Cyrila se nachází ve městě Moravská Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Linden

9

Penzion Linden

UbytováníPenzion Linden. Penzion Linden se nachází v Oldřiši a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Penzion Linden se nachází ve městě Oldřiš (Česko).