Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Budislav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budislav

Hájenka Budislav

9,6

Hájenka Budislav

Ubytování (Venkovský dům) Hájenka Budislav. Hájenka Budislav se nachází v obci Budislav, 50 km od Pardubic, a nabízí sezónní venkovní bazén, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hájenka Budislav se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hájenka Budislav má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Hájenka Budislav momentálně evidujeme 8 recenzí.

Dum Bratri Capku

8,7

Dum Bratri Capku

Ubytování (Penzion) Dum Bratri Capku. Dům bratří Čapků se nachází v obci Budislav a má zahradu, sdílenou kuchyň a terasu. Penzion nabízí bezplatné Wi-Fi a letištní transfer za příplatek. Ubytování Dum Bratri Capku se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Dum Bratri Capku má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dum Bratri Capku momentálně evidujeme 111 recenzí.

Ubytovací hostinec Na Skalách

8,6

Ubytovací hostinec Na Skalách

Ubytování (Penzion) Ubytovací hostinec Na Skalách. Ubytovací hostinec Na Skalách se nachází v Budislavi. Nabízí úschovnu zavazadel, terasu, zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Ubytovací hostinec Na Skalách se nachází ve městě Budislav (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Ubytovací hostinec Na Skalách má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytovací hostinec Na Skalách momentálně evidujeme 44 recenzí.