Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Pardubický kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Pardubický kraj

Apartmán Pod Sněžníkem

10

Apartmán Pod Sněžníkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Sněžníkem. Apartmán Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě. Ubytování je vzdálené 41 km od města Duszniki Zdrój a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmán Pod Sněžníkem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Hotel & Gallery Kopacka

10

Hotel & Gallery Kopacka

Ubytování (Penzion) Hotel & Gallery Kopacka. Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve Svitavách a nabízí terasu. Ubytování Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Potoka

10

Apartmán U Potoka

UbytováníApartmán U Potoka. Apartmán U Potoka se nachází v Dolní Moravě, pouhých 31 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán U Potoka se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chaloupka Borůvka

10

Chaloupka Borůvka

UbytováníChaloupka Borůvka. Ubytování se nachází v obci Skuteč, 25 km od zámku Litomyšl a 40 km od poutního kostela sv. Ubytování Chaloupka Borůvka se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Lipka

10

Ubytování Lipka

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lipka. Ubytování Lipka se nachází v Králíkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Ubytování Lipka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány NA DAŘILCE

10

Apartmány NA DAŘILCE

Ubytování (Penzion) Apartmány NA DAŘILCE. Apartmány NA DAŘILCE se nacházejí v Prostředních Libchavách a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartmány NA DAŘILCE se nachází ve městě České Libchavy (Česko - Pardubický kraj).

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Mountain Cabin Postolka má celkové hodnocení 10. Pro Chata Mountain Cabin Postolka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chaloupka Pomněnka na Lipce

10

Chaloupka Pomněnka na Lipce

UbytováníChaloupka Pomněnka na Lipce. Chaloupka Pomněnka na Lipce se nachází v Nasavrkách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 47 km od kostela sv. Ubytování Chaloupka Pomněnka na Lipce se nachází ve městě Nasavrky (Česko - Pardubický kraj).

Hamerská chaloupka

10

Hamerská chaloupka

UbytováníHamerská chaloupka. Situated in Hlinsko, 43 km from Litomyšl Castle, Hamerská chaloupka features accommodation with a bar, free WiFi, private check-in and check-out, and... Ubytování Hamerská chaloupka se nachází ve městě Hlinsko (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa U Slunce

10

Chalupa U Slunce

UbytováníChalupa U Slunce. Chalupa U Slunce se nachází v Králíkách, 46 km od šachového parku, pijalni minerální vody a 49 km od lyžařského střediska Zieleniec. Ubytování Chalupa U Slunce se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada

10

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada

UbytováníChatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada. Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází v Horním Bradle, nedaleko Lipky a 47 km od kostela sv. Marka. Ubytování Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází ve městě Horní Bradlo (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka Kailas

10

Roubenka Kailas

UbytováníRoubenka Kailas. Roubenka Kailas se nachází v Červené Vodě a nabízí saunu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Kailas se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Maringotka V mechu a kapradí

10

Maringotka V mechu a kapradí

UbytováníMaringotka V mechu a kapradí. Offering a garden and mountain view, Maringotka V mechu a kapradí is situated in Červená Voda, 37 km from Museum of Paper Velké Losiny and 43 km from... Ubytování Maringotka V mechu a kapradí se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

PENZION ZA VODOU

10

PENZION ZA VODOU

UbytováníPENZION ZA VODOU. PENZION ZA VODOU se nachází v Sezemicích, 43 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování se střešním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm a venkovní... Ubytování PENZION ZA VODOU se nachází ve městě Sezemice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Majka

10

Penzion Majka

UbytováníPenzion Majka. Penzion Majka se nachází v Heráleci a nabízí výhled do klidné ulice, zahradu a gril. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Majka se nachází ve městě (Česko - Pardubický kraj).

Tiny House

10

Tiny House

UbytováníTiny House. Tiny House se nachází v Pardubicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Apartmán s terasou. Ubytování je nekuřácké. Ubytování Tiny House se nachází ve městě Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Studio u Horynů

10

Studio u Horynů

UbytováníStudio u Horynů. Studio u Horynů se nachází v České Třebové. Nachází se 12 km od zámku Litomyšl a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Studio u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Chata Jestřábník

10

Chata Jestřábník

UbytováníChata Jestřábník. Chata Jestřábník se nachází asi 34 km od muzea papíru Velké Losiny a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Chata Jestřábník se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán BLANKA

10

Apartmán BLANKA

UbytováníApartmán BLANKA. Apartmán BLANKA se nachází v Červené Vodě, 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán BLANKA se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Moravské Křižánky

10

Ubytování Moravské Křižánky

UbytováníUbytování Moravské Křižánky. 25 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou a 15 km Devetu Ubytování Moravské Křižánky nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ubytování Moravské Křižánky se nachází ve městě Křižánky (Česko - Pardubický kraj).

Statek Uhersko - Na Špejcharu

10

Statek Uhersko - Na Špejcharu

UbytováníStatek Uhersko - Na Špejcharu. Statek Uhersko - Na Špejcharu se nachází v Uherském. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Zámek Litomyšl je vzdálený 30 km a Devet skal 47 km. Ubytování Statek Uhersko - Na Špejcharu se nachází ve městě Uhersko (Česko).

Apartmány na Bukovce - GG

10

Apartmány na Bukovce - GG

UbytováníApartmány na Bukovce - GG. Apartmány na Bukovce - GG se nacházejí v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 48 km od zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Apartmány na Bukovce - GG se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Na samotě u lesa

9,9

Na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Na samotě u lesa. Apartmán Na samotě u lesa se nachází v Žamberku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K místu konání festivalu Jamrock je to od apartmánu 15 km. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na samotě u lesa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Na samotě u lesa momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány OMEGA

9,9

Apartmány OMEGA

Ubytování (Apartmány) Apartmány OMEGA. Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány OMEGA se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

9,9

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí. Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází v Litomyšli, 400 metrů od zámku, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí se nachází ve městě Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Usedlost U lípy Blatiny

9,9

Usedlost U lípy Blatiny

UbytováníUsedlost U lípy Blatiny. Usedlost U lípy Blatiny se nachází ve Sněžném, 40 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s nekonečným bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, venkovní... Ubytování Usedlost U lípy Blatiny se nachází ve městě (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Fišerů

9,9

Apartmán u Fišerů

Ubytování (Privát) Apartmán u Fišerů. Apartmán U Fišerů se nachází v Petrovicích, 22 km od Dolní Moravy a 61 km od města Kudowa-Zdrój. Nabízí terasu, zahradu a koupací jezírko. Ubytování Apartmán u Fišerů se nachází ve městě Petrovice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Andrea

9,9

Apartmán Andrea

UbytováníApartmán Andrea. Apartmán Andrea se nachází 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán Andrea se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Kadov

9,9

Chalupa Kadov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kadov. Chalupa Kadov se nachází v městyse Sněžné v Pardubickém kraji. K chalupě náleží terasa. Ubytování Chalupa Kadov se nachází ve městě Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Kadov má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Kadov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Na Vejměnku

9,9

Na Vejměnku

Ubytování (Chata) Na Vejměnku. Chata Na Vejměnku se nachází v obci Dolní Morava, pouze 1,6 km od lyžařských vleků Velká Morava 1 a 2. Chata byla postavena v roce 2017. Ubytování Na Vejměnku se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na Vejměnku má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Na Vejměnku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmány v domečku

9,8

Apartmány v domečku

Ubytování (Privát) Apartmány v domečku. Apartmány v domečku se nachází v Hlinsku, 33 km od Pardubic, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány v domečku se nachází ve městě Hlinsko (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Velká Morava

9,8

Apartmány Velká Morava

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velká Morava. Apartmány Velká Morava se nachází v Dolní Moravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Některé ubytovací jednotky poskytují balkon nebo terasu. Ubytování Apartmány Velká Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány pod Kraličákem

9,8

Apartmány pod Kraličákem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kraličákem. Apartmány Pod Kraličákem se nacházejí v Dolní Moravě a nabízejí TV s plochou obrazovkou, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány pod Kraličákem se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány pod Kraličákem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány pod Kraličákem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chata Dve Sestry

9,8

Chata Dve Sestry

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dve Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dve Sestry se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Dve Sestry má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chata Dve Sestry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmánový dům 13 Mezonet 2

9,8

Apartmánový dům 13 Mezonet 2

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Mezonet 2. Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází v Seči. Kutná Hora je vzdálená 30 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

9,8

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

Ubytování (Penzion) Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap. Pension Sodomkův statek Czap se nachází ve Skutči a nabízí bar. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Holcovi

9,8

Ubytování Holcovi

Ubytování (Penzion) Ubytování Holcovi. Ubytování Holcovi se nachází v Hlinsku a nabízí gril, lyžárnu a přímý přístup na sjezdovku. Vlek 1 Hlinsko je nedaleko. Ubytování Ubytování Holcovi se nachází ve městě Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Ubytování Holcovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Ubytování Holcovi momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzion Lacembok

9,8

Penzion Lacembok

Ubytování (Penzion) Penzion Lacembok. Penzion Lacembok se nachází v obci Luže. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, kuchyni, koupelnu, bankomat a turistické informace. Ubytování Penzion Lacembok se nachází ve městě Luže (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Lacembok má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Lacembok momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartment Vcelakov

9,8

Apartment Vcelakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Vcelakov. Apartmán Včelákov se nachází 44 km od Hradce Králové. Nabízí výhled na bazén, Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vcelakov se nachází ve městě Včelákov (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Vcelakov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Vcelakov momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Fara

9,8

Apartmán Fara

UbytováníApartmán Fara. Apartmán Fara se nachází ve Včelákově a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Apartmán sídlí v budově z 18. Ubytování Apartmán Fara se nachází ve městě Včelákov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Slunovrat

9,8

Penzion Slunovrat

Ubytování (Apartmány) Penzion Slunovrat. Penzion Slunovrat se nachází v Běstvině, 27 km od Kutné Hory, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Slunovrat se nachází ve městě Běstvina (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Na Lontě

9,8

Apartmány Na Lontě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Lontě. Tento dům se nachází v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Nabízí ubytování v apartmánech, rybník a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Na Lontě se nachází ve městě Cotkytle (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Na Lontě má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Na Lontě momentálně evidujeme 34 recenzí.

Restaurace a penzion Gansberg

9,8

Restaurace a penzion Gansberg

UbytováníRestaurace a penzion Gansberg. Restaurace a penzion Gansberg se nachází v Cotkytle, 40 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu, restauraci a výhled na hory. Ubytování Restaurace a penzion Gansberg se nachází ve městě Cotkytle (Česko - Olomoucký kraj).

Prima Apartmán Dolní Morava

9,8

Prima Apartmán Dolní Morava

UbytováníPrima Apartmán Dolní Morava. Prima Apartmán Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prima Apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

9,8

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Suchého buku - Buková Hora. Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází v Červené Vodě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Cechovní

9,8

Apartmány Cechovní

Ubytování (Apartmán) Apartmány Cechovní. Apartmány Cechovní se nacházejí v Moravské Třebové a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Cechovní se nachází ve městě Moravská Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Cechovní má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Cechovní momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmán u Horynů

9,8

Apartmán u Horynů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů. Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové. Nabízí terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán u Horynů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Horynů momentálně evidujeme 32 recenzí.

Unique Roubenka Melánka

9,8

Unique Roubenka Melánka

Ubytování (Venkovský dům) Unique Roubenka Melánka. Unique Roubenka Melánka je ubytování, které získalo ocenění. Nachází se na Vysočině ve vesnici Rváčov, 4 km od Skanzenu lidových staveb. Ubytování Unique Roubenka Melánka se nachází ve městě Vysočina (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Unique Roubenka Melánka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Unique Roubenka Melánka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa U Zezulků

9,8

Chalupa U Zezulků

Ubytování (Chata) Chalupa U Zezulků. Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách a nabízí tenisový kurt, zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Zezulků se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa U Zezulků má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Zezulků momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel & Depandance Kopacka

9,8

Hotel & Depandance Kopacka

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Depandance Kopacka. Hotel & Depandance Kopacka se nachází v Lanškrounu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel & Depandance Kopacka se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel & Depandance Kopacka má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Hotel & Depandance Kopacka momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmány u Lesa

9,8

Apartmány u Lesa

UbytováníApartmány u Lesa. Apartmány u Lesa se nacházejí v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány u Lesa se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).