Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ústí nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ústí nad Orlicí

Apartment Corriger

9,6

Apartment Corriger

Ubytování (Apartmán) Apartment Corriger. Apartment Corriger se nachází v Ústí nad Orlicí, 44 km od Dolní Moravy, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Corriger se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Corriger má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Corriger momentálně evidujeme 58 recenzí.

Sruby Haida

9,1

Sruby Haida

Ubytování (Prázdninový areál) Sruby Haida. Sruby Haida jsou vzdáleny pouhých 80 metrů od lyžařských vleků areálu České Petrovice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s plně vybavenou... Ubytování Sruby Haida se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Sruby Haida má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový areál Sruby Haida momentálně evidujeme 143 recenzí.

Penzion Quattro

9,1

Penzion Quattro

Ubytování (Penzion) Penzion Quattro. Penzion Quattro se nachází v Ústí nad Orlicí. Hosté se tu mohou ubytovat s domácími mazlíčky a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Quattro se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Quattro má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Quattro momentálně evidujeme 18 recenzí.

Hotel Na Zámečku

8,9

Hotel Na Zámečku

Ubytování (Hotel) Hotel Na Zámečku. Hotel Na Zámečku se nachází v Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji a nabízí gril, dětské hřiště, terasu s výhledem do zahrady, restauraci a stylovou... Ubytování Hotel Na Zámečku se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Na Zámečku má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Na Zámečku momentálně evidujeme 210 recenzí.

Turisticka ubytovna Cakle

8,5

Turisticka ubytovna Cakle

Ubytování (Hostel) Turisticka ubytovna Cakle. Turistická ubytovna Cakle se nachází na břehu řeky Tichá Orlice u Ústí nad Orlicí a nabízí horolezeckou stěnu, gril a službu půjčení jízdních kol a lodí. Ubytování Turisticka ubytovna Cakle se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Turisticka ubytovna Cakle má celkové hodnocení 8,5. Pro Hostel Turisticka ubytovna Cakle momentálně evidujeme 91 recenzí.

Sport Hotel Ticha Orlice

8,3

Sport Hotel Ticha Orlice

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Ticha Orlice. Tento hotel se nachází u řeky Tichá Orlice v Ústí nad Orlicí a nabízí relaxační centrum s moderním vybavením. Ubytování Sport Hotel Ticha Orlice se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Uno

7,7

Hotel Uno

Ubytování (Hotel) Hotel Uno. Hotel Uno se nachází 600 metrů od centra Ústí na Orlicí a nabízí saunu, malou posilovnu a vlastní restauraci, ve které můžete ochutnat pokrmy mezinárodní... Ubytování Hotel Uno se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Uno má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Uno momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Za Pivovarem

7,7

Penzion Za Pivovarem

Ubytování (Hostel) Penzion Za Pivovarem. Penzion Za Pivovarem se nachází v Ústí nad Orlicí. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj hostelu má psací stůl a posezení. Ubytování Penzion Za Pivovarem se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Za Pivovarem má celkové hodnocení 7,7. Pro Hostel Penzion Za Pivovarem momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Poprad

7

Hotel Poprad

Ubytování (Hotel) Hotel Poprad. Hotel Poprad se nachází vedle parku Kociánka, 150 metrů od centra Ústí nad Orlicí. Nabízí pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Poprad se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Poprad má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Poprad momentálně evidujeme 32 recenzí.

Byt 4+kk mozanet.

5,9

Byt 4+kk mozanet.

UbytováníByt 4+kk mozanet.. Byt 4+kk mozanet. Ubytování se nachází v Ústí nad Orlicí a nabízí bar. Poskytuje výhled na hory a do zahrady a je vzdálen 17 km od zámku Litomyšl. Ubytování Byt 4+kk mozanet. se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Perla

Penzion Perla

Ubytování (Hostel) Penzion Perla. Situated in Ústí nad Orlicí, Penzion Perla features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Penzion Perla se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Hostel Penzion Perla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.