Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Výprachtice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Výprachtice

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Mountain Cabin Postolka má celkové hodnocení 10. Pro Chata Mountain Cabin Postolka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Výprachtice L.V.

9,7

Výprachtice L.V.

Ubytování (Apartmán) Výprachtice L.V.. Výprachtice L.V. jsou apartmány s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované ve Výprachticích. K dispozici je i terasa. Ubytování Výprachtice L.V. se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Výprachtice L.V. má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Výprachtice L.V. momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Patriot

8,9

Penzion Patriot

Ubytování (Penzion) Penzion Patriot. Penzion Patriot se nachází na poklidném místě 2 km od obce Výprachtice a nabízí krytý bazén, saunu i masáže. Ubytování Penzion Patriot se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Patriot má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Patriot momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion u Jana

8,7

Penzion u Jana

Ubytování (Penzion) Penzion u Jana. Penzion U Jana se nachází v obci Výprachtice a nabízí gril, restauraci, sdílenou kuchyň, dětské hřiště, pokojovou službu a organizované výlety. Ubytování Penzion u Jana se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion u Jana má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion u Jana momentálně evidujeme 53 recenzí.

Holiday home in Vyprachtice 976

Holiday home in Vyprachtice 976

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Vyprachtice 976. Holiday home in Vyprachtice 976 is set in Koburk. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování Holiday home in Vyprachtice 976 se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Vyprachtice 976 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u lesa

Chata u lesa

Ubytování (Chata) Chata u lesa. Chata u lesa se nachází ve Výprachticích v Pardubickém kraji. Nabízí zahradu a terasu. Součástí je obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a koupelna. Ubytování Chata u lesa se nachází ve městě Výprachtice (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka u potoka

Roubenka u potoka

Ubytování (Chata) Roubenka u potoka. Roubenka u potoka is located in Výprachtice and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Roubenka u potoka se nachází ve městě Výprachtice (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování v přírodě v Tiny Home

Ubytování v přírodě v Tiny Home

Ubytování (Chata) Ubytování v přírodě v Tiny Home. Přírodní ubytování se nachází ve Výprachticích a nabízí zahradu. Výhled směřuje do zahrady. V chatě je dále 1 ložnice a 1 koupelna. Ubytování Ubytování v přírodě v Tiny Home se nachází ve městě Výprachtice (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Orlička

Chalupa Orlička

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Orlička. Chalupa Orlička se nachází ve Výprachticích. Nabízí TV, terasu, plně vybavenou kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou, vlastní koupelny se sprchou a výhled... Ubytování Chalupa Orlička se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Orlička nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.