Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vysoké Mýto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vysoké Mýto

No.141Pension

9,5

No.141Pension

Ubytování (Bed and breakfast) No.141Pension. No.141Pension se nachází ve Vysokém Mýtě a nabízí výhled do zahrady. Na místě je kuchyň s varnou deskou i lednicí, dále jídelní kout a také posezení. Ubytování No.141Pension se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování No.141Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast No.141Pension momentálně evidujeme 9 recenzí.

Lydiavi

9

Lydiavi

Ubytování (Apartmán) Lydiavi. Apartmán Lydiavi se nachází ve Vysokém Mýtě v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa. Ubytování Lydiavi se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lydiavi má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Lydiavi momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel and restaurant Via Ironia

8,8

Hotel and restaurant Via Ironia

Ubytování (Hotel) Hotel and restaurant Via Ironia. Hotel a restaurace Via Ironia se nachází ve Vysokém Mýtě. Nabízí ubytování v pokojích se satelitní TV, restauraci, terasu a zahradu. Ubytování Hotel and restaurant Via Ironia se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel and restaurant Via Ironia má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel and restaurant Via Ironia momentálně evidujeme 99 recenzí.

Penzion Ironia

8,7

Penzion Ironia

Ubytování (Penzion) Penzion Ironia. Penzion Ironia se nachází ve Vysokém Mýtě a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Ironia se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ironia má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Ironia momentálně evidujeme 44 recenzí.

Bonviván Apartments

Bonviván Apartments

Ubytování (Penzion) Bonviván Apartments. Bonviván Apartments se nachází ve Vysokém Mýtě a nabízí zahradu a terasu. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích. Ubytování Bonviván Apartments se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion LaCasa

Penzion LaCasa

Ubytování (Penzion) Penzion LaCasa. Penzion LaCasa in Vysoké Mýto has a bar and a garden. Guests can enjoy city views. All rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Penzion LaCasa se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Lípy

Penzion U Lípy

Ubytování (Penzion) Penzion U Lípy. Penzion U Lípy features accommodation in Vysoké Mýto. Free WiFi is available. All units in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Penzion U Lípy se nachází ve městě Vysoké Mýto (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)