Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Anenská Studánka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anenská Studánka

Anenska by Charles Bridge 2

9,5

Anenska by Charles Bridge 2

UbytováníAnenska by Charles Bridge 2. Anenska by Charles Bridge 2 se nachází přímo v centru Prahy, pouhých 300 metrů od Karlova mostu a 500 metrů od Staroměstského orloje, a nabízí bezplatné... Ubytování Anenska by Charles Bridge 2 se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Apartment Anenská by Charles Bridge

8,8

Apartment Anenská by Charles Bridge

Ubytování (Apartmán) Apartment Anenská by Charles Bridge. Apartment Anenská by Charles Bridge se nachází asi 300 metrů od Karlova mostu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartment Anenská by Charles Bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

5 bedrooms by Charles bridge

5 bedrooms by Charles bridge

Ubytování (Apartmán) 5 bedrooms by Charles bridge. 5 bedrooms by Charles bridge se nachází v Praze 1, v blízkosti Karlova mostu. Nabízí terasu a pračku. Ubytování má terasu a výhled na město. Ubytování 5 bedrooms by Charles bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft

Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft

Ubytování (Apartmán) Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft. Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft offers accommodation in Prague, 400 metres from Charles Bridge and 400 metres from Prague Astronomical... Ubytování Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge

Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge

Ubytování (Apartmán) Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge. Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge se nachází v centru Prahy, 300 metrů od Karlova mostu a 500 metrů od Pražského orloje, a nabízí... Ubytování Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).