Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Těchonín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Těchonín

Cykloturistická Základna Lesovna

9,5

Cykloturistická Základna Lesovna

Ubytování (Apartmán) Cykloturistická Základna Lesovna. Cykloturistická Základna Lesovna je obklopená lesem na okraji obce Těchonín. Ubytování Cykloturistická Základna Lesovna se nachází ve městě Těchonín (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cykloturistická Základna Lesovna má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Cykloturistická Základna Lesovna momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Otmarka

9,3

Penzion Otmarka

Ubytování (Penzion) Penzion Otmarka. Penzion Otmarka se nachází v obklopení kopců v Těchoníně a hostům poskytuje saunu a restauraci podávající českou kuchyni. Ubytování Penzion Otmarka se nachází ve městě Těchonín (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Otmarka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Otmarka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Byt v Těchoníně

8,4

Byt v Těchoníně

Ubytování (Apartmán) Byt v Těchoníně. Byt v Těchoníně nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory v Těchoníně v Pardubickém kraji. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Byt v Těchoníně se nachází ve městě Těchonín (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt v Těchoníně má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Byt v Těchoníně momentálně evidujeme 12 recenzí.