Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Česká Lípa

Ubytování v městech v okrese Česká Lípa

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Česká Lípa

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Česká Lípa

Terasy Mládí,Staré Splavy

10

Terasy Mládí,Staré Splavy

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí,Staré Splavy. Apartmán Terasy Mládí, Staré Splavy se nachází u pláže v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Terasy Mládí,Staré Splavy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Roubenka Kokořínsko

10

Roubenka Kokořínsko

UbytováníRoubenka Kokořínsko. Roubenka Kokořínsko se nachází v Dubé. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Kokořínsko se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Eliášova

10

Apartmán Eliášova

UbytováníApartmán Eliášova. Apartmán Eliášova se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 46 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled... Ubytování Apartmán Eliášova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Bezděz B&B

10

Bezděz B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Bezděz B&B. Bezděz B&B nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma. Ubytování Bezděz B&B se nachází ve městě Bezděz (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Bezděz B&B má celkové hodnocení 10. Pro Bed and breakfast Bezděz B&B momentálně evidujeme 6 recenzí.

Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“)

10

Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“)

UbytováníCottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“). Chata se nachází v obci Sloup, 33 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“) se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Bungalov Božena

10

Bungalov Božena

UbytováníBungalov Božena. Bungalov Božena se nachází v České Lípě, 44 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 45 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Bungalov Božena se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa U Studánky

10

Chalupa U Studánky

UbytováníChalupa U Studánky. Chalupa U Studánky se nachází v Holanech a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa U Studánky se nachází ve městě Holany (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Rychtářky

10

Penzion U Rychtářky

UbytováníPenzion U Rychtářky. Penzion U Rychtářky se nachází v Holanech, 15 km od aquaparku Staré Splavy, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a bar. Ubytování Penzion U Rychtářky se nachází ve městě Holany (Česko - Liberecký kraj).

Jezerní apartmán s terasou

9,9

Jezerní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Jezerní apartmán s terasou. Jezerní apartmán s terasou se nachází asi 8 km od hradu Bezděz. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Jezerní apartmán s terasou se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Wellness rodinný domek Velíšák

9,9

Wellness rodinný domek Velíšák

UbytováníWellness rodinný domek Velíšák. Wellness rodinný domek Velíšák se nachází v Novém Boru, 34 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a 42... Ubytování Wellness rodinný domek Velíšák se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Danuše

9,9

Apartmán Danuše

UbytováníApartmán Danuše. Apartmán Danuše se nachází asi 41 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Apartmán Danuše se nachází ve městě Horní Libchava (Česko).

Apartmány Polevsko

9,8

Apartmány Polevsko

Ubytování (Penzion) Apartmány Polevsko. Apartmány Polevsko se nacházejí v Polevsku a nabízejí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Apartmány Polevsko se nachází ve městě Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Polevsko má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartmány Polevsko momentálně evidujeme 76 recenzí.

Rekreační domek

9,8

Rekreační domek

Ubytování (Apartmán) Rekreační domek. Tento apartmán se nachází v Novém Boru, 33 km od města Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační domek se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rekreační domek má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Rekreační domek momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán DOME C

9,8

Apartmán DOME C

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOME C. Apartmány DOME C nově otevřeno od června 2021 se nachází v Doksech, pouhých 6 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, grilem... Ubytování Apartmán DOME C se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány FELSENBURG Staré Splavy

9,8

Apartmány FELSENBURG Staré Splavy

UbytováníApartmány FELSENBURG Staré Splavy. Apartmány FELSENBURG Staré Splavy se nacházejí v Doksech, 700 metrů od aquaparku Staré Splavy, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány FELSENBURG Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Mariánská

9,8

Apartmány Mariánská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mariánská. Apartmány Mariánská se nacházejí v České Lípě. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování Apartmány Mariánská se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Špálovka

9,8

Apartmán Špálovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Špálovka. Apartmán Špálovka se nachází v Novém Boru. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán Špálovka se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Okrouhlá

9,8

Apartmány Okrouhlá

Ubytování (Apartmány) Apartmány Okrouhlá. Apartmány Okrouhlá se nachází v Novém Boru, 17 km od obce Kurort Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Okrouhlá se nachází ve městě Okrouhlá (Česko - Liberecký kraj).

Vikendovka Korce

9,8

Vikendovka Korce

Ubytování (Aparthotel) Vikendovka Korce. Víkendovka Korce se nachází ve městě Dubá, 33 km od Mladé Boleslavi. Nabízí bezplatná jízdní kola i zdarma dostupné Wi-Fi. Nechybí ani gril. Ubytování Vikendovka Korce se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj).

Chata Pod kaplí

9,8

Chata Pod kaplí

UbytováníChata Pod kaplí. Chata Pod kaplí se nachází ve Sloupu, 32 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 40 km od Ještědu, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata Pod kaplí se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány DOME

9,8

Apartmány DOME

Ubytování (Apartmány) Apartmány DOME. Apartmány DOME nabízí ubytování v Doksech, 6 km od hradu Bezděz. Apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány DOME se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Meandry

9,7

Apartmány Meandry

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmány Meandry. Apartmány Meandry se nachází v Mimoni, 31 km od Žitavy, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartmány Meandry se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).

Johannisstein

9,7

Johannisstein

Ubytování (Apartmán) Johannisstein. Johannisstein je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v domě z 19. století v Krompachu, necelý 1 km od lyžařského vleku. Ubytování Johannisstein se nachází ve městě Krompach (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Johannisstein má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Johannisstein momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chata Eva Ralsko

9,7

Chata Eva Ralsko

UbytováníChata Eva Ralsko. Chata Eva Ralsko se nachází v Kuřívodě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Eva Ralsko se nachází ve městě Ralsko (Česko).

Apartmany u Kaulyho

9,7

Apartmany u Kaulyho

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Kaulyho. Apartmány u Kaulyho se nacházejí ve městě Doksy a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany u Kaulyho se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmany u Kaulyho má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany u Kaulyho momentálně evidujeme 20 recenzí.

Rodinné apartmány Angelika

9,7

Rodinné apartmány Angelika

Ubytování (Apartmán) Rodinné apartmány Angelika. Rodinné apartmány Angelika v České Lípě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Rodinné apartmány Angelika se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rodinné apartmány Angelika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rodinné apartmány Angelika momentálně evidujeme 103 recenzí.

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

9,7

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

Ubytování (Apartmán) GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj. GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází v České Lípě na Liberecku, pouhých 47 km od Mladé Boleslavi. Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán U Koblížků

9,7

Apartmán U Koblížků

UbytováníApartmán U Koblížků. Apartmán U Koblížků se nachází v Doksech, 1,1 km od aquaparku Staré Splavy, 14 km od hradu Bezděz a 45 km od hradu Oybin. Nabízí terasu. Ubytování Apartmán U Koblížků se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Design and quiet second home. Váš druhý domov.

9,6

Design and quiet second home. Váš druhý domov.

Ubytování (Apartmán) Design and quiet second home. Váš druhý domov.. Design and quiet second home. Váš druhý domov. se nachází v Kamenickém Šenově v Libereckém kraji, pouhých 41 km od německého města Bad Schandau. Ubytování Design and quiet second home. Váš druhý domov. se nachází ve městě Kamenický Šenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Design and quiet second home. Váš druhý domov. má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Design and quiet second home. Váš druhý domov. momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Nortico

9,6

Apartmán Nortico

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nortico. Apartmán Nortico se nachází v Novém Boru a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nortico se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Nortico má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Nortico momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Lípa

9,6

Vila Lípa

Ubytování (Penzion) Vila Lípa. Vila Lípa se nachází v Novém Boru a nabízí zarhadu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s vlastní koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Vila Lípa se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Lípa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Lípa momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmán Lakepark

9,6

Apartmán Lakepark

UbytováníApartmán Lakepark. Apartmán Lakepark se nachází ve Starých Splavech, necelý 1 km od aquaparku Staré Splavy, 14 km od hradu Bezděz a 44 km od hradu Oybin. Ubytování Apartmán Lakepark se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Zátyní

9,5

Chalupa Zátyní

UbytováníChalupa Zátyní. Chalupa Zátyní se nachází v Dubé a nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, celoroční venkovní bazén, saunu a wellness centrum. Ubytování Chalupa Zátyní se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj).

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

9,5

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

UbytováníKVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu. KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným Wi-Fi se nachází 45 km od Národního parku České Švýcarsko a 48 km od univerzity Aplikované vědy. Ubytování KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

u koupaliste

9,5

u koupaliste

Ubytováníu koupaliste. U koupaliste se nachází asi 32 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování u koupaliste se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Rozmarýna

9,5

Chalupa Rozmarýna

Ubytování (Chata) Chalupa Rozmarýna. Chalupa Rozmarýna s výhledem na hory se nachází v obci Mařenice, 37 km od Liberce. Ubytování Chalupa Rozmarýna se nachází ve městě Mařenice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Rozmarýna má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa Rozmarýna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Útulný apartmán

9,5

Útulný apartmán

UbytováníÚtulný apartmán. Útulný apartmán se nachází v Bohaticích, pouhých 33 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Útulný apartmán se nachází ve městě Bohatice (Česko).

Pension 101 Dubá

9,4

Pension 101 Dubá

Ubytování (Penzion) Pension 101 Dubá. Penzion 101 Dubá se nachází ve městě Dubá a nabízí ubytování v pokojích s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Pension 101 Dubá se nachází ve městě Dubá (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension 101 Dubá má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension 101 Dubá momentálně evidujeme 133 recenzí.

ApartmányDanielova

9,4

ApartmányDanielova

Ubytování (Apartmán) ApartmányDanielova. ApartmányDanielova jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v České Lípě. K zázemí patří sauna. Ubytování ApartmányDanielova se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování ApartmányDanielova má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ApartmányDanielova momentálně evidujeme 193 recenzí.

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

9,4

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro. Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3. patro se nachází v České Lípě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro momentálně evidujeme 10 recenzí.

Relax Dubá

9,4

Relax Dubá

Ubytování (Apartmán) Relax Dubá. Relax Dubá se nachází v Dubé a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj a kuchyň se sporákem. Na místě je soukromé... Ubytování Relax Dubá se nachází ve městě Dubá (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Relax Dubá má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Relax Dubá momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chmelnice Luka

9,4

Chmelnice Luka

UbytováníChmelnice Luka. Chmelnice Luka se nachází v Luce v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chmelnice Luka se nachází ve městě Luka (Česko - Liberecký kraj).

Venkovské apartmá Tiché pastviny

9,4

Venkovské apartmá Tiché pastviny

Ubytování (Apartmán) Venkovské apartmá Tiché pastviny. Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází v Kamenickém Šenově, 43 km od Bad Schandau, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází ve městě Kamenický Šenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Venkovské apartmá Tiché pastviny má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Venkovské apartmá Tiché pastviny momentálně evidujeme 5 recenzí.

Domek u rybníka

9,3

Domek u rybníka

UbytováníDomek u rybníka. Domek u rybníka se nachází v Bezdězu, 46 km od parku Mirakulum, 2,8 km od hradu Bezděz a 13 km od aquaparku Staré Splavy. Ubytování Domek u rybníka se nachází ve městě Bezděz (Česko - Liberecký kraj).

Chata u Tobíka

9,3

Chata u Tobíka

UbytováníChata u Tobíka. Chata u Tobíka se nachází v Holanech, 29 km od hradu Bezděz, a nabízí vířivku. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata u Tobíka se nachází ve městě Holany (Česko - Liberecký kraj).

Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách

9,3

Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách

Ubytování (Penzion) Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách. Prázdninový dům Sloup features rooms in Maxov. The property features a garden, as well as a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Kozákova

9,3

Apartmány Kozákova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kozákova. Apartmány Kozákova se nachází v České Lípě, 44 km od Kurort Rathen, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Kozákova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).