Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kamenický Šenov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamenický Šenov

Design and quiet second home. Váš druhý domov.

9,6

Design and quiet second home. Váš druhý domov.

Ubytování (Apartmán) Design and quiet second home. Váš druhý domov.. Design and quiet second home. Váš druhý domov. se nachází v Kamenickém Šenově v Libereckém kraji, pouhých 41 km od německého města Bad Schandau. Ubytování Design and quiet second home. Váš druhý domov. se nachází ve městě Kamenický Šenov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Design and quiet second home. Váš druhý domov. má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Design and quiet second home. Váš druhý domov. momentálně evidujeme 15 recenzí.

Venkovské apartmá Tiché pastviny

9,4

Venkovské apartmá Tiché pastviny

Ubytování (Apartmán) Venkovské apartmá Tiché pastviny. Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází v Kamenickém Šenově, 43 km od Bad Schandau, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází ve městě Kamenický Šenov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Venkovské apartmá Tiché pastviny má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Venkovské apartmá Tiché pastviny momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Myslivce

8,8

U Myslivce

Ubytování (Chata) U Myslivce. U Myslivce se nachází v Kamenickém Šenově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a sezónním venkovním bazénem. Ubytování U Myslivce se nachází ve městě Kamenický Šenov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Myslivce má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata U Myslivce momentálně evidujeme 39 recenzí.