Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Doksy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Doksy

Terasy Mládí,Staré Splavy

10

Terasy Mládí,Staré Splavy

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí,Staré Splavy. Apartmán Terasy Mládí, Staré Splavy se nachází u pláže v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Terasy Mládí,Staré Splavy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmany u Kaulyho

9,7

Apartmany u Kaulyho

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Kaulyho. Apartmány u Kaulyho se nacházejí ve městě Doksy a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany u Kaulyho se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany u Kaulyho má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany u Kaulyho momentálně evidujeme 20 recenzí.

Doksy Apartments

9,3

Doksy Apartments

Ubytování (Apartmány) Doksy Apartments. Apartmány Doksy se nacházejí v Doksech, 11 km od hradu Bezděz. Ubytování Doksy Apartments se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinná Chatka Mehes

9,2

Rodinná Chatka Mehes

Ubytování (Chata) Rodinná Chatka Mehes. Rodinná Chatka Mehes sídlí v budově z roku 1991 v Doksech, 12 km od hradu Bezděz. Ubytování Rodinná Chatka Mehes se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinná Chatka Mehes má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Rodinná Chatka Mehes momentálně evidujeme 16 recenzí.

residence LakePark

8,9

residence LakePark

Ubytování (Apartmán) residence LakePark. Rezidence LakePark se nachází v Starých Splavech, do 1 km od aquaparku. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování residence LakePark se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování residence LakePark má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán residence LakePark momentálně evidujeme 98 recenzí.

U Leknínu

8,9

U Leknínu

Ubytování (Prázdninový dům) U Leknínu. Prázdninový dům U Leknínu se nachází v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování U Leknínu se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Leknínu má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům U Leknínu momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Port Doksy

8,8

Hotel Port Doksy

Ubytování (Hotel) Hotel Port Doksy. Hotel Port Doksy se nachází u Máchova jezera. Nabízí moderně zařízené pokoje a vlastní restauraci. Ubytování Hotel Port Doksy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Port Doksy má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Port Doksy momentálně evidujeme 299 recenzí.

Dependance František Kouba

8,2

Dependance František Kouba

Ubytování (Hotel) Dependance František Kouba. Tříhvězdičkový hotel Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy, 14 km od hradu Bezděz, a nabízí zahradu i nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dependance František Kouba má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Dependance František Kouba momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

8,1

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová. Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází v Doksech. Nabízí zázemí pro grilování a kuchyňský kout. Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová momentálně evidujeme 36 recenzí.

Machovo Jezero

7,7

Machovo Jezero

Ubytování (Apartmán) Machovo Jezero. Machovo Jezero se nachází v Doksech, 20 minut chůze od Máchova jezera. Nabízí ubytování se zahradou a grilem i bezplatné parkování na místě. Ubytování Machovo Jezero se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Machovo Jezero má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmán Machovo Jezero momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel HELLER

7,6

Hotel HELLER

Ubytování (Penzion) Hotel HELLER. Hotel HELLER se nachází v Doksech, 10 km od hradu Bezděz, a nabízí různé zařízení včetně zahrady, terasy a baru. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hotel HELLER se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel HELLER má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Hotel HELLER momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Grand

7,5

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v Doksech, 800 metrů od Máchova jezera a nabízí restauraci, kde se podávají snídaně, wellness centrum, prostornou letní terasu a... Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 329 recenzí.

Pension Skalka

6,8

Pension Skalka

Ubytování (Penzion) Pension Skalka. Pension Skalka se nachází v zalesněné oblasti mezi Doksy a Skalkou, jen 1 km od Máchova jezera. Ubytování Pension Skalka se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Skalka má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Pension Skalka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hotel Bellevue

6,4

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue, který stojí v Doksech pouhých 200 metrů od Máchova jezera, nabízí venkovní bazén se slanou vodou, plážový volejbal, stolní tenis a velkou... Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Bellevue má celkové hodnocení 6,4. Pro Hotel Hotel Bellevue momentálně evidujeme 83 recenzí.

Chatka 432 Máchovo jezero

Chatka 432 Máchovo jezero

Ubytování (Chata) Chatka 432 Máchovo jezero. Chatka 432 Máchovo jezero zahrnuje terasu a nachází se v Doksech, 16 km od hradu Bezděz. Ubytování Chatka 432 Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TachHof

TachHof

Ubytování (Apartmán) TachHof. TachHof, a property with a garden and a terrace, is located in Doksy, 13 km from Castle Bezděz. Ubytování TachHof se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Poslův Mlýn

Apartmány Poslův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmány Poslův Mlýn. Apartmány Poslův Mlýn nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Doksech, 4 km od hradu Bezděz. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmány Poslův Mlýn se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden House Splavský zámeček

Garden House Splavský zámeček

Ubytování (Apartmány) Garden House Splavský zámeček. Situated in Doksy, Garden House Splavský zámeček provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 8 km from Castle Bezděz. Ubytování Garden House Splavský zámeček se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Almi

Penzion Almi

Ubytování (Penzion) Penzion Almi. Penzion Almi is situated in Doksy, 8 km from Castle Bezděz. With a bar, the property also has a garden. The guest house features family rooms. Ubytování Penzion Almi se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mácháč Apartments

Mácháč Apartments

Ubytování (Apartmány) Mácháč Apartments. Located 6 km from Castle Bezděz and offering free WiFi, Mácháč Apartments offers accommodation in Doksy. The apartment offers a terrace. Ubytování Mácháč Apartments se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera

Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera

Ubytování (Kemp) Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera. Situated in Doksy, Rekreační středisko Pohoda provides accommodation with free WiFi, within 9 km of Castle Bezděz. The camping offers a terrace. Ubytování Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderní chata Máchovo jezero - Staré Splavy

Moderní chata Máchovo jezero - Staré Splavy

Ubytování (Kemp) Moderní chata Máchovo jezero - Staré Splavy. Set within 13 km of Castle Bezděz in Doksy, Moderní chata Máchovo jezero - Staré Splavy offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Moderní chata Máchovo jezero - Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Doksy Apartment

Doksy Apartment

Ubytování (Apartmán) Doksy Apartment. Doksy Apartment se nachází v Doksech a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a terasu. Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Doksy Apartment se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Heller Doksy

Apartmán Heller Doksy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Heller Doksy. Apartmán Heller Doksy offers accommodation in Doksy, 10 km from Castle Bezděz. Ubytování Apartmán Heller Doksy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatová osada LaVida Doksy

Chatová osada LaVida Doksy

Ubytování (Prázdninový areál) Chatová osada LaVida Doksy. Situated in Doksy, Chatová osada LaVida Doksy features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Chatová osada LaVida Doksy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U zlaté collie

Penzion U zlaté collie

Ubytování (Apartmány) Penzion U zlaté collie. Penzion U zlaté collie se nachází v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování Penzion U zlaté collie se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Pod Bílým kamenem

Chata Pod Bílým kamenem

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pod Bílým kamenem. Chata Pod Bílým kamenem is situated in Doksy. Offering private parking, the holiday home is 13 km from Castle Bezděz. Ubytování Chata Pod Bílým kamenem se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Pod Bílým kamenem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Provence

Apartmán Provence

Ubytování (Apartmány) Apartmán Provence. Situated 6 km from Castle Bezděz, Apartmány Provence provides a garden and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Apartmán Provence se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podkrovní apartmán v Zátiší

Podkrovní apartmán v Zátiší

Ubytování (Apartmán) Podkrovní apartmán v Zátiší. Podkrovní apartmán v Zátiší se nachází v Doksech. Nabízí výhled do zahrady s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Podkrovní apartmán v Zátiší se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Star Doksy

Penzion Star Doksy

Ubytování (Penzion) Penzion Star Doksy. Penzion Star Doksy se nachází na pláži v Doksech. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Star Doksy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Star Doksy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán

Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán. Ubytování u Máchova jezera, Doksy, dvoupodlažní apartmán se nachází v Doksech v Libereckém kraji, 13 km od hradu Bezděz. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Restaurace V Jachtklubu

Restaurace V Jachtklubu

Ubytování (Penzion) Restaurace V Jachtklubu. Restaurace V Jachtklubu se nachází v Doksech, 8 km od hradu Bezděz, a nabízí bar a terasu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Restaurace V Jachtklubu se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).