Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Doksy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Doksy

Terasy Mládí,Staré Splavy

10

Terasy Mládí,Staré Splavy

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí,Staré Splavy. Apartmán Terasy Mládí, Staré Splavy se nachází u pláže v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Terasy Mládí,Staré Splavy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Jezerní apartmán s terasou

9,9

Jezerní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Jezerní apartmán s terasou. Jezerní apartmán s terasou se nachází asi 8 km od hradu Bezděz. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Jezerní apartmán s terasou se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán DOME C

9,8

Apartmán DOME C

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOME C. Apartmány DOME C nově otevřeno od června 2021 se nachází v Doksech, pouhých 6 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, grilem... Ubytování Apartmán DOME C se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány FELSENBURG Staré Splavy

9,8

Apartmány FELSENBURG Staré Splavy

UbytováníApartmány FELSENBURG Staré Splavy. Apartmány FELSENBURG Staré Splavy se nacházejí v Doksech, 700 metrů od aquaparku Staré Splavy, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány FELSENBURG Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány DOME

9,8

Apartmány DOME

Ubytování (Apartmány) Apartmány DOME. Apartmány DOME nabízí ubytování v Doksech, 6 km od hradu Bezděz. Apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány DOME se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmany u Kaulyho

9,7

Apartmany u Kaulyho

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Kaulyho. Apartmány u Kaulyho se nacházejí ve městě Doksy a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany u Kaulyho se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmany u Kaulyho má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany u Kaulyho momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán U Koblížků

9,7

Apartmán U Koblížků

UbytováníApartmán U Koblížků. Apartmán U Koblížků se nachází v Doksech, 1,1 km od aquaparku Staré Splavy, 14 km od hradu Bezděz a 45 km od hradu Oybin. Nabízí terasu. Ubytování Apartmán U Koblížků se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Lakepark

9,6

Apartmán Lakepark

UbytováníApartmán Lakepark. Apartmán Lakepark se nachází ve Starých Splavech, necelý 1 km od aquaparku Staré Splavy, 14 km od hradu Bezděz a 44 km od hradu Oybin. Ubytování Apartmán Lakepark se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Doksy Apartments

9,3

Doksy Apartments

Ubytování (Apartmány) Doksy Apartments. Apartmány Doksy se nacházejí v Doksech, 11 km od hradu Bezděz. Ubytování Doksy Apartments se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Provence Deluxe

9,3

Apartmán Provence Deluxe

UbytováníApartmán Provence Deluxe. Apartmán Provence Deluxe se nachází v Doksech, 47 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 3,1 km od aquaparku Staré Splavy. Ubytování Apartmán Provence Deluxe se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Rodinná Chatka Mehes

9,2

Rodinná Chatka Mehes

Ubytování (Chata) Rodinná Chatka Mehes. Rodinná Chatka Mehes sídlí v budově z roku 1991 v Doksech, 12 km od hradu Bezděz. Ubytování Rodinná Chatka Mehes se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rodinná Chatka Mehes má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Rodinná Chatka Mehes momentálně evidujeme 16 recenzí.

Domek s terasou

9,2

Domek s terasou

UbytováníDomek s terasou. Domek s terasou se nachází v Doksech, pouhých 46 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora,... Ubytování Domek s terasou se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Máchovo jezero apartmán J&J

9,2

Máchovo jezero apartmán J&J

UbytováníMáchovo jezero apartmán J&J. Máchovo jezero apartmán J&J se nachází v Doksech a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Máchovo jezero apartmán J&J se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Hájovna hradu Houska

9

Hájovna hradu Houska

Ubytování (Apartmán) Hájovna hradu Houska. Hájovna hradu se nachází v Doksech, 9 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. V apartmánu jsou 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hájovna hradu Houska se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chatky U Davida

9

Chatky U Davida

UbytováníChatky U Davida. Chatky U Davida se nachází 48 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a nabízí bar a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chatky U Davida se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

U Leknínu

8,9

U Leknínu

Ubytování (Prázdninový dům) U Leknínu. Prázdninový dům U Leknínu se nachází v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování U Leknínu se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Leknínu má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům U Leknínu momentálně evidujeme 14 recenzí.

residence LakePark

8,9

residence LakePark

Ubytování (Apartmán) residence LakePark. Rezidence LakePark se nachází v Starých Splavech, do 1 km od aquaparku. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování residence LakePark se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování residence LakePark má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán residence LakePark momentálně evidujeme 98 recenzí.

Hotel Port Doksy

8,8

Hotel Port Doksy

Ubytování (Hotel) Hotel Port Doksy. Hotel Port Doksy se nachází u Máchova jezera. Nabízí moderně zařízené pokoje a vlastní restauraci. Ubytování Hotel Port Doksy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Port Doksy má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Port Doksy momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion a Restaurace Kamínek

8,8

Penzion a Restaurace Kamínek

UbytováníPenzion a Restaurace Kamínek. Penzion a Restaurace Kamínek se nachází v Doksech, 45 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 48 km od Ještědu. Ubytování Penzion a Restaurace Kamínek se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Lake Park apartmán

8,7

Lake Park apartmán

UbytováníLake Park apartmán. Lake Park apartmán se nachází v Doksech, necelý 1 km od aquaparku Staré Splavy a 14 km od hradu Bezděz, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Lake Park apartmán se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chatka Maya Máchovo jezero

8,5

Chatka Maya Máchovo jezero

UbytováníChatka Maya Máchovo jezero. Chatka Maya Máchovo jezero se nachází v Doksech a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chatka Maya Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Šiška Kemp

8,3

Šiška Kemp

UbytováníŠiška Kemp. Šiška Kemp se nachází 49 km od Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování, restauraci, zahradu, terasu a bar. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Šiška Kemp se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chatka Andělka

8,3

Chatka Andělka

UbytováníChatka Andělka. Chatka Andělka se nachází v Doksech, 49 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 3 km od aquaparku Staré Splavy a 16 km od hradu Bezděz. Ubytování Chatka Andělka se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Dependance František Kouba

8,2

Dependance František Kouba

Ubytování (Hotel) Dependance František Kouba. Tříhvězdičkový hotel Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy, 14 km od hradu Bezděz, a nabízí zahradu i nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Dependance František Kouba má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Dependance František Kouba momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chatová osada U Jaryna

8,1

Chatová osada U Jaryna

UbytováníChatová osada U Jaryna. Chatová osada U Jaryna se nachází v Doksech, 48 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 3,1 km od aquaparku Staré Splavy, a nabízí ubytování... Ubytování Chatová osada U Jaryna se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

8,1

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová. Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází v Doksech. Nabízí zázemí pro grilování a kuchyňský kout. Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chatky Máj Máchovo jezero

7,8

Chatky Máj Máchovo jezero

UbytováníChatky Máj Máchovo jezero. Chatky Máj Máchovo jezero se nachází v Doksech, 48 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 3 km od aquaparku Staré Splavy. Ubytování Chatky Máj Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Radnice

7,7

Penzion U Radnice

UbytováníPenzion U Radnice. Penzion U Radnice se nachází v Doksech, 46 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí výhled na město. Ubytování Penzion U Radnice se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Machovo Jezero

7,7

Machovo Jezero

Ubytování (Apartmán) Machovo Jezero. Machovo Jezero se nachází v Doksech, 20 minut chůze od Máchova jezera. Nabízí ubytování se zahradou a grilem i bezplatné parkování na místě. Ubytování Machovo Jezero se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Machovo Jezero má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmán Machovo Jezero momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chatka Martin Máchovo jezero

7,7

Chatka Martin Máchovo jezero

UbytováníChatka Martin Máchovo jezero. Chatka Martin Máchovo jezero nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady asi 49 km od Zittauovy/Goerlitské univerzity. Ubytování Chatka Martin Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Kemp Sluníčko

7,6

Kemp Sluníčko

Ubytování (Kemp) Kemp Sluníčko. Kemp Sluníčko se nachází v Doksech, 9 km od hradu Bezděz. Na místě je terasa. Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 59 km. Ubytování Kemp Sluníčko se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chata Lucie

7,6

Chata Lucie

UbytováníChata Lucie. Chata Lucie se nachází v Doksech, 45 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 49 km od Ještědu a 5,7 km od aquaparku Staré Splavy. Ubytování Chata Lucie se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Hotel HELLER

7,6

Hotel HELLER

Ubytování (Penzion) Hotel HELLER. Hotel HELLER se nachází v Doksech, 10 km od hradu Bezděz, a nabízí různé zařízení včetně zahrady, terasy a baru. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hotel HELLER se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel HELLER má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Hotel HELLER momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Grand

7,5

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v Doksech, 800 metrů od Máchova jezera a nabízí restauraci, kde se podávají snídaně, wellness centrum, prostornou letní terasu a... Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 329 recenzí.

Penzion Pod Bílým Kamenem

7,1

Penzion Pod Bílým Kamenem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Bílým Kamenem. Penzion Pod Bílým Kamenem se nachází v Doksech, 5 km od hradu Bezděz, a nabízí bar, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Pod Bílým Kamenem se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Kemp u jezera

7

Kemp u jezera

UbytováníKemp u jezera. Kemp u jezera se nachází v Doksech, 49 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 5,6 km od aquaparku Staré Splavy. Nabízí zahradu, terasu a bar. Ubytování Kemp u jezera se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Pension Skalka

6,8

Pension Skalka

Ubytování (Penzion) Pension Skalka. Pension Skalka se nachází v zalesněné oblasti mezi Doksy a Skalkou, jen 1 km od Máchova jezera. Ubytování Pension Skalka se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Skalka má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Pension Skalka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Chatová osada OÁZA

6,8

Chatová osada OÁZA

UbytováníChatová osada OÁZA. Chatová osada OÁZA se nachází v Doksech, 49 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 3,1 km od aquaparku Staré Splavy, a nabízí ubytování s... Ubytování Chatová osada OÁZA se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Pokoje s vlastní koupelnou a WC

4,8

Pokoje s vlastní koupelnou a WC

UbytováníPokoje s vlastní koupelnou a WC. Pokoje s vlastní koupelnou a WC se nachází v Doksech, 49 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 6,6 km od aquaparku Staré Splavy. Ubytování Pokoje s vlastní koupelnou a WC se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

CHATKY JANA

CHATKY JANA

Ubytování (Prázdninový dům) CHATKY JANA. CHATKY JANA se nachází 5 km od hradu Bezděz a nabízí výhled do zahrady, zázemí pro vodní sporty, ubytování nedaleko pláže, terasu, neplacené soukromé... Ubytování CHATKY JANA se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chata Stanislav

Chata Stanislav

Ubytování (Apartmán) Chata Stanislav. Boasting garden views, Chata Stanislav offers accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Castle Bezděz. Ubytování Chata Stanislav se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chatka 432 Máchovo jezero

Chatka 432 Máchovo jezero

Ubytování (Chata) Chatka 432 Máchovo jezero. Chatka 432 Máchovo jezero zahrnuje terasu a nachází se v Doksech, 16 km od hradu Bezděz. Ubytování Chatka 432 Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Poslův Mlýn

Apartmány Poslův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmány Poslův Mlýn. Apartmány Poslův Mlýn nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Doksech, 4 km od hradu Bezděz. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmány Poslův Mlýn se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování Obora u Doks

Ubytování Obora u Doks

UbytováníUbytování Obora u Doks. Ubytování Obora u Doks se nachází v Doksech, 6,5 km od aquaparku Staré Splavy a 7,5 km od hradu Bezděz. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ubytování Obora u Doks se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Kruh

Chalupa Kruh

UbytováníChalupa Kruh. Chalupa Kruh se nachází v Doksech, pouhých 40 km od parku Mirakulum, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalupa Kruh se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).