Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Krompach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krompach

Johannisstein

9,7

Johannisstein

Ubytování (Apartmán) Johannisstein. Johannisstein je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v domě z 19. století v Krompachu, necelý 1 km od lyžařského vleku. Ubytování Johannisstein se nachází ve městě Krompach (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Johannisstein má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Johannisstein momentálně evidujeme 22 recenzí.

Na Vyhlídce

9,2

Na Vyhlídce

UbytováníNa Vyhlídce. Na Vyhlídce se nachází v Krompachu, 12 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 35 km od Ještědu, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným... Ubytování Na Vyhlídce se nachází ve městě Krompach (Česko - Liberecký kraj).

Farma Hvozd

9

Farma Hvozd

UbytováníFarma Hvozd. Farma Hvozd se nachází v Krompachu a nabízí zahradu, terasu a restauraci. 13 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 34 km od Ještědu. Ubytování Farma Hvozd se nachází ve městě Krompach (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa rodinná

Chalupa rodinná

Ubytování (Apartmán) Chalupa rodinná. Situated in Krompach, 1.4 km from Johannisstein Ski LIft, Chalupa rodinná offers a garden with a barbecue, and free WiFi. Ubytování Chalupa rodinná se nachází ve městě Krompach (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Chalupa rodinná nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa bez hranic

Chalupa bez hranic

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa bez hranic. Set in Krompach in the Liberec Region region, Chalupa bez hranic has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa bez hranic se nachází ve městě Krompach (Česko - Liberecký kraj).