Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Krompach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krompach

Johannisstein

9,7

Johannisstein

Ubytování (Apartmán) Johannisstein. Johannisstein je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v domě z 19. století v Krompachu, necelý 1 km od lyžařského vleku. Ubytování Johannisstein se nachází ve městě Krompach (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Johannisstein má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Johannisstein momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chalupa rodinná

Chalupa rodinná

Ubytování (Apartmán) Chalupa rodinná. Situated in Krompach, 1.4 km from Johannisstein Ski LIft, Chalupa rodinná offers a garden with a barbecue, and free WiFi. Ubytování Chalupa rodinná se nachází ve městě Krompach (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chalupa rodinná nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa bez hranic

Chalupa bez hranic

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa bez hranic. Set in Krompach in the Liberec Region region, Chalupa bez hranic has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa bez hranic se nachází ve městě Krompach (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)