Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dubá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dubá

Vikendovka Korce

9,8

Vikendovka Korce

Ubytování (Aparthotel) Vikendovka Korce. Víkendovka Korce se nachází ve městě Dubá, 33 km od Mladé Boleslavi. Nabízí bezplatná jízdní kola i zdarma dostupné Wi-Fi. Nechybí ani gril. Ubytování Vikendovka Korce se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension 101 Dubá

9,4

Pension 101 Dubá

Ubytování (Penzion) Pension 101 Dubá. Penzion 101 Dubá se nachází ve městě Dubá a nabízí ubytování v pokojích s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Pension 101 Dubá se nachází ve městě Dubá (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 101 Dubá má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension 101 Dubá momentálně evidujeme 133 recenzí.

Relax Dubá

9,4

Relax Dubá

Ubytování (Apartmán) Relax Dubá. Relax Dubá se nachází v Dubé a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj a kuchyň se sporákem. Na místě je soukromé... Ubytování Relax Dubá se nachází ve městě Dubá (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax Dubá má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Relax Dubá momentálně evidujeme 21 recenzí.

Víkendovka Korce - Apartmán Mácha

Víkendovka Korce - Apartmán Mácha

Ubytování (Apartmán) Víkendovka Korce - Apartmán Mácha. Víkendovka Korce - Apartmán Mácha se nachází v Dubé v Libereckém kraji, 33 km od Mladé Boleslavi. Ubytování Víkendovka Korce - Apartmán Mácha se nachází ve městě Dubá (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Víkendovka Korce - Apartmán Mácha nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U mě v domě 26

U mě v domě 26

Ubytování (Privát) U mě v domě 26. Located in Dubá, 38 km from Mladá Boleslav, U mě v domě 26 provides a garden and free WiFi. Ubytování U mě v domě 26 se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)