Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Česká Lípa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Česká Lípa

Apartmán Eliášova

10

Apartmán Eliášova

UbytováníApartmán Eliášova. Apartmán Eliášova se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 46 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled... Ubytování Apartmán Eliášova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Bungalov Božena

10

Bungalov Božena

UbytováníBungalov Božena. Bungalov Božena se nachází v České Lípě, 44 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 45 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Bungalov Božena se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Mariánská

9,8

Apartmány Mariánská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mariánská. Apartmány Mariánská se nacházejí v České Lípě. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování Apartmány Mariánská se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Rodinné apartmány Angelika

9,7

Rodinné apartmány Angelika

Ubytování (Apartmán) Rodinné apartmány Angelika. Rodinné apartmány Angelika v České Lípě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Rodinné apartmány Angelika se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rodinné apartmány Angelika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rodinné apartmány Angelika momentálně evidujeme 103 recenzí.

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

9,7

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

Ubytování (Apartmán) GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj. GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází v České Lípě na Liberecku, pouhých 47 km od Mladé Boleslavi. Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj momentálně evidujeme 5 recenzí.

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

9,5

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

UbytováníKVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu. KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným Wi-Fi se nachází 45 km od Národního parku České Švýcarsko a 48 km od univerzity Aplikované vědy. Ubytování KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

ApartmányDanielova

9,4

ApartmányDanielova

Ubytování (Apartmán) ApartmányDanielova. ApartmányDanielova jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v České Lípě. K zázemí patří sauna. Ubytování ApartmányDanielova se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování ApartmányDanielova má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ApartmányDanielova momentálně evidujeme 193 recenzí.

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

9,4

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro. Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3. patro se nachází v České Lípě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Kozákova

9,3

Apartmány Kozákova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kozákova. Apartmány Kozákova se nachází v České Lípě, 44 km od Kurort Rathen, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Kozákova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro

9,3

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro. Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro se nachází v České Lípě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou a fénem. Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro momentálně evidujeme 13 recenzí.

Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy

9,3

Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy

UbytováníNadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy. Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 44 km od národního parku... Ubytování Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán U památného stromu v podkroví

9,2

Apartmán U památného stromu v podkroví

UbytováníApartmán U památného stromu v podkroví. Apartmán U památného stromu v podkroví nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 43 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Apartmán U památného stromu v podkroví se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Zahrádka

9

Apartmán Zahrádka

UbytováníApartmán Zahrádka. Apartmán Zahrádka se nachází v České Lípě, pouhých 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Apartmán Zahrádka se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2

9

Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2

Ubytování (Apartmán) Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2. Apartmán Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartmán 39m2 se nachází v České Lípě v Libereckém kraji a nabízí terasu. Ubytování Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2 se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartman JakoDoma Zelený Gauč Komenskeho

9

Apartman JakoDoma Zelený Gauč Komenskeho

UbytováníApartman JakoDoma Zelený Gauč Komenskeho. Apartman JakoDoma Zelený Gauč Komenského se nachází asi 40 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou... Ubytování Apartman JakoDoma Zelený Gauč Komenskeho se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Guesthouse Zlatý Hrozen

8,9

Guesthouse Zlatý Hrozen

Ubytování (Penzion) Guesthouse Zlatý Hrozen. Penzion Zlatý Hrozen se nachází v České Lípě. Všechny pokoje zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. Využívat můžete také terasu. Ubytování Guesthouse Zlatý Hrozen se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Guesthouse Zlatý Hrozen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Guesthouse Zlatý Hrozen momentálně evidujeme 94 recenzí.

Pension Milštejn

8,8

Pension Milštejn

Ubytování (Penzion) Pension Milštejn. Penzion Milštejn se nachází v Rousínově a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také restaurace, sdílený lounge a bar. Ubytování Pension Milštejn se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Milštejn má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Milštejn momentálně evidujeme 151 recenzí.

Family house Žízníkov

8,8

Family house Žízníkov

Ubytování (Privát) Family house Žízníkov. Rodinný dům Žízníkov se nachází v České Lípě a nabízí vířivku, možnost lyžování přímo od budovy a Wi-Fi zdarma. Ubytování Family house Žízníkov se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Family house Žízníkov má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Family house Žízníkov momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány HAVLÍČKOVA

8,7

Apartmány HAVLÍČKOVA

Ubytování (Apartmány) Apartmány HAVLÍČKOVA. Apartmány HAVLÍČKOVA se nachází v České Lípě, 44 km od obce Kurort Rathen, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány HAVLÍČKOVA se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Galaxy Apartments Mlýnská

8,7

Galaxy Apartments Mlýnská

Ubytování (Apartmán) Galaxy Apartments Mlýnská. Galaxy Apartments Mlýnská se nachází v České Lípě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Galaxy Apartments Mlýnská se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Galaxy Apartments Mlýnská má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Galaxy Apartments Mlýnská momentálně evidujeme 208 recenzí.

Penzion Pod Kopečkem

8,7

Penzion Pod Kopečkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Kopečkem. Penzion Pod Kopečkem se nachází v České Lípě. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Penzion Pod Kopečkem se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Pod Kopečkem má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pod Kopečkem momentálně evidujeme 58 recenzí.

Restaurace Stará Lípa

8,7

Restaurace Stará Lípa

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace Stará Lípa. Penzion Restaurace Stará Lípa se nachází v České Lípě a nabízí restauraci i sdílený lounge. K dispozici je také soukromé parkoviště a zdarma dostupné... Ubytování Restaurace Stará Lípa se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Restaurace Stará Lípa má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Restaurace Stará Lípa momentálně evidujeme 187 recenzí.

Apartman JakoDoma

8,7

Apartman JakoDoma

UbytováníApartman JakoDoma. Apartmán JakoDoma se nachází v České Lípě, 42 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 44 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od... Ubytování Apartman JakoDoma se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Toms

8,6

Apartment Toms

Ubytování (Apartmán) Apartment Toms. Apartmán Toms se nachází v České Lípě. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Toms se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Toms má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment Toms momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

8,6

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro. Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro se nachází v České Lípě a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Morris Premium Collection

8,6

Hotel Morris Premium Collection

UbytováníHotel Morris Premium Collection. Hotel Morris Premium Collection se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje,... Ubytování Hotel Morris Premium Collection se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Guest House Na kopečku

8,6

Guest House Na kopečku

Ubytování (Penzion) Guest House Na kopečku. Penzion Na Kopečku se nachází v České Lípě a nabízí výhled do vlastní zahrady, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Na kopečku se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Guest House Na kopečku má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Guest House Na kopečku momentálně evidujeme 91 recenzí.

City Hotel Morris

8,4

City Hotel Morris

UbytováníCity Hotel Morris. City Hotel Morris se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje, restauraci,... Ubytování City Hotel Morris se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Morris Česká Lípa

8,3

Hotel Morris Česká Lípa

Ubytování (Hotel) Hotel Morris Česká Lípa. Tento hotel se nachází v centru České Lípy. Je zařízený luxusním nábytkem v barokním a renesančním stylu. Ubytování Hotel Morris Česká Lípa se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Morris Česká Lípa má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Morris Česká Lípa momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion Kopeček

8,3

Penzion Kopeček

Ubytování (Penzion) Penzion Kopeček. Penzion Kopeček se nachází v České Lípě. Nabízí zahradu, restauraci, terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kopeček se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kopeček má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Kopeček momentálně evidujeme 185 recenzí.

Galaxy Rooms & Studios

8,1

Galaxy Rooms & Studios

Ubytování (Penzion) Galaxy Rooms & Studios. Galaxy Rooms & Studios se nachází v České Lípě a nabízí klimatizované pokoje a studia s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Galaxy Rooms & Studios se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Galaxy Rooms & Studios má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Galaxy Rooms & Studios momentálně evidujeme 98 recenzí.

Hotel Olympia Garni

7,3

Hotel Olympia Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia Garni. Hotel Olympia Garni se nachází 1 km od centra České Lípy a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, saunu, bowling, squash a soukromé parkování... Ubytování Hotel Olympia Garni se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Olympia Garni má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Olympia Garni momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartmány LUXOR

Apartmány LUXOR

Ubytování (Apartmány) Apartmány LUXOR. Apartmány LUXOR se nacházejí v České Lípě, 43 km od Kurort Rathenu. Nabízejí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány LUXOR se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmánový dům

Apartmánový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový dům. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Apartmánový dům is set in Česká Lípa. Ubytování Apartmánový dům se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán na okraji města s vlastním parkováním

Apartmán na okraji města s vlastním parkováním

Ubytování (Apartmán) Apartmán na okraji města s vlastním parkováním. Apartmán na okraji města s vlastním parkovištěm se nachází v České Líbě v Libereckém kraji a nabízí zahradu. Kurort Oybin je vzdálený 23 km. Ubytování Apartmán na okraji města s vlastním parkováním se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Dubická

Apartmány Dubická

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dubická. Apartmány Dubická se nachází v České Lípě, 45 km od Mladé Boleslavi. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Dubická se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány u Vodního hradu

Apartmány u Vodního hradu

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Vodního hradu. Located in Česká Lípa, Apartmány u Vodního hradu offers garden, free WiFi, room service, and a tour desk. The property features garden and city views. Ubytování Apartmány u Vodního hradu se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Žižkova

Apartmány Žižkova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Žižkova. Apartmány Žižkova is located in Česká Lípa. This property offers access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Apartmány Žižkova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Tiskárna

Apartmány Tiskárna

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tiskárna. Apartmány Tiskárna is set in Česká Lípa. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Apartmány Tiskárna se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartman Na Vysluni ,, Apartment An der Sonnenseite,,

Apartman Na Vysluni ,, Apartment An der Sonnenseite,,

UbytováníApartman Na Vysluni ,, Apartment An der Sonnenseite,,. Apartmán Na Vysluní, Apartment An der Sonnenseite se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 48 km od národního parku... Ubytování Apartman Na Vysluni ,, Apartment An der Sonnenseite,, se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán v Lipé

Apartmán v Lipé

Ubytování (Apartmány) Apartmán v Lipé. Located in Česká Lípa, Apartmán v Lipé offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmán v Lipé se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Wake

Apartmán Wake

Ubytování (Apartmán) Apartmán Wake. Apartmán Wake is set in Česká Lípa. The accommodation features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán Wake se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování u parku

Ubytování u parku

Ubytování (Penzion) Ubytování u parku. Ubytování u parku is situated in Česká Lípa and features a garden. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Ubytování u parku se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

A&M Privat

A&M Privat

Ubytování (Apartmán) A&M Privat. Boasting a garden, A&M Privat offers accommodation in Česká Lípa with free WiFi and garden views. Ubytování A&M Privat se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Kozí farma Nový Dvůr

Penzion Kozí farma Nový Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Kozí farma Nový Dvůr. Boasting a garden, Penzion Kozí farma Nový Dvůr is located in Česká Lípa. Free WiFi is available. The units in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Penzion Kozí farma Nový Dvůr se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka

Ubytování (Apartmán) náměstí Tomáše Garrigue Masaryka. Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka se nachází v České Lípě. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a koupelnu se... Ubytování náměstí Tomáše Garrigue Masaryka se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán náměstí Tomáše Garrigue Masaryka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Madony

Penzion U Madony

Ubytování (Penzion) Penzion U Madony. Situated in Česká Lípa, Penzion U Madony provides a terrace and free WiFi. Guests can enjoy city views. Ubytování Penzion U Madony se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).