Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Česká Lípa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Česká Lípa

Apartmány Mariánská

9,8

Apartmány Mariánská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mariánská. Apartmány Mariánská se nacházejí v České Lípě. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování Apartmány Mariánská se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinné apartmány Angelika

9,7

Rodinné apartmány Angelika

Ubytování (Apartmán) Rodinné apartmány Angelika. Rodinné apartmány Angelika v České Lípě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Rodinné apartmány Angelika se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinné apartmány Angelika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rodinné apartmány Angelika momentálně evidujeme 103 recenzí.

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

9,7

GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj

Ubytování (Apartmán) GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj. GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází v České Lípě na Liberecku, pouhých 47 km od Mladé Boleslavi. Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán GALA ubytování v secesní vile Máchův kraj momentálně evidujeme 5 recenzí.

ApartmányDanielova

9,4

ApartmányDanielova

Ubytování (Apartmán) ApartmányDanielova. ApartmányDanielova jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v České Lípě. K zázemí patří sauna. Ubytování ApartmányDanielova se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ApartmányDanielova má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ApartmányDanielova momentálně evidujeme 193 recenzí.

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

9,4

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro. Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3. patro se nachází v České Lípě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 3.patro momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro

9,3

Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro. Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro se nachází v České Lípě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou a fénem. Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán 1+1 v centru České Lípy, 2.patro momentálně evidujeme 13 recenzí.

Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2

9

Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2

Ubytování (Apartmán) Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2. Apartmán Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartmán 39m2 se nachází v České Lípě v Libereckém kraji a nabízí terasu. Ubytování Soukromé luxusní ubytování Česká Lípa Apartman 39m2 se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Zlatý Hrozen

8,9

Guesthouse Zlatý Hrozen

Ubytování (Penzion) Guesthouse Zlatý Hrozen. Penzion Zlatý Hrozen se nachází v České Lípě. Všechny pokoje zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. Využívat můžete také terasu. Ubytování Guesthouse Zlatý Hrozen se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guesthouse Zlatý Hrozen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Guesthouse Zlatý Hrozen momentálně evidujeme 94 recenzí.

Pension Milštejn

8,8

Pension Milštejn

Ubytování (Penzion) Pension Milštejn. Penzion Milštejn se nachází v Rousínově a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také restaurace, sdílený lounge a bar. Ubytování Pension Milštejn se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Milštejn má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Milštejn momentálně evidujeme 151 recenzí.

Family house Žízníkov

8,8

Family house Žízníkov

Ubytování (Privát) Family house Žízníkov. Rodinný dům Žízníkov se nachází v České Lípě a nabízí vířivku, možnost lyžování přímo od budovy a Wi-Fi zdarma. Ubytování Family house Žízníkov se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family house Žízníkov má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Family house Žízníkov momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány HAVLÍČKOVA

8,7

Apartmány HAVLÍČKOVA

Ubytování (Apartmány) Apartmány HAVLÍČKOVA. Apartmány HAVLÍČKOVA se nachází v České Lípě, 44 km od obce Kurort Rathen, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány HAVLÍČKOVA se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pod Kopečkem

8,7

Penzion Pod Kopečkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Kopečkem. Penzion Pod Kopečkem se nachází v České Lípě. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Penzion Pod Kopečkem se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Kopečkem má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pod Kopečkem momentálně evidujeme 58 recenzí.

Restaurace Stará Lípa

8,7

Restaurace Stará Lípa

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace Stará Lípa. Penzion Restaurace Stará Lípa se nachází v České Lípě a nabízí restauraci i sdílený lounge. K dispozici je také soukromé parkoviště a zdarma dostupné... Ubytování Restaurace Stará Lípa se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace Stará Lípa má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Restaurace Stará Lípa momentálně evidujeme 187 recenzí.

Galaxy Apartments Mlýnská

8,7

Galaxy Apartments Mlýnská

Ubytování (Apartmán) Galaxy Apartments Mlýnská. Galaxy Apartments Mlýnská se nachází v České Lípě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Galaxy Apartments Mlýnská se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Galaxy Apartments Mlýnská má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Galaxy Apartments Mlýnská momentálně evidujeme 208 recenzí.

Apartment Toms

8,6

Apartment Toms

Ubytování (Apartmán) Apartment Toms. Apartmán Toms se nachází v České Lípě. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Toms se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Toms má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment Toms momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

8,6

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

Ubytování (Apartmán) Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro. Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro se nachází v České Lípě a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro momentálně evidujeme 11 recenzí.

Guest House Na kopečku

8,6

Guest House Na kopečku

Ubytování (Penzion) Guest House Na kopečku. Penzion Na Kopečku se nachází v České Lípě a nabízí výhled do vlastní zahrady, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Na kopečku se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Na kopečku má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Guest House Na kopečku momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion Kopeček

8,3

Penzion Kopeček

Ubytování (Penzion) Penzion Kopeček. Penzion Kopeček se nachází v České Lípě. Nabízí zahradu, restauraci, terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kopeček se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kopeček má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Kopeček momentálně evidujeme 185 recenzí.

Hotel Morris Česká Lípa

8,3

Hotel Morris Česká Lípa

Ubytování (Hotel) Hotel Morris Česká Lípa. Tento hotel se nachází v centru České Lípy. Je zařízený luxusním nábytkem v barokním a renesančním stylu. Ubytování Hotel Morris Česká Lípa se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Morris Česká Lípa má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Morris Česká Lípa momentálně evidujeme 96 recenzí.

Galaxy Rooms & Studios

8,1

Galaxy Rooms & Studios

Ubytování (Penzion) Galaxy Rooms & Studios. Galaxy Rooms & Studios se nachází v České Lípě a nabízí klimatizované pokoje a studia s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Galaxy Rooms & Studios se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Galaxy Rooms & Studios má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Galaxy Rooms & Studios momentálně evidujeme 98 recenzí.

Hotel Olympia Garni

7,3

Hotel Olympia Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia Garni. Hotel Olympia Garni se nachází 1 km od centra České Lípy a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, saunu, bowling, squash a soukromé parkování... Ubytování Hotel Olympia Garni se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Olympia Garni má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Olympia Garni momentálně evidujeme 123 recenzí.

apartmán U památného stromu

apartmán U památného stromu

Ubytování (Apartmán) apartmán U památného stromu. Apartmán U památného stromu se nachází v České Lípě v Libereckém kraji, 42 km od Filzmoosu, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování apartmán U památného stromu se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmánový dům

Apartmánový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový dům. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Apartmánový dům is set in Česká Lípa. Ubytování Apartmánový dům se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány LUXOR

Apartmány LUXOR

Ubytování (Apartmány) Apartmány LUXOR. Apartmány LUXOR se nacházejí v České Lípě, 43 km od Kurort Rathenu. Nabízejí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány LUXOR se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Klášterní 460

Apartmán v Klášterní 460

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Klášterní 460. Apartmán v Klášterní 460 se nachází v České Lípě. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Apartmán v Klášterní 460 se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartmán v Klášterní 460 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Dubická

Apartmány Dubická

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dubická. Apartmány Dubická se nachází v České Lípě, 45 km od Mladé Boleslavi. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Dubická se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prostorný byt v centru města.

Prostorný byt v centru města.

Ubytování (Apartmán) Prostorný byt v centru města.. Prostorný byt v centru města se nachází v České Lípě, 47 km od Mladé Boleslavi. Apartmán má samostatnou ložnici, koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Prostorný byt v centru města. se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Prostorný byt v centru města. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Žižkova

Apartmány Žižkova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Žižkova. Apartmány Žižkova is located in Česká Lípa. This property offers access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Apartmány Žižkova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u Vodního hradu

Apartmány u Vodního hradu

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Vodního hradu. Located in Česká Lípa, Apartmány u Vodního hradu offers garden, free WiFi, room service, and a tour desk. The property features garden and city views. Ubytování Apartmány u Vodního hradu se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Tiskárna

Apartmány Tiskárna

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tiskárna. Apartmány Tiskárna is set in Česká Lípa. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Apartmány Tiskárna se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka

Ubytování (Apartmán) náměstí Tomáše Garrigue Masaryka. Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka se nachází v České Lípě. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a koupelnu se... Ubytování náměstí Tomáše Garrigue Masaryka se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán náměstí Tomáše Garrigue Masaryka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

A&M Privat

A&M Privat

Ubytování (Apartmán) A&M Privat. Boasting a garden, A&M Privat offers accommodation in Česká Lípa with free WiFi and garden views. Ubytování A&M Privat se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dům s výhledem na skály a les

Dům s výhledem na skály a les

Ubytování (Vila) Dům s výhledem na skály a les. Vila Dům s výhledem na skály a les se nachází v České Lípě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Dům s výhledem na skály a les se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Dům s výhledem na skály a les nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u parku

Ubytování u parku

Ubytování (Penzion) Ubytování u parku. Ubytování u parku is situated in Česká Lípa and features a garden. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Ubytování u parku se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kozí farma Nový Dvůr

Penzion Kozí farma Nový Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Kozí farma Nový Dvůr. Boasting a garden, Penzion Kozí farma Nový Dvůr is located in Česká Lípa. Free WiFi is available. The units in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Penzion Kozí farma Nový Dvůr se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Wake

Apartmán Wake

Ubytování (Apartmán) Apartmán Wake. Apartmán Wake is set in Česká Lípa. The accommodation features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán Wake se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Lipé

Apartmán v Lipé

Ubytování (Apartmány) Apartmán v Lipé. Located in Česká Lípa, Apartmán v Lipé offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmán v Lipé se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bytový dům Kahan

Bytový dům Kahan

Ubytování (Hostel) Bytový dům Kahan. Located in Česká Lípa, Bytový dům Kahan provides a garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Bytový dům Kahan se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman (Byt) Klasterni

Apartman (Byt) Klasterni

Ubytování (Apartmán) Apartman (Byt) Klasterni. Apartmán (Byt) Klášterní se nachází v České Lípě, 47 km od Mladé Boleslavi. Apartmán má ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Apartman (Byt) Klasterni se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartman (Byt) Klasterni nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Madony

Penzion U Madony

Ubytování (Penzion) Penzion U Madony. Situated in Česká Lípa, Penzion U Madony provides a terrace and free WiFi. Guests can enjoy city views. Ubytování Penzion U Madony se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kala Česká Lípa

Apartman Kala Česká Lípa

Ubytování (Apartmán) Apartman Kala Česká Lípa. Apartman Kala Česká Lípa is set in Česká Lípa. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Kala Česká Lípa se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Litoměřická

Apartmány Litoměřická

Ubytování (Apartmány) Apartmány Litoměřická. Apartmány Litoměřická se nacházejí v České Lípě, 44 km od Kurort Rathenu. Nabízí sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Litoměřická se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)