Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Polevsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Polevsko

Apartmány Polevsko

9,8

Apartmány Polevsko

Ubytování (Penzion) Apartmány Polevsko. Apartmány Polevsko se nacházejí v Polevsku a nabízejí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Apartmány Polevsko se nachází ve městě Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Polevsko má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartmány Polevsko momentálně evidujeme 76 recenzí.

Roubenka Polevsko

Roubenka Polevsko

Ubytování (Chata) Roubenka Polevsko. Roubenka Polevsko nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Roubenka Polevsko se nachází ve městě Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Roubenka Polevsko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hana

Hana

Ubytování (Prázdninový dům) Hana. Hana is located in Polevsko and offers a garden. This holiday home provides a terrace as well as free WiFi. Ubytování Hana se nachází ve městě Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Hana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Polevsko 1212

Holiday home in Polevsko 1212

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Polevsko 1212. Holiday home in Polevsko 1212 is set in Polevsko. The accommodation is 47 km from Bad Schandau. The holiday home features a TV. Ubytování Holiday home in Polevsko 1212 se nachází ve městě Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Polevsko 1212 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Polevsko Penzion a Restaurace

Polevsko Penzion a Restaurace

Ubytování (Penzion) Polevsko Penzion a Restaurace. Penzion Na Křižovatce is set in Polevsko. The guest house features family rooms. Bad Schandau is 31 km from the guest house, while Bautzen is 45 km away. Ubytování Polevsko Penzion a Restaurace se nachází ve městě Polevsko (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)