Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nový Bor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nový Bor

Wellness rodinný domek Velíšák

9,9

Wellness rodinný domek Velíšák

UbytováníWellness rodinný domek Velíšák. Wellness rodinný domek Velíšák se nachází v Novém Boru, 34 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a 42... Ubytování Wellness rodinný domek Velíšák se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Rekreační domek

9,8

Rekreační domek

Ubytování (Apartmán) Rekreační domek. Tento apartmán se nachází v Novém Boru, 33 km od města Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační domek se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rekreační domek má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Rekreační domek momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán Špálovka

9,8

Apartmán Špálovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Špálovka. Apartmán Špálovka se nachází v Novém Boru. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán Špálovka se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Nortico

9,6

Apartmán Nortico

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nortico. Apartmán Nortico se nachází v Novém Boru a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nortico se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Nortico má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Nortico momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Lípa

9,6

Vila Lípa

Ubytování (Penzion) Vila Lípa. Vila Lípa se nachází v Novém Boru a nabízí zarhadu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s vlastní koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Vila Lípa se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Lípa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Lípa momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion La Piccolina

9,3

Penzion La Piccolina

Ubytování (Penzion) Penzion La Piccolina. Penzion La Piccolina se nachází v Novém Boru a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Penzion La Piccolina se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Pension Druhý domov

9,2

Pension Druhý domov

Ubytování (Penzion) Pension Druhý domov. Penzion Druhý domov se nachází v Novém Boru a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zázemí pro grilování, zahradu, bar, restauraci s nabídkou evropské... Ubytování Pension Druhý domov se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Druhý domov má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Druhý domov momentálně evidujeme 105 recenzí.

Golf Resort Česká Lípa

9,2

Golf Resort Česká Lípa

Ubytování (Hotel) Golf Resort Česká Lípa. Golf Resort Česká Lípa se nachází v Novém Boru a nabízí zahradu. Tento 4hvězdičkový hotel má sdílený lounge, službu concierge a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Golf Resort Česká Lípa se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Golf Resort Česká Lípa má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Golf Resort Česká Lípa momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion Sklář

8,9

Penzion Sklář

Ubytování (Penzion) Penzion Sklář. Penzion Sklář nabízí ubytování v Novém Boru. Tento penzion poskytuje Wi-Fi zdarma, pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Sklář se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Pension Verona

8,9

Pension Verona

Ubytování (Penzion) Pension Verona. Tříhvězdičkový Pension Verona se nachází v Novém Boru a nabízí zahradu, sdílenou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Na místě je také restaurace. Ubytování Pension Verona se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Verona má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Verona momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmány Centrum

8

Apartmány Centrum

UbytováníApartmány Centrum. Apartmány Centrum se nachází v Novém Boru, 34 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 40 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Apartmány Centrum se nachází ve městě Nový Bor (Česko - Liberecký kraj).

Parkhotel Morris Novy Bor

7,8

Parkhotel Morris Novy Bor

Ubytování (Hotel) Parkhotel Morris Novy Bor. Luxusní Parkhotel se nachází v poklidné rezidenční čtvrti, hned vedle rozlehlého parku a pouhých 300 metrů od Sklářského muzea, a nabízí působivou škálu... Ubytování Parkhotel Morris Novy Bor se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Parkhotel Morris Novy Bor má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Parkhotel Morris Novy Bor momentálně evidujeme 85 recenzí.

Rezidence Morris

Rezidence Morris

Ubytování (Hotel) Rezidence Morris. Rezidence Morris se nachází v Novém Boru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Rezidence Morris se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Hotel Rezidence Morris nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Sorrento

Pension Sorrento

Ubytování (Penzion) Pension Sorrento. Penzion Sorrento se nachází v Novém Boru a nabízí terasu, bar, restauraci, pokojovou službu, bankomat, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady Jsou zde pokoje s... Ubytování Pension Sorrento se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Pension Sorrento nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Exclusive apartment in villa

Exclusive apartment in villa

Ubytování (Apartmán) Exclusive apartment in villa. Exclusive apartment in villa nabízí ubytování v Novém Boru. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Exclusive apartment in villa se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Exclusive apartment in villa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Polevsko

Chalet Polevsko

Ubytování (Chata) Chalet Polevsko. Vila Polevsko má zahradu s grilem a nachází se v obci Polevsko, 31 km od Bad Schandau. Ubytování Chalet Polevsko se nachází ve městě Nový Bor (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalet Polevsko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.