Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hamr na Jezeře

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hamr na Jezeře

Chata Tereza

9,7

Chata Tereza

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Tereza. Chata Tereza se nachází v obci Hamr na Jezeře v Libereckém kraji. Nabízí terasu a výhled na jezero. Wi-Fi i soukromé parkoviště můžete využívat zdarma. Ubytování Chata Tereza se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Bardi

9,1

Apartmány Bardi

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány Bardi. Apartmány Bardi se nacházejí v obci Hamr na Jezeře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Část pokojů má kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartmány Bardi se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bardi má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Apartmány Bardi momentálně evidujeme 19 recenzí.

Pension Hutník

8,5

Pension Hutník

Ubytování (Penzion) Pension Hutník. Penzion Hutník se nachází v obci Hamr na Jezeře a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je také sdílená kuchyň a terasa. Ubytování Pension Hutník se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Hutník má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension Hutník momentálně evidujeme 72 recenzí.

Chalupa-Marta

Chalupa-Marta

Ubytování (Apartmán) Chalupa-Marta. Set in Hamr na Jezeře, Chalupa-Marta offers accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Chalupa-Marta se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česko - Liberecký kraj).