Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hamr na Jezeře

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hamr na Jezeře

Apartmány Bardi

9,1

Apartmány Bardi

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány Bardi. Apartmány Bardi se nacházejí v obci Hamr na Jezeře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Část pokojů má kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartmány Bardi se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Bardi má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Apartmány Bardi momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Pacifik

8,5

Hotel Pacifik

UbytováníHotel Pacifik. Hotel Pacifik se nachází v Hamru na Jezeře, 21 km od Ještědu, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a restauraci. Ubytování Hotel Pacifik se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česko - Liberecký kraj).

Pension Hutník

8,5

Pension Hutník

Ubytování (Penzion) Pension Hutník. Penzion Hutník se nachází v obci Hamr na Jezeře a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je také sdílená kuchyň a terasa. Ubytování Pension Hutník se nachází ve městě Hamr na Jezeře (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Hutník má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension Hutník momentálně evidujeme 72 recenzí.