Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mařenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mařenice

Chalupa Rozmarýna

9,5

Chalupa Rozmarýna

Ubytování (Chata) Chalupa Rozmarýna. Chalupa Rozmarýna s výhledem na hory se nachází v obci Mařenice, 37 km od Liberce. Ubytování Chalupa Rozmarýna se nachází ve městě Mařenice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Rozmarýna má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa Rozmarýna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Guest House U Františka

9,1

Guest House U Františka

Ubytování (Penzion) Guest House U Františka. Guest House U Františka se nachází v Mařenicích a nabízí 2hvězdičkové ubytování, sdílenou kuchyň, zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Guest House U Františka se nachází ve městě Mařenice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House U Františka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Guest House U Františka momentálně evidujeme 164 recenzí.

Apartmány Celnice

8

Apartmány Celnice

Ubytování (Penzion) Apartmány Celnice. Apartmány Celnice se nacházejí v Mařenicích. Na místě lze také využívat zahradu. Görlitz leží 41 km od penzionu. Ubytování Apartmány Celnice se nachází ve městě Mařenice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Petrova bouda

Penzion Petrova bouda

Ubytování (Penzion) Penzion Petrova bouda. Penzion Petrova bouda se nachází v Mařenicích a nabízí možnost využití jízdních kol zdarma, zázemí pro grilování, zahradu, lyžárnu a bar. Ubytování Penzion Petrova bouda se nachází ve městě Mařenice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Petrova bouda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Dubenka

Chalupa Dubenka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dubenka. Located in Mařenice in the Liberec region, Chalupa Dubenka has a garden. Guests can enjoy the free WiFi. The holiday home also includes 2 bathrooms. Ubytování Chalupa Dubenka se nachází ve městě Mařenice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obsidian

Obsidian

Ubytování (Penzion) Obsidian. Obsidian je penzion situovaný v Mařenicích. Nabízí zahradu, slunnou terasu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Obsidian se nachází ve městě Mařenice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MAXMILLIAN Pension & Restaurant

MAXMILLIAN Pension & Restaurant

Ubytování (Penzion) MAXMILLIAN Pension & Restaurant. MAXMILLIAN Pension & Restaurant has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Mařenice. Ubytování MAXMILLIAN Pension & Restaurant se nachází ve městě Mařenice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PENZION WINDOWS

PENZION WINDOWS

Ubytování (Penzion) PENZION WINDOWS. PENZION WINDOWS, který byl postaven v roce 1935, se nachází v Mařenicích. Nabízí restauraci, společný lounge, terasu a sezónní venkovní bazén. Ubytování PENZION WINDOWS se nachází ve městě Mařenice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion PENZION WINDOWS nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.