Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mimoň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mimoň

Apartmány Meandry

9,7

Apartmány Meandry

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmány Meandry. Apartmány Meandry se nachází v Mimoni, 31 km od Žitavy, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartmány Meandry se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).

u koupaliste

9,5

u koupaliste

Ubytováníu koupaliste. U koupaliste se nachází asi 32 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování u koupaliste se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Prima

8,7

Apartmány Prima

UbytováníApartmány Prima. Apartmány Prima se nacházejí v obci Mimoň v Libereckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Prima se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).

Letní Byt

8,6

Letní Byt

Ubytování (Privát) Letní Byt. Letní Byt se nachází v Mimoni v Libereckém kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Letní Byt se nachází ve městě Mimoň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Letní Byt má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Letní Byt momentálně evidujeme 10 recenzí.

Dům s čajovnou a kavárnou (podkroví)

Dům s čajovnou a kavárnou (podkroví)

Ubytování (Privát) Dům s čajovnou a kavárnou (podkroví). Dům čajovnou a kavárnou se nachází v Mimoni a nabízí bar, zahradu a terasu. 28 km od Žitavy. Ubytování Dům s čajovnou a kavárnou (podkroví) se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj).