Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mimoň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mimoň

Apartmány Meandry

9,7

Apartmány Meandry

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmány Meandry. Apartmány Meandry se nachází v Mimoni, 31 km od Žitavy, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartmány Meandry se nachází ve městě Mimoň (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mimoň

9,2

Holiday Home Mimoň

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mimoň. Tříhvězdičkový prázdninový dům Mimoň se nachází v Mimoni, 41 km od Liberce. Nabízí sezónní bazén, zahradu a výhled na hory a bazén. Ubytování Holiday Home Mimoň se nachází ve městě Mimoň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Holiday Home Mimoň má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Holiday Home Mimoň momentálně evidujeme 24 recenzí.

Letní Byt

8,6

Letní Byt

Ubytování (Privát) Letní Byt. Letní Byt se nachází v Mimoni v Libereckém kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Letní Byt se nachází ve městě Mimoň (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Letní Byt má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Letní Byt momentálně evidujeme 10 recenzí.