Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Benešov

Ubytování v městech v okrese Benešov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Benešov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Benešov

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka se nachází v Benešově. Zámek Konopiště je 2,6 km odsud. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartmán Čechovka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvůr Želichov

9,8

Dvůr Želichov

Ubytování (Apartmán) Dvůr Želichov. Dvůr Želichov se nachází v Postupicích ve Středočeském kraji, 42 km od Tábora. Nabízí patio, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvůr Želichov se nachází ve městě Postupice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytování (Vila) Vila Sazava. Vila Sázava se nachází ve městě Sázava a nabízí ubytování se zahradou a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Vila Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Sazava má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Sazava momentálně evidujeme 45 recenzí.

Holiday House Adrelot

9,7

Holiday House Adrelot

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Adrelot. Prázdninový dům Adrelot v Nových Dvorech nabízí vlastní sezonní bazén, terasu a výhled do přilehlé zahrady a na bazén. Ubytování Holiday House Adrelot se nachází ve městě Heřmaničky (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday House Adrelot má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday House Adrelot momentálně evidujeme 11 recenzí.

Zámek Jemniště

9,7

Zámek Jemniště

Ubytování (Apartmán) Zámek Jemniště. Hotel Zámek Jemniště se nachází v areálu zámku Jemniště, 50 km od Prahy, a nabízí volný přístup do zámeckého parku, bezplatné soukromé parkoviště a na... Ubytování Zámek Jemniště se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Jemniště má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámek Jemniště momentálně evidujeme 116 recenzí.

Pezion Stranny

9,6

Pezion Stranny

Ubytování (Penzion) Pezion Stranny. Pezion Stranný se nachází v obci Stranný a nabízí bar. Wi-Fi je v tomto 3hvězdičkovém penzionu dostupné zdarma. Ubytování Pezion Stranny se nachází ve městě Stranný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pezion Stranny má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pezion Stranny momentálně evidujeme 177 recenzí.

Farma Loreta

9,6

Farma Loreta

Ubytování (Farma) Farma Loreta. Farma Loreta se nachází ve Vlašimi. Nabízí 4hvězdičkové ubytování, zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Farma Loreta se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Loreta má celkové hodnocení 9,6. Pro Farma Farma Loreta momentálně evidujeme 16 recenzí.

Farma Čapí Hnízdo

9,5

Farma Čapí Hnízdo

Ubytování (Hotel) Farma Čapí Hnízdo. Farma Čapí hnízdo se nachází u rybníka Slavníč na Benešovsku, který je vhodný k rybaření a pro vyjížďky na loďkách. Ubytování Farma Čapí Hnízdo se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Čapí Hnízdo má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Farma Čapí Hnízdo momentálně evidujeme 162 recenzí.

Ubytování Irena

9,5

Ubytování Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Irena. Tento prázdninový dům se sluneční terasou se nachází v Benešově, 2,7 km od Konopiště. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Ubytování Irena se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Irena má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytování Irena momentálně evidujeme 13 recenzí.

Starý Svět

9,5

Starý Svět

Ubytování (Penzion) Starý Svět. Čtyřhvězdičkový penzion Starý Svět se nachází ve městě Votice a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, přepážku s turistickými informacemi, zahradu a... Ubytování Starý Svět se nachází ve městě Votice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Starý Svět má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Starý Svět momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Venkoff

9,5

Penzion Venkoff

Ubytování (Privát) Penzion Venkoff. Penzion Venkoff se nachází v obci Sázava, 5 minut jízdy od hradu Český Šternberk. Ubytování Penzion Venkoff se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Venkoff má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzion Venkoff momentálně evidujeme 170 recenzí.

Ranch Jestřebice

9,4

Ranch Jestřebice

Ubytování (Penzion) Ranch Jestřebice. Ranč Jestřebice se nachází v Heřmaničkách a nabízí restauraci, bar a zahradu. K dispozici jsou i společenské a banketové prostory a animační tým. Ubytování Ranch Jestřebice se nachází ve městě Heřmaničky (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion BEAKO

9,4

Penzion BEAKO

Ubytování (Penzion) Penzion BEAKO. Penzion BEAKO nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a bar v obci Votice. Hosté mají k dispozici úložný prostor pro zavazadla a dětské hřiště. Ubytování Penzion BEAKO se nachází ve městě Votice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion BEAKO má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion BEAKO momentálně evidujeme 37 recenzí.

Zámek Ratměřice - Hotel & Resort

9,4

Zámek Ratměřice - Hotel & Resort

Ubytování (Hotel) Zámek Ratměřice - Hotel & Resort. Zámek Ratměřice – Hotel & Resort se nachází v Ratměřicích a je obklopen parkem, kde rostou také největší sekvoje v České republice. Ubytování Zámek Ratměřice - Hotel & Resort se nachází ve městě Ratměřice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Ratměřice - Hotel & Resort má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Zámek Ratměřice - Hotel & Resort momentálně evidujeme 111 recenzí.

Ubytování v paraZOO

9,3

Ubytování v paraZOO

Ubytování (Penzion) Ubytování v paraZOO. Ubytování v paraZOO se nachází ve Vlašimi a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný prostor pro posezení. Ubytování Ubytování v paraZOO se nachází ve městě Vlašim (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

9,3

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

Ubytování (Hotel) APARTMÁNY FARA POSTUPICE. Tříhvězdičkový hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází v obci Postupice a nabízí zahradu i úschovnu zavazadel. Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Harmony Resort Javorník

9,3

Harmony Resort Javorník

Ubytování (Penzion) Harmony Resort Javorník. The property features a bar, as well as a garden. The accommodation features free WiFi. At Harmony resort Javorník, all rooms include a wardrobe. Ubytování Harmony Resort Javorník se nachází ve městě Javorník (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Michaela

9,2

Apartment Michaela

Ubytování (Privát) Apartment Michaela. Apartment Michaela se nachází jen 2,2 km od zámku Konopiště. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Michaela má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartment Michaela momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata Divisov u Benesova

9,2

Chata Divisov u Benesova

Ubytování (Chata) Chata Divisov u Benesova. Chata Divišov u Benešova je situovaná v Divišově, pouhých 47 km od Prahy. Ubytování Chata Divisov u Benesova se nachází ve městě Divišov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Divisov u Benesova má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Divisov u Benesova momentálně evidujeme 66 recenzí.

Lávka Chocerady

9,1

Lávka Chocerady

Ubytování (Hotel) Lávka Chocerady. Lávka Chocerady je hotel s restaurací, barem, společným obývacím prostorem a sezónním venkovním bazénem situovaný v Choceradech. Ubytování Lávka Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Divisov

9

Domek Divisov

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Divisov. Prázdninový dům Domek Divišov se nachází v Divišově a nabízí patio, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domek Divisov se nachází ve městě Divišov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BioFarma Dolejší Mlýn

9

BioFarma Dolejší Mlýn

Ubytování (Farma) BioFarma Dolejší Mlýn. BioFarma Dolejší Mlýn leží přímo u řeky na odlehlém místě v Kamberku. Ubytování BioFarma Dolejší Mlýn se nachází ve městě Kamberk (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování BioFarma Dolejší Mlýn má celkové hodnocení 9. Pro Farma BioFarma Dolejší Mlýn momentálně evidujeme 66 recenzí.

Pension Konopiste

9

Pension Konopiste

Ubytování (Penzion) Pension Konopiste. Pension Konopiště se nachází 1,5 km od Benešova a 40 minut jízdy od Prahy. Ubytování Pension Konopiste se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Konopiste má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Konopiste momentálně evidujeme 142 recenzí.

Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.

9

Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.

Ubytování (Apartmán) Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.. Ubytování v soukromí Otoli s.r.o. se nachází ve Vlašimi. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyňským koutem. K ubytování náleží sezónní venkovní bazén. Ubytování Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Na Vývoji

9

Hotel Na Vývoji

Ubytování (Hotel) Hotel Na Vývoji. Čtyřhvězdičkový hotel Na Vývoji se nachází ve Vlašimi a nabízí fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Ubytování Hotel Na Vývoji se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Na Vývoji má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Na Vývoji momentálně evidujeme 134 recenzí.

Farma Ztracenka

8,8

Farma Ztracenka

Ubytování (Penzion) Farma Ztracenka. Penzion - Farma Ztracenka se nachází v Poříčí nad Sázavou. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Farma Ztracenka se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Ztracenka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Farma Ztracenka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Farma Zahradnice

8,7

Farma Zahradnice

Ubytování (Farma) Farma Zahradnice. Penzion Farma Zahradnice se nachází na okraji obce Zahradnice v klidném prostředí a nabízí projížďky na koni, venkovní bazén a pokoje s vlastní koupelnou a... Ubytování Farma Zahradnice se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Zahradnice má celkové hodnocení 8,7. Pro Farma Farma Zahradnice momentálně evidujeme 93 recenzí.

UniqHotel Česky Šternberk

8,6

UniqHotel Česky Šternberk

Ubytování (Hotel) UniqHotel Česky Šternberk. UniqHotel Český Šternberk se nachází v obci v Český Šternberk. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování UniqHotel Česky Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue hotel Karlov

8,6

Bellevue hotel Karlov

Ubytování (Hotel) Bellevue hotel Karlov. Hotel Karlov se nachází v centru Benešova. Sídlí v 5 citlivě zrekonstruovaných historických i moderních budovách a nabízí jedinečné kouzlo v kombinaci s... Ubytování Bellevue hotel Karlov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bellevue hotel Karlov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Bellevue hotel Karlov momentálně evidujeme 149 recenzí.

Apartment Pulse Fitness

8,5

Apartment Pulse Fitness

Ubytování (Apartmán) Apartment Pulse Fitness. Apartmány Pulse Fitness se nachází v Benešově, 2,2 km od zámku Konopiště, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu s terasou i vstup do sauny a do... Ubytování Apartment Pulse Fitness se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pulse Fitness má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartment Pulse Fitness momentálně evidujeme 447 recenzí.

Penzion Na Zastávce

8,5

Penzion Na Zastávce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Zastávce. Penzion Na Zastávce se nachází v Českém Šternberku. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Zastávce se nachází ve městě Český Šternberk (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Zastávce má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Na Zastávce momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Zámek Lešany

8,5

Penzion Zámek Lešany

Ubytování (Penzion) Penzion Zámek Lešany. Tento starý zámek se nachází v Lešanech a nabízí světlé pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Zámek Lešany se nachází ve městě Netvořice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zámek Lešany má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Zámek Lešany momentálně evidujeme 299 recenzí.

Pension U Dvou čápů

8,4

Pension U Dvou čápů

Ubytování (Penzion) Pension U Dvou čápů. Rodinný penzion U Dvou Čápů stojí uprostřed nádherné krajiny Posázaví, v klidné obci 30 km východně od Prahy. Penzion sídlí v bývalém statku z poloviny 19. Ubytování Pension U Dvou čápů se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Dvou čápů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension U Dvou čápů momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel Tynec

8,4

Hotel Tynec

Ubytování (Hotel) Hotel Tynec. Hotel Týnec se nachází na břehu Sázavy v Týnci nad Sázavou a nabízí prostornou zahradu ideální pro venkovní stolování, ohniště a gril na vyžádání. Ubytování Hotel Tynec se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Tynec má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Tynec momentálně evidujeme 39 recenzí.

Sporthotel Zimní stadion Benešov

8,3

Sporthotel Zimní stadion Benešov

Ubytování (Hotel) Sporthotel Zimní stadion Benešov. Sporthotel Zimní stadion Benešov se nachází v Benešově, 3,7 km od zámku Konopiště, a nabízí bohaté zázemí včetně wellness centra, terasy či zdarma... Ubytování Sporthotel Zimní stadion Benešov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sporthotel Zimní stadion Benešov má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Sporthotel Zimní stadion Benešov momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Sázavský Ostrov

8,3

Hotel Sázavský Ostrov

Ubytování (Hotel) Hotel Sázavský Ostrov. Hotel Sázavský Ostrov se nachází v Sázavě. Nabízí Wi-Fi zdarma, soukromou pláž, zahradu, turistické informace a úschovu zavazadel. Ubytování Hotel Sázavský Ostrov se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Sázavský Ostrov má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Sázavský Ostrov momentálně evidujeme 12 recenzí.

U Certa

8,2

U Certa

Ubytování (Penzion) U Certa. Tento 3hvězdičkový hotel v rodinných rukou se nachází ve Čtyřkolech, jen 100 metrů od řeky Sázavy. Ubytování U Certa se nachází ve městě Čerčany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Certa má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion U Certa momentálně evidujeme 37 recenzí.

Golf Resort Hotel Konopiště

8,2

Golf Resort Hotel Konopiště

Ubytování (Hotel) Golf Resort Hotel Konopiště. Golf Resort Hotel Konopiště sídlí v budově bývalého zámku a nachází 6 km od Benešova. Nabízí prostorné pokoje. Ubytování Golf Resort Hotel Konopiště se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golf Resort Hotel Konopiště má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Golf Resort Hotel Konopiště momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Akademie Praha

8,2

Hotel Akademie Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Akademie Praha. Hotel Akademie Naháč se nachází v Choceradech v malebném údolí Sázavy a svým hostům nabízí wellness centrum, Wi-Fi zdarma na pokoji a bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Akademie Praha se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Akademie Praha má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Akademie Praha momentálně evidujeme 110 recenzí.

Resort Beach Nová Živohošť

8,2

Resort Beach Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový areál) Resort Beach Nová Živohošť. Resort Beach Nová Živohošť nabízí bezplatnou půjčovnu kol, Wi-Fi zdarma a terasu s grilem. Ubytování Resort Beach Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Resort Beach Nová Živohošť má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový areál Resort Beach Nová Živohošť momentálně evidujeme 197 recenzí.

Vila Jaro

8,2

Vila Jaro

Ubytování (Apartmán) Vila Jaro. Vila Jaro se nachází v Choceradech a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Jaro se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Jaro má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Vila Jaro momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Atlas

8,2

Hotel Atlas

Ubytování (Hotel) Hotel Atlas. Hotel Atlas se nachází v centru Benešova. Nabízí pokoje se satelitní TV a posezením, bezplatné Wi-Fi, letní terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Atlas se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atlas má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Atlas momentálně evidujeme 133 recenzí.

Motorest na Oldřichovci

8,1

Motorest na Oldřichovci

Ubytování (Motel) Motorest na Oldřichovci. Motorest na Oldřichovci se nachází v obci Smilkov a nabízí ​​gril, terasu, sdílený lounge a bar. K dispozici je také sdílená kuchyň a zdarma dostupné... Ubytování Motorest na Oldřichovci se nachází ve městě Smilkov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motorest na Oldřichovci má celkové hodnocení 8,1. Pro Motel Motorest na Oldřichovci momentálně evidujeme 38 recenzí.

Juniorcamp Nová Živohošť

8,1

Juniorcamp Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový areál) Juniorcamp Nová Živohošť. Juniorcamp Nová Živohošť se nachází v obci Křečovice a nabízí Wi-Fi zdarma. Tento prázdninový areál poskytuje snídani formou bufetu každé ráno. Ubytování Juniorcamp Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Juniorcamp Nová Živohošť má celkové hodnocení 8,1. Pro Prázdninový areál Juniorcamp Nová Živohošť momentálně evidujeme 167 recenzí.

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

8

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

Ubytování (Hostel) Hostel Bisport Týnec nad Sázavou. Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází v Týnci nad Sázavou a nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou má celkové hodnocení 8. Pro Hostel Hostel Bisport Týnec nad Sázavou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Dvůr Pecínov

7,9

Dvůr Pecínov

Ubytování (Hotel) Dvůr Pecínov. Hotel Dvůr Pecínov se nachází ve městě Benešov, je obklopený přírodou a nabízí restauraci, wellness, venkovní bazén, tenisové kurty, plážový volejbal,... Ubytování Dvůr Pecínov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvůr Pecínov má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Dvůr Pecínov momentálně evidujeme 298 recenzí.

Benica

7,8

Benica

Ubytování (Hotel) Benica. Tento moderní hotel s oblíbenou hotelovou restaurací se nachází v hezkém městě Benešov, jež leží 40 km jihovýchodně od Prahy a je známé svou historií a... Ubytování Benica se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Benica má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Benica momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel S-centrum

7,7

Hotel S-centrum

Ubytování (Hotel) Hotel S-centrum. Hotel S-centrum nabízí prostorné pokoje s kabelovým internetem zdarma, venkovní bazén, restauraci specializující se na italskou kuchyni a bezplatné... Ubytování Hotel S-centrum se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel S-centrum má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel S-centrum momentálně evidujeme 99 recenzí.

Hotel Rabbit

7,6

Hotel Rabbit

Ubytování (Hotel) Hotel Rabbit. Hotel Rabbit se nachází v Trhovém Štěpánově. Nabízí bar, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Rabbit se nachází ve městě Trhový Štěpánov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rabbit má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Rabbit momentálně evidujeme 209 recenzí.

Hotel Ostende

7,2

Hotel Ostende

Ubytování (Hotel) Hotel Ostende. Tříhvězdičkový hotel Ostende v Choceradech nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a úschovnou zavazadel. Na drink zde můžete zajít do baru. Ubytování Hotel Ostende se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ostende má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Ostende momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Bedrč

7,1

Penzion Bedrč

Ubytování (Penzion) Penzion Bedrč. Penzion Bedrč sídlí v dobové budově v srdci vesničky Bedrč. Nabízí pokoje a studia s dřevěnými trámy a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Bedrč se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bedrč má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion Bedrč momentálně evidujeme 25 recenzí.