Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Benešov

Ubytování v městech v okrese Benešov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Benešov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Benešov

Glamping Karavan

10

Glamping Karavan

UbytováníGlamping Karavan. Glamping Karavan se nachází v Chrášťanech a nabízí bazén, zahradu, sdílený lounge, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Glamping Karavan se nachází ve městě Chrášťany (Česko - Středočeský kraj).

Vantisch Apartment

10

Vantisch Apartment

UbytováníVantisch Apartment. Vantisch Apartment se nachází ve Vlašimu, 24 km od zámku Konopiště a 50 km od historického centra města. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vantisch Apartment se nachází ve městě Vlašim (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka se nachází v Benešově. Zámek Konopiště je 2,6 km odsud. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartmán Čechovka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj).

CHAATA

10

CHAATA

UbytováníCHAATA. CHAATA se nachází v Blažejovicích, 38 km od hradu a zámku Český Krumlov, 38 km od otáčivého hlediště a 40 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově. Ubytování CHAATA se nachází ve městě Blažejovice (Česko).

Chata Roklinka

10

Chata Roklinka

UbytováníChata Roklinka. Chata Roklinka se nachází v Benešově. Ubytování Chata Roklinka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán s wellness službami

10

Apartmán s wellness službami

UbytováníApartmán s wellness službami. Apartmán s wellness službami se nachází asi 24 km od Aquapalace a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, balkonem a kávovarem. Ubytování Apartmán s wellness službami se nachází ve městě Čerčany (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Marmeláda

10

Apartmán Marmeláda

UbytováníApartmán Marmeláda. Apartmán Marmeláda se nachází v Čtyřkolech, pouhých 35 km od hradu Vyšehrad, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a soukromý check-in a check-out. Ubytování Apartmán Marmeláda se nachází ve městě Čtyřkoly (Česko - Středočeský kraj).

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

10

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

UbytováníGlamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka. Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka is located in Živohošť and offers a bar. Ubytování Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Grand Farma Michael

10

Grand Farma Michael

UbytováníGrand Farma Michael. Grand Farma Michael se nachází v Netvořicích a nabízí výhled do zahrady, restauraci, celodenní bezpečnostní službu, bar, zahradu, sluneční terasu a... Ubytování Grand Farma Michael se nachází ve městě Netvořice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Pajrovna

9,8

Apartmán Pajrovna

UbytováníApartmán Pajrovna. Apartmán Pajrovna se nachází v Neustupově, pouhých 24 km od zámku Konopiště, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Pajrovna se nachází ve městě Neustupov (Česko - Středočeský kraj).

Dvůr Želichov

9,8

Dvůr Želichov

Ubytování (Apartmán) Dvůr Želichov. Dvůr Želichov se nachází v Postupicích ve Středočeském kraji, 42 km od Tábora. Nabízí patio, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvůr Želichov se nachází ve městě Postupice (Česko - Středočeský kraj).

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytování (Vila) Vila Sazava. Vila Sázava se nachází ve městě Sázava a nabízí ubytování se zahradou a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Vila Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Sazava má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Sazava momentálně evidujeme 45 recenzí.

Zámek Jemniště

9,7

Zámek Jemniště

Ubytování (Apartmán) Zámek Jemniště. Hotel Zámek Jemniště se nachází v areálu zámku Jemniště, 50 km od Prahy, a nabízí volný přístup do zámeckého parku, bezplatné soukromé parkoviště a na... Ubytování Zámek Jemniště se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Zámek Jemniště má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámek Jemniště momentálně evidujeme 116 recenzí.

Pezion Stranny

9,6

Pezion Stranny

Ubytování (Penzion) Pezion Stranny. Pezion Stranný se nachází v obci Stranný a nabízí bar. Wi-Fi je v tomto 3hvězdičkovém penzionu dostupné zdarma. Ubytování Pezion Stranny se nachází ve městě Stranný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pezion Stranny má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pezion Stranny momentálně evidujeme 177 recenzí.

Farma Loreta

9,6

Farma Loreta

Ubytování (Farma) Farma Loreta. Farma Loreta se nachází ve Vlašimi. Nabízí 4hvězdičkové ubytování, zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Farma Loreta se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Loreta má celkové hodnocení 9,6. Pro Farma Farma Loreta momentálně evidujeme 16 recenzí.

Farma Čapí Hnízdo

9,5

Farma Čapí Hnízdo

Ubytování (Hotel) Farma Čapí Hnízdo. Farma Čapí hnízdo se nachází u rybníka Slavníč na Benešovsku, který je vhodný k rybaření a pro vyjížďky na loďkách. Ubytování Farma Čapí Hnízdo se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Čapí Hnízdo má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Farma Čapí Hnízdo momentálně evidujeme 162 recenzí.

Hospůdka Na Trucovně

9,5

Hospůdka Na Trucovně

UbytováníHospůdka Na Trucovně. Hospůdka Na Trucovně se nachází v Sázavě ve Středočeském kraji, 36 km od aquaparku Aquapalace. Ubytování Hospůdka Na Trucovně se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Irena

9,5

Ubytování Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Irena. Tento prázdninový dům se sluneční terasou se nachází v Benešově, 2,7 km od Konopiště. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Ubytování Irena se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování Irena má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytování Irena momentálně evidujeme 13 recenzí.

Starý Svět

9,5

Starý Svět

Ubytování (Penzion) Starý Svět. Čtyřhvězdičkový penzion Starý Svět se nachází ve městě Votice a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, přepážku s turistickými informacemi, zahradu a... Ubytování Starý Svět se nachází ve městě Votice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Starý Svět má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Starý Svět momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Venkoff

9,5

Penzion Venkoff

Ubytování (Privát) Penzion Venkoff. Penzion Venkoff se nachází v obci Sázava, 5 minut jízdy od hradu Český Šternberk. Ubytování Penzion Venkoff se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Venkoff má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzion Venkoff momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť

9,5

Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť

UbytováníApartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť. Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť se nachází v Křečovicích. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Ranch Jestřebice

9,4

Ranch Jestřebice

Ubytování (Penzion) Ranch Jestřebice. Ranč Jestřebice se nachází v Heřmaničkách a nabízí restauraci, bar a zahradu. K dispozici jsou i společenské a banketové prostory a animační tým. Ubytování Ranch Jestřebice se nachází ve městě Heřmaničky (Česko - Středočeský kraj).

Penzion BEAKO

9,4

Penzion BEAKO

Ubytování (Penzion) Penzion BEAKO. Penzion BEAKO nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a bar v obci Votice. Hosté mají k dispozici úložný prostor pro zavazadla a dětské hřiště. Ubytování Penzion BEAKO se nachází ve městě Votice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion BEAKO má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion BEAKO momentálně evidujeme 37 recenzí.

Vyhlídka Slapy Nová Živohošť

9,4

Vyhlídka Slapy Nová Živohošť

Ubytování (Apartmán) Vyhlídka Slapy Nová Živohošť. Vyhlídka Slapy Nová Živohošť se nachází v Křečovicích. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vyhlídka Slapy Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Zámek Ratměřice - Hotel & Resort

9,4

Zámek Ratměřice - Hotel & Resort

Ubytování (Hotel) Zámek Ratměřice - Hotel & Resort. Zámek Ratměřice – Hotel & Resort se nachází v Ratměřicích a je obklopen parkem, kde rostou také největší sekvoje v České republice. Ubytování Zámek Ratměřice - Hotel & Resort se nachází ve městě Ratměřice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Zámek Ratměřice - Hotel & Resort má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Zámek Ratměřice - Hotel & Resort momentálně evidujeme 111 recenzí.

Ubytování v paraZOO

9,3

Ubytování v paraZOO

Ubytování (Penzion) Ubytování v paraZOO. Ubytování v paraZOO se nachází ve Vlašimi a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný prostor pro posezení. Ubytování Ubytování v paraZOO se nachází ve městě Vlašim (Česko - Středočeský kraj).

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

9,3

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

Ubytování (Hotel) APARTMÁNY FARA POSTUPICE. Tříhvězdičkový hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází v obci Postupice a nabízí zahradu i úschovnu zavazadel. Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Harmony Resort Javorník

9,3

Harmony Resort Javorník

Ubytování (Penzion) Harmony Resort Javorník. The property features a bar, as well as a garden. The accommodation features free WiFi. At Harmony resort Javorník, all rooms include a wardrobe. Ubytování Harmony Resort Javorník se nachází ve městě Javorník (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Karhule (pod Blaníkem)

9,3

Apartmán Karhule (pod Blaníkem)

UbytováníApartmán Karhule (pod Blaníkem). Apartmán Karhule (pod Blaníkem) nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady asi 33 km od zámku Konopiště. Ubytování Apartmán Karhule (pod Blaníkem) se nachází ve městě Pravonín (Česko).

Apartment Michaela

9,2

Apartment Michaela

Ubytování (Privát) Apartment Michaela. Apartment Michaela se nachází jen 2,2 km od zámku Konopiště. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Michaela má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartment Michaela momentálně evidujeme 13 recenzí.

Sazava River Apartment

9,2

Sazava River Apartment

UbytováníSazava River Apartment. Sazava River Apartment se nachází v Choceradech ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sazava River Apartment se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Chata Divisov u Benesova

9,2

Chata Divisov u Benesova

Ubytování (Chata) Chata Divisov u Benesova. Chata Divišov u Benešova je situovaná v Divišově, pouhých 47 km od Prahy. Ubytování Chata Divisov u Benesova se nachází ve městě Divišov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chata Divisov u Benesova má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Divisov u Benesova momentálně evidujeme 66 recenzí.

apartmán Sázava

9,1

apartmán Sázava

Ubytováníapartmán Sázava. Nachází se 36 km od kostela sv.Apartmán Sázava se nachází v Sázavě, 38 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a kostnice Sedlec. Ubytování apartmán Sázava se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Lávka Chocerady

9,1

Lávka Chocerady

Ubytování (Hotel) Lávka Chocerady. Lávka Chocerady je hotel s restaurací, barem, společným obývacím prostorem a sezónním venkovním bazénem situovaný v Choceradech. Ubytování Lávka Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Domek Divisov

9

Domek Divisov

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Divisov. Prázdninový dům Domek Divišov se nachází v Divišově a nabízí patio, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domek Divisov se nachází ve městě Divišov (Česko - Středočeský kraj).

Stará Sázava

9

Stará Sázava

UbytováníStará Sázava. Nachází se v Sázavě, pouhých 36 km od kostela sv.Barbara, Stará Sázava nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Stará Sázava se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

BioFarma Dolejší Mlýn

9

BioFarma Dolejší Mlýn

Ubytování (Farma) BioFarma Dolejší Mlýn. BioFarma Dolejší Mlýn leží přímo u řeky na odlehlém místě v Kamberku. Ubytování BioFarma Dolejší Mlýn se nachází ve městě Kamberk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování BioFarma Dolejší Mlýn má celkové hodnocení 9. Pro Farma BioFarma Dolejší Mlýn momentálně evidujeme 66 recenzí.

U MIRASE Heřmaničky

9

U MIRASE Heřmaničky

UbytováníU MIRASE Heřmaničky. U MIRASE Heřmaničky se nachází v Heřmaničkách, 27 km od zámku Konopiště, 38 km od Orlické přehrady a 41 km od hradu Zvíkov. Ubytování U MIRASE Heřmaničky se nachází ve městě Heřmaničky (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12

9

Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12

UbytováníApartmán u Sázavy pokoj č. 11+12. Apartmán u Sázavy pokoj č se zahradou. 11+12 se nachází v Choceradách, 30 km od Aquapalace a 43 km od kostela sv.Barbara. Ubytování Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12 se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.

9

Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.

Ubytování (Apartmán) Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o.. Ubytování v soukromí Otoli s.r.o. se nachází ve Vlašimi. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyňským koutem. K ubytování náleží sezónní venkovní bazén. Ubytování Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytovani v soukromi Otoli s.r.o. momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Na Vývoji

9

Hotel Na Vývoji

Ubytování (Hotel) Hotel Na Vývoji. Čtyřhvězdičkový hotel Na Vývoji se nachází ve Vlašimi a nabízí fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Ubytování Hotel Na Vývoji se nachází ve městě Vlašim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Na Vývoji má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Na Vývoji momentálně evidujeme 134 recenzí.

Pension Konopiste

9

Pension Konopiste

Ubytování (Penzion) Pension Konopiste. Pension Konopiště se nachází 1,5 km od Benešova a 40 minut jízdy od Prahy. Ubytování Pension Konopiste se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Konopiste má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Konopiste momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartmány Mind Adventure

8,9

Apartmány Mind Adventure

UbytováníApartmány Mind Adventure. Apartmány Mind Adventure se nachází v Lštění a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a grilem. Ubytování Apartmány Mind Adventure se nachází ve městě Lštění (Česko - Středočeský kraj).

Sport resort Nenudimse

8,8

Sport resort Nenudimse

Ubytování (Kemp) Sport resort Nenudimse. Sport resort Nenudimse se nachází v Sázavě ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sport resort Nenudimse se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Farma Zahradnice

8,7

Farma Zahradnice

Ubytování (Farma) Farma Zahradnice. Penzion Farma Zahradnice se nachází na okraji obce Zahradnice v klidném prostředí a nabízí projížďky na koni, venkovní bazén a pokoje s vlastní koupelnou a... Ubytování Farma Zahradnice se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Zahradnice má celkové hodnocení 8,7. Pro Farma Farma Zahradnice momentálně evidujeme 93 recenzí.

PENZION VIB Nová Živohošť

8,6

PENZION VIB Nová Živohošť

UbytováníPENZION VIB Nová Živohošť. PENZION VIB Nová Živohošť se nachází v Křečovicích a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PENZION VIB Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Jurta pod Blaníkem

8,6

Jurta pod Blaníkem

UbytováníJurta pod Blaníkem. Jurta pod Blaníkem se nachází asi 43 km od Aquapalace a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Jurta pod Blaníkem se nachází ve městě Chotýšany (Česko).

UniqHotel Česky Šternberk

8,6

UniqHotel Česky Šternberk

Ubytování (Hotel) UniqHotel Česky Šternberk. UniqHotel Český Šternberk se nachází v obci v Český Šternberk. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování UniqHotel Česky Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).