Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Český Šternberk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Šternberk

UniqHotel Česky Šternberk

8,6

UniqHotel Česky Šternberk

Ubytování (Hotel) UniqHotel Česky Šternberk. UniqHotel Český Šternberk se nachází v obci v Český Šternberk. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování UniqHotel Česky Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Zastávce

8,5

Penzion Na Zastávce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Zastávce. Penzion Na Zastávce se nachází v Českém Šternberku. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Zastávce se nachází ve městě Český Šternberk (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Zastávce má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Na Zastávce momentálně evidujeme 38 recenzí.

Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk

Ubytování (Hotel) Parkhotel Český Šternberk. Parkhotel Český Šternberk je situován v Českém Šternberku a hosté zde mohou využívat tenisový kurt, zahradu, turistické informace, restauraci i bezplatné... Ubytování Parkhotel Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Hotel Parkhotel Český Šternberk nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.