Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Český Šternberk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Šternberk

UniqHotel Česky Šternberk

8,6

UniqHotel Česky Šternberk

Ubytování (Hotel) UniqHotel Česky Šternberk. UniqHotel Český Šternberk se nachází v obci v Český Šternberk. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování UniqHotel Česky Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Na Zastávce

8,5

Penzion Na Zastávce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Zastávce. Penzion Na Zastávce se nachází v Českém Šternberku. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Zastávce se nachází ve městě Český Šternberk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Zastávce má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Na Zastávce momentálně evidujeme 38 recenzí.

Pension v parku Český Šternberk

8,5

Pension v parku Český Šternberk

UbytováníPension v parku Český Šternberk. Ubytování se nachází v Českém Šternberku, 38 km od kostela sv. Ubytování Pension v parku Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Český Šternberk

8

Apartmány Český Šternberk

Ubytování (Apartmány) Apartmány Český Šternberk. Apartmány Český Šternberk se nachází v Českém Šternberku ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

ParkHotel Český Šternberk

6,9

ParkHotel Český Šternberk

Ubytování (Hotel) ParkHotel Český Šternberk. ParkHotel Český Šternberk se nachází v Českém Šternberku a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Hotel má rodinné pokoje. Ubytování ParkHotel Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

Mongolian Yurt Camp

3,6

Mongolian Yurt Camp

UbytováníMongolian Yurt Camp. Ubytování se nachází 38 km od kostela sv.Mongolian Yurt Camp se nachází v obci Český Šternberk, 39 km od aquaparku Aquapalace, a nabízí ubytování s... Ubytování Mongolian Yurt Camp se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).