Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sázava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sázava

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytování (Vila) Vila Sazava. Vila Sázava se nachází ve městě Sázava a nabízí ubytování se zahradou a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Vila Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Sazava má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Sazava momentálně evidujeme 45 recenzí.

Hospůdka Na Trucovně

9,5

Hospůdka Na Trucovně

UbytováníHospůdka Na Trucovně. Hospůdka Na Trucovně se nachází v Sázavě ve Středočeském kraji, 36 km od aquaparku Aquapalace. Ubytování Hospůdka Na Trucovně se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Venkoff

9,5

Penzion Venkoff

Ubytování (Privát) Penzion Venkoff. Penzion Venkoff se nachází v obci Sázava, 5 minut jízdy od hradu Český Šternberk. Ubytování Penzion Venkoff se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Venkoff má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzion Venkoff momentálně evidujeme 170 recenzí.

apartmán Sázava

9,1

apartmán Sázava

Ubytováníapartmán Sázava. Nachází se 36 km od kostela sv.Apartmán Sázava se nachází v Sázavě, 38 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a kostnice Sedlec. Ubytování apartmán Sázava se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Stará Sázava

9

Stará Sázava

UbytováníStará Sázava. Nachází se v Sázavě, pouhých 36 km od kostela sv.Barbara, Stará Sázava nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Stará Sázava se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Sport resort Nenudimse

8,8

Sport resort Nenudimse

Ubytování (Kemp) Sport resort Nenudimse. Sport resort Nenudimse se nachází v Sázavě ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sport resort Nenudimse se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány U Řeky Sázava

8,1

Apartmány U Řeky Sázava

UbytováníApartmány U Řeky Sázava. Apartmány U Řeky Sázava se nachází v Sázavě, 37 km od kostela sv. Jiří, a nabízí zahradu a bar. Ubytování Apartmány U Řeky Sázava se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Sázavský ostrov

7,6

Apartmány Sázavský ostrov

UbytováníApartmány Sázavský ostrov. Apartmány Sázavský ostrov se nachází v Sázavě a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Nachází se 37 km od kostela sv. Ubytování Apartmány Sázavský ostrov se nachází ve městě Sázava (Česko - Středočeský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sazava. Situated in Sázava in the Central Bohemia region, Two-Bedroom Holiday Home in Sazava is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Sazava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Apartment in Sazava

Two-Bedroom Apartment in Sazava

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sazava. Apartmán Two-Bedroom Apartment in Sázava se nachází v Sázavě a nabízí bezplatné Wi-Fi i plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Two-Bedroom Apartment in Sazava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday House - Sazava

Holiday House - Sazava

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House - Sazava. Prázdninový dům - Sázava se nachází v Sázavě. Nabízí terasu a zahradu. Ubytování Holiday House - Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday House - Sazava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sazava. Two-Bedroom Holiday Home in Sázava je prázdninový dům s Wi-Fi zdarma situovaný v Sázavě. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Sazava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Two-Bedroom Holiday Home in Sazava

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sazava. Tříhvězdičkový prázdninový dům Sázava se nachází v Sázavě ve Středočeském kraji. Nabíbí plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sazava se nachází ve městě Sázava (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Sazava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.