Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chocerady

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chocerady

Lávka Chocerady

9,1

Lávka Chocerady

Ubytování (Hotel) Lávka Chocerady. Lávka Chocerady je hotel s restaurací, barem, společným obývacím prostorem a sezónním venkovním bazénem situovaný v Choceradech. Ubytování Lávka Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension U Dvou čápů

8,4

Pension U Dvou čápů

Ubytování (Penzion) Pension U Dvou čápů. Rodinný penzion U Dvou Čápů stojí uprostřed nádherné krajiny Posázaví, v klidné obci 30 km východně od Prahy. Penzion sídlí v bývalém statku z poloviny 19. Ubytování Pension U Dvou čápů se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Dvou čápů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension U Dvou čápů momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel Akademie Praha

8,2

Hotel Akademie Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Akademie Praha. Hotel Akademie Naháč se nachází v Choceradech v malebném údolí Sázavy a svým hostům nabízí wellness centrum, Wi-Fi zdarma na pokoji a bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Akademie Praha se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Akademie Praha má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Akademie Praha momentálně evidujeme 110 recenzí.

Vila Jaro

8,2

Vila Jaro

Ubytování (Apartmán) Vila Jaro. Vila Jaro se nachází v Choceradech a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Jaro se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Jaro má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Vila Jaro momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Ostende

7,2

Hotel Ostende

Ubytování (Hotel) Hotel Ostende. Tříhvězdičkový hotel Ostende v Choceradech nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a úschovnou zavazadel. Na drink zde můžete zajít do baru. Ubytování Hotel Ostende se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ostende má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Ostende momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Samechov

Hotel Samechov

Ubytování (Hotel) Hotel Samechov. Hotel Samechov leží v místě se spoustou zeleně v Samechově a může se pochlubit vlastním přístupem k řece Sázavě. Ubytování Hotel Samechov se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chocerady

Chocerady

Ubytování (Vila) Chocerady. Vila Chocerady nabízí terasu. Vila má TV s plochou obrazovkou, 3 ložnice a kuchyni. Ubytování Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Chocerady nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Garden room

Garden room

Ubytování (Apartmán) Garden room. Garden room se nachází v Choceradech. Apartmán Garden room je vzdálený 43 km od Prahy a 44 km od Kutné Hory. Na pražské letiště Václava Havla to je 63 km. Ubytování Garden room se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)