Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chocerady

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chocerady

Sazava River Apartment

9,2

Sazava River Apartment

UbytováníSazava River Apartment. Sazava River Apartment se nachází v Choceradech ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sazava River Apartment se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Lávka Chocerady

9,1

Lávka Chocerady

Ubytování (Hotel) Lávka Chocerady. Lávka Chocerady je hotel s restaurací, barem, společným obývacím prostorem a sezónním venkovním bazénem situovaný v Choceradech. Ubytování Lávka Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12

9

Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12

UbytováníApartmán u Sázavy pokoj č. 11+12. Apartmán u Sázavy pokoj č se zahradou. 11+12 se nachází v Choceradách, 30 km od Aquapalace a 43 km od kostela sv.Barbara. Ubytování Apartmán u Sázavy pokoj č. 11+12 se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Pension U Dvou čápů

8,4

Pension U Dvou čápů

Ubytování (Penzion) Pension U Dvou čápů. Rodinný penzion U Dvou Čápů stojí uprostřed nádherné krajiny Posázaví, v klidné obci 30 km východně od Prahy. Penzion sídlí v bývalém statku z poloviny 19. Ubytování Pension U Dvou čápů se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension U Dvou čápů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension U Dvou čápů momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel Akademie Praha

8,2

Hotel Akademie Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Akademie Praha. Hotel Akademie Naháč se nachází v Choceradech v malebném údolí Sázavy a svým hostům nabízí wellness centrum, Wi-Fi zdarma na pokoji a bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Akademie Praha se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Akademie Praha má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Akademie Praha momentálně evidujeme 110 recenzí.

Vila Jaro

8,2

Vila Jaro

Ubytování (Apartmán) Vila Jaro. Vila Jaro se nachází v Choceradech a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Jaro se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Jaro má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Vila Jaro momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Ostende

7,2

Hotel Ostende

Ubytování (Hotel) Hotel Ostende. Tříhvězdičkový hotel Ostende v Choceradech nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a úschovnou zavazadel. Na drink zde můžete zajít do baru. Ubytování Hotel Ostende se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Ostende má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Ostende momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Samechov

Hotel Samechov

Ubytování (Hotel) Hotel Samechov. Hotel Samechov leží v místě se spoustou zeleně v Samechově a může se pochlubit vlastním přístupem k řece Sázavě. Ubytování Hotel Samechov se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Chocerady

Chocerady

Ubytování (Vila) Chocerady. Vila Chocerady nabízí terasu. Vila má TV s plochou obrazovkou, 3 ložnice a kuchyni. Ubytování Chocerady se nachází ve městě Chocerady (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Vila Chocerady nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Garden room

Garden room

Ubytování (Apartmán) Garden room. Garden room se nachází v Choceradech. Apartmán Garden room je vzdálený 43 km od Prahy a 44 km od Kutné Hory. Na pražské letiště Václava Havla to je 63 km. Ubytování Garden room se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán u Sázavy č.14

Apartmán u Sázavy č.14

UbytováníApartmán u Sázavy č.14. Apartmán u Sázavy č.14 se nachází v Choceradech, 43 km od kostela sv. Mikuláše.Barbara, 43 km od Vyšehradu a 44 km od historické budovy Národního muzea. Ubytování Apartmán u Sázavy č.14 se nachází ve městě Chocerady (Česko - Středočeský kraj).