Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Středočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Středočeský kraj

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

10

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kolonády, Poděbrady. Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází v Poděbradech, 48 km od Pardubic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Pláž Hrdlička

10

Pláž Hrdlička

UbytováníPláž Hrdlička. Pláž Hrdlička se nachází v Buši, pouhých 46 km od aquaparku Aquapalace, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pláž Hrdlička se nachází ve městě Buš (Česko).

Luxury Private holiday in Prague - all house

10

Luxury Private holiday in Prague - all house

UbytováníLuxury Private holiday in Prague - all house. Luxury Private holiday in Prague - all house se nachází v Praze, 21 km od Pražského hradu, a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Luxury Private holiday in Prague - all house se nachází ve městě Drahelčice (Česko - Středočeský kraj).

KVARTYRA 11 DE-LUX

10

KVARTYRA 11 DE-LUX

UbytováníKVARTYRA 11 DE-LUX. KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází v Jesenici ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Slapy Chata Hrdlička

10

Slapy Chata Hrdlička

UbytováníSlapy Chata Hrdlička. Slapy Chata Hrdlička se nachází v Čímu, 47 km od Vyšehradu, 49 km od Pražského hradu a Karlova mostu. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Slapy Chata Hrdlička se nachází ve městě Čím (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Županovice-3 by Interhome

10

Apartment Županovice-3 by Interhome

UbytováníApartment Županovice-3 by Interhome. Apartment Županovice-3 by Interhome se nachází v Dobříši ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Apartment Županovice-3 by Interhome se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Glamping Karavan

10

Glamping Karavan

UbytováníGlamping Karavan. Glamping Karavan se nachází v Chrášťanech a nabízí bazén, zahradu, sdílený lounge, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Glamping Karavan se nachází ve městě Chrášťany (Česko - Středočeský kraj).

Vantisch Apartment

10

Vantisch Apartment

UbytováníVantisch Apartment. Vantisch Apartment se nachází ve Vlašimu, 24 km od zámku Konopiště a 50 km od historického centra města. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vantisch Apartment se nachází ve městě Vlašim (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Kampelička

10

Apartmán Kampelička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kampelička. Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou, 36 km od Poděbrad, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Dobré časy Apartment

10

Dobré časy Apartment

Ubytování (Apartmány) Dobré časy Apartment. Dobré časy Apartment se nachází v Poděbradech a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Dobré časy Apartment se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

DoMo apartment

10

DoMo apartment

Ubytování (Apartmán) DoMo apartment. DoMo apartment se nachází ve Středoklukech a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování DoMo apartment se nachází ve městě Středokluky (Česko - Středočeský kraj).

Villa with pool & sauna in beer village

10

Villa with pool & sauna in beer village

UbytováníVilla with pool & sauna in beer village. Villa with pool & sauna in beer village se nachází ve Velkých Popovicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa with pool & sauna in beer village se nachází ve městě Velké Popovice (Česko - Středočeský kraj).

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

10

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

UbytováníStodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou. Stodola soukromý apartmán pro dva s vířivkou se nachází v Karlštejně. Ubytování je vzdálené 29 km od hradu Vyšehrad a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou se nachází ve městě Karlštejn (Česko - Středočeský kraj).

Spacious villa with an outdoor pool in Černošice

10

Spacious villa with an outdoor pool in Černošice

UbytováníSpacious villa with an outdoor pool in Černošice. Spacious villa with an outdoor pool se nachází v Černošicích, 18 km od hradu Vyšehrad. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Spacious villa with an outdoor pool in Černošice se nachází ve městě Černošice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka se nachází v Benešově. Zámek Konopiště je 2,6 km odsud. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartmán Čechovka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj).

CHAATA

10

CHAATA

UbytováníCHAATA. CHAATA se nachází v Blažejovicích, 38 km od hradu a zámku Český Krumlov, 38 km od otáčivého hlediště a 40 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově. Ubytování CHAATA se nachází ve městě Blažejovice (Česko).

Apartmány Stará Voda

10

Apartmány Stará Voda

UbytováníApartmány Stará Voda. Apartmány Stará Voda se nachází v Tochovicích a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Apartmány Stará Voda se nachází ve městě Tochovice (Česko - Středočeský kraj).

Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora

10

Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora

UbytováníApartment 28m2,holiday home, Kutná Hora. Apartmán 28m2, holiday home, Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 1 km od kostela sv. Ubytování Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Apartments

10

Apartments

UbytováníApartments. Apartments se nachází v Jesenicích, 18 km od historické budovy Národního muzea, 23 km od O2 Arény a 24 km od Pražského hradu. Ubytování Apartments se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Domeček u Josefa

10

Domeček u Josefa

UbytováníDomeček u Josefa. Domeček u Josefa se nachází v Mělníku, 32 km od parku Mirakulum a 35 km od O2 Arény. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Domeček u Josefa se nachází ve městě Hostín (Česko - Středočeský kraj).

Chata Roklinka

10

Chata Roklinka

UbytováníChata Roklinka. Chata Roklinka se nachází v Benešově. Ubytování Chata Roklinka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj).

Golden Valley Glamping

10

Golden Valley Glamping

UbytováníGolden Valley Glamping. Golden Valley Glamping se nachází v Boroticích. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Golden Valley Glamping se nachází ve městě Borotice (Česko - Středočeský kraj).

REZIDENCE PODĚBRADY

10

REZIDENCE PODĚBRADY

UbytováníREZIDENCE PODĚBRADY. REZIDENCE PODĚBRADY se nachází v Poděbradech, 30 km od kostnice Sedlec, kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 32 km od kostela sv.Barbara. Ubytování REZIDENCE PODĚBRADY se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Loučný mlýn

10

Apartmány Loučný mlýn

UbytováníApartmány Loučný mlýn. Apartmány Loučný mlýn se nacházejí v obci Kněžmost, pouhých 40 km od parku Mirakulum, a nabízejí ubytování s výhledem do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Loučný mlýn se nachází ve městě Kněžmost (Česko - Středočeský kraj).

Soukromý wellness

10

Soukromý wellness

Ubytování (Hotel) Soukromý wellness. Soukromý wellness nabízí ubytování v Dobříši. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Soukromý wellness se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Soukromý wellness má celkové hodnocení 10. Pro Hotel Soukromý wellness momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Mořina

10

Penzion Mořina

UbytováníPenzion Mořina. Penzion Mořina se nachází v obci Mořina ve Středočeském kraji, 26 km od hradu Vyšehrad a 27 km od katedrály sv. Víta, a nabízí zahradu. Ubytování Penzion Mořina se nachází ve městě Mořina (Česko - Středočeský kraj).

Holiday Home Posázaví by Interhome

10

Holiday Home Posázaví by Interhome

UbytováníHoliday Home Posázaví by Interhome. Holiday Home Posázaví by Interhome se nachází v Jílovém u Prahy, 24 km od aquaparku Aquapalace, 36 km od Pražského hradu a 36 km od Karlova mostu, a nabízí... Ubytování Holiday Home Posázaví by Interhome se nachází ve městě Jílové u Prahy (Česko - Středočeský kraj).

Srub u vody

10

Srub u vody

UbytováníSrub u vody. Srub u vody se nachází v Solenici a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 3,9 km od Orlické přehrady. Ubytování Srub u vody se nachází ve městě Solenice (Česko - Středočeský kraj).

Chata Eliška Hrdlička

10

Chata Eliška Hrdlička

UbytováníChata Eliška Hrdlička. Chata Eliška Hrdlička se nachází v Čímu, 45 km od Vyšehradu, 47 km od Pražského hradu a Karlova mostu. Ubytování Chata Eliška Hrdlička se nachází ve městě Čím (Česko - Středočeský kraj).

Hlucov - Penzion & Restaurace -

10

Hlucov - Penzion & Restaurace -

Ubytování (Bed and breakfast) Hlucov - Penzion & Restaurace -. Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází v Kaninském Důle, 14 km od Mělníku, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán s wellness službami

10

Apartmán s wellness službami

UbytováníApartmán s wellness službami. Apartmán s wellness službami se nachází asi 24 km od Aquapalace a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, balkonem a kávovarem. Ubytování Apartmán s wellness službami se nachází ve městě Čerčany (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Marmeláda

10

Apartmán Marmeláda

UbytováníApartmán Marmeláda. Apartmán Marmeláda se nachází v Čtyřkolech, pouhých 35 km od hradu Vyšehrad, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a soukromý check-in a check-out. Ubytování Apartmán Marmeláda se nachází ve městě Čtyřkoly (Česko - Středočeský kraj).

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

10

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

UbytováníGlamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka. Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka is located in Živohošť and offers a bar. Ubytování Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Grand Farma Michael

10

Grand Farma Michael

UbytováníGrand Farma Michael. Grand Farma Michael se nachází v Netvořicích a nabízí výhled do zahrady, restauraci, celodenní bezpečnostní službu, bar, zahradu, sluneční terasu a... Ubytování Grand Farma Michael se nachází ve městě Netvořice (Česko - Středočeský kraj).

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí

10

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí

UbytováníPřírodní dům v duchu velryby v Polabí. Přírodní dům v duchu velryby v Přírodní dům se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Přírodní dům v duchu velryby v Polabí se nachází ve městě Kamenné Zboží (Česko - Středočeský kraj).

neVINNÉ Apartmány

10

neVINNÉ Apartmány

UbytováníneVINNÉ Apartmány. NeVINNÉ Apartmány is set in Kolín, 12 km from Sedlec Ossuary, 12 km from Church of the Assumption of Our Lady and Saint John the Baptist, as well as 13 km... Ubytování neVINNÉ Apartmány se nachází ve městě Kolín (Česko - Středočeský kraj).

MichalCamp

10

MichalCamp

UbytováníMichalCamp. MichalCamp se nachází v Mníšku pod Brdy, 29 km od Vyšehradu a 31 km od Pražského hradu. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování MichalCamp se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Archa Poděbrady

9,9

Apartment Archa Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartment Archa Poděbrady. Apartment Archa Poděbrady se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s balkonem. Do Mladé Boleslavi je to odtud 41 km. Ubytování Apartment Archa Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Archa Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Archa Poděbrady momentálně evidujeme 6 recenzí.

Maringotka Za Trnkou

9,9

Maringotka Za Trnkou

UbytováníMaringotka Za Trnkou. Maringotka Za Trnkou se nachází v obci Točník, 41 km od hradu Karlštejn. Ubytování Maringotka Za Trnkou se nachází ve městě Točník (Česko).

You and Me Apartments

9,9

You and Me Apartments

UbytováníYou and Me Apartments. You and Me Apartments se nachází v Prosenické Lhotě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem do zahrady, zahradou s terasou a vstupem do sauny a... Ubytování You and Me Apartments se nachází ve městě Suchdol (Česko - Středočeský kraj).

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

9,9

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

Ubytování (Vila) Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi. Luxusní vila Emily - bazén, sauna a vířivka se nachází v Hovorčovicích. Ubytování Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi se nachází ve městě Hovorčovice (Česko - Středočeský kraj).

One Four Four

9,9

One Four Four

Ubytování (Penzion) One Four Four. One Four Four se nachází v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav, 17 km od O2 Arény v Praze. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování One Four Four se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování One Four Four má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion One Four Four momentálně evidujeme 53 recenzí.

Elf

9,9

Elf

Ubytování (Apartmán) Elf. Apartmán Elf se nachází v Kolíně, v budově postavené v roce 2017. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elf se nachází ve městě Kolín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Elf má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Elf momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmány Statek Bezdědice

9,9

Apartmány Statek Bezdědice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Statek Bezdědice. Apartmány Statek Bezdědice se nachází v Hostomitzu a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Apartmány Statek Bezdědice se nachází ve městě Hostomice (Česko - Středočeský kraj).

Lazensky Kout Poděbrady

9,9

Lazensky Kout Poděbrady

Ubytování (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Lázeňský Kout Poděbrady se nachází v Poděbradech. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Lazensky Kout Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Lazensky Kout Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Lazensky Kout Poděbrady momentálně evidujeme 53 recenzí.

Solitaire

9,9

Solitaire

Ubytování (Penzion) Solitaire. Solitaire je penzion situovaný v lázeňském parku v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost masáží. Ubytování Solitaire se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Solitaire má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Solitaire momentálně evidujeme 44 recenzí.

Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!

9,9

Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!

UbytováníSvůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!. Svůj vlastní soukromý soukromý soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně! se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Oak apartment

9,9

Oak apartment

UbytováníOak apartment. Oak apartment se nachází v Březnici, pouhých 22 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Oak apartment se nachází ve městě Březnice (Česko - Středočeský kraj).

Domeček u Prahy

9,9

Domeček u Prahy

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u Prahy. Domeček u Prahy se nachází v obci Nupaky ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domeček u Prahy se nachází ve městě Nupaky (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán uprostřed trojúhelníku Praha - Karlovy Vary - Plzeň

9,9

Apartmán uprostřed trojúhelníku Praha - Karlovy Vary - Plzeň

UbytováníApartmán uprostřed trojúhelníku Praha - Karlovy Vary - Plzeň. Apartmán uprostřed trojúhelníku se nachází v Kolešovicích ve Středočeském kraji. Praha - Karlovy Vary - Plzeň má zahradu. Ubytování Apartmán uprostřed trojúhelníku Praha - Karlovy Vary - Plzeň se nachází ve městě Kolešovice (Česko - Středočeský kraj).