Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Benešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benešov

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka se nachází v Benešově. Zámek Konopiště je 2,6 km odsud. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartmán Čechovka se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Irena

9,5

Ubytování Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Irena. Tento prázdninový dům se sluneční terasou se nachází v Benešově, 2,7 km od Konopiště. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Ubytování Irena se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Irena má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytování Irena momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Michaela

9,2

Apartment Michaela

Ubytování (Privát) Apartment Michaela. Apartment Michaela se nachází jen 2,2 km od zámku Konopiště. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Michaela má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartment Michaela momentálně evidujeme 13 recenzí.

Pension Konopiste

9

Pension Konopiste

Ubytování (Penzion) Pension Konopiste. Pension Konopiště se nachází 1,5 km od Benešova a 40 minut jízdy od Prahy. Ubytování Pension Konopiste se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Konopiste má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Konopiste momentálně evidujeme 142 recenzí.

Bellevue hotel Karlov

8,6

Bellevue hotel Karlov

Ubytování (Hotel) Bellevue hotel Karlov. Hotel Karlov se nachází v centru Benešova. Sídlí v 5 citlivě zrekonstruovaných historických i moderních budovách a nabízí jedinečné kouzlo v kombinaci s... Ubytování Bellevue hotel Karlov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bellevue hotel Karlov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Bellevue hotel Karlov momentálně evidujeme 149 recenzí.

Apartment Pulse Fitness

8,5

Apartment Pulse Fitness

Ubytování (Apartmán) Apartment Pulse Fitness. Apartmány Pulse Fitness se nachází v Benešově, 2,2 km od zámku Konopiště, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu s terasou i vstup do sauny a do... Ubytování Apartment Pulse Fitness se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pulse Fitness má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartment Pulse Fitness momentálně evidujeme 447 recenzí.

Sporthotel Zimní stadion Benešov

8,3

Sporthotel Zimní stadion Benešov

Ubytování (Hotel) Sporthotel Zimní stadion Benešov. Sporthotel Zimní stadion Benešov se nachází v Benešově, 3,7 km od zámku Konopiště, a nabízí bohaté zázemí včetně wellness centra, terasy či zdarma... Ubytování Sporthotel Zimní stadion Benešov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sporthotel Zimní stadion Benešov má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Sporthotel Zimní stadion Benešov momentálně evidujeme 56 recenzí.

Golf Resort Hotel Konopiště

8,2

Golf Resort Hotel Konopiště

Ubytování (Hotel) Golf Resort Hotel Konopiště. Golf Resort Hotel Konopiště sídlí v budově bývalého zámku a nachází 6 km od Benešova. Nabízí prostorné pokoje. Ubytování Golf Resort Hotel Konopiště se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golf Resort Hotel Konopiště má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Golf Resort Hotel Konopiště momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Atlas

8,2

Hotel Atlas

Ubytování (Hotel) Hotel Atlas. Hotel Atlas se nachází v centru Benešova. Nabízí pokoje se satelitní TV a posezením, bezplatné Wi-Fi, letní terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Atlas se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atlas má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Atlas momentálně evidujeme 133 recenzí.

Dvůr Pecínov

7,9

Dvůr Pecínov

Ubytování (Hotel) Dvůr Pecínov. Hotel Dvůr Pecínov se nachází ve městě Benešov, je obklopený přírodou a nabízí restauraci, wellness, venkovní bazén, tenisové kurty, plážový volejbal,... Ubytování Dvůr Pecínov se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvůr Pecínov má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Dvůr Pecínov momentálně evidujeme 298 recenzí.

Benica

7,8

Benica

Ubytování (Hotel) Benica. Tento moderní hotel s oblíbenou hotelovou restaurací se nachází v hezkém městě Benešov, jež leží 40 km jihovýchodně od Prahy a je známé svou historií a... Ubytování Benica se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Benica má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Benica momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel S-centrum

7,7

Hotel S-centrum

Ubytování (Hotel) Hotel S-centrum. Hotel S-centrum nabízí prostorné pokoje s kabelovým internetem zdarma, venkovní bazén, restauraci specializující se na italskou kuchyni a bezplatné... Ubytování Hotel S-centrum se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel S-centrum má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel S-centrum momentálně evidujeme 99 recenzí.

Penzion Bedrč

7,1

Penzion Bedrč

Ubytování (Penzion) Penzion Bedrč. Penzion Bedrč sídlí v dobové budově v srdci vesničky Bedrč. Nabízí pokoje a studia s dřevěnými trámy a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Bedrč se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bedrč má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion Bedrč momentálně evidujeme 25 recenzí.

Ubytovna u Závodiště

7

Ubytovna u Závodiště

Ubytování (Motel) Ubytovna u Závodiště. Ubytovna u Závodiště se nachází v Benešově, 6 km od hradu Konopiště. Nabízí ubytování se zahradou. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní. Ubytování Ubytovna u Závodiště se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovna u Závodiště má celkové hodnocení 7. Pro Motel Ubytovna u Závodiště momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Konopiště Nová Myslivna

6,8

Hotel Konopiště Nová Myslivna

Ubytování (Hotel) Hotel Konopiště Nová Myslivna. Hotel Konopiště Nová Myslivna se nachází v Benešově. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, restauraci a bar. Ubytování Hotel Konopiště Nová Myslivna se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Konopiště Nová Myslivna má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Konopiště Nová Myslivna momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hotel Posta

6,8

Hotel Posta

Ubytování (Hotel) Hotel Posta. Hotel Pošta se nachází v centru Benešova, jen 20 metrů od hlavního Masarykova náměstí. Nabízí Wi-Fi zdarma a klasicky zařízené pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel Posta se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Posta má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Posta momentálně evidujeme 275 recenzí.

Apartmán Willi

Apartmán Willi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Willi. Apartmán Willi is set in Benešov. The accommodation is 2.3 km from the Konopiště Castle. Ubytování Apartmán Willi se nachází ve městě Benešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Dům Skalice

Apartmán Dům Skalice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dům Skalice. Apartmán Dům Skalice se nachází v Benešově a nabízí sezonní venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero. Ubytování Apartmán Dům Skalice se nachází ve městě Benešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Dům Skalice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.