Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křečovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křečovice

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

10

Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka

UbytováníGlamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka. Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka is located in Živohošť and offers a bar. Ubytování Glamping stan Slapy Nova Zivohost U Medvidka se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť

9,5

Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť

UbytováníApartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť. Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť se nachází v Křečovicích. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Slapy, slapská přehrada - Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Vyhlídka Slapy Nová Živohošť

9,4

Vyhlídka Slapy Nová Živohošť

Ubytování (Apartmán) Vyhlídka Slapy Nová Živohošť. Vyhlídka Slapy Nová Živohošť se nachází v Křečovicích. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vyhlídka Slapy Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

PENZION VIB Nová Živohošť

8,6

PENZION VIB Nová Živohošť

UbytováníPENZION VIB Nová Živohošť. PENZION VIB Nová Živohošť se nachází v Křečovicích a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PENZION VIB Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Resort Beach Nová Živohošť

8,2

Resort Beach Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový areál) Resort Beach Nová Živohošť. Resort Beach Nová Živohošť nabízí bezplatnou půjčovnu kol, Wi-Fi zdarma a terasu s grilem. Ubytování Resort Beach Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Resort Beach Nová Živohošť má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový areál Resort Beach Nová Živohošť momentálně evidujeme 197 recenzí.

Juniorcamp Nová Živohošť

8,1

Juniorcamp Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový areál) Juniorcamp Nová Živohošť. Juniorcamp Nová Živohošť se nachází v obci Křečovice a nabízí Wi-Fi zdarma. Tento prázdninový areál poskytuje snídani formou bufetu každé ráno. Ubytování Juniorcamp Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Juniorcamp Nová Živohošť má celkové hodnocení 8,1. Pro Prázdninový areál Juniorcamp Nová Živohošť momentálně evidujeme 167 recenzí.

Apartmány Nová Živohošť, Slapská přehrada, River Marina pouze týdenní pobyt sobota-sobota

7,5

Apartmány Nová Živohošť, Slapská přehrada, River Marina pouze týdenní pobyt sobota-sobota

UbytováníApartmány Nová Živohošť, Slapská přehrada, River Marina pouze týdenní pobyt sobota-sobota. Apartmány Nová Živohošť, Slapská přehrada, River Marina pouze týdenní pobyt sobota-sobota se nachází v Křečovicích a nabízí gril. Ubytování Apartmány Nová Živohošť, Slapská přehrada, River Marina pouze týdenní pobyt sobota-sobota se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Glamping stan Nová Živohošť - U Medvidku - Safari M

4

Glamping stan Nová Živohošť - U Medvidku - Safari M

UbytováníGlamping stan Nová Živohošť - U Medvidku - Safari M. Glamping stan Nová Živohošť - U Medvidku - Safari M se nachází v Křečovicích a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Glamping stan Nová Živohošť - U Medvidku - Safari M se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Penzión u Šedů

1,3

Penzión u Šedů

UbytováníPenzión u Šedů. Penzión u Šedů se nachází v Křečovicích a nabízí bar. Nabízí vlastní check-in a check-out a restauraci. Ubytování Penzión u Šedů se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Chata Roza Nová Živohošť

Chata Roza Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Roza Nová Živohošť. Set in Křečovice in the Central Bohemia region, Chata Roza Nová Živohošť features a balcony. The holiday home has garden views and is 50 km from Kladno. Ubytování Chata Roza Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Rodinné ubytovaní v chatech Sruby Relax Živohošt´

Rodinné ubytovaní v chatech Sruby Relax Živohošt´

Ubytování (Prázdninový areál) Rodinné ubytovaní v chatech Sruby Relax Živohošt´. Situated in Křečovice, Rodinné ubytovaní v chatech Sruby Relax Živohošt´ offers accommodation with access to a garden. Ubytování Rodinné ubytovaní v chatech Sruby Relax Živohošt´ se nachází ve městě Křečovice (Česko - Středočeský kraj).

Chata Retro Slapy - Nová Živohošť

Chata Retro Slapy - Nová Živohošť

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Retro Slapy - Nová Živohošť. Prázdninový dům Chata Retro Slapy - Nová Živohošť se nachází v obci Slapy a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chata Retro Slapy - Nová Živohošť se nachází ve městě Křečovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Retro Slapy - Nová Živohošť nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.