Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Týnec nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Týnec nad Sázavou

Hotel Tynec

8,4

Hotel Tynec

Ubytování (Hotel) Hotel Tynec. Hotel Týnec se nachází na břehu Sázavy v Týnci nad Sázavou a nabízí prostornou zahradu ideální pro venkovní stolování, ohniště a gril na vyžádání. Ubytování Hotel Tynec se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Tynec má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Tynec momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

8

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

Ubytování (Hostel) Hostel Bisport Týnec nad Sázavou. Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází v Týnci nad Sázavou a nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou má celkové hodnocení 8. Pro Hostel Hostel Bisport Týnec nad Sázavou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion U Holubů

Penzion U Holubů

Ubytování (Apartmán) Penzion U Holubů. Located in Týnec nad Sázavou in the Central Bohemia region, Penzion U Holubů offers accommodation with free WiFi. Ubytování Penzion U Holubů se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home close to Prague

Holiday Home close to Prague

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home close to Prague. Holiday Home close to Prague se nachází Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji, 43 km od Prahy. K dispozici je terasa. Ubytování Holiday Home close to Prague se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home close to Prague nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.