Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Týnec nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Týnec nad Sázavou

Hotel Tynec

8,4

Hotel Tynec

Ubytování (Hotel) Hotel Tynec. Hotel Týnec se nachází na břehu Sázavy v Týnci nad Sázavou a nabízí prostornou zahradu ideální pro venkovní stolování, ohniště a gril na vyžádání. Ubytování Hotel Tynec se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Tynec má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Tynec momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmán Nad hradem

8

Apartmán Nad hradem

UbytováníApartmán Nad hradem. Offering a garden and garden view, Apartmán Nad hradem is set in Týnec nad Sázavou, 30 km from Aquapalace and 43 km from Prague Castle. Ubytování Apartmán Nad hradem se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

8

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

Ubytování (Hostel) Hostel Bisport Týnec nad Sázavou. Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází v Týnci nad Sázavou a nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou má celkové hodnocení 8. Pro Hostel Hostel Bisport Týnec nad Sázavou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Sazava River Cottage with boating experience

Sazava River Cottage with boating experience

Ubytování (Prázdninový dům) Sazava River Cottage with boating experience. Sazava River Cottage with boating experience se nachází v Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Sazava River Cottage with boating experience se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Holubů

Penzion U Holubů

Ubytování (Apartmán) Penzion U Holubů. Located in Týnec nad Sázavou in the Central Bohemia region, Penzion U Holubů offers accommodation with free WiFi. Ubytování Penzion U Holubů se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Holiday Home close to Prague

Holiday Home close to Prague

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home close to Prague. Holiday Home close to Prague se nachází Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji, 43 km od Prahy. K dispozici je terasa. Ubytování Holiday Home close to Prague se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home close to Prague nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.