Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Postupice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Postupice

Dvůr Želichov

9,8

Dvůr Želichov

Ubytování (Apartmán) Dvůr Želichov. Dvůr Želichov se nachází v Postupicích ve Středočeském kraji, 42 km od Tábora. Nabízí patio, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Dvůr Želichov se nachází ve městě Postupice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zámek Jemniště

9,7

Zámek Jemniště

Ubytování (Apartmán) Zámek Jemniště. Hotel Zámek Jemniště se nachází v areálu zámku Jemniště, 50 km od Prahy, a nabízí volný přístup do zámeckého parku, bezplatné soukromé parkoviště a na... Ubytování Zámek Jemniště se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Jemniště má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Zámek Jemniště momentálně evidujeme 116 recenzí.

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

9,3

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

Ubytování (Hotel) APARTMÁNY FARA POSTUPICE. Tříhvězdičkový hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází v obci Postupice a nabízí zahradu i úschovnu zavazadel. Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE se nachází ve městě Postupice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁNY FARA POSTUPICE má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Statek Český Dvůr

Statek Český Dvůr

Ubytování (Penzion) Statek Český Dvůr. Statek Český dvůr je penzion situovaný v Postupicích. Nabízí zahradu, restauraci, bar, pokojovou službu a sdílený lounge. Ubytování Statek Český Dvůr se nachází ve městě Postupice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)