Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Poříčí nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poříčí nad Sázavou

Farma Ztracenka

8,8

Farma Ztracenka

Ubytování (Penzion) Farma Ztracenka. Penzion - Farma Ztracenka se nachází v Poříčí nad Sázavou. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Farma Ztracenka se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Ztracenka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Farma Ztracenka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Vila Růženka

Vila Růženka

Ubytování (Penzion) Vila Růženka. Vila Růženka is located in Poříčí nad Sázavou and features a garden. Guests can enjoy garden views. Ubytování Vila Růženka se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům s bazénem

Prázdninový dům s bazénem

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům s bazénem. Prázdninový dům s bazénem se nachází v Poříčí nad Sázavou, 43 km od Prahy. Nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prázdninový dům s bazénem se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)