Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Poříčí nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poříčí nad Sázavou

Farma Ztracenka

8,8

Farma Ztracenka

Ubytování (Penzion) Farma Ztracenka. Penzion - Farma Ztracenka se nachází v Poříčí nad Sázavou. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Farma Ztracenka se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Ztracenka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Farma Ztracenka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou

6,8

Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou

Ubytování (Apartmán) Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou. Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou se nachází v Poříčí nad Sázavou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Růženka

Vila Růženka

Ubytování (Penzion) Vila Růženka. Vila Růženka is located in Poříčí nad Sázavou and features a garden. Guests can enjoy garden views. Ubytování Vila Růženka se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům s bazénem

Prázdninový dům s bazénem

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům s bazénem. Prázdninový dům s bazénem se nachází v Poříčí nad Sázavou, 43 km od Prahy. Nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prázdninový dům s bazénem se nachází ve městě Poříčí nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)