Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Netvořice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Netvořice

Penzion Zámek Lešany

8,5

Penzion Zámek Lešany

Ubytování (Penzion) Penzion Zámek Lešany. Tento starý zámek se nachází v Lešanech a nabízí světlé pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Zámek Lešany se nachází ve městě Netvořice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zámek Lešany má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Zámek Lešany momentálně evidujeme 299 recenzí.

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Ubytování (Rezort) Farma Michael na tvrzi Nedvězí. Farma Michael na tvrzi Nedvězí se nachází v Netvořicích. Ubytování Farma Michael na tvrzi Nedvězí se nachází ve městě Netvořice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Rabyne-Nedvezí

Holiday home Rabyne-Nedvezí

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rabyne-Nedvezí. Prázdninový dům Rabyne-Nedvezí se nachází v obci Loutí, 47 km od Prahy. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyni s ledničkou. Ubytování Holiday home Rabyne-Nedvezí se nachází ve městě Netvořice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Rabyne-Nedvezí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.