Hledat

Ubytování

Umbrie

V regionu Umbrie (Itálie) máme celkem 5026 hotelů a ubytování.

Pro region Umbrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Perugia (465), Assisi (411), Orvieto (225), Castiglione del Lago (124), Spello (93), Terni (91), Tuoro sul Trasimeno (82), Magione (81), Città di Castello (81), Passignano sul Trasimeno (73). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Umbrie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Umbrie

Appartamento Central Palace Spoleto

10

Appartamento Central Palace Spoleto

Ubytování (Apartmány) Appartamento Central Palace Spoleto. Appartamento Central Palace Spoleto se nachází ve Spoletu, pouhých 500 metrů od La Rocca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Central Palace Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Amazing home in Alviano with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10

Amazing home in Alviano with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Alviano with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool. Amazing home in Alviano with 2 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v Alviano v regionu Umbrie a nabízí zahradu. 20 km od Orvieta. Ubytování Amazing home in Alviano with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Alviano (Itálie - Umbrie).

Casa di Calma

10

Casa di Calma

Ubytování (Bed and breakfast) Casa di Calma. Casa di Calma se nachází v Petrignano sul Lago, 16 km od Chianciano Terme, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa di Calma se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

C'era una volta

10

C'era una volta

Ubytování (Penzion) C'era una volta. C'era una volta se nachází v Assisi, 4,7 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování C'era una volta se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze

10

Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze

Ubytování (Venkovský dům) Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze. Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze se nachází přibližně 49 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatnou půjčovnou... Ubytování Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casale San Vito

10

Casale San Vito

Ubytování (Prázdninové domy) Casale San Vito. Casale San Vito se nachází v San Vito a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 41 km od Spoleta. Ubytování Casale San Vito se nachází ve městě San Vito (Itálie - Umbrie).

Casa vacanze Tuoro

10

Casa vacanze Tuoro

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Tuoro. Casa vacanze Tuoro se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu a terasu. 43 km od Chianciano Terme. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Tuoro se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Country House with swimming pool and garden with Mediterranean plants

10

Country House with swimming pool and garden with Mediterranean plants

Ubytování (Prázdninový dům) Country House with swimming pool and garden with Mediterranean plants. Country House with swimming pool and garden with Mediterranean Plants se nachází v Bettoně a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Country House with swimming pool and garden with Mediterranean plants se nachází ve městě Bettona (Itálie - Umbrie).

Holiday Home in Pacaino with Swimming Pool Terrace Billiards

10

Holiday Home in Pacaino with Swimming Pool Terrace Billiards

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home in Pacaino with Swimming Pool Terrace Billiards. Holiday Home in Pacaino with Swimming Pool Terrace Billiards se nachází v Pacianu, 39 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 32 km od... Ubytování Holiday Home in Pacaino with Swimming Pool Terrace Billiards se nachází ve městě Paciano (Itálie - Umbrie).

Domus Fonte dei Leoni

10

Domus Fonte dei Leoni

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Fonte dei Leoni. Domus Fonte dei Leoni se nachází v Assisi, 4,7 km od vlakového nádraží Assisi, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Domus Fonte dei Leoni se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Il Monte

10

Il Monte

Ubytování (Vila) Il Monte. Il Monte se nachází v obci Pietralunga a nabízí soukromý bazén, kuchyň, 2 lounche a výhled na hory. 25 km od města Gubbio. Vila má TV. Ubytování Il Monte se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Palazzo Neri

10

Palazzo Neri

Ubytování (Vila) Palazzo Neri. Palazzo Neri se nachází ve městě Trevi a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Palazzo Neri se nachází ve městě Trevi (Itálie - Umbrie).

Poggio Vecchio

10

Poggio Vecchio

Ubytování (Prázdninový dům) Poggio Vecchio. Poggio Vecchio se nachází v Molino Moscano. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Poggio Vecchio se nachází ve městě Molino Moscano (Itálie - Umbrie).

Modern Holiday Home in Pietrafitta Umbria with Garden

10

Modern Holiday Home in Pietrafitta Umbria with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Pietrafitta Umbria with Garden. Modern Holiday Home in Pietrafitta Umbria with Garden se nachází v obci Pietrafitta a nabízí zahradu, gril a terasu. 43 km od Pienzy. Ubytování Modern Holiday Home in Pietrafitta Umbria with Garden se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Residenza San Fortunato

10

Residenza San Fortunato

Ubytování (Apartmány) Residenza San Fortunato. Residenza San Fortunato se nachází v Assisi, 2,6 km od baziliky sv. Františka a 2,9 km od ulice Via San Francesco. Ubytování Residenza San Fortunato se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Luxury Apartment Assisi

10

Luxury Apartment Assisi

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Assisi. Luxury Apartment Assisi se nachází v Bastii Umbra, 3,1 km od vlakového nádraží Assisi a 19 km od katedrály Perugia. Ubytování Luxury Apartment Assisi se nachází ve městě Bastia Umbra (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Le Fornaci - Appartamento Bianco

10

Agriturismo Le Fornaci - Appartamento Bianco

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Le Fornaci - Appartamento Bianco. Agriturismo Le Fornaci - Appartamento Bianco se nachází v Mercatale a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Agriturismo Le Fornaci - Appartamento Bianco se nachází ve městě Lisciano Niccone (Itálie - Toskánsko).

Al Lago Incantato Villa With Pool Sauna - Happy Rentals

10

Al Lago Incantato Villa With Pool Sauna - Happy Rentals

Ubytování (Vila) Al Lago Incantato Villa With Pool Sauna - Happy Rentals. Al Lago se nachází v Baschi v regionu Umbria. Vila Incantato With Pool má zahradu. 13 km od Orvieta. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Al Lago Incantato Villa With Pool Sauna - Happy Rentals se nachází ve městě Baschi (Itálie - Umbrie).

La casina del vicolo

10

La casina del vicolo

Ubytování (Prázdninový dům) La casina del vicolo. La casina del vicolo se nachází v obci Collelungo a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 20 km od Orvieta. Ubytování La casina del vicolo se nachází ve městě Baschi (Itálie - Umbrie).

La Torre del Bennicelli Exclusive

10

La Torre del Bennicelli Exclusive

Ubytování (Prázdninový dům) La Torre del Bennicelli Exclusive. La Torre del Bennicelli Exclusive se nachází v Orvietu, 3,9 km od katedrály Duomo Orvieto a 4 km od Torre del Moro. Ubytování La Torre del Bennicelli Exclusive se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Spizzica 3

10

La Spizzica 3

Ubytování (Apartmán) La Spizzica 3. La Spizzica 3 se nachází v obci Baccano, 43 km od katedrály Duomo Orvieto, 49 km od vlakového nádraží Assisi a 29 km od vlakového nádraží Perugia. Ubytování La Spizzica 3 se nachází ve městě Baccano (Itálie - Umbrie).

Le Petit Nid d'Assise

10

Le Petit Nid d'Assise

Ubytování (Apartmán) Le Petit Nid d'Assise. Le Petit Nid d'Assise se nachází ve městě Bastia Umbra. Spoleto je vzdálené 40 km. Ubytování Le Petit Nid d'Assise se nachází ve městě Bastia Umbra (Itálie - Umbrie).

“Casa San Martino” nel cuore di Gubbio

10

“Casa San Martino” nel cuore di Gubbio

Ubytování (Apartmány) “Casa San Martino” nel cuore di Gubbio. "Casa San Martino" nel cuore nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování “Casa San Martino” nel cuore di Gubbio se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Rustic holiday home in Assisi with swimming pool

10

Rustic holiday home in Assisi with swimming pool

Ubytování (Prázdninové domy) Rustic holiday home in Assisi with swimming pool. Rustic holiday home in Assisi with swimming pool se nachází v Assisi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a přístupem do... Ubytování Rustic holiday home in Assisi with swimming pool se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

SCAPPO IN UMBRIA, Il Vicoletto

10

SCAPPO IN UMBRIA, Il Vicoletto

Ubytování (Apartmány) SCAPPO IN UMBRIA, Il Vicoletto. SCAPPO IN UMBRIA, Il Vicoletto se nachází v Porchiano del Monte v Umbrii a nabízí balkon a výhled na město. 37 km od Spoleta. Ubytování SCAPPO IN UMBRIA, Il Vicoletto se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Tartagli Luxury Villa with Pool - a Fontanaro Property

10

Tartagli Luxury Villa with Pool - a Fontanaro Property

Ubytování (Prázdninové domy) Tartagli Luxury Villa with Pool - a Fontanaro Property. Tartagli Luxury Villa with Pool - a Fontanaro Property se nachází v Pacianu, 36 km od Montepulciana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tartagli Luxury Villa with Pool - a Fontanaro Property se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Seranna 1

10

Seranna 1

Ubytování (Apartmán) Seranna 1. Seranna 1 se nachází v Papianu, 25 km od kostela San Severo - Perugia, 35 km od vlakového nádraží Assisi a 24 km od vlakového nádraží Perugia, a nabízí... Ubytování Seranna 1 se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Un angolo tranquillo a due passi dal centro

10

Un angolo tranquillo a due passi dal centro

Ubytování (Apartmán) Un angolo tranquillo a due passi dal centro. Un angolo tranlo a due passi dal centro se nachází v Perugii, 6,2 km od kostela San Severo - Perugia, 24 km od vlakového nádraží Assisi a 3,6 km od ulice... Ubytování Un angolo tranquillo a due passi dal centro se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Villa Collombroso

10

Villa Collombroso

Ubytování (Vila) Villa Collombroso. Villa Collombroso se nachází v Poranu a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. 7 km od Orvieta. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Collombroso se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa Elisa, villa with private pool near Reschio Castle

10

Villa Elisa, villa with private pool near Reschio Castle

Ubytování (Vila) Villa Elisa, villa with private pool near Reschio Castle. Villa Elisa, villa with private pool near Reschio Castle se nachází v Lugnanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na jezero. Ubytování Villa Elisa, villa with private pool near Reschio Castle se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Sorgenti nel bosco

10

Sorgenti nel bosco

UbytováníSorgenti nel bosco. Prázdninový dům Sorgenti nel bosco se nachází v Campo Reggiano a nabízí soukromou zahradu s grilem. Ubytování Sorgenti nel bosco se nachází ve městě Campo Reggiano (Itálie - Umbrie).

Monolocale centro storico

10

Monolocale centro storico

UbytováníMonolocale centro storico. Monolocale centro storico se nachází ve městě Gubbio, 44 km od kostela San Severo - Perugia, 41 km od ulice Corso Vannucci a 43 km od vlakového nádraží... Ubytování Monolocale centro storico se nachází ve městě Gubbio (Itálie - Umbrie).

Palazzo Goduto

10

Palazzo Goduto

UbytováníPalazzo Goduto. Palazzo Goduto se nachází v obci Fratticciola Selvatica, 21 km od vlakového nádraží Assisi a 22 km od katedrály v Perugii. Ubytování Palazzo Goduto se nachází ve městě Fratticciola Selvatica (Itálie - Umbrie).

Case in campagna con piscina a Todi (monolocale)

10

Case in campagna con piscina a Todi (monolocale)

UbytováníCase in campagna con piscina a Todi (monolocale). Case in campagna con piscina a Todi (monolocale) se nachází v Todi a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. 38 km od katedrály Duomo Orvieto. Ubytování Case in campagna con piscina a Todi (monolocale) se nachází ve městě Todi (Itálie - Umbrie).

Casa Marianna - Centro storico

10

Casa Marianna - Centro storico

UbytováníCasa Marianna - Centro storico. Casa Marianna - Centro storico se nachází ve Foligno, 18 km od vlakového nádraží Assisi, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Marianna - Centro storico se nachází ve městě Foligno (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze La Perla del Lago

10

Casa Vacanze La Perla del Lago

UbytováníCasa Vacanze La Perla del Lago. Casa Vacanze La Perla del Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 29 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 43 km od vlakového nádraží... Ubytování Casa Vacanze La Perla del Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa vacanze Dentro le Mura

10

Casa vacanze Dentro le Mura

UbytováníCasa vacanze Dentro le Mura. Casa vacanze Dentro le Mura is situated in Gualdo Tadino, 46 km from Perugia Cathedral and 46 km from San Severo Church - Perugia, in an area where cycling... Ubytování Casa vacanze Dentro le Mura se nachází ve městě Gualdo Tadino (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze "Dimora Quercia" - Appartamento "Oliva"

10

Casa Vacanze "Dimora Quercia" - Appartamento "Oliva"

UbytováníCasa Vacanze "Dimora Quercia" - Appartamento "Oliva". Casa Vacanze "Dimora Quercia" - Appartamento "Oliva" se nachází v Montefalcu, 24 km od La Rocca a 36 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Casa Vacanze "Dimora Quercia" - Appartamento "Oliva" se nachází ve městě Montefalco (Itálie - Umbrie).

Casetta nel Borgo

10

Casetta nel Borgo

UbytováníCasetta nel Borgo. Casetta nel Borgo se nachází ve městě Toscolano, 37 km od katedrály Duomo Orvieto a 49 km od Cascata delle Marmore, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casetta nel Borgo se nachází ve městě Toscolano (Itálie - Umbrie).

Casale del Tempo Lento

10

Casale del Tempo Lento

UbytováníCasale del Tempo Lento. Casale del Tempo Lento se nachází přibližně 26 km od Cascata delle Marmore a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casale del Tempo Lento se nachází ve městě Narni (Itálie - Umbrie).

CASA MORY

10

CASA MORY

UbytováníCASA MORY. CASA MORY se nachází v Maceretu, 31 km od kostela San Severo - Perugia a 46 km od vlakového nádraží Assisi. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování CASA MORY se nachází ve městě Macereto (Itálie - Umbrie).

La Dimora di Pietra

10

La Dimora di Pietra

UbytováníLa Dimora di Pietra. La Dimora di Pietra se nachází ve městě Gubbio, 44 km od kostela San Severo - Perugia, 42 km od ulice Corso Vannucci a 44 km od vlakového nádraží Perugia. Ubytování La Dimora di Pietra se nachází ve městě Gubbio (Itálie - Umbrie).

La casa di Lupin

10

La casa di Lupin

UbytováníLa casa di Lupin. La casa di Lupin se nachází v Perugii a nabízí zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Lupin se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La Casa sull'Archetto

10

La Casa sull'Archetto

UbytováníLa Casa sull'Archetto. La Casa sull'Archetto is located in Corciano, 15 km from Perugia Cathedral, 16 km from San Severo Church - Perugia, as well as 30 km from Train Station... Ubytování La Casa sull'Archetto se nachází ve městě Corciano (Itálie - Umbrie).

La Locanda delle Idee Perugia

10

La Locanda delle Idee Perugia

UbytováníLa Locanda delle Idee Perugia. La Locanda delle Idee Perugia se nachází v Perugii, 15 km od katedrály a 15 km od kostela San Severo. Ubytování La Locanda delle Idee Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Roberto Mariotti

10

Roberto Mariotti

UbytováníRoberto Mariotti. Roberto Mariotti se nachází v Scheggii a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roberto Mariotti se nachází ve městě Scheggia (Itálie - Umbrie).

Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking

10

Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking

UbytováníVilla Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking. Villa Silvana - Apt Giulia & Michela se nachází 12 km od katedrály v Perugii a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

The Melograno House

10

The Melograno House

UbytováníThe Melograno House. The Melograno House se nachází 46 km od Cascata delle Marmore a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování The Melograno House se nachází ve městě Collevalenza (Itálie - Umbrie).

Stunning apartment in Avigliano Umbro with 2 Bedrooms and WiFi

10

Stunning apartment in Avigliano Umbro with 2 Bedrooms and WiFi

UbytováníStunning apartment in Avigliano Umbro with 2 Bedrooms and WiFi. Stunning apartment in Avigliano Umbro se nachází v Avigliano Umbro, 39 km od La Rocca a 43 km od jezera Piediluco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Stunning apartment in Avigliano Umbro with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Avigliano (Itálie - Umbrie).

Appartamento Via Ponchielli

10

Appartamento Via Ponchielli

UbytováníAppartamento Via Ponchielli. Located in Perugia in the Umbria region, Appartamento Via Ponchielli provides accommodation with free private parking. Ubytování Appartamento Via Ponchielli se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Ubytování v městech regionu Umbrie

Ubytování v městech regionu Umbrie

Ubytování v regionu Umbrie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5026 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Umbrie.

Pro region Umbrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Perugia (465), Assisi (411), Orvieto (225), Castiglione del Lago (124), Spello (93), Terni (91), Tuoro sul Trasimeno (82), Magione (81), Città di Castello (81), Passignano sul Trasimeno (73). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Umbrie může být skvělým místem pro strávení dovolené.