Hledat

Ubytování

Ubytování město Terni

Ve městě Terni (Itálie) máme celkem 91 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terni

Civico 100

10

Civico 100

UbytováníCivico 100. Set in Terni, 8.5 km from Cascata delle Marmore and 15 km from Piediluco Lake, Civico 100 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Civico 100 se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa di Romano

10

Casa di Romano

UbytováníCasa di Romano. Casa di Romano se nachází v Terni a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa di Romano se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Tacito Apartments

9,9

Tacito Apartments

Ubytování (Apartmány) Tacito Apartments. Tacito Apartments se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Tacito Apartments se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Palmira House - delizioso bilocale for two

9,9

Palmira House - delizioso bilocale for two

UbytováníPalmira House - delizioso bilocale for two. Palmira House - delizioso bilocale for two se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore, 17 km od jezera Piediluco a 28 km od La Rocca. Ubytování Palmira House - delizioso bilocale for two se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa Riva

9,8

Casa Riva

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Riva. Casa Riva se nachází v Terni, 17 km od jezera Piediluco, 25 km od La Rocca a 4,5 km od Terni. Ubytování Casa Riva se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa Gioggiò

9,8

Casa Gioggiò

UbytováníCasa Gioggiò. Casa Gioggiò se nachází asi 10 km od Cascata delle Marmore a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na bazén. Ubytování Casa Gioggiò se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

la Casa sull'arco - Albergo diffuso Collelungo

9,8

la Casa sull'arco - Albergo diffuso Collelungo

Ubytování (Prázdninový dům) la Casa sull'arco - Albergo diffuso Collelungo. La Casa sull'arco - Albergo diffuso Collelungo se nachází v obci Collelungo a nabízí restauraci, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování la Casa sull'arco - Albergo diffuso Collelungo se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

L' anfora Locazione Turistica

9,7

L' anfora Locazione Turistica

Ubytování (Apartmán) L' anfora Locazione Turistica. L' anfora Locazione Turistica se nachází v Terni. 2,6 km od Cascata delle Marmore. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování L' anfora Locazione Turistica se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Colori in Centro Storico

9,7

Colori in Centro Storico

UbytováníColori in Centro Storico. Colori in Centro Storico is set in Terni, 15 km from Piediluco Lake and 27 km from La Rocca, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Colori in Centro Storico se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

L'amoruccio

9,7

L'amoruccio

UbytováníL'amoruccio. L'amoruccio se nachází v Belvedere Inferiore, necelý 1 km od Cascata delle Marmore a 12 km od jezera Piediluco. Ubytování L'amoruccio se nachází ve městě Terni (Itálie).

Alloggio tra Terni e Narni

9,7

Alloggio tra Terni e Narni

UbytováníAlloggio tra Terni e Narni. Alloggio tra Terni e Narni se nachází v Terni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je zahrada a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alloggio tra Terni e Narni se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Alle Campore

9,6

Casa Vacanze Alle Campore

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Alle Campore. Casa Vacanze Alle Campore se nachází v Terni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 14 km od Cascata delle Marmore. Ubytování Casa Vacanze Alle Campore se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Marmore Charming House

9,6

Marmore Charming House

Ubytování (Penzion) Marmore Charming House. Marmore Charming House se nachází v Terni, 200 metrů od Cascata delle Marmore, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou... Ubytování Marmore Charming House se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Authentic Villa Surrounded by Nature

9,6

Authentic Villa Surrounded by Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Villa Surrounded by Nature. Authentic Villa obklopená přírodou se nachází v Terni a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Authentic Villa Surrounded by Nature se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

La Casa sul Duomo

9,6

La Casa sul Duomo

Ubytování (Apartmány) La Casa sul Duomo. La Casa sul Duomo se nachází v Terni, 8,6 km od Cascata delle Marmore a 15 km od jezera Piediluco. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Casa sul Duomo se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Umbriahouse

9,5

Umbriahouse

Ubytování (Apartmán) Umbriahouse. Umbriahouse se nachází v Terni a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Poskytuje výhled na město a hory a je vzdálen 6 km od Cascata delle Marmore. Ubytování Umbriahouse se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

A casa di Asja

9,5

A casa di Asja

Ubytování (Penzion) A casa di Asja. A casa di Asja se nachází v Terni, 9,4 km od Cascata delle Marmore a 17 km od jezera Piediluco. Ubytování A casa di Asja se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

La Casetta di nonnaNà - Casa vacanze

9,5

La Casetta di nonnaNà - Casa vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta di nonnaNà - Casa vacanze. La Casetta di nonnaNà - Casa vacanze se nachází 14 km od jezera Piediluco a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování La Casetta di nonnaNà - Casa vacanze se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Appartamento centralissimo elegante

9,4

Appartamento centralissimo elegante

UbytováníAppartamento centralissimo elegante. Appartamento centralissimo elegante se nachází v Terni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Appartamento centralissimo elegante se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Le Pinelle

9,4

Le Pinelle

Ubytování (Bed and breakfast) Le Pinelle. Nachází se v Terni v regionu Umbria a Cascata delle Marmore je 4,3 km daleko, Le Pinelle nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Le Pinelle se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

angolo di paradiso

9,3

angolo di paradiso

Ubytování (Apartmán) angolo di paradiso. Nachází se jen 4 km od centra Terni a 10 minut jízdy od Cascata delle. Klimatizovaný apartmán s terasou, zahradou a vodopádem Marmore. Ubytování angolo di paradiso se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

LOFT CAMPOREALI

9,3

LOFT CAMPOREALI

Ubytování (Apartmán) LOFT CAMPOREALI. LOFT CAMPOREALI se nachází v Terni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování LOFT CAMPOREALI se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Alloggio Primavera

9,3

Alloggio Primavera

UbytováníAlloggio Primavera. Alloggio Primavera se nachází v Terni v regionu Umbrie a má balkon a výhled do klidné ulice. Ubytování Alloggio Primavera se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

M&M’s Home

9,3

M&M’s Home

Ubytování (Penzion) M&M’s Home. M&M’s Home se nachází v Terni, 8,8 km od Cascata delle Marmore, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování M&M’s Home se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

La casina di Simo

9,3

La casina di Simo

UbytováníLa casina di Simo. La casina di Simo se nachází v Terni, 8,5 km od Cascata delle Marmore, 15 km od jezera Piediluco a 27 km od La Rocca. Ubytování La casina di Simo se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Appartamento 3 Cuori

9,3

Appartamento 3 Cuori

UbytováníAppartamento 3 Cuori. Appartamento 3 Cuori se nachází v Terni a nabízí vířivku. Ubytování je vzdálené 10 km od vodopádu Cascata delle Marmore a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento 3 Cuori se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Tintori Apartment Centro Storico

9,3

Tintori Apartment Centro Storico

UbytováníTintori Apartment Centro Storico. Tintori Apartment Centro Storico se nachází v Terni, 15 km od jezera Piediluco, 28 km od La Rocca a 48 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování Tintori Apartment Centro Storico se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Appartamento alle cascate

9,2

Appartamento alle cascate

Ubytování (Apartmán) Appartamento alle cascate. Appartamento alle cascate se nachází v Terni, 2,5 km od Cascata delle Marmore, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Apartmán s barem. Ubytování Appartamento alle cascate se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

La Casetta di Anna, Terni

9,2

La Casetta di Anna, Terni

Ubytování (Apartmány) La Casetta di Anna, Terni. La Casetta di Anna, Terni se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování La Casetta di Anna, Terni se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

La casa di Emma

9,2

La casa di Emma

UbytováníLa casa di Emma. La casa di Emma nabízí ubytování v Terni, 28 km od La Rocca. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Emma se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

casa vovos'

9,2

casa vovos'

Ubytování (Apartmán) casa vovos'. casa vovos' se nachází v Terni, 9 km od Cascata delle Marmore, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování casa vovos' se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Molino Del Duca Cesi

9,2

Molino Del Duca Cesi

Ubytování (Venkovský dům) Molino Del Duca Cesi. Tento mlýn, který kdysi patřil k místnímu duque, byl zrekonstruován a stal se útulným penzionem. Ubytování Molino Del Duca Cesi se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Il Nido

9,2

Il Nido

Ubytování (Apartmán) Il Nido. Il Nido se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Il Nido se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Gioiello WI-FI SMART TV AIR CONDITIONER

9,2

Gioiello WI-FI SMART TV AIR CONDITIONER

Ubytování (Apartmány) Gioiello WI-FI SMART TV AIR CONDITIONER. Gioiello WI-FI SMART TV AIR CONDITIONER se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Ubytování Gioiello WI-FI SMART TV AIR CONDITIONER se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Via Roma

9,2

Via Roma

Ubytování (Penzion) Via Roma. Via Roma se nachází v Terni, 8,7 km od Cascata delle Marmore a 15 km od jezera Piediluco. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Via Roma se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

FraiFiori locazione breve

9,1

FraiFiori locazione breve

Ubytování (Apartmán) FraiFiori locazione breve. FraiFiori locazione breve se nachází v Terni, pouhých 9 km od vodopádu Cascata delle Marmore, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování FraiFiori locazione breve se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa Graziana

9,1

Casa Graziana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Graziana. Casa Graziana se nachází v Terni, 11 km od Cascata delle Marmore, a nabízí ubytování s klimatizací. Výhled směřuje na hory. Ubytování Casa Graziana se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Rosy Bed&Breakfast

9,1

Rosy Bed&Breakfast

Ubytování (Apartmány) Rosy Bed&Breakfast. Rosy Bed&Breakfast se nachází 10 km od Cascata delle Marmore a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Rosy Bed&Breakfast se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Le Camere di Ettore

9,1

Le Camere di Ettore

UbytováníLe Camere di Ettore. Le Camere di Ettore se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Ubytování Le Camere di Ettore se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Bilocale degli Innamorati

9,1

Bilocale degli Innamorati

UbytováníBilocale degli Innamorati. Bilocale degli Innamorati se nachází v Terni, 8,9 km od Cascata delle Marmore a 15 km od jezera Piediluco. Nabízí výhled na město. Ubytování Bilocale degli Innamorati se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

White

9,1

White

Ubytování (Penzion) White. White se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Ubytování White se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

B&B Villa Maria

9,1

B&B Villa Maria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Maria. B&B Villa Maria se nachází v Terni, 13 km od Cascata delle Marmore, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Villa Maria se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Valle degli Ulivi

9,1

Valle degli Ulivi

Ubytování (Bed and breakfast) Valle degli Ulivi. Valle degli Ulivi se nachází v Terni, pouhých 13 km od Cascata delle Marmore, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Valle degli Ulivi se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Residence Bizzoni

9,1

Residence Bizzoni

Ubytování (Aparthotel) Residence Bizzoni. Residence Bizzoni s výhledem na park Gianfranco Ciaurro se nachází 10 minut chůze od historického centra Terni. Ubytování Residence Bizzoni se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Matty&Gabry Home

9,1

Matty&Gabry Home

UbytováníMatty&Gabry Home. Matty&Gabry Home se nachází v Terni, 15 km od jezera Piediluco a 26 km od La Rocca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Matty&Gabry Home se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Residence Viviverde

9

Residence Viviverde

Ubytování (Aparthotel) Residence Viviverde. Residence Viviverde se nachází v Terni v regionu Umbrie a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Viviverde se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Vacanze da Tiffany - Marmore falls

9

Vacanze da Tiffany - Marmore falls

Ubytování (Apartmán) Vacanze da Tiffany - Marmore falls. Vacanze da Tiffany - Marmore falls se nachází v Terni a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vacanze da Tiffany - Marmore falls se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Magia Marmore

9

Magia Marmore

UbytováníMagia Marmore. Magia Marmore se nachází v Terni, 1,2 km od Cascata delle Marmore. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Magia Marmore se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Casa Nax

9

Casa Nax

Ubytování (Apartmány) Casa Nax. Casa Nax se nachází v Terni, 10 km od Cascata delle Marmore a 16 km od jezera Piediluco. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Nax se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Le Storie di Bambu

9

Le Storie di Bambu

Ubytování (Venkovský dům) Le Storie di Bambu. Le Storie di Bambu se nachází v Umbrii. Má zahradu s grilem. Jednoduše zařízené pokoje mají TV a vlastní koupelnu. K dispozici je také sdílená kuchyň. Ubytování Le Storie di Bambu se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

A casa di Alma

9

A casa di Alma

Ubytování (Penzion) A casa di Alma. A casa di Alma se nachází v Terni, 6 km od Cascata delle Marmore, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování A casa di Alma se nachází ve městě Terni (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Terni

Město Terni se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 91 hotelů a ubytování ve městě Terni.