Hledat

Ubytování

Ubytování město Passignano sul Trasimeno

Ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Passignano sul Trasimeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Passignano sul Trasimeno

Casa Vacanze La Perla del Lago

10

Casa Vacanze La Perla del Lago

UbytováníCasa Vacanze La Perla del Lago. Casa Vacanze La Perla del Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 29 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 43 km od vlakového nádraží... Ubytování Casa Vacanze La Perla del Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Beautiful home in Passignano sul Trasime with 3 Bedrooms and WiFi

10

Beautiful home in Passignano sul Trasime with 3 Bedrooms and WiFi

UbytováníBeautiful home in Passignano sul Trasime with 3 Bedrooms and WiFi. Beautiful home in Passignano sul Trasime with 3 Bedrooms and WiFi nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře, asi 30 km od kostela San... Ubytování Beautiful home in Passignano sul Trasime with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa Nella

10

Casa Nella

UbytováníCasa Nella. Casa Nella se nachází v Passignano sul Trasimeno, 29 km od kostela San Severo - Perugia a 43 km od vlakového nádraží Assisi. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Nella se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento La Valle

10

Appartamento La Valle

UbytováníAppartamento La Valle. Appartamento La Valle se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 45 km od vlakového nádraží Assisi,... Ubytování Appartamento La Valle se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La dimora delle Rose

10

La dimora delle Rose

UbytováníLa dimora delle Rose. La dimora delle Rose se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a 31 km od kostela San Severo - Perugia. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování La dimora delle Rose se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

il Rifugio dell'Artista

9,9

il Rifugio dell'Artista

Ubytování (Bed and breakfast) il Rifugio dell'Artista. Il Rifugio dell'Artista se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí sdílený lounge a zahradu. 37 km od Arezza. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování il Rifugio dell'Artista se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Antico Casale Tiravento

9,9

Antico Casale Tiravento

Ubytování (Aparthotel) Antico Casale Tiravento. Antico Casale Tiravento se nachází 600 metrů od jezera Trasimeno a nabízí zahradu o rozloze 1 hektaru s grilem a lehátky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antico Casale Tiravento se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Di Colle in Colle - Agriturismo

9,7

Di Colle in Colle - Agriturismo

UbytováníDi Colle in Colle - Agriturismo. Di Colle in Colle - Agriturismo se nachází v obci Passignano sul Trasimeno v regionu Umbrie, 37 km od katedrály Perugia. Ubytování Di Colle in Colle - Agriturismo se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Villa La Moraiola

9,6

Villa La Moraiola

Ubytování (Apartmány) Villa La Moraiola. Rodinný Villa La Moraiola nabízí panoramatický výhled na jezero Trasimeno a 2 samostatné klimatizované apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Villa La Moraiola se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

I Colori del Lago

9,6

I Colori del Lago

Ubytování (Apartmán) I Colori del Lago. I Colori del Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování I Colori del Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Luisa - Vista Lago

9,6

Appartamento Luisa - Vista Lago

Ubytování (Apartmán) Appartamento Luisa - Vista Lago. Appartamento Luisa - Vista Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno v regionu Umbrie a nabízí terasu a výhled do zahrady. 45 km od Chianciano Terme. Ubytování Appartamento Luisa - Vista Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Agriturismo San Severo

9,6

Agriturismo San Severo

Ubytování (Farma) Agriturismo San Severo. Agriturismo San Severo se nachází v Passignano sul Trasimeno, 4 km od jezera Trasimeno. Nabízí venkovní bazén a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Agriturismo San Severo se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

The View Sunset & Relax - Appartamento Vista Lago

9,6

The View Sunset & Relax - Appartamento Vista Lago

Ubytování (Apartmány) The View Sunset & Relax - Appartamento Vista Lago. The View Sunset & Relax - Appartamento Vista Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování The View Sunset & Relax - Appartamento Vista Lago se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Relax on The Lake

9,5

Relax on The Lake

Ubytování (Apartmán) Relax on The Lake. Relax on The Lake se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Relax on The Lake se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

casa vacanze passignano

9,4

casa vacanze passignano

Ubytování (Prázdninový dům) casa vacanze passignano. Casa vacanze passignano se nachází v Passignano sul Trasimeno. Do Montepulciana je to 45 km. Ubytování casa vacanze passignano se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

B&B Casa Sanni

9,4

B&B Casa Sanni

UbytováníB&B Casa Sanni. B&B Casa Sanni se nachází v Passignano sul Trasimeno, 31 km od katedrály Perugia, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování B&B Casa Sanni se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Relais Torale

9,4

Relais Torale

Ubytování (Rezort) Relais Torale. Relais Torale se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Relais Torale se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Uno sguardo sul lago Appartam

9,3

Uno sguardo sul lago Appartam

Ubytování (Apartmán) Uno sguardo sul lago Appartam. Uno sguardo sul lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Uno sguardo sul lago Appartam se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa Il Leccino

9,3

Casa Il Leccino

UbytováníCasa Il Leccino. Casa Il Leccino se nachází v Passignano sul Trasimeno, 31 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Casa Il Leccino se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Rian Apartment

9,2

Rian Apartment

Ubytování (Apartmán) Rian Apartment. Rian Apartment se nachází v Passignano sul Trasimeno v regionu Umbria a nabízí zahradu. 39 km od Arezza. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rian Apartment se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Levar Del Sole

9,1

Levar Del Sole

Ubytování (Penzion) Levar Del Sole. Levar Del Sole se nachází u pláže v Passignano sul Trasimeno a nabízí bar a zahradu. Ubytování Levar Del Sole se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Magic over the Lake 154 SQM

9,1

Magic over the Lake 154 SQM

Ubytování (Apartmán) Magic over the Lake 154 SQM. Magic over the Lake 154 SQM se nachází v Passignano sul Trasimeno, 28 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Magic over the Lake 154 SQM se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Alla Rocca del Lago

9,1

Alla Rocca del Lago

Ubytování (Prázdninové domy) Alla Rocca del Lago. Alla Rocca del Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alla Rocca del Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Casina

9,1

La Casina

UbytováníLa Casina. La Casina se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a 31 km od kostela San Severo - Perugia, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Casina se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Lovely place

9

Lovely place

UbytováníLovely place. Lovely place se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí klimatizované ubytování s bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Lovely place se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Lagolivo

9

Lagolivo

Ubytování (Farma) Lagolivo. Lagolivo se nachází v obci Passignano sul Trasimeno v regionu Umbrie a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Lagolivo se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Tramonto sul Lago

9

Tramonto sul Lago

Ubytování (Apartmány) Tramonto sul Lago. Tramonto sul Lago se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Tramonto sul Lago se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Alloggio Trasimeno

8,9

Alloggio Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Alloggio Trasimeno. Alloggio Trasimeno se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od kostela San Severo - Perugia, 45 km od vlakového nádraží Assisi a 26 km od vlakového... Ubytování Alloggio Trasimeno se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel La Vela

8,8

Hotel La Vela

UbytováníHotel La Vela. Hotel La Vela se nachází kousek od jezera a historického centra města. Ubytování Hotel La Vela se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Kursaal

8,7

Hotel Kursaal

Ubytování (Hotel) Hotel Kursaal. Hotel Kursaal se nachází uprostřed rozlehlých zahrad na břehu jezera Trasimeno. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje se satelitní TV. Ubytování Hotel Kursaal se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

CasaViVí - Appartamento Moderno e Centrale

8,7

CasaViVí - Appartamento Moderno e Centrale

UbytováníCasaViVí - Appartamento Moderno e Centrale. CasaViVí - Appartamento Moderno e Centrale se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od kostela San Severo - Perugia, 45 km od vlakového nádraží Assisi... Ubytování CasaViVí - Appartamento Moderno e Centrale se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento MaMi house

8,5

Appartamento MaMi house

UbytováníAppartamento MaMi house. Appartamento MaMi house se nachází v Passignano sul Trasimeno, 31 km od kostela San Severo - Perugia a 45 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Appartamento MaMi house se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Vita è Bella

8,5

La Vita è Bella

Ubytování (Apartmán) La Vita è Bella. La Vita è Bella se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 40 km od Arezza. Ubytování La Vita è Bella se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Vacanze da Susy sul lago Trasimeno

8,5

Vacanze da Susy sul lago Trasimeno

UbytováníVacanze da Susy sul lago Trasimeno. Vacanze da Susy sul lago Trasimeno se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Vacanze da Susy sul lago Trasimeno se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

B&B Florida House

8,4

B&B Florida House

UbytováníB&B Florida House. B&B Florida House se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování B&B Florida House se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

PoloTuristicoUmbria Rustico con Piscina Vista Lago

8,4

PoloTuristicoUmbria Rustico con Piscina Vista Lago

Ubytování (Aparthotel) PoloTuristicoUmbria Rustico con Piscina Vista Lago. PoloTuristicoUmbria Rustico con Piscina Vista Lago se nachází v Passignanu a nabízí výhled na jezero. Ubytování PoloTuristicoUmbria Rustico con Piscina Vista Lago se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa Trasimeno

8,4

Casa Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Casa Trasimeno. Casa Trasimeno se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Trasimeno se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Belvedere

8,2

Hotel Belvedere

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere. Belvedere je rodinný hotel v Passignano Sul Trasimeno, na mírném kopci 10 minut chůze od centra. Nabízí venkovní bazén a parkování zdarma. Ubytování Hotel Belvedere se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Trasimeno

8,2

Hotel Trasimeno

Ubytování (Hotel) Hotel Trasimeno. Hotel Trasimeno se nachází na klidném místě v historickém centru města Passignano Sul Trasimeno a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Trasimeno se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Villa Rancio

8,1

Agriturismo Villa Rancio

UbytováníAgriturismo Villa Rancio. Agriturismo Villa Rancio se nachází na venkově Umbrie, 16 km od Passignano sul Trasimeno, a nabízí venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Agriturismo Villa Rancio se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

ELIO e DONY

8

ELIO e DONY

UbytováníELIO e DONY. Villa Dony se nachází 300 metrů od břehu jezera Trasimeno v Passignano sul Trasimeno a nabízí zahradu s venkovním bazénem s lehátky a slunečníky. Ubytování ELIO e DONY se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La casa di Tamy

8

La casa di Tamy

UbytováníLa casa di Tamy. La casa di Tamy se nachází v Passignano sul Trasimeno, pouhých 29 km od kostela San Severo - Perugia, a nabízí ubytování s barem, soukromou pláží a... Ubytování La casa di Tamy se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Dolce Far Niente Apartment with pool & parking

8

Dolce Far Niente Apartment with pool & parking

Ubytování (Apartmány) Dolce Far Niente Apartment with pool & parking. Dolce Far Niente Apartment with pool & parking se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Dolce Far Niente Apartment with pool & parking se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Civico36

7,9

Civico36

Ubytování (Penzion) Civico36. Civico36 se nachází v Passignano sul Trasimeno, 30 km od katedrály Perugia a nabízí výhled na jezero. Ubytování Civico36 se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Lidò

7,8

Hotel Lidò

Ubytování (Hotel) Hotel Lidò. Hotel Lidò nabízí venkovní bazén s vířivkou přímo na břehu jezera Trasimeno. Z hotelu i z restaurace si můžete užívat nádherný výhled na jezero. Ubytování Hotel Lidò se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Villa Paradiso

7,8

Hotel Villa Paradiso

UbytováníHotel Villa Paradiso. Hotel Villa Paradiso se nachází v krásné přestavěné farmě uprostřed zeleně, pouhých 500 metrů od jezera Trasimeno. Ubytování Hotel Villa Paradiso se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Del Pescatore

7,8

Casa Vacanze Del Pescatore

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Del Pescatore. Rodinný Casa Vacanze Del Pescatore se nachází pouhých 50 metrů od břehu jezera Trasimeno. Ubytování Casa Vacanze Del Pescatore se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

L'Arco B&B di Charme

7,7

L'Arco B&B di Charme

UbytováníL'Arco B&B di Charme. L'Arco B&B di Charme in Passignano se nachází 30 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování L'Arco B&B di Charme se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

ALGIOJA APARTMENT PASSIGNANO SUL TRASIMENO

7,7

ALGIOJA APARTMENT PASSIGNANO SUL TRASIMENO

Ubytování (Apartmán) ALGIOJA APARTMENT PASSIGNANO SUL TRASIMENO. ALGIOJA APARTMENT PASSIGNANO SUL TRASIMENO se nachází v Passignano sul Trasimeno a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 39 km od Arezza. Ubytování ALGIOJA APARTMENT PASSIGNANO SUL TRASIMENO se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Darsena

7,6

Hotel Darsena

Ubytování (Hotel) Hotel Darsena. Rodinný hotel Darsena se nachází v Passignanu a nabízí klimatizované pokoje. Některé mají balkon s výhledem na jezero Trasimeno. Ubytování Hotel Darsena se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Hotel Cavalieri

7,6

Hotel Cavalieri

Ubytování (Hotel) Hotel Cavalieri. Hotel Cavalieri je situován jen pár kroků od jezera Trasimeno a nabízí pokoje se satelitní TV, bezplatný internet, venkovní bazén se sluneční terasou a... Ubytování Hotel Cavalieri se nachází ve městě Passignano sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Passignano sul Trasimeno

Město Passignano sul Trasimeno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě Passignano sul Trasimeno.