Hledat

Ubytování

Ubytování město Perugia

Ve městě Perugia (Itálie) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perugia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perugia

Casa di Calma

10

Casa di Calma

Ubytování (Bed and breakfast) Casa di Calma. Casa di Calma se nachází v Petrignano sul Lago, 16 km od Chianciano Terme, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa di Calma se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Un angolo tranquillo a due passi dal centro

10

Un angolo tranquillo a due passi dal centro

Ubytování (Apartmán) Un angolo tranquillo a due passi dal centro. Un angolo tranlo a due passi dal centro se nachází v Perugii, 6,2 km od kostela San Severo - Perugia, 24 km od vlakového nádraží Assisi a 3,6 km od ulice... Ubytování Un angolo tranquillo a due passi dal centro se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La casa di Lupin

10

La casa di Lupin

UbytováníLa casa di Lupin. La casa di Lupin se nachází v Perugii a nabízí zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Lupin se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La Locanda delle Idee Perugia

10

La Locanda delle Idee Perugia

UbytováníLa Locanda delle Idee Perugia. La Locanda delle Idee Perugia se nachází v Perugii, 15 km od katedrály a 15 km od kostela San Severo. Ubytování La Locanda delle Idee Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking

10

Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking

UbytováníVilla Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking. Villa Silvana - Apt Giulia & Michela se nachází 12 km od katedrály v Perugii a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Silvana - Apt Giulia & Michela with terrace & parking se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento Via Ponchielli

10

Appartamento Via Ponchielli

UbytováníAppartamento Via Ponchielli. Located in Perugia in the Umbria region, Appartamento Via Ponchielli provides accommodation with free private parking. Ubytování Appartamento Via Ponchielli se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento immediate vicinanze centro storico

10

Appartamento immediate vicinanze centro storico

Ubytování (Apartmány) Appartamento immediate vicinanze centro storico. Appartamento bezprostřední vicinanze centro storico se nachází v Perugii, 1,7 km od katedrály, 1,8 km od kostela San Severo - Perugia a 22 km od vlakového... Ubytování Appartamento immediate vicinanze centro storico se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Al limitare del centro, comfort e tranquillità

10

Al limitare del centro, comfort e tranquillità

UbytováníAl limitare del centro, comfort e tranquillità. Al limitare del centro, comfort e tranquillità features a balcony and is located in Perugia, within just 1.3 km of Perugia Cathedral and 1. Ubytování Al limitare del centro, comfort e tranquillità se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento Via dei Ciechi

10

Appartamento Via dei Ciechi

UbytováníAppartamento Via dei Ciechi. Appartamento Via dei Ciechi se nachází v Perugii, 500 metrů od katedrály, 300 metrů od kostela San Severo - Perugia a 21 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Appartamento Via dei Ciechi se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Fontanaro Farm and Culinary School

10

Fontanaro Farm and Culinary School

Ubytování (Prázdninové domy) Fontanaro Farm and Culinary School. Fontanaro Farm and Culinary School se nachází v obci Paciano a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Fontanaro Farm and Culinary School se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casa Maria Bonaparte Valentini

10

Casa Maria Bonaparte Valentini

Ubytování (Apartmány) Casa Maria Bonaparte Valentini. Casa Maria Bonaparte Valentini se nachází v Perugii, jen 1,3 km od katedrály, a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa Maria Bonaparte Valentini se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Elite Apartments

10

Elite Apartments

Ubytování (Apartmán) Elite Apartments. Elite Apartments se nachází asi 2 km od kostela San Severo v Perugii a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Elite Apartments se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Torri Bianche apartment

10

Torri Bianche apartment

UbytováníTorri Bianche apartment. Torri Bianche apartment se nachází v Perugii v regionu Umbria a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Torri Bianche apartment se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

HOLIDAY HOUSE RAFFAELLO

10

HOLIDAY HOUSE RAFFAELLO

UbytováníHOLIDAY HOUSE RAFFAELLO. Offering quiet street views, HOLIDAY HOUSE RAFFAELLO is an accommodation located in Perugia, 70 metres from San Severo Church - Perugia and 200 metres from... Ubytování HOLIDAY HOUSE RAFFAELLO se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

DaniGreenHouse, immersa nel verde dell'Umbria

10

DaniGreenHouse, immersa nel verde dell'Umbria

UbytováníDaniGreenHouse, immersa nel verde dell'Umbria. Set in Perugia and only 4.5 km from Perugia Cathedral, DaniGreenHouse, immersa nel verde dell'Umbria offers accommodation with inner courtyard views, free... Ubytování DaniGreenHouse, immersa nel verde dell'Umbria se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Loft Corso Cavour

10

Loft Corso Cavour

UbytováníLoft Corso Cavour. Set in Perugia, 700 metres from Perugia Cathedral and less than 1 km from San Severo Church - Perugia, Loft Corso Cavour offers air conditioning. Ubytování Loft Corso Cavour se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Morleschio

10

Morleschio

UbytováníMorleschio. Morleschio se nachází v Perugii v regionu Umbria a má balkon. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Morleschio se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Rosa Bianca - 5 minuti dal Centro con Giardino e Parcheggio Privato

10

Rosa Bianca - 5 minuti dal Centro con Giardino e Parcheggio Privato

UbytováníRosa Bianca - 5 minuti dal Centro con Giardino e Parcheggio Privato. Rosa Bianca se nachází v Perugii, 4,9 km od katedrály a 5,1 km od kostela San Severo, a nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Rosa Bianca - 5 minuti dal Centro con Giardino e Parcheggio Privato se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La Casina nel Borgo

10

La Casina nel Borgo

Ubytování (Prázdninové domy) La Casina nel Borgo. La Casina nel Borgo se nachází v Perugii a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Casina nel Borgo se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Pugnano Alto - Appartamento Tartufo

10

Pugnano Alto - Appartamento Tartufo

UbytováníPugnano Alto - Appartamento Tartufo. Pugnano Alto - Appartamento Tartufo se nachází v obci Lisciano Niccone a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Pugnano Alto - Appartamento Tartufo se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento Centro Storico - Perugia, centro

10

Appartamento Centro Storico - Perugia, centro

UbytováníAppartamento Centro Storico - Perugia, centro. Appartamento Centro Storico - Perugia, centro se nachází v historickém centru Perugie, 300 metrů od kostela San Severo - Perugia, 21 km od vlakového... Ubytování Appartamento Centro Storico - Perugia, centro se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Lussuosa dimora alle porte del centro storico

10

Lussuosa dimora alle porte del centro storico

Ubytování (Apartmány) Lussuosa dimora alle porte del centro storico. Lussuosa dimora alle porte del centro storico se nachází v Perugii a nabízí gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Lussuosa dimora alle porte del centro storico se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appia Apartment - Relax & Spa - Centro Storico

10

Appia Apartment - Relax & Spa - Centro Storico

Ubytování (Apartmány) Appia Apartment - Relax & Spa - Centro Storico. Appia Apartment - Relax & Spa - Centro Storico se nachází v Perugii a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appia Apartment - Relax & Spa - Centro Storico se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La Casina di Veggio

10

La Casina di Veggio

Ubytování (Apartmány) La Casina di Veggio. La Casina di Veggio se nachází v Perugii, 1,6 km od katedrály, 1,7 km od kostela San Severo - Perugia a 22 km od vlakového nádraží Assisi, a nabízí... Ubytování La Casina di Veggio se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casa design vicino al centro

10

Casa design vicino al centro

UbytováníCasa design vicino al centro. Featuring a spa bath, Casa design vicino al centro is set in Perugia. It is located less than 1 km from Perugia Cathedral and offers a lift. Ubytování Casa design vicino al centro se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Dolce Vita Apartment in Perugia

10

Dolce Vita Apartment in Perugia

UbytováníDolce Vita Apartment in Perugia. Dolce Vita Apartment in Perugia se nachází v historickém centru Perugie, 400 metrů od katedrály, 500 metrů od kostela San Severo a 21 km od vlakového... Ubytování Dolce Vita Apartment in Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

CASA INDIPENDENTE con giardino

10

CASA INDIPENDENTE con giardino

UbytováníCASA INDIPENDENTE con giardino. CASA INDIPENDENTE con giardino se nachází asi 40 km od katedrály v Perugii. Nabízí výhled na jezero, zahradu, terasu a bar. Ubytování CASA INDIPENDENTE con giardino se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

La Cinci Allegra

9,9

La Cinci Allegra

Ubytování (Bed and breakfast) La Cinci Allegra. La Cinci Allegra se nachází v obci Valfabbrica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování La Cinci Allegra se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Apartment with Jacuzzi Suite and 100-m2 terrace

9,9

Apartment with Jacuzzi Suite and 100-m2 terrace

UbytováníApartment with Jacuzzi Suite and 100-m2 terrace. Apartment with Jacuzzi Suite and 100 m2 terrace se nachází v Perugii, 5 km od katedrály a 5,2 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování Apartment with Jacuzzi Suite and 100-m2 terrace se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

HOLIDAY HOUSE VILLA CAMILLA

9,9

HOLIDAY HOUSE VILLA CAMILLA

Ubytování (Apartmány) HOLIDAY HOUSE VILLA CAMILLA. HOLIDAY HOUSE VILLA CAMILLA se nachází v Perugii, 5 km od kostela San Severo - Perugia a katedrály Perugia, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování HOLIDAY HOUSE VILLA CAMILLA se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Dentro il Borgo

9,9

Dentro il Borgo

Ubytování (Apartmán) Dentro il Borgo. Dentro il Borgo se nachází v Perugii, 11 km od kostela San Severo - Perugia a ulice Corso Vannucci. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Dentro il Borgo se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Exclusive Apartment in Piazza Italia in Perugia

9,9

Exclusive Apartment in Piazza Italia in Perugia

UbytováníExclusive Apartment in Piazza Italia in Perugia. Exclusive Apartment in Piazza Italia in Perugia se nachází v Perugii, 500 metrů od katedrály a 700 metrů od kostela San Severo - Perugia, a nabízí... Ubytování Exclusive Apartment in Piazza Italia in Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Atelier Fuori Città

9,9

Atelier Fuori Città

UbytováníAtelier Fuori Città. Atelier Fuori Città se nachází asi 10 km od kostela San Severo v Perugii a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Atelier Fuori Città se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

MAISON AREA 21

9,8

MAISON AREA 21

Ubytování (Apartmány) MAISON AREA 21. MAISON AREA 21 se nachází v Perugii v regionu Umbria a nabízí balkon. Ubytování MAISON AREA 21 se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento Ansidei 3

9,8

Appartamento Ansidei 3

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ansidei 3. Appartamento Ansidei 3 se nachází v Perugii, 100 metrů od katedrály, 300 metrů od kostela San Severo a náměstí Piazza IV Novembre Perugia. Ubytování Appartamento Ansidei 3 se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Perugia elegante appartamento panoramico

9,8

Perugia elegante appartamento panoramico

Ubytování (Apartmány) Perugia elegante appartamento panoramico. Perugia elegante appartamento panoramico se nachází v Ponte San Giovanni a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 49 km od Orvieta. Ubytování Perugia elegante appartamento panoramico se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Royal Domus Perugia - via Mazzini

9,8

Royal Domus Perugia - via Mazzini

UbytováníRoyal Domus Perugia - via Mazzini. Royal Domus Perugia - via Mazzini se nachází v Perugii, 300 metrů od katedrály a 400 metrů od kostela San Severo - Perugia. Ubytování Royal Domus Perugia - via Mazzini se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casale MilleSoli

9,8

Casale MilleSoli

UbytováníCasale MilleSoli. Casale MilleSoli se nachází uprostřed přírody ve velké zahradě s bazénem. Ubytování Casale MilleSoli se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Il Nido del Canterino

9,8

Il Nido del Canterino

Ubytování (Apartmán) Il Nido del Canterino. Il Nido del Canterino se nachází v Perugii a nabízí ubytování s balkonem. Kostel San Severo je vzdálený 1,2 km. Ubytování Il Nido del Canterino se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casa Limonaia a Perugia

9,8

Casa Limonaia a Perugia

Ubytování (Apartmán) Casa Limonaia a Perugia. Casa Limonaia se nachází v Perugii, 6 km od katedrály a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Casa Limonaia a Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

"Tre metri sopra il cielo"

9,8

"Tre metri sopra il cielo"

Ubytování (Bed and breakfast) "Tre metri sopra il cielo". Tre metri sopra il cielo se nachází 10 km od katedrály v Perugii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování "Tre metri sopra il cielo" se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Il Nido del Belocchio

9,8

Il Nido del Belocchio

Ubytování (Apartmán) Il Nido del Belocchio. Il Nido del Belocchio se nachází v Perugii, 1,6 km od katedrály, 1,8 km od kostela San Severo a 1,4 km od ulice Corso Vannucci. Ubytování Il Nido del Belocchio se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casa Valentina Via Cortonese 27

9,8

Casa Valentina Via Cortonese 27

UbytováníCasa Valentina Via Cortonese 27. Casa Valentina se nachází v Perugii, 1,8 km od katedrály a 5,8 km od kostela San Severo - Perugia. Via Cortonese 27 nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Valentina Via Cortonese 27 se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Villalta

9,7

Agriturismo Villalta

Ubytování (Farma) Agriturismo Villalta. Agriturismo Villalta se nachází 10 km od Perugie. Nabízí zahradu s panoramatickým výhledem na Assisi a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi v... Ubytování Agriturismo Villalta se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Elegant flat in the city centre with two suite

9,7

Elegant flat in the city centre with two suite

UbytováníElegant flat in the city centre with two suite. Elegant flat in the city centre with two suite se nachází v Perugii, 300 metrů od kostela San Severo - Perugia a 21 km od vlakového nádraží Assisi, a... Ubytování Elegant flat in the city centre with two suite se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

CASE BALDELLI LA TERRAZZA

9,7

CASE BALDELLI LA TERRAZZA

UbytováníCASE BALDELLI LA TERRAZZA. CASE BALDELLI LA TERRAZZA se nachází v Perugii, 600 metrů od katedrály, 800 metrů od kostela San Severo - Perugia a 22 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování CASE BALDELLI LA TERRAZZA se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento Centro Storico vicino Università

9,7

Appartamento Centro Storico vicino Università

Ubytování (Apartmán) Appartamento Centro Storico vicino Università. Appartamento Centro Storico vicino Università se nachází v Perugii, pouhých 200 metrů od kostela San Severo a 1 minutu chůze od katedrály Duomo di Perugia,... Ubytování Appartamento Centro Storico vicino Università se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Appartamento in Locazione Turistica Perugia

9,7

Appartamento in Locazione Turistica Perugia

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Locazione Turistica Perugia. Appartamento in Locazione Turistica Perugia se nachází asi 9 km od kostela San Severo v Perugii a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Appartamento in Locazione Turistica Perugia se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Residenza Taticchi

9,7

Residenza Taticchi

Ubytování (Apartmán) Residenza Taticchi. Residenza Taticchi se nachází ve městě Spina a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. 49 km od... Ubytování Residenza Taticchi se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Depandance holiday Villa, garden and privat pargking

9,7

Depandance holiday Villa, garden and privat pargking

Ubytování (Vila) Depandance holiday Villa, garden and privat pargking. Depandance holiday Villa, garden and privat pargking se nachází v Perugii, jen 1,6 km od katedrály. Ubytování Depandance holiday Villa, garden and privat pargking se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Casa La Selvella

9,7

Casa La Selvella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Selvella. Casa La Selvella se nachází v obci Gioiella a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa La Selvella se nachází ve městě Perugia (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Perugia

Město Perugia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 465 hotelů a ubytování ve městě Perugia.