Hledat

Ubytování

Ubytování město Assisi

Ve městě Assisi (Itálie) máme celkem 411 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Assisi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Assisi

C'era una volta

10

C'era una volta

Ubytování (Penzion) C'era una volta. C'era una volta se nachází v Assisi, 4,7 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování C'era una volta se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Domus Fonte dei Leoni

10

Domus Fonte dei Leoni

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Fonte dei Leoni. Domus Fonte dei Leoni se nachází v Assisi, 4,7 km od vlakového nádraží Assisi, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Domus Fonte dei Leoni se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Residenza San Fortunato

10

Residenza San Fortunato

Ubytování (Apartmány) Residenza San Fortunato. Residenza San Fortunato se nachází v Assisi, 2,6 km od baziliky sv. Františka a 2,9 km od ulice Via San Francesco. Ubytování Residenza San Fortunato se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Rustic holiday home in Assisi with swimming pool

10

Rustic holiday home in Assisi with swimming pool

Ubytování (Prázdninové domy) Rustic holiday home in Assisi with swimming pool. Rustic holiday home in Assisi with swimming pool se nachází v Assisi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a přístupem do... Ubytování Rustic holiday home in Assisi with swimming pool se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

ASSISI VILLA PATTY

10

ASSISI VILLA PATTY

UbytováníASSISI VILLA PATTY. ASSISISI VILLA PATTY se nachází v Assisi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování ASSISI VILLA PATTY se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Amazing Assisi

10

Amazing Assisi

Ubytování (Vila) Amazing Assisi. Ubytování se nachází v Assisi, 6 km od ulice Via San Francesco a 7 km od baziliky. Amazing Assisi nabízí klimatizaci. Ubytování Amazing Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Captivating Apartment in Assisi with Swimming Pool

10

Captivating Apartment in Assisi with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Captivating Apartment in Assisi with Swimming Pool. Captivating Apartment in Assisi with Swimming Pool se nachází v Assisi, 14 km od ulice Via San Francesco, 16 km od baziliky sv. Ubytování Captivating Apartment in Assisi with Swimming Pool se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

LA VIOLA.2

10

LA VIOLA.2

Ubytování (Apartmán) LA VIOLA.2. LA VIOLA.2 se nachází v Assisi, 27 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia, a nabízí výhled na město. Ubytování LA VIOLA.2 se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Residenza Messer Pajola

10

Residenza Messer Pajola

Ubytování (Apartmány) Residenza Messer Pajola. Residenza Messer Pajola se nachází v Assisi, jen pár kroků od ulice Via San Francesco, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residenza Messer Pajola se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Villa Vita

10

Villa Vita

Ubytování (Vila) Villa Vita. Villa Vita se nachází v Assisi, 6 km od baziliky sv. Františka, ulice Via San Francesco a baziliky sv. Kláry. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a... Ubytování Villa Vita se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Il magico nido

10

Il magico nido

UbytováníIl magico nido. Il magico nido se nachází v Assisi, 27 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Il magico nido se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Suite Ginevra, super centrale con colazione inclusa

10

Suite Ginevra, super centrale con colazione inclusa

UbytováníSuite Ginevra, super centrale con colazione inclusa. Breakfast Wliczený v centru města a Netflix se nachází v Assisi, 6,5 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia. Ubytování Suite Ginevra, super centrale con colazione inclusa se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Casale San Francesco

10

Casale San Francesco

Ubytování (Vila) Casale San Francesco. Casale San Francesco se nachází v Assisi a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tato vila nabízí výhled na hory, bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casale San Francesco se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Agriturismo La Mora

10

Agriturismo La Mora

UbytováníAgriturismo La Mora. Agriturismo La Mora se nachází na umbrijském venkově, 10 minut jízdy od historického centra Assisi. Nabízí velkou zahradu s bazénem a dětským hřištěm. Ubytování Agriturismo La Mora se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Cerqua Palmata - Waterfall Villa

10

Cerqua Palmata - Waterfall Villa

UbytováníCerqua Palmata - Waterfall Villa. Cerqua Palmata - Waterfall Villa se nachází v Assisi a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Cerqua Palmata - Waterfall Villa se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Xenios Assisi

10

Xenios Assisi

UbytováníXenios Assisi. Xenios Assisi se nachází v Assisi, 4,6 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Xenios Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Suite Vittoria, 5 minuti da San Francesco, con colazione inclusa

10

Suite Vittoria, 5 minuti da San Francesco, con colazione inclusa

UbytováníSuite Vittoria, 5 minuti da San Francesco, con colazione inclusa. Suite Vittoria, 5 minuti da San Francesco, con colazione inclusa se nachází v Assisi, 6,5 km od vlakového nádraží Assisi, 27 km od katedrály Perugia a 27... Ubytování Suite Vittoria, 5 minuti da San Francesco, con colazione inclusa se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

CASA VACANZE ROBERTO E LUCIANA

9,9

CASA VACANZE ROBERTO E LUCIANA

Ubytování (Apartmán) CASA VACANZE ROBERTO E LUCIANA. CASA VACANZE ROBERTO E LUCIANA se nachází v Assisi, 700 metrů od ulice Via San Francesco a 1,1 km od baziliky sv. Františka. Ubytování CASA VACANZE ROBERTO E LUCIANA se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Casetta del Mastro

9,9

Casetta del Mastro

Ubytování (Apartmán) Casetta del Mastro. Casetta del Mastro se nachází v Assisi, 700 metrů od ulice Via San Francesco a 1 km od baziliky San Francesco. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casetta del Mastro se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Appartamento VACANZE DI PUCCI LIDIA

9,9

Appartamento VACANZE DI PUCCI LIDIA

Ubytování (Apartmán) Appartamento VACANZE DI PUCCI LIDIA. Appartamento VACANZE DI PUCCI LIDIA se nachází v Assisi, 6,5 km od vlakového nádraží Assisi a 22 km od katedrály Perugia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Appartamento VACANZE DI PUCCI LIDIA se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Bilocale in campagna - Assisi

9,9

Bilocale in campagna - Assisi

Ubytování (Apartmán) Bilocale in campagna - Assisi. Bilocale in campagna - Assisi se nachází v Assisi, 24 km od katedrály Perugia, 24 km od kostela San Severo - Perugia a 1,6 km od baziliky San Francesco. Ubytování Bilocale in campagna - Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Casa vacanze Frate Elia

9,8

Casa vacanze Frate Elia

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze Frate Elia. Casa vacanze Frate Elia se nachází v Assisi, 300 metrů od ulice Via San Francesco a necelý 1 km od baziliky sv. Kláry, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Frate Elia se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Casa Maria

9,8

Casa Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria. Casa Maria je samostatně stojící prázdninový dům v Assisi, 900 metrů od ulice Via San Francesco. 1,4 km od baziliky sv. Františka. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Villa Scarponi Assisi

9,8

Villa Scarponi Assisi

Ubytování (Apartmány) Villa Scarponi Assisi. Villa Scarponi Assisi se nachází v Assisi a nabízí zahradu. 9 km od baziliky San Francesco. Ubytování Villa Scarponi Assisi se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

ChèriHomeAssisi Apartment

9,8

ChèriHomeAssisi Apartment

Ubytování (Apartmán) ChèriHomeAssisi Apartment. ChèriHomeAssisi Apartment se nachází v Assisi, necelý 1 km od baziliky sv. Ubytování ChèriHomeAssisi Apartment se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Domus Mariae B&B Assisi

9,8

Domus Mariae B&B Assisi

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Mariae B&B Assisi. Domus Mariae B&B Assisi se nachází v Assisi, 1,3 km od ulice Via San Francesco, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Domus Mariae B&B Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Canto XI

9,8

Canto XI

Ubytování (Prázdninový dům) Canto XI. Canto XI se nachází v Assisi, pouhých 400 metrů od ulice Via San Francesco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Canto XI se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Le Case dell'Olmo

9,8

Le Case dell'Olmo

Ubytování (Vily) Le Case dell'Olmo. Nachází se v Assisi v regionu Umbria a vlakové nádraží Do Assisi je to 6,6 km. Ubytování Le Case dell'Olmo se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Il Podere di Francesco

9,7

Il Podere di Francesco

Ubytování (Apartmány) Il Podere di Francesco. Il Podere di Francesco se nachází v Rivotortu, 7,5 km od vlakového nádraží Assisi a 28 km od katedrály Perugia. Ubytování Il Podere di Francesco se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

L'Agrifoglio di Assisi Residenza di Campagna

9,7

L'Agrifoglio di Assisi Residenza di Campagna

Ubytování (Bed and breakfast) L'Agrifoglio di Assisi Residenza di Campagna. Nachází se v Assisi v regionu Umbria a Na vlakové nádraží Assisi je to 7,7 km. Ubytování L'Agrifoglio di Assisi Residenza di Campagna se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Residenza Vicolo Bovi Assisi

9,7

Residenza Vicolo Bovi Assisi

UbytováníResidenza Vicolo Bovi Assisi. Residenza Vicolo Bovi Assisi se nachází v Assisi, 4,9 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia. V okolí se můžete věnovat pěší... Ubytování Residenza Vicolo Bovi Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

La Dolce Agogia

9,7

La Dolce Agogia

Ubytování (Apartmán) La Dolce Agogia. La Dolce Agogia se nachází v Assisi, pouhých 700 metrů od ulice Via San Francesco a 1,1 km od baziliky San Francesco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování La Dolce Agogia se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Appartamento Perlici

9,7

Appartamento Perlici

Ubytování (Apartmány) Appartamento Perlici. Appartamento Perlici se nachází v Assisi, 700 metrů od ulice Via San Francesco, 1,1 km od baziliky sv. Františka a 300 metrů od baziliky sv. Kláry. Ubytování Appartamento Perlici se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

La Viola di Assisi

9,7

La Viola di Assisi

Ubytování (Penzion) La Viola di Assisi. La Viola di Assisi se nachází v Assisi, 4,4 km od vlakového nádraží Assisi, a nabízí pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Viola di Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Assisi AD Apartaments - Sorella Luna Boutique Home

9,7

Assisi AD Apartaments - Sorella Luna Boutique Home

Ubytování (Apartmán) Assisi AD Apartaments - Sorella Luna Boutique Home. Ubytování se nachází v Assisi, 100 metrů od ulice Via San Francesco a 300 metrů od baziliky San Francesco. Ubytování Assisi AD Apartaments - Sorella Luna Boutique Home se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

IL TURRIONE "app. Santa Chiara"

9,7

IL TURRIONE "app. Santa Chiara"

Ubytování (Apartmán) IL TURRIONE "app. Santa Chiara". IL TURRIONE "app. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Santa Chiara" se nachází v Assisi, necelý 1 km od ulice Via San Francesco. Ubytování IL TURRIONE "app. Santa Chiara" se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Appartamento Casa Vacanze Enjoy

9,7

Appartamento Casa Vacanze Enjoy

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Vacanze Enjoy. Appartamento Casa Vacanze Enjoy se nachází v Santa Maria degli Angeli, asi 500 metrů od Svaté Marie andělů, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Casa Vacanze Enjoy se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Portica10

9,7

Portica10

Ubytování (Bed and breakfast) Portica10. Portica10 se nachází v Assisi, 4,9 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Portica10 se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

B&B Maison Gabry

9,7

B&B Maison Gabry

UbytováníB&B Maison Gabry. B&B Maison Gabry se nachází v Assisi, 27 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 49 km od La Rocca. Ubytování B&B Maison Gabry se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

La Lanterna di Lanfo

9,7

La Lanterna di Lanfo

Ubytování (Apartmány) La Lanterna di Lanfo. La Lanterna di Lanfo se nachází v Assisi, 8 km od baziliky San Francesco, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Lanterna di Lanfo se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Santa Maria Degli Ancillotti

9,7

Santa Maria Degli Ancillotti

UbytováníSanta Maria Degli Ancillotti. Santa Maria Degli Ancillotti se nachází na umbrijskéma venkově, 15 minut jízdy od Assisi. Ubytování Santa Maria Degli Ancillotti se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Giardino casa Selciata

9,6

Giardino casa Selciata

Ubytování (Apartmán) Giardino casa Selciata. Set in Calvi dellʼ Umbria, 41 km from Cascata delle Marmore, Giardino casa Selciata offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Giardino casa Selciata se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Paradiso 44

9,6

Agriturismo Paradiso 44

Ubytování (Farma) Agriturismo Paradiso 44. Agriturismo Paradiso 44 se nachází na klidném místě v krajině Assisi a nabízí zařízenou zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Agriturismo Paradiso 44 se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

5 stelle in centro con colazione inclusa e self check-in

9,6

5 stelle in centro con colazione inclusa e self check-in

Ubytování5 stelle in centro con colazione inclusa e self check-in. 5 stelle in centro con colazione inclusa e self check-in se nachází v Assisi, 27 km od katedrály Perugia a 28 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování 5 stelle in centro con colazione inclusa e self check-in se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

GG Apartments Assisi

9,6

GG Apartments Assisi

UbytováníGG Apartments Assisi. GG Apartments Assisi se nachází 4,3 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování s vířivkou. Ubytování GG Apartments Assisi se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Palazzo Bozzoni Assisi boutique apartments

9,6

Palazzo Bozzoni Assisi boutique apartments

Ubytování (Apartmány) Palazzo Bozzoni Assisi boutique apartments. Palazzo Bozzoni Assisi Boutique apartments se nachází v Assisi, 4,8 km od vlakového nádraží Assisi a 27 km od katedrály Perugia. Nabízí ubytování s... Ubytování Palazzo Bozzoni Assisi boutique apartments se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

All'Ombra di San Damiano

9,6

All'Ombra di San Damiano

Ubytování (Bed and breakfast) All'Ombra di San Damiano. B&B All'Ombra se nachází jen 4 minuty jízdy od historického centra Assisi. Ubytování All'Ombra di San Damiano se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Villa Clara

9,6

Villa Clara

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Clara. Villa Clara se nachází v Assisi a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Villa Clara se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

La Casa dei Fiori

9,6

La Casa dei Fiori

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa dei Fiori. La Casa dei Fiori se nachází v Assisi, 3 km od ulice Via San Francesco a 3,3 km od baziliky sv. Františka. Ubytování La Casa dei Fiori se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

La casa dell’artista

9,6

La casa dell’artista

Ubytování (Apartmán) La casa dell’artista. La casa dell'artista se nachází v Assisi, pouhých 700 metrů od baziliky San Francesco a 300 metrů od ulice Via San Francesco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování La casa dell’artista se nachází ve městě Assisi (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Assisi

Město Assisi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 411 hotelů a ubytování ve městě Assisi.