Hledat

Ubytování

Ubytování město Castiglione del Lago

Ve městě Castiglione del Lago (Itálie) máme celkem 124 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castiglione del Lago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castiglione del Lago

Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze

10

Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze

Ubytování (Venkovský dům) Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze. Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze se nachází přibližně 49 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatnou půjčovnou... Ubytování Casa sull'Albero Awen - Casa Vacanze se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Attractive apartment in Castiglione del Lago with pool

10

Attractive apartment in Castiglione del Lago with pool

UbytováníAttractive apartment in Castiglione del Lago with pool. Atraktivní apartmán v Castiglione del Lago s bazénem se nachází 44 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 28 km od Terme di Montepulciano. Ubytování Attractive apartment in Castiglione del Lago with pool se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

LA SUITE

10

LA SUITE

Ubytování (Prázdninový dům) LA SUITE. LA SUITE se nachází v Castiglione del Lago a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 40 km od Arezza. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LA SUITE se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casa Gioiello

10

Casa Gioiello

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gioiello. Casa Gioiello se nachází v Castiglione del Lago a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Casa Gioiello se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

La casa terra dei sogni

10

La casa terra dei sogni

UbytováníLa casa terra dei sogni. La casa terra dei sogni se nachází v Castiglione del Lago a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování La casa terra dei sogni se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casetta Selvella 4&1

10

Casetta Selvella 4&1

Ubytování (Vila) Casetta Selvella 4&1. Casetta Selvella 4&1 se nachází v Castiglione del Lago a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casetta Selvella 4&1 se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

B&B La Loggia e L’Orologio

9,8

B&B La Loggia e L’Orologio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Loggia e L’Orologio. B&B La Loggia e L'Orologio se nachází v Castiglione del Lago, 40 km od Arezza, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La Loggia e L’Orologio se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

La Cascina

9,7

La Cascina

Ubytování (Prázdninový dům) La Cascina. La Cascina se nachází ve městě Badia a nabízí bazén, typickou restauraci a samostatné domy. Ubytování La Cascina se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Piccola Suite

9,7

Piccola Suite

UbytováníPiccola Suite. Piccola Suite se nachází v Castiglione del Lago, 24 km od Terme di Montepulciano, 43 km od Bagno Vignoni a 45 km od Bagni San Filippo. Ubytování Piccola Suite se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

B&B Antica Gabella

9,7

B&B Antica Gabella

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Antica Gabella. B&B Antica Gabella se nachází v Castiglione, 48 km od náměstí Piazza Grande a 50 km od katedrály Perugia. Ubytování B&B Antica Gabella se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Verbena

9,7

Agriturismo Verbena

Ubytování (Farma) Agriturismo Verbena. Agriturismo Verbena se nachází na venkově, 3 km od Castiglione del Lago a jeho jezera. Ubytování Agriturismo Verbena se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casale in collina vista Assisi,Brufa di Torgiano

9,7

Casale in collina vista Assisi,Brufa di Torgiano

Ubytování (Apartmány) Casale in collina vista Assisi,Brufa di Torgiano. Nachází se v Brufa v regionu Umbria a Casale in collina vista Assisi, Brufa di Torgiano se nachází 11 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování s... Ubytování Casale in collina vista Assisi,Brufa di Torgiano se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Albachiara

9,6

Albachiara

Ubytování (Prázdninový dům) Albachiara. Albachiara se nachází v Castiglione del Lago. 37 km od Arezza. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albachiara se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casa su lago Trasimeno

9,6

Casa su lago Trasimeno

Ubytování (Apartmány) Casa su lago Trasimeno. Casa su lago Trasimeno se nachází v Castiglione del Lago a nabízí výhled na jezero, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Casa su lago Trasimeno se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Hotel Boutique Castiglione del Lago

9,5

Hotel Boutique Castiglione del Lago

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Castiglione del Lago. Hotel Boutique Castiglione del Lago se nachází v Castiglione del Lago v regionu Umbrie, 48 km od náměstí Piazza Grande a 49 km od katedrály Perugia. Ubytování Hotel Boutique Castiglione del Lago se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Ai piedi del Centro Storico

9,5

Ai piedi del Centro Storico

UbytováníAi piedi del Centro Storico. Ai piedi se může pochlubit výhledem na město. del Centro Storico nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 49 km od katedrály Perugia. Ubytování Ai piedi del Centro Storico se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Dolce Dormire

9,5

Dolce Dormire

UbytováníDolce Dormire. Dolce Dormire se nachází v Castiglione del Lago v regionu Umbrie, 48 km od náměstí Piazza Grande a 49 km od katedrály Perugia. Ubytování Dolce Dormire se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casa Lando

9,4

Casa Lando

Ubytování (Apartmán) Casa Lando. Casa Lando se nachází v Castiglione del Lago a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Lando se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

I Ninni

9,4

I Ninni

Ubytování (Bed and breakfast) I Ninni. I Ninni se nachází v Castiglione del Lago v Umbrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování I Ninni se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Appartamento incantevole con Piscina

9,4

Appartamento incantevole con Piscina

UbytováníAppartamento incantevole con Piscina. Appartamento incantevole con Piscina se nachází v Castiglione del Lago, 24 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Appartamento incantevole con Piscina se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Villa Cozzano

9,4

Villa Cozzano

Ubytování (Farma) Villa Cozzano. Villa Cozzano se nachází v Pozzuolu v Toskánsku, 11 km od obce Castiglione del Lago, a nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Villa Cozzano se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Toskánsko).

Il Torrione

9,4

Il Torrione

Ubytování (Bed and breakfast) Il Torrione. Il Torrione se nachází v centru Castiglione del Lago a nabízí terasu a výhled na jezero. Některé pokoje mají výhled do zahrady nebo na město. Ubytování Il Torrione se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Podere Fontegallo

9,4

Podere Fontegallo

Ubytování (Aparthotel) Podere Fontegallo. Podere Fontegallo se nachází 10 km od Castiglione del Lago a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, venkovní bazén a zahradu o rozloze 8000 m2 s... Ubytování Podere Fontegallo se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

I SEE LAKE

9,3

I SEE LAKE

Ubytování (Prázdninové domy) I SEE LAKE. Ubytování se nachází v Castiglione del Lago v regionu Umbrie, 44 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování I SEE LAKE se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Casina Miriano

9,3

Casina Miriano

Ubytování (Prázdninový dům) Casina Miriano. Casina Miriano se nachází v Castiglione del Lago, 44 km od náměstí Piazza Grande a 45 km od katedrály Perugia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casina Miriano se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Confortevole Appartamento con Piscina

9,3

Confortevole Appartamento con Piscina

UbytováníConfortevole Appartamento con Piscina. Confortevole Appartamento con Piscina se nachází v Castiglione del Lago a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Confortevole Appartamento con Piscina se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Relais La Cerreta

9,3

Relais La Cerreta

Ubytování (Farma) Relais La Cerreta. Relais La Cerreta se nachází v kopcovité krajině Castigione del Lago a nabízí venkovní bazén, zahradu a klasické ubytování. Ubytování Relais La Cerreta se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Boschetto del Lago

9,2

Boschetto del Lago

Ubytování (Farma) Boschetto del Lago. Boschetto del Lago se nachází v Castiglione del Lago a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Boschetto del Lago se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Le More E I Gelsomini

9,2

Le More E I Gelsomini

Ubytování (Aparthotel) Le More E I Gelsomini. Le More E I Gelsomini je vzdálen pouhých 10 minut jízdy od Castiglione del Lago a jezera Trasimeno. Ubytování Le More E I Gelsomini se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Dolce Verde

9,2

Agriturismo Dolce Verde

Ubytování (Farma) Agriturismo Dolce Verde. Agriturismo Dolce Verde nabízí zahradu s grilem a ubytování v rustikálním stylu s bezplatnou půjčovnou kol. Ubytování Agriturismo Dolce Verde se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Villaluce Wine Agriturismo - Apartments

9,2

Villaluce Wine Agriturismo - Apartments

Ubytování (Apartmány) Villaluce Wine Agriturismo - Apartments. Villaluce Wine Agriturismo - Apartments se nachází v Castiglione del Lago, 41 km od katedrály Perugia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Villaluce Wine Agriturismo - Apartments se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Ascanio Appartamenti

9,1

Ascanio Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Ascanio Appartamenti. Ascanio Appartamenti se nachází v Castiglione del Lago, 48 km od náměstí Piazza Grande a 50 km od katedrály Perugia. Ubytování Ascanio Appartamenti se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Podere San Giuseppe

9,1

Podere San Giuseppe

Ubytování (Bed and breakfast) Podere San Giuseppe. Podere San Giuseppe se nachází v Castiglione del Lago a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén,... Ubytování Podere San Giuseppe se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Hotel La Torre

9,1

Hotel La Torre

Ubytování (Hotel) Hotel La Torre. Tento butikový rodinný hotel najdete v nádherném starobylém centru Castiglione del Lago, okouzlující malebné obce na břehu Trasimenského jezera nacházející... Ubytování Hotel La Torre se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Principe Del Trasimeno

9,1

Principe Del Trasimeno

Ubytování (Venkovský dům) Principe Del Trasimeno. Tato farma, obklopena středomořskou přírodou, se nachází přímo u Trasimenského jezera nedaleko obce Castiglione del Lago a je ideálním místem pro odpočinek... Ubytování Principe Del Trasimeno se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Antico Principato

9

Antico Principato

Ubytování (Apartmány) Antico Principato. Antico Principato se nachází v Castiglione del Lago, 38 km od katedrály Perugia, 39 km od kostela San Severo - Perugia a 33 km od lázní Terme di... Ubytování Antico Principato se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Antica Riserva

9

Antica Riserva

Ubytování (Apartmány) Antica Riserva. Antica Riserva se nachází v Castiglione del Lago a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Antica Riserva se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Apartment Castiglione del Lago 21

9

Apartment Castiglione del Lago 21

UbytováníApartment Castiglione del Lago 21. Apartment Castiglione del Lago 21 se nachází v obci Piana v Umbrii a nabízí terasu. Tento 2hvězdičkový apartmán je vzdálený 44 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Apartment Castiglione del Lago 21 se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Borgo Solario

9

Borgo Solario

Ubytování (Venkovský dům) Borgo Solario. Borgo Solario stojí 15 minut jízdy od Castiglione del Lago. Nabízí venkovní bazén, zařízenou zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Borgo Solario se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Colle sul Lago

9

Colle sul Lago

UbytováníColle sul Lago. Colle Sul Lago se nachází na vrcholu kopce s výhledem na údolí Valdichiana a jezero Montepulciano a nabízí sezónní bazén a zahradu se 2 grily. Ubytování Colle sul Lago se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Bellavista la tua romantica vacanza sul Trasimeno

8,9

Bellavista la tua romantica vacanza sul Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Bellavista la tua romantica vacanza sul Trasimeno. Bellavista la tua romantica vacanza sul Trasimeno se nachází v Castiglione del Lago v regionu Umbrie a nabízí zahradu. Ubytování Bellavista la tua romantica vacanza sul Trasimeno se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Le Macerine

8,9

Le Macerine

Ubytování (Hotel) Le Macerine. Le Macerine se nachází v zahradě obklopené přírodou, pouhé 3 minuty pěšky od břehů jezera Trasimeno, a nabízí zařízené patio, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Le Macerine se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Holiday House Borgo Badia

8,9

Holiday House Borgo Badia

Ubytování (Farma) Holiday House Borgo Badia. Holiday House Borgo Badia se nachází 15 minut jízdy od jezera Trasimeno. Ubytování Holiday House Borgo Badia se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Palazzo Val Del Sasso

8,9

Agriturismo Palazzo Val Del Sasso

Ubytování (Farma) Agriturismo Palazzo Val Del Sasso. Agriturismo Palazzo Val Del Sasso se nachází v obci Villastrada v regionu Umbrie, 49 km od katedrály Perugia. Ubytování Agriturismo Palazzo Val Del Sasso se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Locanda Poggioleone

8,9

Locanda Poggioleone

UbytováníLocanda Poggioleone. Locanda Poggioleone se nachází v Pozzuolu, 10 minut jízdy od Castiglione del Lago a jezera Trasimeno. Ubytování Locanda Poggioleone se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Antica casa di famiglia

8,9

Antica casa di famiglia

Ubytování (Penzion) Antica casa di famiglia. Antica casa di famiglia se nachází v Castiglione del Lago, 48 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí klimatizované pokoje a sdílený lounge. Ubytování Antica casa di famiglia se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Agriturismi Farina

8,8

Agriturismi Farina

Ubytování (Farma) Agriturismi Farina. Agriturismi Farina se nachází v zeleném kopci na hranici Toskánska a Umbrie, 9 km od Castiglione del Lago na jezeře Trasimeno. Ubytování Agriturismi Farina se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Agriturismo I Romiti

8,8

Agriturismo I Romiti

Ubytování (Farma) Agriturismo I Romiti. Agriturismo I Romiti se nachází 15 minut jízdy od Castiglione del Lago u jezera Trasimeno a nabízí venkovní bazén, à la carte restauraci a tenisový kurt. Ubytování Agriturismo I Romiti se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Residence Al Lago

8,7

Residence Al Lago

Ubytování (Hotel) Residence Al Lago. Residence Al Lago se nachází pouhých 100 metrů od jezera Trasimeno a 250 metrů od historického centra Castiglione del Lago. Ubytování Residence Al Lago se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Poggio Bella Vista

8,7

Poggio Bella Vista

Ubytování (Farma) Poggio Bella Vista. Poggio Bella Vista se nachází v Castiglione del Lago a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, bar,... Ubytování Poggio Bella Vista se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

La Pievaccia

8,7

La Pievaccia

UbytováníLa Pievaccia. La Pievaccia se nachází v Binami, 22 km od lázní Terme di Montepulciano. Nabízí bazén, zahradu a ubytování s kuchyní. Ubytování La Pievaccia se nachází ve městě Castiglione del Lago (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Castiglione del Lago

Město Castiglione del Lago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 124 hotelů a ubytování ve městě Castiglione del Lago.