Hledat

Ubytování

Ubytování město Spello

Ve městě Spello (Itálie) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spello

Il Sogno

10

Il Sogno

Ubytování (Apartmány) Il Sogno. Il Sogno se nachází v Spellu, 13 km od vlakového nádraží Assisi a 34 km od katedrály Perugia. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Sogno se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casetta Nonna Augusta (Spello 9 km-Assisi 12 km)

10

Casetta Nonna Augusta (Spello 9 km-Assisi 12 km)

Ubytování (Apartmán) Casetta Nonna Augusta (Spello 9 km-Assisi 12 km). Casetta Nonna Augusta (Spello 9 km-Assisi 12 km) se nachází v Spellu. 47 km od Spoleta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetta Nonna Augusta (Spello 9 km-Assisi 12 km) se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Monaldesca

10

Monaldesca

Ubytování (Vila) Monaldesca. Monaldesca je zrekonstruovaný venkovský dům z 19. století s bezplatným Wi-Fi a výhledem na bazén. Nachází se ve městě Spello a je obklopen krajinou Umbrie. Ubytování Monaldesca se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

A Room With A View-Spello

10

A Room With A View-Spello

UbytováníA Room With A View-Spello. A Room With A View-Spello se nachází asi 13 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování A Room With A View-Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa Porta Fontevecchia panoramica

10

Casa Porta Fontevecchia panoramica

UbytováníCasa Porta Fontevecchia panoramica. Casa Porta Fontevecchia panoramica se nachází asi 11 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Casa Porta Fontevecchia panoramica se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Amazing home in Spello with WiFi and 4 Bedrooms

10

Amazing home in Spello with WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Spello with WiFi and 4 Bedrooms. Amazing home in Spello se nachází v Spellu v regionu Umbrie a nabízí Wi-Fi a 4 ložnice s balkonem. 32 km od Spoleta. Ubytování Amazing home in Spello with WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Villa Clea

10

Villa Clea

UbytováníVilla Clea. Villa Clea se nachází v Spellu, 10 km od vlakového nádraží Assisi, 31 km od katedrály Perugia a 31 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování Villa Clea se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Colonia Iulia

10

Colonia Iulia

UbytováníColonia Iulia. Set 13 km from Train Station Assisi and 34 km from Perugia Cathedral, Colonia Iulia in Spello offers air-conditioned accommodation with views of the city... Ubytování Colonia Iulia se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Mapepa Resort

10

Mapepa Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Mapepa Resort. Mapepa Resort se nachází 9,3 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Mapepa Resort se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Incanto a Spello: Raffinato Appartamento per Due

10

Incanto a Spello: Raffinato Appartamento per Due

UbytováníIncanto a Spello: Raffinato Appartamento per Due. Incanto se nachází ve městě Spello, 11 km od vlakového nádraží Assisi a 32 km od katedrály Perugia. Ubytování Incanto a Spello: Raffinato Appartamento per Due se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

CASA VACANZE Da Mario Lu Ciclista

9,9

CASA VACANZE Da Mario Lu Ciclista

UbytováníCASA VACANZE Da Mario Lu Ciclista. CASA VACANZE Da Mario Lu Ciclista se nachází v Spellu, 12 km od vlakového nádraží Assisi, 32 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování CASA VACANZE Da Mario Lu Ciclista se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa Flora

9,8

Casa Flora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Flora. Casa Flora se nachází ve městě Spello. 37 km od Spoleta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Flora se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Dimora Porta Venere

9,8

Dimora Porta Venere

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora Porta Venere. Dimora Porta Venere se nachází v Spellu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Dimora Porta Venere se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Borgo San Sisto Apartment

9,8

Borgo San Sisto Apartment

Ubytování (Apartmán) Borgo San Sisto Apartment. Borgo San Sisto Apartment se nachází ve městě Spello. Spoleto je vzdálené 29 km. Ubytování Borgo San Sisto Apartment se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Spello Dream Suite

9,7

Spello Dream Suite

Ubytování (Apartmán) Spello Dream Suite. Spello Dream Suite se nachází ve městě Spello a nabízí restauraci. 37 km od Spoleta. Ubytování Spello Dream Suite se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Spello House Altana

9,7

Spello House Altana

Ubytování (Apartmán) Spello House Altana. Spello House Altana se nachází v Spellu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 37 km od Spoleta. Ubytování Spello House Altana se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Nel vicolo dei Baci - Casa vacanze al Bacio

9,7

Nel vicolo dei Baci - Casa vacanze al Bacio

Ubytování (Apartmán) Nel vicolo dei Baci - Casa vacanze al Bacio. Nel vicolo dei Baci - Casa vacanze al Bacio se nachází v Spellu a nabízí bar. 29 km od Spoleta. Ubytování Nel vicolo dei Baci - Casa vacanze al Bacio se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

AGRITURISMO " LE SERRE"

9,6

AGRITURISMO " LE SERRE"

Ubytování (Farma) AGRITURISMO " LE SERRE". Nachází se v Spellu v regionu Umbria a 15 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování AGRITURISMO " LE SERRE" se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

La Musa - Appartamento Clio

9,6

La Musa - Appartamento Clio

UbytováníLa Musa - Appartamento Clio. La Musa - Appartamento Clio se nachází v Spellu v regionu Umbrie a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování La Musa - Appartamento Clio se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Spello Vacanze Dante's House piano terra

9,6

Spello Vacanze Dante's House piano terra

Ubytování (Apartmán) Spello Vacanze Dante's House piano terra. Spello Vacanze Dante's House piano terra se nachází v Spellu, 33 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 37 km od La Rocca. Ubytování Spello Vacanze Dante's House piano terra se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Arcadia

9,6

Arcadia

Ubytování (Prázdninový dům) Arcadia. Arcadia se nachází asi 15 km od vlakového nádraží Assisi a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Arcadia se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

La scuola del castello località San Giovanni Spello

9,5

La scuola del castello località San Giovanni Spello

Ubytování (Apartmán) La scuola del castello località San Giovanni Spello. La scuola del castello località San Giovanni Spello se nachází v San Giovanni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 47 km od Spoleta. Ubytování La scuola del castello località San Giovanni Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Appartamento Palma

9,5

Appartamento Palma

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Palma. Appartamento Palma nabízí ubytování s výhledem na město v Spellu, 33 km od kostela San Severo - Perugia a 36 km od La Rocca. Ubytování Appartamento Palma se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Dimora San Severino

9,5

Dimora San Severino

Ubytování (Apartmán) Dimora San Severino. Dimora San Severino se nachází v Spellu. Spoleto je vzdálené 29 km. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dimora San Severino se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Incantevole Spello

9,5

Incantevole Spello

Ubytování (Apartmán) Incantevole Spello. Incantevole Spello se nachází v Spellu, 11 km od vlakového nádraží Assisi a 32 km od katedrály Perugia. Ubytování Incantevole Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Domus Antiqua Bed & Breakfast

9,5

Domus Antiqua Bed & Breakfast

UbytováníDomus Antiqua Bed & Breakfast. Domus Antiqua Bed & Breakfast se nachází v Spellu, 8,7 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Domus Antiqua Bed & Breakfast se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Il giardino delle rose

9,5

Il giardino delle rose

UbytováníIl giardino delle rose. Il giardino delle rose se nachází v Spellu, 34 km od katedrály Perugia a 35 km od kostela San Severo - Perugia. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Il giardino delle rose se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Appartamento Palma Gold

9,5

Appartamento Palma Gold

Ubytování (Apartmán) Appartamento Palma Gold. Appartamento Palma Gold se nachází ve městě Spello a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. 28 km od Spoleta. Ubytování Appartamento Palma Gold se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa vacanza A DUE PASSI

9,5

Casa vacanza A DUE PASSI

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanza A DUE PASSI. Casa vacanza A DUE PASSI se nachází v obci Spello, 11 km od vlakového nádraží Assisi, 32 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Casa vacanza A DUE PASSI se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Spello House Patio

9,5

Spello House Patio

Ubytování (Apartmán) Spello House Patio. Spello House Patio se nachází ve městě Spello a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 37 km od Spoleta. Ubytování Spello House Patio se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

La Casa di Agnese

9,5

La Casa di Agnese

UbytováníLa Casa di Agnese. La Casa di Agnese se nachází v obci Spello, 34 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 38 km od La Rocca. Ubytování La Casa di Agnese se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Residenza Le Volte Degli Angeli

9,4

Residenza Le Volte Degli Angeli

Ubytování (Apartmán) Residenza Le Volte Degli Angeli. Tento apartmán se nachází v bývalém klášteře ze 13. století v historickém centru města Spello, 12,8 km od Assisi. Ubytování Residenza Le Volte Degli Angeli se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

FRALDO HOUSE

9,4

FRALDO HOUSE

Ubytování (Chata) FRALDO HOUSE. FRALDO HOUSE se nachází v Spellu v regionu Umbrie a nabízí balkon. 46 km od Spoleta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování FRALDO HOUSE se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Topazio

9,4

Topazio

Ubytování (Apartmán) Topazio. Topazio se nachází v Spellu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 29 km od Spoleta. Ubytování Topazio se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Nel cuore di Spello

9,4

Nel cuore di Spello

Ubytování (Apartmán) Nel cuore di Spello. Nel cuore di Spello se nachází ve městě Spello a nabízí sdílený lounge. 37 km od Spoleta. Ubytování Nel cuore di Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

La casa della maestra località San Giovanni Spello

9,4

La casa della maestra località San Giovanni Spello

Ubytování (Apartmán) La casa della maestra località San Giovanni Spello. La casa della maestra località San Giovanni Spello se nachází v Spellu v regionu Umbrie a nabízí zahradu. 35 km od Spoleta. Nabízí výhled na hory. Ubytování La casa della maestra località San Giovanni Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Pekko

9,4

Pekko

Ubytování (Venkovský dům) Pekko. Pekko se nachází v Spellu, 14 km od vlakového nádraží Assisi. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pekko se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa Donatella

9,4

Casa Donatella

Ubytování (Apartmány) Casa Donatella. Casa Donatella se nachází ve městě Spello v regionu Umbria a nabízí zahradu. 33 km od Spoleta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Donatella se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Antica Dimora Julia

9,4

Antica Dimora Julia

Ubytování (Prázdninový dům) Antica Dimora Julia. Antica Dimora Julia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Spellu, 11 km od vlakového nádraží Assisi, 32 km od katedrály Perugia a 32 km od kostela San... Ubytování Antica Dimora Julia se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

La Finestra su Spello

9,4

La Finestra su Spello

Ubytování (Apartmány) La Finestra su Spello. La Finestra su Spello se nachází ve městě Spello v regionu Umbria a nabízí zahradu. Spoleto je vzdálené 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Finestra su Spello se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa di Emanuela

9,3

Casa di Emanuela

Ubytování (Apartmán) Casa di Emanuela. Casa di Emanuela se nachází v Spellu, 13 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Casa di Emanuela se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Il Castellaccio Bed & Breakfast

9,3

Il Castellaccio Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Il Castellaccio Bed & Breakfast. Il Castellaccio Bed & Breakfast se nachází v Spellu, 11 km od vlakového nádraží Assisi a 32 km od katedrály v Perugii. Ubytování Il Castellaccio Bed & Breakfast se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Assisi

9,3

Casa Vacanze Assisi

UbytováníCasa Vacanze Assisi. Casa Vacanze Assisi s terasou se nachází v kopcích Umbrie, 5,7 km od Spella. Na zahradě je gril. Vily mají výhled na hory, kuchyň, balkon a satelitní TV. Ubytování Casa Vacanze Assisi se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Le Ghiande

9,3

Le Ghiande

Ubytování (Venkovský dům) Le Ghiande. Le Ghiande má zahradu s venkovním bazénem, posezením a bezplatným grilem. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v klidné oblasti, 2 km od Spella. Ubytování Le Ghiande se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

La Residenza Dei Cappuccini

9,3

La Residenza Dei Cappuccini

Ubytování (Aparthotel) La Residenza Dei Cappuccini. La Residenza Dei Cappuccini nabízí charakteristické apartmány v historickém centru Spella, 14 km od Assisi. Má klidnou terasu se stoly a židlemi. Ubytování La Residenza Dei Cappuccini se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Podere Le Volte degli Angeli

9,3

Podere Le Volte degli Angeli

Ubytování (Apartmány) Podere Le Volte degli Angeli. Podere Le Volte degli Angeli se nachází ve městě Spello a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Podere Le Volte degli Angeli se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Villetta Madonna della Stella

9,3

Villetta Madonna della Stella

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Madonna della Stella. Villetta Madonna della Stella se nachází ve městě Spello a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. 37 km od Spoleta. Ubytování Villetta Madonna della Stella se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

another brick in the vault

9,3

another brick in the vault

Ubytování (Apartmán) another brick in the vault. Další cihla v trezoru se nachází v Spellu a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a bezplatnou kyvadlovou dopravou. Ubytování another brick in the vault se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

B&B Le Rose

9,2

B&B Le Rose

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Rose. B&B Le Rose se nachází v Spellu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. 37 km od Spoleta. Ubytování B&B Le Rose se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Il renaiolo

9,2

Il renaiolo

Ubytování (Farma) Il renaiolo. Il renaiolo se nachází v Spellu a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Il renaiolo se nachází ve městě Spello (Itálie - Umbrie).

Villa Elisa

9,2

Villa Elisa

Ubytování (Vila) Villa Elisa. Villa Elisa se nachází ve městě Spello a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 37 km od Spoleta. Ubytování Villa Elisa se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Spello

Město Spello se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Spello.