Hledat

Ubytování

Ubytování město Città di Castello

Ve městě Città di Castello (Itálie) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Città di Castello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Città di Castello

Casa Perla

10

Casa Perla

UbytováníCasa Perla. Casa Perla nabízí ubytování v Città di Castello, 40 km od náměstí Piazza Grande. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň s lednicí, sporákem a kávovarem. Ubytování Casa Perla se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Charming Holiday Home in Citt di Castello with Garden

10

Charming Holiday Home in Citt di Castello with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Holiday Home in Citt di Castello with Garden. Charming Holiday Home in Citt di Castello with Garden se nachází v Città di Castello a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Charming Holiday Home in Citt di Castello with Garden se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa nel Castello

10

Casa nel Castello

Ubytování (Prázdninové domy) Casa nel Castello. Casa nel Castello se nachází v Città di Castello. 27 km od Arezza. Ubytování Casa nel Castello se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casanova di Campersalle

10

Casanova di Campersalle

UbytováníCasanova di Campersalle. Casanova di Campersalle se nachází v Città di Castello a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou, terasou, restaurací a grilem. Ubytování Casanova di Campersalle se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Tana del Tasso

9,8

Tana del Tasso

UbytováníTana del Tasso. Tana del Tasso se nachází v Città di Castello a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Tana del Tasso se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Le Terre di Caprano

9,7

Le Terre di Caprano

Ubytování (Penzion) Le Terre di Caprano. Le Terre di Caprano se nachází v Città di Castello a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Le Terre di Caprano se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

CASOLARE PANORAMICO IN UMBRIA Casetta

9,7

CASOLARE PANORAMICO IN UMBRIA Casetta

Ubytování (Vila) CASOLARE PANORAMICO IN UMBRIA Casetta. CASOLARE PANORAMICO IN UMBRIA Casetta se může pochlubit zahradou, sezónním venkovním bazénem a výhledem na bazén. se nachází v Città di Castello. Ubytování CASOLARE PANORAMICO IN UMBRIA Casetta se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Apartment Bellavista, historic center

9,7

Apartment Bellavista, historic center

UbytováníApartment Bellavista, historic center. Apartment Bellavista, historical center nabízí ubytování v Città di Castello, 40 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Apartment Bellavista, historic center se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Dimora dei cesari - citta’ di castello

9,7

Dimora dei cesari - citta’ di castello

UbytováníDimora dei cesari - citta’ di castello. Dimora dei cesari - citta' di castello se nachází v Città di Castello. Ubytování je vzdálené 41 km od náměstí Piazza Grande a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimora dei cesari - citta’ di castello se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa Etrusca

9,7

Casa Etrusca

UbytováníCasa Etrusca. Casa Etrusca se nachází v Città di Castello, 46 km od náměstí Piazza Grande a 50 km od katedrály Perugia. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Casa Etrusca se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Villa Spazzavento

9,7

Villa Spazzavento

UbytováníVilla Spazzavento. Villa Spazzavento se nachází v Città di Castello a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Villa Spazzavento se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casetta in Centro

9,6

Casetta in Centro

Ubytování (Apartmán) Casetta in Centro. Casetta in Centro se nachází v Città di Castello v regionu Umbria a nabízí zahradu. 40 km od Arezza. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casetta in Centro se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

sanventura

9,6

sanventura

Ubytování (Bed and breakfast) sanventura. Sanventura se nachází v Città di Castello a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování sanventura se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Le Déjà Vue

9,5

Le Déjà Vue

Ubytování (Apartmán) Le Déjà Vue. Le Déjà Vue se nachází v Città di Castello a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí výhled do zahrady a stojí 46 km od Cortony. Ubytování Le Déjà Vue se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa Dinda

9,5

Casa Dinda

UbytováníCasa Dinda. Casa Dinda nabízí ubytování s výhledem na bazén, sezónním venkovním bazénem a balkonem, asi 45 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Casa Dinda se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Talacchio

9,4

Talacchio

UbytováníTalacchio. Talacchio se nachází v Città di Castello a nabízí bazén, zahradu, terasu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Talacchio se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Agriturismo la Tana

9,4

Agriturismo la Tana

Ubytování (Farma) Agriturismo la Tana. Agriturismo la Tana se nachází v Città di Castello, 49 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol,... Ubytování Agriturismo la Tana se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

[Casa Gisa]Splendida terrazza nel cuore del centro

9,4

[Casa Gisa]Splendida terrazza nel cuore del centro

Ubytování[Casa Gisa]Splendida terrazza nel cuore del centro. [Casa Gisa]Splendida terrazza nel cuore del centro se nachází v Città di Castello v Umbrii a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování [Casa Gisa]Splendida terrazza nel cuore del centro se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

La casa nella Piazzetta

9,3

La casa nella Piazzetta

Ubytování (Apartmán) La casa nella Piazzetta. La casa nella Piazzetta se nachází v Città di Castello. 44 km od Urbina. Ubytování La casa nella Piazzetta se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Appartamenti Valdipetrina B&B

9,3

Appartamenti Valdipetrina B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Appartamenti Valdipetrina B&B. Appartamenti Valdipetrina B&B se nachází na venkově, 8 km od Città di Castello, a nabízí venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Valdipetrina B&B se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Comfy Farmhouse with Swimming Pool Terrace Garden BBQ

9,3

Comfy Farmhouse with Swimming Pool Terrace Garden BBQ

Ubytování (Prázdninový dům) Comfy Farmhouse with Swimming Pool Terrace Garden BBQ. Comfy Farmhouse with Swimming Pool Terrace Garden BBQ se nachází v San Secondu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Cortony je to 40 km. Ubytování Comfy Farmhouse with Swimming Pool Terrace Garden BBQ se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Al Sasso

9,3

Al Sasso

Ubytování (Chata) Al Sasso. Ubytování v soukromí Città di Castello se nachází v obci Città di Castello. Ubytování Al Sasso se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

A casa di Rita

9,2

A casa di Rita

UbytováníA casa di Rita. A casa di Rita se nachází v Città di Castello. Ubytování se nachází 40 km od náměstí Piazza Grande a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má balkon a 2... Ubytování A casa di Rita se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Scenic Apartment in Dalmatia with Lovely Garden

9,2

Scenic Apartment in Dalmatia with Lovely Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Scenic Apartment in Dalmatia with Lovely Garden. Spacious Farmhouse in Citta di Castello with Pool se nachází v San Secondo a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Cortony je to 40 km. Ubytování Scenic Apartment in Dalmatia with Lovely Garden se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Palazzo Cordoni

9,2

Palazzo Cordoni

Ubytování (Apartmán) Palazzo Cordoni. Palazzo Cordoni se nachází v Città di Castello a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Urbina. Ubytování Palazzo Cordoni se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Molenda B&B

9,2

Molenda B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Molenda B&B. Molenda B&B se nachází v relaxační části obklopené velkou zahradou. Ubytování je vzdálené 30 minut jízdy od Arezza a 50 minut jízdy od Perugie. Ubytování Molenda B&B se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa Baldo - Townhouse in the historic center

9,2

Casa Baldo - Townhouse in the historic center

Ubytování (Apartmány) Casa Baldo - Townhouse in the historic center. Casa Baldo - Townhouse in the historical center se nachází v Città di Castello. 44 km od Urbina. Ubytování Casa Baldo - Townhouse in the historic center se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Vien mequé

9,2

Vien mequé

UbytováníVien mequé. Vien mequé nabízí ubytování v Città di Castello, 40 km od náměstí Piazza Grande. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Vien mequé se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Villa Cavaienti Città di Castello Umbria Agriturismo nel verde

9,2

Villa Cavaienti Città di Castello Umbria Agriturismo nel verde

UbytováníVilla Cavaienti Città di Castello Umbria Agriturismo nel verde. Villa Cavaienti Città di Castello Agriturismo nel verde se nachází v Città di Castello v Umbrii a nabízí terasu. Ubytování Villa Cavaienti Città di Castello Umbria Agriturismo nel verde se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Monterosello

9,1

Agriturismo Monterosello

Ubytování (Farma) Agriturismo Monterosello. Agriturismo Monterosello se nachází na klidném místě na umbrijském venkově, pouhých 10 km od Città di Castello, a nabízí 2 farmy v zelených kopcích... Ubytování Agriturismo Monterosello se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa Molino dei Lunghi

9,1

Casa Molino dei Lunghi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Molino dei Lunghi. Casa Molino dei Lunghi se nachází v Città di Castello a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. 28 km od Arezza. Ubytování Casa Molino dei Lunghi se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

La Rosa

9,1

La Rosa

Ubytování (Prázdninové domy) La Rosa. La Rosa se nachází v Città di Castello v Umbrii, 36 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování La Rosa se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Villa Balducci

9

Villa Balducci

Ubytování (Vila) Villa Balducci. Villa Balducci se nachází v Città di Castello v Umbrii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Villa Balducci se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Scenic apartment in Città di Castello with shared pool

9

Scenic apartment in Città di Castello with shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) Scenic apartment in Città di Castello with shared pool. Scenic apartment in Città di Castello se nachází v Città di Castello, pouhých 32 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování se sdíleným bazénem,... Ubytování Scenic apartment in Città di Castello with shared pool se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa Anna

9

Villa Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anna. Prázdninový dům Villa Anna se nachází ve městě Casella a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 43 km od Assisi. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa Pasqui 1914 e Limonaia

9

Villa Pasqui 1914 e Limonaia

UbytováníVilla Pasqui 1914 e Limonaia. Ubytování se nachází v obci Città di Castello, 43 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Villa Pasqui 1914 e Limonaia se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa di Silvia

9

Casa di Silvia

Ubytování (Apartmán) Casa di Silvia. Casa di Silvia se nachází v Città di Castello v Umbrii a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 44 km od Urbina. Ubytování Casa di Silvia se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Residenza Antica Canonica

8,9

Residenza Antica Canonica

Ubytování (Aparthotel) Residenza Antica Canonica. Residenza Antica Canonica se nachází v budově z 15. století v historickém centru Città di Castello, hned vedle katedrály. Ubytování Residenza Antica Canonica se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

La Rosa

8,9

La Rosa

Ubytování (Penzion) La Rosa. La Rosa se nachází v Città di Castello a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén, zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování La Rosa se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

A du passi Affittacamere

8,8

A du passi Affittacamere

Ubytování (Penzion) A du passi Affittacamere. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. A du passi Affittacamere se nachází v Città di Castello, 40 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování A du passi Affittacamere se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Il Borghetto di Pedana

8,8

Il Borghetto di Pedana

Ubytování (Venkovský dům) Il Borghetto di Pedana. Tento umbrijský statek z 18. století se nachází uprostřed přírody v malé středověké vesnici, 12 km od Città di Castello. Ubytování Il Borghetto di Pedana se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Hotel Tiferno

8,8

Hotel Tiferno

Ubytování (Hotel) Hotel Tiferno. Historický 4hvězdičkový hotel Tiferno v centru Città di Castello je situován v bývalé budově kláštera ze 17. století. Ubytování Hotel Tiferno se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Il nido BandB

8,7

Il nido BandB

Ubytování (Bed and breakfast) Il nido BandB. Il nido BandB se nachází v Città di Castello v Umbrii a nabízí balkon. 46 km od Gubbia. Tento bed and breakfast má TV. Ubytování Il nido BandB se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Villa Paradiso Esotico

8,7

Agriturismo Villa Paradiso Esotico

Ubytování (Farma) Agriturismo Villa Paradiso Esotico. Ubytování Città di Castello se nachází v Città di Castello. Ubytování Agriturismo Villa Paradiso Esotico se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Borgo Di Celle

8,7

Borgo Di Celle

Ubytování (Hotel) Borgo Di Celle. Borgo di Celle se nachází ve fascinující zcela zrenovované středověké vesničce. Ubytování Borgo Di Celle se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

A casa mia

8,7

A casa mia

UbytováníA casa mia. A casa mia se nachází v Città di Castello a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování A casa mia se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

CASA DI SILVIA_MONOLOCALE

8,7

CASA DI SILVIA_MONOLOCALE

UbytováníCASA DI SILVIA_MONOLOCALE. CASA DI SILVIA_MONOLOCALE se nachází v Città di Castello a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA DI SILVIA_MONOLOCALE se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Città Di Castello Rooms

8,6

Città Di Castello Rooms

Ubytování (Penzion) Città Di Castello Rooms. Città Di Castello Rooms se nachází v Città di Castello, 41 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Città Di Castello Rooms se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa La Montesca

8,6

Casa La Montesca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Montesca. Casa La Montesca se nachází v Città di Castello. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa La Montesca se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

B&B Il Sarale

8,6

B&B Il Sarale

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Sarale. B&B Il Sarale se nachází v Città di Castello, 35 km od Arezza, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Il Sarale se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Casa Alessandro

8,6

Casa Alessandro

Ubytování (Apartmán) Casa Alessandro. Casa Alessandro se nachází v Città di Castello, 42 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Casa Alessandro se nachází ve městě Città di Castello (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Città di Castello

Město Città di Castello se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Città di Castello.