Hledat

Ubytování

Ubytování město Orvieto

Ve městě Orvieto (Itálie) máme celkem 225 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Orvieto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Orvieto

La Torre del Bennicelli Exclusive

10

La Torre del Bennicelli Exclusive

Ubytování (Prázdninový dům) La Torre del Bennicelli Exclusive. La Torre del Bennicelli Exclusive se nachází v Orvietu, 3,9 km od katedrály Duomo Orvieto a 4 km od Torre del Moro. Ubytování La Torre del Bennicelli Exclusive se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Teatro

10

Casa Teatro

Ubytování (Apartmán) Casa Teatro. Casa Teatro nabízí ubytování v Orvietu, 300 metrů od Torre del Moro. Ubytování Casa Teatro se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Lattuada

10

Casa Lattuada

Ubytování (Apartmán) Casa Lattuada. Casa Lattuada se nachází v Orvietu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Lattuada se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Residenza Monaldeschi

10

Residenza Monaldeschi

UbytováníResidenza Monaldeschi. Residenza Monaldeschi se nachází v Orvietu, 500 metrů od katedrály Duomo Orvieto, 20 km od Civita di Bagnoregio a 41 km od parku Bomarzo - The Monster... Ubytování Residenza Monaldeschi se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casale L'Upupa

10

Casale L'Upupa

UbytováníCasale L'Upupa. Offering a garden and garden view, Casale L'Upupa is situated in Orvieto, 17 km from Duomo Orvieto and 25 km from Civita di Bagnoregio. Ubytování Casale L'Upupa se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Dag Petit Relais

10

Dag Petit Relais

UbytováníDag Petit Relais. Dag Petit Relais se nachází v Orvietu, 19 km od Civita di Bagnoregio a 41 km od Bomarza - Monster Park. Ubytování Dag Petit Relais se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Dimora delle Zitelle Sperse - Parcheggio privato

9,9

La Dimora delle Zitelle Sperse - Parcheggio privato

Ubytování (Apartmán) La Dimora delle Zitelle Sperse - Parcheggio privato. La Dimora delle Zitelle Sperse - Parcheggio privato se nachází v Orvietu, pouhých 0,6 km od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování La Dimora delle Zitelle Sperse - Parcheggio privato se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Suite della Torre del Bennicelli

9,9

La Suite della Torre del Bennicelli

Ubytování (Apartmán) La Suite della Torre del Bennicelli. La Suite della Torre del Bennicelli se nachází v Orvietu, 10 km od katedrály Duomo Orvieto a 12 km od Torre del Moro. Ubytování La Suite della Torre del Bennicelli se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Angolo delle Rose

9,9

Casa Angolo delle Rose

Ubytování (Apartmány) Casa Angolo delle Rose. Casa Angolo delle Rose se nachází 2,6 km od katedrály Duomo Orvieto a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Angolo delle Rose se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Orvieto Templari Suite

9,9

Orvieto Templari Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Orvieto Templari Suite. Orvieto Templari Suite se nachází v Orvietu. Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi a nachází se 0,5 km od katedrály Duomo Orvieto a 0,3 km od Torre... Ubytování Orvieto Templari Suite se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Rara Factory Design House

9,9

Rara Factory Design House

UbytováníRara Factory Design House. Rara Factory Design House se nachází v Orvietu a nabízí výhled na bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Rara Factory Design House se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Dolce Casa

9,9

Casa Dolce Casa

UbytováníCasa Dolce Casa. Casa Dolce Casa se nachází v Orvietu, 100 metrů od katedrály Duomo Orvieto, 22 km od Civita di Bagnoregio a 42 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování Casa Dolce Casa se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Podere La Vigna

9,9

Podere La Vigna

Ubytování (Venkovský dům) Podere La Vigna. Podere La Vigna se nachází v Orvietu, 1,7 km od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí gril a zahradu. Ubytování Podere La Vigna se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Michelangeli-Private parking

9,9

Appartamento Michelangeli-Private parking

Ubytování (Apartmán) Appartamento Michelangeli-Private parking. Affittacamere Michelangeli se nachází v Orvietu, 300 metrů od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Appartamento Michelangeli-Private parking se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Al quattro, nel centro di Orvieto

9,9

Al quattro, nel centro di Orvieto

UbytováníAl quattro, nel centro di Orvieto. Al quattro, nel centro di Orvieto se nachází v Orvietu, 500 metrů od katedrály Duomo Orvieto, 19 km od Civita di Bagnoregio a 40 km od parku Bomarzo - The... Ubytování Al quattro, nel centro di Orvieto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Dimora Pertusa

9,9

Dimora Pertusa

Ubytování (Apartmány) Dimora Pertusa. Dimora Pertusa se nachází v Orvietu, 400 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 500 metrů od Torre del Moro. Ubytování Dimora Pertusa se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Il gelsomino di Isia

9,8

Il gelsomino di Isia

Ubytování (Prázdninový dům) Il gelsomino di Isia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Il gelsomino di Isia se nachází v Orvietu, pouhých 400 metrů od katedrály Duomo Orvieto. Ubytování Il gelsomino di Isia se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Cathedral House Orvieto

9,8

Cathedral House Orvieto

UbytováníCathedral House Orvieto. Cathedral House Orvieto se nachází v Orvietu, 100 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 20 km od Civita di Bagnoregio. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Cathedral House Orvieto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Manassei

9,8

Appartamento Manassei

Ubytování (Apartmán) Appartamento Manassei. Appartamento Manassei se nachází v Orvietu, 300 metrů od katedrály. Apartmán s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a 2 ložnicemi. Ubytování Appartamento Manassei se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Il Nido Etrusco

9,8

Il Nido Etrusco

Ubytování (Apartmán) Il Nido Etrusco. Il Nido Etrusco se nachází v Orvietu, necelý 1 km od katedrály Duomo Orvieto a 19 km od Civita di Bagnoregio. Ubytování Il Nido Etrusco se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Book and Bed

9,7

Book and Bed

Ubytování (Prázdninový dům) Book and Bed. Book and Bed se nachází v Orvietu, pouhých 400 metrů od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Book and Bed se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Home in Orvieto - corso Cavour 138

9,7

Home in Orvieto - corso Cavour 138

Ubytování (Apartmán) Home in Orvieto - corso Cavour 138. Home in Orvieto - corso Cavour 138 se nachází v Orvietu, 350 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 250 metrů od Torre del Moro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Home in Orvieto - corso Cavour 138 se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

fuga dalla città

9,7

fuga dalla città

Ubytování (Prázdninový dům) fuga dalla città. fuga dalla città se nachází asi 14 km od katedrály Duomo Orvieto a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování fuga dalla città se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Alla cava Orvieto

9,7

Alla cava Orvieto

Ubytování (Apartmán) Alla cava Orvieto. Alla cava Orvieto se nachází v Orvietu, 800 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 400 metrů od Torre del Moro. Ubytování Alla cava Orvieto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

White House

9,7

White House

Ubytování (Apartmán) White House. White House se nachází v Orvietu nedaleko katedrály Duomo Orvieto. Tento apartmán se nachází v budově z 19. Ubytování White House se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa vacanze La Scala d'Oro

9,7

Casa vacanze La Scala d'Oro

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze La Scala d'Oro. Ubytování se nachází v Orvietu, 500 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 400 metrů od Torre del Moro. Ubytování Casa vacanze La Scala d'Oro se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Loft Orvieto Centro Storico Free Wi-Fi e Netflix vicino Pozzo della Cava "Carvajal Rooms"

9,7

Loft Orvieto Centro Storico Free Wi-Fi e Netflix vicino Pozzo della Cava "Carvajal Rooms"

Ubytování (Apartmány) Loft Orvieto Centro Storico Free Wi-Fi e Netflix vicino Pozzo della Cava "Carvajal Rooms". Loft Orvieto Centro Storico se nachází v Orvietu, 19 km od Civita di Bagnoregio a 40 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování Loft Orvieto Centro Storico Free Wi-Fi e Netflix vicino Pozzo della Cava "Carvajal Rooms" se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

The Place

9,7

The Place

UbytováníThe Place. The Place se nachází v Orvietu, 20 km od Civita di Bagnoregio, 41 km od Bomarza - Monster Park a 47 km od Villa Lante. Ubytování The Place se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Domus Festina Lente

9,6

Domus Festina Lente

Ubytování (Apartmán) Domus Festina Lente. Domus Festina Lente se nachází v Orvietu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. K dispozici je soukromé parkoviště. Ubytování Domus Festina Lente se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Cava dei Sogni

9,6

La Cava dei Sogni

Ubytování (Apartmán) La Cava dei Sogni. La Cava dei Sogni se nachází v Orvietu, 700 metrů od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Cava dei Sogni se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

...all'Archetto di Sant'Andrea......pieno centro

9,6

...all'Archetto di Sant'Andrea......pieno centro

Ubytování...all'Archetto di Sant'Andrea......pieno centro. Ubytování se nachází v Orvietu, 550 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 250 metrů od Torre del Moro, ...all'Archetto ve Sant'Andrea...... Ubytování ...all'Archetto di Sant'Andrea......pieno centro se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Poggio delle Ginestre

9,6

Poggio delle Ginestre

UbytováníPoggio delle Ginestre. Poggio delle Ginestre has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Orvieto, 11 km from Duomo Orvieto. Ubytování Poggio delle Ginestre se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Home in Orvieto - Corso Cavour

9,6

Home in Orvieto - Corso Cavour

Ubytování (Apartmán) Home in Orvieto - Corso Cavour. Il Palazzaccio Palazzo della Greca Alberi se nachází v historickém centru Orvieta, přímo před divadlem Mancinelli. Ubytování Home in Orvieto - Corso Cavour se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

CASA ARMIDA

9,6

CASA ARMIDA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ARMIDA. CASA ARMIDA se nachází v Orvietu, 11 km od katedrály Duomo Orvieto a Torre del Moro. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování CASA ARMIDA se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Porta Maggiore

9,6

Appartamento Porta Maggiore

Ubytování (Apartmán) Appartamento Porta Maggiore. Appartamento Porta Maggiore se nachází v Orvietu, v blízkosti katedrály Duomo Orvieto a 500 metrů od Torre del Moro. Ubytování Appartamento Porta Maggiore se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Luna Sopra Orvieto

9,6

La Luna Sopra Orvieto

Ubytování (Penzion) La Luna Sopra Orvieto. La Luna Sopra Orvieto se nachází v Orvietu, 500 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 20 km od Civita di Bagnoregio. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování La Luna Sopra Orvieto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Nel cuore di Orvieto

9,6

Nel cuore di Orvieto

Ubytování (Apartmán) Nel cuore di Orvieto. Nel cuore di Orvieto se nachází v Orvietu, 800 metrů od katedrály Duomo Orvieto, 19 km od Civita di Bagnoregio a 40 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování Nel cuore di Orvieto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Antichi Casali di Charme

9,6

Antichi Casali di Charme

Ubytování (Rezort) Antichi Casali di Charme. Antichi Casali di Charme se nachází v Orvietu, 3,3 km od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Antichi Casali di Charme se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Palazzo Urbani

9,6

Palazzo Urbani

Ubytování (Apartmán) Palazzo Urbani. Palazzo Urbani se nachází v Orvietu, jen pár kroků od katedrály Duomo Orvieto a 200 metrů od Torre del Moro. Ubytování Palazzo Urbani se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Mary

9,6

Casa Vacanze Mary

UbytováníCasa Vacanze Mary. Casa Vacanze Mary se nachází v Orvietu, pouhých 20 km od Civita di Bagnoregio a 42 km od Bomarzo - Monster Park. Ubytování Casa Vacanze Mary se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Stanza Con Bagno Privato Orvieto Centro Storico, Aria Condizionata NETFLIX Vicino al Pozzo della Cava "Carvajal Rooms"

9,5

Stanza Con Bagno Privato Orvieto Centro Storico, Aria Condizionata NETFLIX Vicino al Pozzo della Cava "Carvajal Rooms"

Ubytování (Penzion) Stanza Con Bagno Privato Orvieto Centro Storico, Aria Condizionata NETFLIX Vicino al Pozzo della Cava "Carvajal Rooms". Stanza Con Bagno Privato Orvieto Centro Storico, Aria Condizionata NETFLIX Vicino al Pozzo della Cava "Carvajal Rooms" se nachází v Orvietu, 800 metrů od... Ubytování Stanza Con Bagno Privato Orvieto Centro Storico, Aria Condizionata NETFLIX Vicino al Pozzo della Cava "Carvajal Rooms" se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La loggetta di San Giovenale

9,5

La loggetta di San Giovenale

Ubytování (Prázdninový dům) La loggetta di San Giovenale. La loggetta di San Giovenale se nachází asi 1,6 km od katedrály Duomo Orvieto a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La loggetta di San Giovenale se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casetta Simoncelli

9,5

Casetta Simoncelli

Ubytování (Apartmán) Casetta Simoncelli. Casetta Simoncelli se nachází v Orvietu, 1,7 km od katedrály Duomo Orvieto a 3,2 km od Torre del Moro. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casetta Simoncelli se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

La Casa Bianca with a view and park included

9,5

La Casa Bianca with a view and park included

Ubytování (Apartmán) La Casa Bianca with a view and park included. La Casa Bianca with a view and park included se nachází v Orvietu, 600 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 450 metrů od Torre del Moro. Ubytování La Casa Bianca with a view and park included se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Al 31

9,5

Al 31

UbytováníAl 31. Al 31 se nachází v Orvietu, 500 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 21 km od Civita di Bagnoregio. Ubytování Al 31 se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Sogno

9,5

Casa Sogno

Ubytování (Apartmán) Casa Sogno. Casa Sogno se nachází v Orvietu, 400 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 200 metrů od Torre del Moro. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Sogno se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Elena's

9,5

Elena's

UbytováníElena's. Elena's se nachází v Orvietu, 200 metrů od katedrály Duomo Orvieto, 20 km od Civita di Bagnoregio a 42 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování Elena's se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Casa Buditto

9,5

Casa Buditto

UbytováníCasa Buditto. Casa Buditto se nachází 300 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 20 km od Civita di Bagnoregio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Tento apartmán má balkon. Ubytování Casa Buditto se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

RESIDENZA DUOMO

9,4

RESIDENZA DUOMO

Ubytování (Bed and breakfast) RESIDENZA DUOMO. RESIDENZA DUOMO se nachází v Orvietu, jen pár kroků od katedrály Duomo Orvieto, 22 km od Civita di Bagnoregio a 42 km od parku Bomarzo - The Monster Park. Ubytování RESIDENZA DUOMO se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Appartamento San Domenico

9,4

Appartamento San Domenico

Ubytování (Apartmán) Appartamento San Domenico. Appartamento San Domenico se nachází v Orvietu, 400 metrů od katedrály Duomo Orvieto, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento San Domenico se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

A casa di Luciana

9,4

A casa di Luciana

Ubytování (Apartmán) A casa di Luciana. A casa di Luciana se nachází v Orvietu, 300 metrů od katedrály Duomo Orvieto a 5 minut chůze od Torre del Moro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování A casa di Luciana se nachází ve městě Orvieto (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Orvieto

Město Orvieto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 225 hotelů a ubytování ve městě Orvieto.