Hledat

Ubytování

Ubytování město Magione

Ve městě Magione (Itálie) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Magione

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Magione

Casa val di Rigo

10

Casa val di Rigo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa val di Rigo. Casa val di Rigo se nachází v Magione, 27 km od kostela San Severo - Perugia a 42 km od vlakového nádraží Assisi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Casa val di Rigo se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Villa Graziella

10

Villa Graziella

Ubytování (Apartmány) Villa Graziella. Villa Graziella se nachází v obci Magione a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Graziella se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

I Pini House

9,9

I Pini House

Ubytování (Prázdninový dům) I Pini House. I Pini House se nachází v Magione, 22 km od katedrály a kostela San Severo - Perugia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování I Pini House se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Michela's Flat Magione

9,7

Michela's Flat Magione

Ubytování (Apartmán) Michela's Flat Magione. Michela's Flat Magione se nachází v Magione, 2,9 km od Magione Motorspeedway. Ubytování Michela's Flat Magione se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Villa Irene B&B

9,6

Villa Irene B&B

UbytováníVilla Irene B&B. Villa Irene je elegantní penzion situovaný 5 km od břehu jezera Trasimeno. Nabízí klimatizované pokoje zařízené ve starožitném stylu. Ubytování Villa Irene B&B se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Podere Paradiso

9,6

Podere Paradiso

Ubytování (Farma) Podere Paradiso. Podere Paradiso se nachází v Magione a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Podere Paradiso se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Villa Profumo di Salvia

9,5

Villa Profumo di Salvia

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Profumo di Salvia. Villa Profumo di Salvia se nachází v Magione v regionu Umbria a nabízí zahradu. Ubytování Villa Profumo di Salvia se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Appartamento "IL GAMBERO"

9,5

Appartamento "IL GAMBERO"

Ubytování (Apartmán) Appartamento "IL GAMBERO". Appartamento "IL GAMBERO" se nachází v Magione, 1,9 km od Magione Motorspeedway, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Appartamento "IL GAMBERO" se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Villa Marghi

9,5

Villa Marghi

UbytováníVilla Marghi. Villa Marghi se nachází v Magione, 26 km od katedrály Perugia a kostela San Severo v Perugii. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na město. Ubytování Villa Marghi se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Monolocale Azzurra

9,4

Monolocale Azzurra

Ubytování (Apartmán) Monolocale Azzurra. Monolocale Azzurra se nachází v Magione, pouhých 21 km od katedrály Perugia, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Monolocale Azzurra se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Appartamenti La Rosetta

9,4

Appartamenti La Rosetta

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti La Rosetta. Appartamenti La Rosetta se nachází na březích jezera Trasimeno a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovním bazénem a velkou zahradou v... Ubytování Appartamenti La Rosetta se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Palazzo Nicolai

9,4

Palazzo Nicolai

Ubytování (Apartmán) Palazzo Nicolai. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v historické budově v centru města Magione a nabízí výhled na nedaleký kostel a zvonici. Ubytování Palazzo Nicolai se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Folaga del Trasimeno

9,3

La Folaga del Trasimeno

Ubytování (Prázdninové domy) La Folaga del Trasimeno. Casa Vacanze La Folaga sídlí v historické kamenné budově z 18. století na břehu jezera Trasimeno. Ubytování La Folaga del Trasimeno se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Appartamento I Molini

9,2

Appartamento I Molini

Ubytování (Apartmán) Appartamento I Molini. Appartamento I Molini se nachází v Magione. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na dálnici Magione je to 5 km. Ubytování Appartamento I Molini se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

The Vegan Cypress

9,2

The Vegan Cypress

Ubytování (Apartmány) The Vegan Cypress. The Vegan Cypress se nachází v Magione a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatnou půjčovnu kol, zahradu a terasu. Ubytování The Vegan Cypress se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Le Terre Di Isa

9,1

Le Terre Di Isa

Ubytování (Farma) Le Terre Di Isa. Le Terre di Isa se nachází v blízkosti jezera Trasimeno a 22 km západně od Perugie. Tento statek z 18. Ubytování Le Terre Di Isa se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

The Boathouse, at the lake

9

The Boathouse, at the lake

UbytováníThe Boathouse, at the lake. The Boathouse, at the lake nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 26 km od katedrály Perugia. Ubytování The Boathouse, at the lake se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Fonte Di Montebuono

8,9

La Fonte Di Montebuono

Ubytování (Prázdninové domy) La Fonte Di Montebuono. La Fonte Di Montebuono se nachází v Magione a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Fonte Di Montebuono se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Casa Corsetti - Locanda e Ristorante

8,9

Casa Corsetti - Locanda e Ristorante

UbytováníCasa Corsetti - Locanda e Ristorante. Casa Corsetti - Locanda e Ristorante se nachází 21 km od katedrály v Perugii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Corsetti - Locanda e Ristorante se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Chalet sul Trasimeno

8,7

Chalet sul Trasimeno

UbytováníChalet sul Trasimeno. Chalet sul Trasimeno se nachází v Sant Arcangelo, 32 km od kostela San Severo - Perugia a 47 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Chalet sul Trasimeno se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Antico Giuncheto

8,7

Antico Giuncheto

Ubytování (Farma) Antico Giuncheto. Antico Giuncheto se nachází v Magione v regionu Umbria, 8 km od Magione Motorspeedway. Ubytování Antico Giuncheto se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

EcoResort Il Cantico della Natura

8,6

EcoResort Il Cantico della Natura

Ubytování (Venkovský dům) EcoResort Il Cantico della Natura. Tento krásný kamenný dům ze 16. století se nachází v umbrijských kopcích a má krásný výhled na jezero Trasimeno. Je ideálním místem pro relaxační... Ubytování EcoResort Il Cantico della Natura se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Tavernetta vicino Lago Trasimeno

8,6

Tavernetta vicino Lago Trasimeno

Ubytování (Penzion) Tavernetta vicino Lago Trasimeno. Tavernetta vicino Lago Trasimeno se nachází v Magione, 4,1 km od Magione Motorspeedway, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tavernetta vicino Lago Trasimeno se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Azienda Agrituristica I Tre Casali

8,6

Azienda Agrituristica I Tre Casali

Ubytování (Aparthotel) Azienda Agrituristica I Tre Casali. Azienda Agrituristica I Tre Casali je součástí statku vyrábějícího olivový olej. Nabízí apartmány v rustikálním stylu na umbrijském venkově. Ubytování Azienda Agrituristica I Tre Casali se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Dimora Fra' Giovanni B&B Relais

8,5

Dimora Fra' Giovanni B&B Relais

Ubytování (Bed and breakfast) Dimora Fra' Giovanni B&B Relais. Dimora Fra' Giovanni B&B Relais se nachází v historické budově z 18. Ubytování Dimora Fra' Giovanni B&B Relais se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Luce

8,5

Luce

Ubytování (Penzion) Luce. Luce se nachází v Magione, 2,7 km od Magione Motorspeedway. Nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Ubytování Luce se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Rocca Residence

8,5

La Rocca Residence

Ubytování (Aparthotel) La Rocca Residence. La Rocca Residence se nachází ve městě Magione, 1,5 km od jezera Trasimeno a pláže Zocco, a nabízí venkovní i krytý bazén. Ubytování La Rocca Residence se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Dirindello House Trasimeno

8,4

Dirindello House Trasimeno

Ubytování (Apartmány) Dirindello House Trasimeno. Dirindello House Trasimeno se nachází v Magione, 26 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Dirindello House Trasimeno se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

podere collesanto

8,3

podere collesanto

Ubytovánípodere collesanto. Penzion podere collesanto se nachází v obci Magione, pouhých 20 km od katedrály v Perugii, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge... Ubytování podere collesanto se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Hotel Torricella

8,3

Hotel Torricella

UbytováníHotel Torricella. Hotel Torricella se nachází v Magione, 7 km od Magione Motorspeedway. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Hotel Torricella se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Residence Vecchio Granaio

8,2

Residence Vecchio Granaio

Ubytování (Venkovský dům) Residence Vecchio Granaio. Vecchio Granaio sídlí ve zrekonstruovaném starém statku, jen pár kilometrů od Perugie a jezera Trasimeno. Ubytování Residence Vecchio Granaio se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Dimora sul Trasimeno

8,2

La Dimora sul Trasimeno

UbytováníLa Dimora sul Trasimeno. La Dimora sul Trasimeno se nachází v Magione, 24 km od katedrály Perugia, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Dimora sul Trasimeno se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Appartamento Lungolago San Feliciano

8

Appartamento Lungolago San Feliciano

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lungolago San Feliciano. Appartamento Lungolago San Feliciano se nachází v Magione v regionu Umbria a nabízí zahradu. Ubytování Appartamento Lungolago San Feliciano se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Una Terrazza sul Lago Trasimeno

8

Una Terrazza sul Lago Trasimeno

Ubytování (Prázdninový dům) Una Terrazza sul Lago Trasimeno. Una Terrazza sul Lago Trasimeno se nachází asi 12 km od Magione Motorspeedway a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, grilem a balkonem. Ubytování Una Terrazza sul Lago Trasimeno se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Hotel Le Tre Isole

7,9

Hotel Le Tre Isole

Ubytování (Hotel) Hotel Le Tre Isole. Hotel Le Tre Isole se nachází pouhých 300 metrů od břehu jezera Trasimeno a nabízí pokoje a apartmány obklopené olivovými háji. Ubytování Hotel Le Tre Isole se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Borgo Spagnoli

7,8

Agriturismo Borgo Spagnoli

Ubytování (Farma) Agriturismo Borgo Spagnoli. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají posezení vhodné k relaxaci po náročném dni. Některé pokoje mají výhled do... Ubytování Agriturismo Borgo Spagnoli se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Casa Di Campagna

7,8

La Casa Di Campagna

Ubytování (Farma) La Casa Di Campagna. Ráno se probuďte se zpěvem ptáků a pozdravem lehkého vánku, který hladí pole kolem La Casa Di Campagna. Ubytování La Casa Di Campagna se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Bungalow Mobilehome CAMPING EDEN PARK

7,7

Bungalow Mobilehome CAMPING EDEN PARK

Ubytování (Kemp) Bungalow Mobilehome CAMPING EDEN PARK. Bungalow Mobilehome CAMPING EDEN Park se nachází v Magione a nabízí výhled na jezero, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a... Ubytování Bungalow Mobilehome CAMPING EDEN PARK se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Hotel Cantalodole

7,5

Hotel Cantalodole

Ubytování (Hotel) Hotel Cantalodole. Hotel Cantalodole se nachází v Magione, 2,6 km od Magione Motorspeedway. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Cantalodole se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Casetta Dei Cedri

7,2

La Casetta Dei Cedri

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta Dei Cedri. La Casetta Dei Cedri se nachází 5 km od břehu jezera Trasimeno a nabízí bezplatné Wi-Fi a klasicky zařízené pokoje s balkonem. Ubytování La Casetta Dei Cedri se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Monte Del Lago

4

Monte Del Lago

Ubytování (Vila) Monte Del Lago. Monte Del Lago se nachází v Magione a nabízí venkovní bazén. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi. Ubytování Monte Del Lago se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Casa Cantina

Casa Cantina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cantina. Casa Cantina se nachází v Magione, 25 km od kostela San Severo - Perugia, 40 km od vlakového nádraží Assisi a 21 km od vlakového nádraží Perugia. Ubytování Casa Cantina se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Villa dei Cipressi, uncontaminated nature next to Lake Trasimeno

Villa dei Cipressi, uncontaminated nature next to Lake Trasimeno

Ubytování (Vila) Villa dei Cipressi, uncontaminated nature next to Lake Trasimeno. Villa dei Cipressi, non-ntaminated nature next to Lake Trasimeno nabízí ubytování v Magione, 11 km od Magione Motorspeedway. Ubytování Villa dei Cipressi, uncontaminated nature next to Lake Trasimeno se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa Prima Luce by Interhome

Villa Prima Luce by Interhome

UbytováníVilla Prima Luce by Interhome. Locazione Turistica Prima Luce se nachází v Magione, 25 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Villa Prima Luce by Interhome se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Beautiful apartment in Magione with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Magione with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Magione with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Beautiful apartment in Magione with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází v Magione, jen 1,5 km od Magione Motorspeedway. Ubytování Beautiful apartment in Magione with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Provincial Villa in Magione Italy with Private Pool

Provincial Villa in Magione Italy with Private Pool

Ubytování (Vila) Provincial Villa in Magione Italy with Private Pool. Provincial Villa in Magione Italy with Private Pool se nachází v Magione a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Provincial Villa in Magione Italy with Private Pool se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Quaint Holiday Home in Magione with Garden

Quaint Holiday Home in Magione with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Magione with Garden. Quaint Holiday Home in Magione with Garden se nachází v Magione, 27 km od katedrály v Perugii, 27 km od kostela San Severo - Perugia a 42 km od vlakového... Ubytování Quaint Holiday Home in Magione with Garden se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

La Folaga - Il Cavijjne

La Folaga - Il Cavijjne

UbytováníLa Folaga - Il Cavijjne. La Folaga - Il Cavijjne se nachází v Magione v Umbrii a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování La Folaga - Il Cavijjne se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Rustic detached holiday home with spacious garden and lots of privacy

Rustic detached holiday home with spacious garden and lots of privacy

Ubytování (Prázdninový dům) Rustic detached holiday home with spacious garden and lots of privacy. Rustikální samostatně stojící prázdninový dům s prostornou zahradou a spoustou soukromí se nachází v Magione, 25 km od katedrály Perugia, 25 km od kostela... Ubytování Rustic detached holiday home with spacious garden and lots of privacy se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa La Colognola

Villa La Colognola

UbytováníVilla La Colognola. Villa La Colognola se nachází v Magione, 25 km od katedrály Perugia, kostela San Severo - Perugia a 40 km od vlakového nádraží Assisi. Ubytování Villa La Colognola se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Il Molino - Casale Il Picchio

Il Molino - Casale Il Picchio

Ubytování (Prázdninový dům) Il Molino - Casale Il Picchio. Il Molino - Casale Il Picchio se nachází v Magione, 25 km od kostela San Severo - Perugia, 40 km od vlakového nádraží Assisi a 21 km od vlakového nádraží... Ubytování Il Molino - Casale Il Picchio se nachází ve městě Magione (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Magione

Město Magione se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Magione.