Hledat

Ubytování

Ubytování město Tuoro sul Trasimeno

Ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie) máme celkem 82 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tuoro sul Trasimeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tuoro sul Trasimeno

Casa vacanze Tuoro

10

Casa vacanze Tuoro

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Tuoro. Casa vacanze Tuoro se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu a terasu. 43 km od Chianciano Terme. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Tuoro se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

L'oasi delle volpi

10

L'oasi delle volpi

UbytováníL'oasi delle volpi. L'oasi delle volpi nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 39 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování L'oasi delle volpi se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Antiche Pietre 10

10

Antiche Pietre 10

Ubytování (Vila) Antiche Pietre 10. Antiche Pietre 10 se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Antiche Pietre 10 se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La casa di Justyna

9,8

La casa di Justyna

UbytováníLa casa di Justyna. La casa di Justyna se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 37 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia, a nabízí výhled na jezero. Ubytování La casa di Justyna se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Le Coccole Del Trasimeno

9,8

Le Coccole Del Trasimeno

Ubytování (Venkovský dům) Le Coccole Del Trasimeno. Le Coccole Del Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a výhled na jezero. Ubytování Le Coccole Del Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

casa intera giardino e piscina

9,7

casa intera giardino e piscina

Ubytování (Prázdninový dům) casa intera giardino e piscina. casa intera giardino e piscina se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 33 km od Arezza. Ubytování casa intera giardino e piscina se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Villa Perugini

9,7

Villa Perugini

Ubytování (Venkovský dům) Villa Perugini. Villa Perugini se nachází na hranici mezi Toskánskem a Umbrií a je obklopena zahradou o rozloze 4000 m2 s venkovním bazénem a sluneční terasou. Ubytování Villa Perugini se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa Tuoro

9,7

Casa Tuoro

UbytováníCasa Tuoro. Casa Tuoro se nachází ve městě Furnolo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tuoro se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie).

Agriturismo L'Accolta

9,5

Agriturismo L'Accolta

Ubytování (Apartmány) Agriturismo L'Accolta. Agriturismo L'Accolta se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 33 km od Arezza, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo L'Accolta se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Di Colle In Colle - Country House with Private Pool

9,5

Di Colle In Colle - Country House with Private Pool

UbytováníDi Colle In Colle - Country House with Private Pool. Di Colle nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Di Colle In Colle - Country House with Private Pool se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa di Franz

9,5

Casa di Franz

Ubytování (Apartmány) Casa di Franz. Casa di Franz se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 37 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování Casa di Franz se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Il Porto

9,5

Il Porto

Ubytování (Aparthotel) Il Porto. Il Porto se nachází v klidné oblasti obklopené olivovníky a vinicemi, necelé 2 km od břehů jezera Trasimeno. Ubytování Il Porto se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

I Sogni di Velia

9,4

I Sogni di Velia

Ubytování (Prázdninový dům) I Sogni di Velia. I Sogni di Velia se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování I Sogni di Velia se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La terrazza

9,3

La terrazza

UbytováníLa terrazza. La terrazza nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a kávovarem, asi 36 km od katedrály Perugia. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La terrazza se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Il Paradiso

9,3

Il Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Il Paradiso. Il Paradiso se nachází na klidném místě, 2 km od centra Tuoro sul Trasimeno. Nabízí venkovní bazén a gril. Ubytování Il Paradiso se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Annibale

9,3

Agriturismo Annibale

Ubytování (Farma) Agriturismo Annibale. Agriturismo Annibale se nachází na umbrijském venkově, 5 km od břehu jezera Trasimeno. Ubytování Agriturismo Annibale se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Borgo Sanguineto

9,3

Borgo Sanguineto

Ubytování (Apartmány) Borgo Sanguineto. Borgo Sanguineto se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 31 km od Arezza. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Borgo Sanguineto se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Villa Biba

9,2

Villa Biba

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Biba. Villa Biba se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí vířivku. 44 km od Chianciano Terme. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Biba se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

I Capricci Di Merion - Resort & Spa

9,1

I Capricci Di Merion - Resort & Spa

Ubytování (Farma) I Capricci Di Merion - Resort & Spa. Located 2 km from Lake Trasimeno, I Capricci Di Merion is an Art Nouveau building in the Umbrian countryside. Ubytování I Capricci Di Merion - Resort & Spa se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Reginetta

9,1

La Reginetta

Ubytování (Apartmán) La Reginetta. La Reginetta se nachází v Tuoro sul Trasimeno. 43 km od Chianciano Terme. Ubytování La Reginetta se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Poventa

9,1

La Poventa

Ubytování (Prázdninový dům) La Poventa. Samostatně stojící prázdninový dům La Poventa se nachází v historickém centru města Tuoro sul Trasimeno v regionu Umbrie, 47 km od Assisi. Ubytování La Poventa se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Casa Marconi

9,1

Casa Marconi

Ubytování (Apartmán) Casa Marconi. Casa Marconi se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 32 km od Arezza. Ubytování Casa Marconi se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Loggina

9,1

La Loggina

Ubytování (Prázdninový dům) La Loggina. La Loggina nabízí oplocenou zahradu s venkovním bazénem a grilem, dům s možností vlastního stravování v Tuoro sul Trasimeno. Ubytování La Loggina se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Fattoria del Rio di Sopra - Agriturismo Baldeschi

9,1

La Fattoria del Rio di Sopra - Agriturismo Baldeschi

Ubytování (Farma) La Fattoria del Rio di Sopra - Agriturismo Baldeschi. La Fattoria del Rio di Sopra - Agriturismo Baldeschi se nachází na břehu jezera Trasimeno a pochází z 18. století. Ubytování La Fattoria del Rio di Sopra - Agriturismo Baldeschi se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Villa Giulia 10, Emma Villas

9

Villa Giulia 10, Emma Villas

UbytováníVilla Giulia 10, Emma Villas. Villa Giulia 10, Emma Villas se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 40 km od náměstí Piazza Grande a katedrály Perugia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa Giulia 10, Emma Villas se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Villa Roccaccia

9

Villa Roccaccia

Ubytování (Apartmány) Villa Roccaccia. Villa Roccaccia se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Villa Roccaccia se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Villa Giulia

9

Villa Giulia

Ubytování (Venkovský dům) Villa Giulia. Starobylý mlýn na ropu z 19. století Villa Giulia byl zrekonstruován v původním architektonickém stylu. Ubytování Villa Giulia se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Appartamento in villa d'epoca vista Lago Trasimeno

9

Appartamento in villa d'epoca vista Lago Trasimeno

UbytováníAppartamento in villa d'epoca vista Lago Trasimeno. Appartamento in villa d'epoca vista Lago Trasimeno nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 38 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování Appartamento in villa d'epoca vista Lago Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Ospitalità Perusia

8,9

Ospitalità Perusia

UbytováníOspitalità Perusia. Ospitalità Perusia nabízí rustikální apartmán a třílůžkový pokoj v malém městečku Tuoro sul Trasimento, pouhých 5 minut jízdy od břehu jezera Trasimeno. Ubytování Ospitalità Perusia se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Loggina Maxi

8,8

La Loggina Maxi

Ubytování (Apartmán) La Loggina Maxi. La Loggina Maxi nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Tuoro sul Trasimeno, 46 km od Assisi. Ubytování La Loggina Maxi se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

B&B Villa Sensi

8,7

B&B Villa Sensi

Ubytování (Venkovský dům) B&B Villa Sensi. B&B Villa Sensi se nachází 4,5 km od Tuoro sul Trasimeno a nabízí upravené zahrady s bazénem a úchvatným výhledem na jezero Trasimeno. Ubytování B&B Villa Sensi se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Conchiglia del Lago

8,7

La Conchiglia del Lago

Ubytování (Prázdninový dům) La Conchiglia del Lago. La Conchiglia del Lago se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování La Conchiglia del Lago se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Oscar

8,6

Appartamento Oscar

Ubytování (Apartmán) Appartamento Oscar. Appartamento Oscar se nachází asi 37 km od kostela San Severo v Perugii a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Appartamento Oscar se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Coccinella

8,5

Appartamento Coccinella

Ubytování (Apartmán) Appartamento Coccinella. Appartamento Coccinella se nachází v Tuoro sul Trasimeno. 46 km od Chianciano Terme. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Coccinella se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

La Casa Colonica

8,5

La Casa Colonica

Ubytování (Farma) La Casa Colonica. La Casa Colonica nabízí apartmány s možností vlastního stravování v obci Vernazzano. K dispozici je panoramatický bazén. Ubytování La Casa Colonica se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Vacanze Magnolia e Glicine

8,5

Appartamento Vacanze Magnolia e Glicine

Ubytování (Apartmány) Appartamento Vacanze Magnolia e Glicine. Appartamento Vacanze Magnolia e Glicine se nachází v obci Tuoro sul Trasimeno v regionu Umbrie a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartamento Vacanze Magnolia e Glicine se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Al Casolare

8,3

Al Casolare

Ubytování (Farma) Al Casolare. Rodinný penzion Al Casolare se nachází ve statku z 19. století v Tuoro Sul Trasimeno, jen 1 km od jezera Trasimeno. Ubytování Al Casolare se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Victor

8,3

Appartamento Victor

Ubytování (Apartmán) Appartamento Victor. Appartamento Victor se nachází asi 37 km od kostela San Severo v Perugii a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartamento Victor se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

FIORIDILAGO

8,1

FIORIDILAGO

Ubytování (Apartmány) FIORIDILAGO. FIORIDILAGO se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 37 km od katedrály Perugia a kostela San Severo - Perugia. Ubytování FIORIDILAGO se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

casaemilia2

8,1

casaemilia2

Ubytovánícasaemilia2. casaemilia2 se nachází v obci Tuoro sul Trasimeno v regionu Umbrie a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování casaemilia2 se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

3 bedrooms villa with private pool enclosed garden and wifi at Tuoro sul Trasimeno 2 km away from the beach

8

3 bedrooms villa with private pool enclosed garden and wifi at Tuoro sul Trasimeno 2 km away from the beach

Ubytování (Vila) 3 bedrooms villa with private pool enclosed garden and wifi at Tuoro sul Trasimeno 2 km away from the beach. Vila Tuoro sul Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 2 km od pláže. Nabízí venkovní bazén, výhled na bazén, soukromou uzavřenou zahradu a Wi-Fi. Ubytování 3 bedrooms villa with private pool enclosed garden and wifi at Tuoro sul Trasimeno 2 km away from the beach se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Appartamento Pia.

8

Appartamento Pia.

Ubytování (Apartmán) Appartamento Pia.. Appartamento Pia se nachází v obci Tuoro sul Trasimeno v regionu Umbrie. Pokoj s balkonem a výhledem do zahrady. 42 km od Chianciano Terme. Ubytování Appartamento Pia. se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

8

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno. Elegantní apartmán s bazénem a posilovnou na jezeře Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno. Nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness centrum, zahradu a terasu. Ubytování Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Camping Village Punta Navaccia

7,3

Camping Village Punta Navaccia

Ubytování (Kemp) Camping Village Punta Navaccia. Camping Village Punta Navaccia se nachází na břehu jezera Trasimeno a nabízí pozemky o rozloze 70 000 m2, 2 bazény, malý přístav s 200 loděmi, fitness... Ubytování Camping Village Punta Navaccia se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

7

Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno. Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

7

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno. Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

COCO TENT

6

COCO TENT

UbytováníCOCO TENT. COCO TENT se nachází na pláži v Tuoro sul Trasimeno, 35 km od katedrály Perugia a 36 km od kostela San Severo - Perugia. Ubytování COCO TENT se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

5

Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno. Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Elegant apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Mobilhome Superior

4

Mobilhome Superior

UbytováníMobilhome Superior. Mobilhome Superior se nachází v Tuoro sul Trasimeno, 35 km od katedrály Perugia, a nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Mobilhome Superior se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Nice apartment in Tuoro sul Trasimeno with pool

3

Nice apartment in Tuoro sul Trasimeno with pool

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Tuoro sul Trasimeno with pool. Nice apartment in Tuoro sul Trasimeno with pool se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nice apartment in Tuoro sul Trasimeno with pool se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

2

Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno. Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází v Tuoro sul Trasimeno a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cozy apartment with swimming pool and gym on Lake Trasimeno se nachází ve městě Tuoro sul Trasimeno (Itálie - Umbrie).

Ubytování ve městě Tuoro sul Trasimeno

Město Tuoro sul Trasimeno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 82 hotelů a ubytování ve městě Tuoro sul Trasimeno.