Hledat

Ubytování

Sicílie

V regionu Sicílie (Itálie) máme celkem 35771 hotelů a ubytování.

Pro region Sicílie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Palermo (2993), Katánie (2114), Syrakusy (2039), Castellammare del Golfo (975), Cefalù (902), San Vito lo Capo (878), Noto (748), Trapani (740), Avola (729), Marsala (704). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Sicílie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Sicílie

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

10

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s... Ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms

10

Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Zafferana Etnea. Ubytování Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

10

Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and Ubytování se nachází u pláže v Menfi, 18 km od archeologického parku Selinunte a 1,7 km od Porto Palo. Ubytování Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Attico in pieno centro storico di Catania

10

Attico in pieno centro storico di Catania

Ubytování (Apartmán) Attico in pieno centro storico di Catania. Attico in pieno centro storico di Catania se nachází v centru Catanie, kousek od Lido Arcobaleno a Catania Piazza Duomo. Ubytování Attico in pieno centro storico di Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Alta Etnea

10

Alta Etnea

Ubytování (Apartmány) Alta Etnea. Alta Etnea se nachází v Catanii, nedaleko stadionu Stadio Angelo Massimino, amfiteátru Villa Bellini a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alta Etnea se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Apartment Rentals Sicily

10

Apartment Rentals Sicily

Ubytování (Apartmán) Apartment Rentals Sicily. Apartment Rentals Sicily se nachází asi 300 metrů od pláže Pantanello a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rentals Sicily se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

A casa da Chiara 1

10

A casa da Chiara 1

Ubytování (Apartmány) A casa da Chiara 1. A casa da Chiara 1 se nachází v Palermu, 1,4 km od katedrály, 1,9 km od Fontana Pretoria a 1 km od náměstí Piazza Castelnuovo. Ubytování A casa da Chiara 1 se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

'Casa La Zagara'

10

'Casa La Zagara'

Ubytování (Prázdninový dům) 'Casa La Zagara'. Casa La Zagara se nachází v obci Forza d'Agro a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování 'Casa La Zagara' se nachází ve městě Forza dʼAgro (Itálie - Sicílie).

**Beliving House**

10

**Beliving House**

Ubytování (Vila) **Beliving House**. Pokoj se zahradou, soukromým bazénem a výhledem do zahrady, **Beliving House** se nachází v Mandra Capreria. Ubytování **Beliving House** se nachází ve městě Mandra Capreria (Itálie - Sicílie).

29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto

10

29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto

Ubytování (Apartmán) 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto. 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto se nachází v Palermu, necelý 1 km od Fontana Pretoria a 14 minut chůze od katedrály. Ubytování 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

10

Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Menfi. Klimatizované ubytování je vzdálené 15 km od města Sciacca. Ubytování Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Attico Teatro Greco

10

Attico Teatro Greco

Ubytování (Prázdninový dům) Attico Teatro Greco. Attico Teatro Greco se nachází v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a římského divadla. Ubytování Attico Teatro Greco se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

appartamento vista mare in pieno centro

10

appartamento vista mare in pieno centro

Ubytování (Apartmány) appartamento vista mare in pieno centro. Offering a terrace and sea view, appartamento vista mare in pieno centro is situated in Capo dʼOrlando, a few steps from Capo d'Orlando beach and 1. Ubytování appartamento vista mare in pieno centro se nachází ve městě Capo dʼOrlando (Itálie - Sicílie).

Appartamento vicino al mare

10

Appartamento vicino al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento vicino al mare. Appartamento vicino al mare se nachází v obci Gioiosa Marea, pouhých 100 metrů od pláže Zappardino a 200 metrů od pláže Capo Calava, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento vicino al mare se nachází ve městě Gioiosa Marea (Itálie - Sicílie).

Appartamento White

10

Appartamento White

Ubytování (Apartmány) Appartamento White. Appartamento White se nachází v Trappetu, 550 metrů od pláže Il Casello a 1,3 km od pláže Ciammarita. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Appartamento White se nachází ve městě Trappeto (Itálie - Sicílie).

Apt. 4 C Via dei Gerani

10

Apt. 4 C Via dei Gerani

Ubytování (Apartmán) Apt. 4 C Via dei Gerani. Apt. 4 C Via dei Gerani má obývací pokoj s TV. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apt. 4 C Via dei Gerani se nachází ve městě Punta Secca (Itálie - Sicílie).

Bel panorama

10

Bel panorama

Ubytování (Apartmány) Bel panorama. Bel panorama se nachází v Leonforte, 23 km od nákupního centra Sicilia Outlet Village a 49 km od vily Romana del Casale. Ubytování Bel panorama se nachází ve městě Leonforte (Itálie - Sicílie).

Bed and Breakfast Etnalodge

10

Bed and Breakfast Etnalodge

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Etnalodge. Bed and Breakfast Etnalodge se nachází v obci Piedimonte Etneo na Sicílii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bed and Breakfast Etnalodge se nachází ve městě Piedimonte Etneo (Itálie - Sicílie).

Benvenuti Al Sud

10

Benvenuti Al Sud

Ubytování (Apartmány) Benvenuti Al Sud. Benvenuti Al Sud se nachází v Realmonte a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Benvenuti Al Sud se nachází ve městě Realmonte (Itálie - Sicílie).

Affittacamere Milazzo

10

Affittacamere Milazzo

Ubytování (Penzion) Affittacamere Milazzo. Affittacamere Milazzo se nachází ve městě Milazzo, 1,5 km od pláže Baia del Tono a 2,1 km od přístavu Milazzo. Ubytování Affittacamere Milazzo se nachází ve městě Milazzo (Itálie - Sicílie).

Accogliente appartamento vista mare con terrazzino

10

Accogliente appartamento vista mare con terrazzino

Ubytování (Apartmány) Accogliente appartamento vista mare con terrazzino. Accogliente appartamento vista mare con terrazzino se nachází u pláže Alcamo, 200 metrů od pláže Calatubo a 300 metrů od pláže Calatubo. Ubytování Accogliente appartamento vista mare con terrazzino se nachází ve městě Alcamo (Itálie - Sicílie).

ACANTO -Viaggio Barocco

10

ACANTO -Viaggio Barocco

Ubytování (Penzion) ACANTO -Viaggio Barocco. ACANTO -Viaggio Barocco se nachází v Raguse, 19 km od hradu Castello di Donnafugata a 34 km od Marina di Modica. Ubytování ACANTO -Viaggio Barocco se nachází ve městě Ragusa (Itálie - Sicílie).

Apartments Capuana

10

Apartments Capuana

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Capuana. Apartments Capuana se nachází méně než 1 km od pláže Pantanello a 14 minut chůze od pláže Lido di Avola v Avole a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartments Capuana se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Saleiman

10

Casa Saleiman

Ubytování (Apartmán) Casa Saleiman. Casa Saleiman se nachází v Castellammare del Golfo, 2,1 km od pláže Guidaloca a 2,3 km od pláže Tonnara di Scopello. Ubytování Casa Saleiman se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze FELICI IN 2 - Santa Maria del Focallo - Ispica

10

Casa vacanze FELICI IN 2 - Santa Maria del Focallo - Ispica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze FELICI IN 2 - Santa Maria del Focallo - Ispica. Casa vacanze FELICI IN 2 se nachází v Santa Maria Del Focallo, 28 km od přírodní rezervace Vendicari a 30 km od Cattedrale di Noto. Ubytování Casa vacanze FELICI IN 2 - Santa Maria del Focallo - Ispica se nachází ve městě Santa Maria Del Focallo (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Bella Giulia

10

Casa Vacanze Bella Giulia

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Bella Giulia. Casa Vacanze Bella Giulia se nachází v Raguse a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Casa Vacanze Bella Giulia se nachází ve městě Ragusa (Itálie - Sicílie).

Casa con vista sullo Stretto di Messina

10

Casa con vista sullo Stretto di Messina

Ubytování (Apartmány) Casa con vista sullo Stretto di Messina. Casa con vista sullo Stretto di Messina se nachází v Messině, 1,2 km od pláže Sant'Agata, 1,5 km od pláže Mortelle a 7 km od Regionálního muzea. Ubytování Casa con vista sullo Stretto di Messina se nachází ve městě Messina (Itálie - Sicílie).

Casa Culotta

10

Casa Culotta

Ubytování (Apartmány) Casa Culotta. Casa Culotta se nachází v Cefalù, pouhých 60 metrů od pláže Cefalu, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Culotta se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa del Nonno Pietro

10

Casa del Nonno Pietro

Ubytování (Bed and breakfast) Casa del Nonno Pietro. Casa del Nonno Pietro se nachází v Castrofilippo, 24 km od Agrigenta, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa del Nonno Pietro se nachází ve městě Castrofilippo (Itálie - Sicílie).

Casa del Trifoglio

10

Casa del Trifoglio

Ubytování (Prázdninové domy) Casa del Trifoglio. Casa del Trifoglio se nachází v Santa Maria Del Focallo a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Marina di Ragusa je vzdálená 36 km. Ubytování Casa del Trifoglio se nachází ve městě Santa Maria Del Focallo (Itálie - Sicílie).

Buahjar Boutique Home Apartment

10

Buahjar Boutique Home Apartment

Ubytování (Apartmány) Buahjar Boutique Home Apartment. Suite con Vista - Buahjar se nachází 23 km od města Heraclea Minoa a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a... Ubytování Buahjar Boutique Home Apartment se nachází ve městě Agrigento (Itálie - Sicílie).

Bungalow a Triscina di Selinunte

10

Bungalow a Triscina di Selinunte

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow a Triscina di Selinunte. Bungalov se zahradou, grilem a terasou. a Triscina di Selinunte se nachází v Triscině, 750 metrů od pláže Selene a 2,5 km od pláže Ex Porto Antico... Ubytování Bungalow a Triscina di Selinunte se nachází ve městě Triscina (Itálie - Sicílie).

Casa ''Ai Prati''

10

Casa ''Ai Prati''

Ubytování (Apartmán) Casa ''Ai Prati''. Casa ''Ai Prati'' se nachází v Siracuse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa ''Ai Prati'' se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Cappellini home parking & wifi

10

Cappellini home parking & wifi

Ubytování (Prázdninové domy) Cappellini home parking & wifi. Cappellini home parking & wifi se nachází v Avole, 1,8 km od pláže Pantanello a 2,2 km od pláže Lido di Avola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Cappellini home parking & wifi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

CARLO ALBERTO 31

10

CARLO ALBERTO 31

Ubytování (Apartmán) CARLO ALBERTO 31. CARLO ALBERTO 31 se nachází v obci Palazzolo Acreide na Sicílii a nabízí balkon. 44 km od letoviska Marina di Ragusa. Ubytování CARLO ALBERTO 31 se nachází ve městě Palazzolo Acreide (Itálie - Sicílie).

Caracciolo Lounge

10

Caracciolo Lounge

Ubytování (Prázdninový dům) Caracciolo Lounge. Caracciolo Lounge se nachází v Cefalù, 2,4 km od pláže Caldura a 400 metrů od Bastione Capo Marchiafava, a nabízí klimatizaci. Ubytování Caracciolo Lounge se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa Saturno in Villa Marisa con piscina

10

Casa Saturno in Villa Marisa con piscina

Ubytování (Apartmány) Casa Saturno in Villa Marisa con piscina. Casa Saturno in Villa Marisa con piscina se nachází v Borgo Bonsignore, 10 km od Heraclea Minoa a 39 km od divadla Luigi Pirandello. Ubytování Casa Saturno in Villa Marisa con piscina se nachází ve městě Borgo Bonsignore (Itálie - Sicílie).

Beautiful home in Marinella di Selinunte with WiFi, Private swimming pool and 5 Bedrooms

10

Beautiful home in Marinella di Selinunte with WiFi, Private swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Beautiful home in Marinella di Selinunte with WiFi, Private swimming pool and 5 Bedrooms. Beautiful home in Marinella di Selinunte se nachází ve městě Marinella di Selinunte a nabízí ubytování se soukromým bazénem, soukromým bazénem a 5... Ubytování Beautiful home in Marinella di Selinunte with WiFi, Private swimming pool and 5 Bedrooms se nachází ve městě Marinella di Selinunte (Itálie - Sicílie).

Beautiful home in Scicli with 4 Bedrooms and Outdoor swimming pool

10

Beautiful home in Scicli with 4 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Scicli with 4 Bedrooms and Outdoor swimming pool. Beautiful home in Scicli with 4 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází v Scicli, 1,7 km od Spiaggia di Ponente a 2,2 km od pláže Donnalucata, a... Ubytování Beautiful home in Scicli with 4 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Scicli (Itálie - Sicílie).

APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE

10

APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE. APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA se nachází v Palermu, 1 km od Fontana Pretoria a 1,6 km od katedrály. MARE nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Bivano Villa Grazia

10

Bivano Villa Grazia

Ubytování (Prázdninový dům) Bivano Villa Grazia. Bivano Villa Grazia se nachází ve Fondachellu, 2 km od pláže Marina di Cottone a 23 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Bivano Villa Grazia se nachází ve městě Fondachello (Itálie - Sicílie).

Casa Azzurra

10

Casa Azzurra

Ubytování (Apartmány) Casa Azzurra. Casa Azzurra se nachází v Messině, jen pár kroků od pláže Sant'Agata, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě Messina (Itálie - Sicílie).

Casa Calamonaci

10

Casa Calamonaci

Ubytování (Apartmány) Casa Calamonaci. Casa Calamonaci se nachází v Calamonaci na Sicílii a nabízí balkon. 34 km od Porto Empedocle. Ubytování Casa Calamonaci se nachází ve městě Calamonaci (Itálie - Sicílie).

Casa di Mamma

10

Casa di Mamma

Ubytování (Apartmány) Casa di Mamma. Casa di Mamma se nachází v Godrano na Sicílii a nabízí balkon. Ubytování Casa di Mamma se nachází ve městě Godrano (Itálie - Sicílie).

Casa Einaudi

10

Casa Einaudi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Einaudi. Casa Einaudi se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 14 minut chůze od pláže Lido di Avola, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Einaudi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa

10

Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa. Casa D'Adúri - sea view terrace&relax pool spa se nachází v Cefalù, v blízkosti pláže Cefalu a 1,4 km od La Rocca. Ubytování Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Case vacanza Sicilia bedda

10

Case vacanza Sicilia bedda

Ubytování (Apartmán) Case vacanza Sicilia bedda. Case vacanza Sicilia bed a nabízí ubytování s terasou v Portopalu, 250 metrů od pláže Scalo Mandrie. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Case vacanza Sicilia bedda se nachází ve městě Portopalo (Itálie - Sicílie).

Casetta mastro paolino

10

Casetta mastro paolino

Ubytování (Prázdninové domy) Casetta mastro paolino. Casetta mastro paolino se nachází v Castellammare del Golfo, 800 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,6 km od pláže Lido Sunrise. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casetta mastro paolino se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casetta Peperosa

10

Casetta Peperosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Peperosa. Casetta Peperosa se nachází ve městě Menfi na Sicílii a má zahradu. Castellammare del Golfo leží 49 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetta Peperosa se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

CASETTA DEL SARACENO

10

CASETTA DEL SARACENO

Ubytování (Prázdninový dům) CASETTA DEL SARACENO. CASETTA DEL SARACENO se nachází v obci Roccalumera, 2,1 km od pláže Nizza di Sicilia a 2,6 km od Spiaggia Santa Teresa Di Riva, a nabízí klimatizaci. Ubytování CASETTA DEL SARACENO se nachází ve městě Roccalumera (Itálie - Sicílie).

CASALE DOLCE VITA-VICINO CEFALU'

10

CASALE DOLCE VITA-VICINO CEFALU'

Ubytování (Vila) CASALE DOLCE VITA-VICINO CEFALU'. CASALE DOLCE VITA-VICINO CEFALU' se nachází v Campofelice di Roccella a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,6 km od pláže Gorgolungo. Ubytování CASALE DOLCE VITA-VICINO CEFALU' se nachází ve městě Campofelice di Roccella (Itálie - Sicílie).

Ubytování v městech regionu Sicílie

Ubytování v městech regionu Sicílie

Ubytování v regionu Sicílie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 35771 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Sicílie.

Pro region Sicílie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Palermo (2993), Katánie (2114), Syrakusy (2039), Castellammare del Golfo (975), Cefalù (902), San Vito lo Capo (878), Noto (748), Trapani (740), Avola (729), Marsala (704). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Sicílie může být skvělým místem pro strávení dovolené.