Hledat

Ubytování

Ubytování město Noto

Ve městě Noto (Itálie) máme celkem 748 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Noto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Noto

Country House il Gelso e l'Ulivo appartamento in villa l'Ulivo

10

Country House il Gelso e l'Ulivo appartamento in villa l'Ulivo

Ubytování (Apartmán) Country House il Gelso e l'Ulivo appartamento in villa l'Ulivo. Country House il Gelso e l'Ulivo appartamento in villa l'Ulivo se nachází ve městě Noto, pouhých 9 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí ubytování s... Ubytování Country House il Gelso e l'Ulivo appartamento in villa l'Ulivo se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Andolina Suprema

10

Casa Vacanze Andolina Suprema

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Andolina Suprema. Casa Vacanze Andolina Suprema se nachází v Notu, 10 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Vacanze Andolina Suprema se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Fèdeli House Pool

10

Fèdeli House Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Fèdeli House Pool. Fèdeli House Pool se nachází v obci Noto na Sicílii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také vířivka. Ubytování Fèdeli House Pool se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Roofed Holiday Home in Sicily with Private Terrace

10

Roofed Holiday Home in Sicily with Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Roofed Holiday Home in Sicily with Private Terrace. Roofed Holiday Home in Sicily with Private Terrace se nachází v Notu, jen pár kroků od pláže Noto Marina, a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a... Ubytování Roofed Holiday Home in Sicily with Private Terrace se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

In Centro - Noto

10

In Centro - Noto

Ubytování (Prázdninové domy) In Centro - Noto. In Centro - Noto se nachází v Notu, 300 metrů od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování In Centro - Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Vasami ciatu mio

10

Vasami ciatu mio

Ubytování (Prázdninové domy) Vasami ciatu mio. Vasami ciatu mio se nachází v Notu, 700 metrů od Cattedrale di Noto, 13 km od přírodní rezervace Vendicari a 37 km od hradu Castello Eurialo. Ubytování Vasami ciatu mio se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Kalos near the sandy beach, parking & wifi

10

Villa Kalos near the sandy beach, parking & wifi

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Kalos near the sandy beach, parking & wifi. Villa Kalos se nachází v blízkosti písečné pláže, přibližně 2,8 km od Spiaggia Calabernardo. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Villa Kalos near the sandy beach, parking & wifi se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Flerico apartment

10

Flerico apartment

UbytováníFlerico apartment. Flerico apartment se nachází v Notu, necelý 1 km od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí klimatizaci. Ubytování Flerico apartment se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Ronco Concordia

10

Ronco Concordia

UbytováníRonco Concordia. Ronco Concordia se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto, 12 km od přírodní rezervace Vendicari a 37 km od hradu Castello Eurialo. Ubytování Ronco Concordia se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Special apartment in Noto

10

Special apartment in Noto

UbytováníSpecial apartment in Noto. Special apartment in Noto se nachází v Notu a nabízí vířivku. Nabízí venkovní bazén, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Special apartment in Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa vintage Mary 2

10

Casa vintage Mary 2

UbytováníCasa vintage Mary 2. Casa vintage nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Mary 2 se nachází v Notu. Ubytování Casa vintage Mary 2 se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze COeSO

10

Casa vacanze COeSO

UbytováníCasa vacanze COeSO. Casa vacanze COeSO se nachází 500 metrů od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Casa vacanze COeSO se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Aurispa

10

Aurispa

Ubytování (Apartmán) Aurispa. Aurispa se nachází v Notu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Aurispa se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

AMECASA

10

AMECASA

Ubytování (Prázdninový dům) AMECASA. AMECASA se nachází v Notu, 300 metrů od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování AMECASA se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Farfaglia

10

Casa Farfaglia

Ubytování (Venkovský dům) Casa Farfaglia. Casa Farfaglia se nachází asi 27 km od přírodní rezervace Vendicari a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Farfaglia se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze A Renna

10

Casa Vacanze A Renna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze A Renna. Casa Vacanze A Renna se nachází v Notu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Casa Vacanze A Renna se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Villetta San Lorenzo - Marzamemi

10

Villetta San Lorenzo - Marzamemi

Ubytování (Apartmán) Villetta San Lorenzo - Marzamemi. Villetta San Lorenzo - Marzamemi se nachází pouhých 600 metrů od nejbližší pláže, 20 km od barokního města Noto a 5 minut jízdy od chráněné přírodní... Ubytování Villetta San Lorenzo - Marzamemi se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Tina

10

Villa Tina

UbytováníVilla Tina. Villa Tina se nachází 400 metrů od Spiaggia Calabernardo a 600 metrů od Spaggia Calabernando. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Villa Tina se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Villa Calma

10

Villa Calma

UbytováníVilla Calma. Villa Calma se nachází asi 8,5 km od přírodní rezervace Vendicari a nabízí výhled na moře, soukromou pláž, bazén s výhledem a zahradu. Ubytování Villa Calma se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

iFlat Casa Melodia borgo barocco

10

iFlat Casa Melodia borgo barocco

Ubytování (Apartmán) iFlat Casa Melodia borgo barocco. IFlat Casa Melodia borgo barocco se nachází v Notu, pouhých 200 metrů od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování iFlat Casa Melodia borgo barocco se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

I 5 Archi di Via Ducezio

10

I 5 Archi di Via Ducezio

Ubytování (Prázdninové domy) I 5 Archi di Via Ducezio. I 5 Archi di Via Ducezio se nachází v obci Noto na Sicílii a nabízí balkon. Ubytování I 5 Archi di Via Ducezio se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

MYMOON casa vacanze Noto

10

MYMOON casa vacanze Noto

Ubytování (Apartmán) MYMOON casa vacanze Noto. MYMOON casa vacanze Noto se nachází v Notu, 300 metrů od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování MYMOON casa vacanze Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

A casa di Cetty

10

A casa di Cetty

Ubytování (Apartmány) A casa di Cetty. A casa di Cetty se nachází v Notu, 300 metrů od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování A casa di Cetty se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

VILLA FLORA

10

VILLA FLORA

UbytováníVILLA FLORA. VILLA FLORA se nachází v Notu, jen 2,7 km od Spiaggia Calabernardo. Nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a služby concierge. Ubytování VILLA FLORA se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Janette

10

Casa Janette

UbytováníCasa Janette. Casa Janette se nachází v Notu, necelý 1 km od Cattedrale di Noto a 11 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování Casa Janette se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa vacanza La casa di Max

10

Casa vacanza La casa di Max

UbytováníCasa vacanza La casa di Max. Ubytování se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování Casa vacanza La casa di Max se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Penthouse il soggiorno ideale per godersi una vacanza nel cuore del barocco

10

Penthouse il soggiorno ideale per godersi una vacanza nel cuore del barocco

Ubytování (Apartmán) Penthouse il soggiorno ideale per godersi una vacanza nel cuore del barocco. Penthouse il soggiorno ideale per godersi una vacanza nel cuore del barocco se nachází v Notu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, Wi-Fi... Ubytování Penthouse il soggiorno ideale per godersi una vacanza nel cuore del barocco se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa a Noto

10

Casa a Noto

Ubytování (Prázdninové domy) Casa a Noto. Casa a Noto se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto a 9 km od přírodní rezervace Vendicari. Nabízí sdílený lounge. Ubytování Casa a Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Bright Noto, large, 2 terraces

10

Bright Noto, large, 2 terraces

Ubytování (Apartmány) Bright Noto, large, 2 terraces. Bright Noto, large, 2 terrace se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování Bright Noto, large, 2 terraces se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Cortile Barocco

10

Casa vacanze Cortile Barocco

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Cortile Barocco. Casa vacanze Cortile Barocco se nachází v Notu, 1,5 km od Cattedrale di Noto, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Casa vacanze Cortile Barocco se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

A Villa Manghisi

10

A Villa Manghisi

Ubytování (Prázdninový dům) A Villa Manghisi. A Villa Manghisi se nachází v Petracce a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. Ubytování A Villa Manghisi se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

happy holidays

10

happy holidays

Ubytování (Apartmán) happy holidays. Happy holidays se nachází v Notu, necelý 1 km od Cattedrale di Noto a 11 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování happy holidays se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

San Lorenzo - Rosmarino

10

San Lorenzo - Rosmarino

Ubytování (Vila) San Lorenzo - Rosmarino. San Lorenzo - Rosmarino je vila v Reitani. Vila má TV, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. U vily je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování San Lorenzo - Rosmarino se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Tinzia

10

Casa Tinzia

UbytováníCasa Tinzia. Casa Tinzia se nachází v Notu, 12 km od přírodní rezervace Vendicari, 37 km od hradu Castello Eurialo a 38 km od archeologického parku Neapolis. Ubytování Casa Tinzia se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Bimmisca Country House

10

Bimmisca Country House

UbytováníBimmisca Country House. Bimmisca Country House se nachází v Notu, jen 3,5 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování Bimmisca Country House se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Appartamento indipendente

10

Appartamento indipendente

UbytováníAppartamento indipendente. Appartamento indipendente se nachází v obci Noto, 13 km od přírodní rezervace Vendicari, 37 km od hradu Castello Eurialo a 38 km od archeologického parku... Ubytování Appartamento indipendente se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

NOTO country farm house

10

NOTO country farm house

UbytováníNOTO country farm house. NOTO country farm house se nachází v Notu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování NOTO country farm house se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Monolocale Barocco

10

Monolocale Barocco

UbytováníMonolocale Barocco. Monolocale Barocco se nachází v Notu. Ubytování Monolocale Barocco se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

La Triade Noto

10

La Triade Noto

UbytováníLa Triade Noto. Ubytování se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto a 12 km od přírodní rezervace Vendicari. La Triade Noto nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Triade Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

residence San Lorenzo villetta 82

10

residence San Lorenzo villetta 82

Ubytování (Prázdninový dům) residence San Lorenzo villetta 82. Rezidence San Lorenzo villetta 82 se nachází v Notu, 9 km od přírodní rezervace Vendicari a 19 km od Cattedrale di Noto. Ubytování residence San Lorenzo villetta 82 se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

CASA DI ANNA NOTO CENTRO

10

CASA DI ANNA NOTO CENTRO

Ubytování (Apartmán) CASA DI ANNA NOTO CENTRO. CASA DI ANNA se nachází v Notu, 1,3 km od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování CASA DI ANNA NOTO CENTRO se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa azzurra Gaia

10

Casa azzurra Gaia

UbytováníCasa azzurra Gaia. Casa azzurra Gaia se nachází v Notu, 1,5 km od Spiaggia della Spinazza a 10 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa azzurra Gaia se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Home Paola

10

Home Paola

UbytováníHome Paola. Home Paola se nachází v Notu, 400 metrů od Cattedrale di Noto, 12 km od přírodní rezervace Vendicari a 37 km od hradu Castello Eurialo. Ubytování Home Paola se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Il Gufetto

10

Il Gufetto

UbytováníIl Gufetto. Il Gufetto se nachází v Notu, necelý 1 km od Cattedrale di Noto, 13 km od přírodní rezervace Vendicari a 38 km od hradu Castello Eurialo. Ubytování Il Gufetto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Nonna Cuncetta

10

Nonna Cuncetta

UbytováníNonna Cuncetta. Nonna Cuncetta se nachází v Notu, 700 metrů od Cattedrale di Noto, 13 km od přírodní rezervace Vendicari a 38 km od hradu Castello Eurialo. Ubytování Nonna Cuncetta se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Tenuta Alessandra Noto

10

Tenuta Alessandra Noto

UbytováníTenuta Alessandra Noto. Tenuta Alessandra Noto se nachází asi 5,3 km od přírodní rezervace Vendicari a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Tenuta Alessandra Noto se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa ro cori, 10 minuti a piedi dalla Cattedrale

9,9

Casa ro cori, 10 minuti a piedi dalla Cattedrale

Ubytování (Prázdninový dům) Casa ro cori, 10 minuti a piedi dalla Cattedrale. Casa ro cori, 10 minuti a piedi dalla se nachází v Notu, 500 metrů od Cattedrale di Noto a 10 km od přírodní rezervace Vendicari. Ubytování Casa ro cori, 10 minuti a piedi dalla Cattedrale se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Sikelia Suites

9,9

Sikelia Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Sikelia Suites. Sikelia Suites se nachází 300 metrů od Cattedrale di Noto v Notu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sikelia Suites se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Andolina Suite

9,9

Casa Vacanze Andolina Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Andolina Suite. Tento klimatizovaný prázdninový dům s terasou se nachází v Notu, zapsaném na seznamu UNESCO. Stojí 600 metrů od barokních měst Val di Noto. Ubytování Casa Vacanze Andolina Suite se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Andolina White

9,9

Casa Vacanze Andolina White

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Andolina White. Nachází se v Notu, 850 metrů. Casa Vacanze Andolina White se nachází 12 km od přírodní rezervace Vendicari a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytování Casa Vacanze Andolina White se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Le Palme

9,9

Casa Vacanze Le Palme

UbytováníCasa Vacanze Le Palme. Casa Vacanze Le Palme se nachází v Notu, pouhých 13 km od přírodní rezervace Vendicari, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa Vacanze Le Palme se nachází ve městě Noto (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Noto

Město Noto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 748 hotelů a ubytování ve městě Noto.