Hledat

Ubytování

Ubytování město Castellammare del Golfo

Ve městě Castellammare del Golfo (Itálie) máme celkem 975 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castellammare del Golfo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castellammare del Golfo

Casa Saleiman

10

Casa Saleiman

Ubytování (Apartmán) Casa Saleiman. Casa Saleiman se nachází v Castellammare del Golfo, 2,1 km od pláže Guidaloca a 2,3 km od pláže Tonnara di Scopello. Ubytování Casa Saleiman se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casetta mastro paolino

10

Casetta mastro paolino

Ubytování (Prázdninové domy) Casetta mastro paolino. Casetta mastro paolino se nachází v Castellammare del Golfo, 800 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,6 km od pláže Lido Sunrise. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casetta mastro paolino se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze A&G

10

Casa vacanze A&G

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze A&G. Casa vacanze A&G se nachází v Castellammare del Golfo, 550 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,3 km od pláže Lido Sunrise. Ubytování Casa vacanze A&G se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Castello a Mare

10

Castello a Mare

Ubytování (Apartmány) Castello a Mare. Castello a Mare se nachází v Castellammare del Golfo, 100 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,2 km od pláže Lido Sunrise. Ubytování Castello a Mare se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La finestra sul mare

10

La finestra sul mare

Ubytování (Prázdninové domy) La finestra sul mare. La finestra sul mare se nachází v Castellammare del Golfo, v blízkosti pláže Lido Never Land a 600 metrů od pláže Lido Peter Pan. Ubytování La finestra sul mare se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Le_case_di_Antonella - your holiday in Sicilia

10

Le_case_di_Antonella - your holiday in Sicilia

Ubytování (Prázdninové domy) Le_case_di_Antonella - your holiday in Sicilia. Le_case_di_Antonella - your holiday in Sicilia se nachází necelý 1 km od pláže Cala Petrolo v Castellammare del Golfo a nabízí ubytování s klimatizací a... Ubytování Le_case_di_Antonella - your holiday in Sicilia se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Verdirooms158

10

Verdirooms158

Ubytování (Bed and breakfast) Verdirooms158. Nachází se v Castellammare del Golfo na Sicílii, s pláží Cala Petrolo a Lido Sunrise Verdirooms158 se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Verdirooms158 se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa MiraScopello

10

Villa MiraScopello

Ubytování (Vila) Villa MiraScopello. Villa MiraScopello se nachází v Castellammare del Golfo. Volný V tomto prázdninovém domě je dostupné Wi-Fi. Ubytování má TV s plochou obrazovkou a balkon. Ubytování Villa MiraScopello se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Fraginesi398

10

Fraginesi398

UbytováníFraginesi398. Fraginesi398 se nachází v Castellammare del Golfo, 13 km od termálních lázní Segestan, 25 km od jeskyně Grotta Mangiapane a 25 km od zálivu Cornino. Ubytování Fraginesi398 se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Palazzo DS

10

Palazzo DS

UbytováníPalazzo DS. Palazzo DS nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi v Castellammare del Golfo, kousek od pláží Cala Petrolo, Lido Sunrise a Lido Zanzibar. Ubytování Palazzo DS se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La maison

10

La maison

UbytováníLa maison. La maison se nachází v Castellammare del Golfo, 1,2 km od pláže Cala Petrolo, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování La maison se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Terrazza sul mare Scopello

10

Terrazza sul mare Scopello

UbytováníTerrazza sul mare Scopello. Terrazza sul mare Scopello se nachází v Scopellu, 1,3 km od pláže Cala Rossa a 27 km od Segesta, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Terrazza sul mare Scopello se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa sulla spiaggia

10

Casa sulla spiaggia

Ubytování (Apartmány) Casa sulla spiaggia. Nachází se v Castellammare del Golfo na Sicílii, s Lido Never Land Beach a Lido Zanzibar Beach Casa sulla spiaggia se nachází nedaleko a nabízí ubytování s... Ubytování Casa sulla spiaggia se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Ancona - Splendido appartamento

10

Casa Ancona - Splendido appartamento

Ubytování (Apartmán) Casa Ancona - Splendido appartamento. Casa Ancona - Splendido appartamento se nachází v Castellammare del Golfo, 750 metrů od pláže Cala Petrolo, 1,2 km od pláže Lido Sunrise a 1,4 km od pláže... Ubytování Casa Ancona - Splendido appartamento se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Case di Maria

10

Case di Maria

Ubytování (Apartmán) Case di Maria. Case di Maria se nachází v Castellammare del Golfo, 250 metrů od pláže Cala Petrolo. Ubytování Case di Maria se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

GIADA

10

GIADA

Ubytování (Penzion) GIADA. GIADA se nachází v Castellammare del Golfo, 650 metrů od pláže Cala Petrolo, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování GIADA se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Locazione Turistica Tenute Aversa

10

Locazione Turistica Tenute Aversa

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Tenute Aversa. Locazione Turistica Tenute Aversa se nachází v Castellammare del Golfo a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. 35 km od... Ubytování Locazione Turistica Tenute Aversa se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Locazione Turistica La Casa di Rosa

10

Locazione Turistica La Casa di Rosa

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica La Casa di Rosa. Locazione Turistica La Casa di Rosa se nachází v Castellammare del Golfo, necelý 1 km od pláže Cala Petrolo a 13 minut chůze od pláže Lido Sunrise, a... Ubytování Locazione Turistica La Casa di Rosa se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Locazione Turistica Nicole con Dependance

10

Locazione Turistica Nicole con Dependance

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Nicole con Dependance. Ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou, Locazione Turistica Nicole con Dependance se nachází v Castellammare del Golfo. Ubytování Locazione Turistica Nicole con Dependance se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Sicilia Ovest - Sea View Terrace Antiche Scale

10

Sicilia Ovest - Sea View Terrace Antiche Scale

UbytováníSicilia Ovest - Sea View Terrace Antiche Scale. Sicilia Ovest - Sea View Terrace Antiche Scale se nachází v Castellammare del Golfo a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Sicilia Ovest - Sea View Terrace Antiche Scale se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Villa Antonella - Pool and Sea view

10

Villa Antonella - Pool and Sea view

UbytováníVilla Antonella - Pool and Sea view. Villa Antonella - Pool and Sea view se nachází v Castellammare del Golfo a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Villa Antonella - Pool and Sea view se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Happy home

10

Happy home

UbytováníHappy home. Happy home se nachází v Castellammare del Golfo, necelý 1 km od pláže Cala Petrolo a 1,8 km od pláže Lido Sunrise, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Happy home se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Mar' illù

10

Casa Vacanza Mar' illù

UbytováníCasa Vacanza Mar' illù. Casa Vacanza Mar' illù se nachází v Castellammare del Golfo, 600 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,6 km od pláže Lido Sunrise. Ubytování Casa Vacanza Mar' illù se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Perla Marina sul mare

10

Casa Perla Marina sul mare

UbytováníCasa Perla Marina sul mare. Casa Perla Marina sul mare se nachází v Castellammare del Golfo. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Casa Perla Marina sul mare se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La Dolce Vita

10

La Dolce Vita

UbytováníLa Dolce Vita. La Dolce Vita se nachází v Castellammare del Golfo, 26 km od Segesta a 12 km od termálních lázní Segestan, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Dolce Vita se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Sole Mare

10

Casa Sole Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Sole Mare. Casa Sole Mare se nachází v Castellammare del Golfo, 600 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,2 km od pláže Lido Sunrise, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Casa Sole Mare se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Venere

10

Casa Vacanza Venere

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Venere. Casa Vacanza Venere nabízí ubytování v Castellammare del Golfo, 2,8 km od pláže Cala Petrolo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanza Venere se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La casa di Floe

10

La casa di Floe

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di Floe. La casa di Floe se nachází v Castellammare del Golfo, 1 km od pláže Cala Petrolo a 2 km od pláže Lido Sunrise, a nabízí klimatizaci. Ubytování La casa di Floe se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Case Restivo

10

Case Restivo

Ubytování (Apartmány) Case Restivo. Case Restivo se nachází 500 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,2 km od pláže Lido Sunrise v Castellammare del Golfo a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Case Restivo se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

CASETTA GIOIA MIA

10

CASETTA GIOIA MIA

Ubytování (Prázdninové domy) CASETTA GIOIA MIA. CASETTA GIOIA MIA se nachází v Castellammare del Golfo, 400 metrů od pláže Cala Petrolo a 800 metrů od pláže Lido Sunrise. Ubytování CASETTA GIOIA MIA se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Palazzo del Golfo Penthouse

10

Palazzo del Golfo Penthouse

Ubytování (Apartmán) Palazzo del Golfo Penthouse. Palazzo del Golfo Terrace se nachází v Castellammare del Golfo, 450 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,2 km od pláže Lido Sunrise. Ubytování Palazzo del Golfo Penthouse se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Lovely Holiday Home in Castellammare del Golfo with Pool

10

Lovely Holiday Home in Castellammare del Golfo with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in Castellammare del Golfo with Pool. Lovely Holiday Home in Castellammare del Golfo with Pool se nachází v Castellammare del Golfo, 1,4 km od pláže Lido Sunrise a pláže Lido Zanzibar. Ubytování Lovely Holiday Home in Castellammare del Golfo with Pool se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Villa Giuliana

10

Villa Giuliana

Ubytování (Vila) Villa Giuliana. Villa Giuliana se nachází v Castellammare del Golfo, 2,7 km od pláže Guidaloca a pláže Cala Rossa, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Villa Giuliana se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Etesiae

10

Villa Etesiae

Ubytování (Vila) Villa Etesiae. Villa Etesiae se nachází v Castellammare del Golfo, 1,3 km od pláže Guidaloca a 1,5 km od pláže Cala Rossa. Ubytování Villa Etesiae se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Stylish apartment Villa Gioia, confort e relax

10

Stylish apartment Villa Gioia, confort e relax

Ubytování (Apartmán) Stylish apartment Villa Gioia, confort e relax. Stylish apartment Villa Gioia, confort e relax se nachází v Castellammare del Golfo, 10 minut jízdy od centra města. Ubytování Stylish apartment Villa Gioia, confort e relax se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

White Home

10

White Home

UbytováníWhite Home. Located in Castellammare del Golfo, less than 1 km from Cala Petrolo Beach and 1.9 km from Lido Sunrise Beach, White Home offers air conditioning. Ubytování White Home se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Eucalipto new private pool

10

Eucalipto new private pool

UbytováníEucalipto new private pool. Tato samostatně stojící vila se nachází v Castellammare del Golfo na Sicílii, 48 km od Palerma. Vila má klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eucalipto new private pool se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La terrazza di Sikelia

10

La terrazza di Sikelia

UbytováníLa terrazza di Sikelia. La terrazza di Sikelia se nachází v Castellammare del Golfo, 300 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,5 km od pláže Lido Sunrise. Ubytování La terrazza di Sikelia se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La Casa al Castello

10

La Casa al Castello

UbytováníLa Casa al Castello. La Casa al Castello se nachází asi 200 metrů od pláže Cala Petrolo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování La Casa al Castello se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa Sorriso

10

Casa Sorriso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sorriso. Casa Sorriso se nachází v Castellammare del Golfo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Sorriso se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Marelusa

10

Marelusa

Ubytování (Apartmány) Marelusa. Marelusa se nachází necelý 1 km od pláže Cala Petrolo a 11 minut chůze od pláže Lido Sunrise v Castellammare del Golfo. Ubytování Marelusa se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Casa mare e monti 1PG

10

Casa mare e monti 1PG

Ubytování (Apartmány) Casa mare e monti 1PG. Casa mare e monti 1PG se nachází v Castellammare del Golfo, necelý 1 km od pláže Cala Petrolo a 1,9 km od pláže Lido Sunrise, a nabízí balkon. Ubytování Casa mare e monti 1PG se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La casa di Laura & Paolo

10

La casa di Laura & Paolo

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di Laura & Paolo. La casa di Laura & Paolo se nachází v Castellammare del Golfo. Ubytování La casa di Laura & Paolo se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Ferrantelli guest house

10

Ferrantelli guest house

UbytováníFerrantelli guest house. Penzion Ferrantelli se nachází 700 metrů od pláže Cala Petrolo a 1,8 km od pláže Lido Sunrise v Castellammare del Golfo. Ubytování Ferrantelli guest house se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Borgo Aranci - Villetta a Schiera A1

10

Borgo Aranci - Villetta a Schiera A1

UbytováníBorgo Aranci - Villetta a Schiera A1. Borgo Aranci - Villetta a Schiera A1 se nachází v Castellammare del Golfo, pouhých 27 km od Segesty, a nabízí ubytování s terasou, zahradou a sezónním... Ubytování Borgo Aranci - Villetta a Schiera A1 se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Sicilia Ovest - Terrazza Orologio e Terrazza Sul Mare

10

Sicilia Ovest - Terrazza Orologio e Terrazza Sul Mare

UbytováníSicilia Ovest - Terrazza Orologio e Terrazza Sul Mare. Nachází se v Castellammare del Golfo na Sicílii, s pláží Cala Petrolo a Lido Sunrise Sicilia Ovest - Terrazza Orologio e Terrazza Sul Mare se nachází... Ubytování Sicilia Ovest - Terrazza Orologio e Terrazza Sul Mare se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Villa la Giara

10

Villa la Giara

UbytováníVilla la Giara. Villa la Giara se nachází v Castellammare del Golfo a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa la Giara se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Villa Spiaggia Plaja

10

Villa Spiaggia Plaja

UbytováníVilla Spiaggia Plaja. Villa Spiaggia Plaja se nachází asi 600 metrů od pláže Lido Zanzibar a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Spiaggia Plaja se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

La Perla del Golfo

10

La Perla del Golfo

Ubytování (Prázdninový dům) La Perla del Golfo. La Perla del Golfo nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou asi 700 metrů od pláže Lido Never Land. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Perla del Golfo se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Monolocale Rosso Tuttialmare Castellammare del Golfo Sicilia

10

Monolocale Rosso Tuttialmare Castellammare del Golfo Sicilia

Ubytování (Apartmán) Monolocale Rosso Tuttialmare Castellammare del Golfo Sicilia. Monolocale Rosso Tuttialmare Castellammare del Golfo Sicilia se nachází v Castellammare del Golfo, 200 metrů od pláže Cala Petrolo, méně než 1 km od pláže... Ubytování Monolocale Rosso Tuttialmare Castellammare del Golfo Sicilia se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Appartamenti DAnna

10

Appartamenti DAnna

Ubytování (Apartmány) Appartamenti DAnna. Appartamenti DAnna nabízí klimatizované ubytování v Castellammare del Golfo, 750 metrů od pláže Cala Petrolo, 1,2 km od pláže Lido Sunrise a 1,4 km od... Ubytování Appartamenti DAnna se nachází ve městě Castellammare del Golfo (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Castellammare del Golfo

Město Castellammare del Golfo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 975 hotelů a ubytování ve městě Castellammare del Golfo.